Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍 μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά και υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Alkyoni είπε:

Είναι μια αηδία όλο αυτό που συμβαίνει εκεί κάτω. Βάζω κ τρία την ημέρα, φαντάσου τι γίνεται 

Πραγματικά από αυτά που βγαίνουν αναρωτιέμαι αν όντως μένει μέσα κάτι. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Alkyoni είπε:

Είναι μια αηδία όλο αυτό που συμβαίνει εκεί κάτω. Βάζω κ τρία την ημέρα, φαντάσου τι γίνεται 

Δεν χρειάζεται να φανταστώ!ξέρω...στην αποκόλληση έβαζα κι εγώ,τι να κάνεις;;υπομονη..δεν θα τα σταματησεις στα κοντά;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellizza said:

Πραγματικά από αυτά που βγαίνουν αναρωτιέμαι αν όντως μένει μέσα κάτι. 

η εξωσωματικος μου μού ειχε πει να μην ανησυχω καθολου γι'αυτο! Σιγουρα θα δεις στο εσωρουχο αλλα απορροφαται και αρκετο! Κολπικα παει και αμεσα στο σημειο που πρεπει. Εβαζα για 10 βδομαδες 6 τη μερα (2+2+2) και ειχα τις ιδιες ανησυχιες!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη said:

Δε θα ερθουμε τα ακυρωσαμε χτες....Ειναι επισημο πλεον...Σνιφ! Δεν πειραζει, το χειμωνα με το μπεμπη μαζι!

Ισως παρω ενα τηλεφωνο αυριο να ρωτησω, καλα λες. Απλα να ρωτησω, δε χανω και κατι!

Ξερω ότι είναι δύσκολο αλλά μην στενοχωριεσαι. Καλύτερα να αποφύγεις τα αεροδρόμια. Στο λέω εγώ που είναι ο χώρος εργασίας μου κ τρέμω κάθε μέρα! 
Πάρε να ρωτήσεις κ αν είναι καλύτερα άλλαξε το ραντεβού 


DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Το βυζι μια φουσκώνει κ μια ξεφουσκώνει! Έχω μετρητή την παλάμη του άνδρα μου!!! Χαχα 

Αχααχαχαχαχα!δεν με αφήνει να βάλω κι άλλες φάτσες!!όλο μου τελειώνουν!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, MumMaria said:

Αχααχαχαχαχα!δεν με αφήνει να βάλω κι άλλες φάτσες!!όλο μου τελειώνουν!

Συμπεθερα εγραφα ακριβως το ιδιο!!!!! Απλα αντι αχαχαχαχα εγραφα χαχαχαχαχα!!!!

Τοσο ενεργη ομαδα ειμαστε, επρεπε να μας δωσουν εξτρα φατσακια!

  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Δεν χρειάζεται να φανταστώ!ξέρω...στην αποκόλληση έβαζα κι εγώ,τι να κάνεις;;υπομονη..δεν θα τα σταματησεις στα κοντά;

Ούτε ξέρω! Φαντάσου ότι τα βάζω από πριν την εμβρυομεταφορα 


DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Συμπεθερα εγραφα ακριβως το ιδιο!!!!! Απλα αντι αχαχαχαχα εγραφα χαχαχαχαχα!!!!

Τοσο ενεργη ομαδα ειμαστε, επρεπε να μας δωσουν εξτρα φατσακια!

Συμφωνώ ωωωω!αχααχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni said:

Ξερω ότι είναι δύσκολο αλλά μην στενοχωριεσαι. Καλύτερα να αποφύγεις τα αεροδρόμια. Στο λέω εγώ που είναι ο χώρος εργασίας μου κ τρέμω κάθε μέρα! 
Πάρε να ρωτήσεις κ αν είναι καλύτερα άλλαξε το ραντεβού 

αχ κοριτσακι μου μην ανησυχεις. Θελω να πιστευω οτι εσεις τηρειτε μετρα ασφαλειας κτλ. Το αεροπλανο φοβοταν η γιατρος επειδη ειναι κλειστο χωρις εξαερισμο. Εσυ λογικα εκει εισαι καπως φυλαγμενη. Κανε το σταυρο σου και μη φοβασαι!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Ούτε ξέρω! Φαντάσου ότι τα βάζω από πριν την εμβρυομεταφορα 

Σιγά σιγά θα στα κόψει πιστεύω ρε συ.ρωτα κατά β επιπέδου που θα έχεις τώρα.μετα ουσιαστικά μένει το τελευταίο τρίμηνο.τουλαχιστον να μην τα έχεις τότε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγω οταν τα βαζω (προσπαθω βαθια) καθομαι τελειως ξαπλα 1 ωρα κ με πιανει παντα κατουρημα μετα..την πρωτη φορα που θα παω τουαλετα δεν βλεπω κατι αλλα τις υπολοιπες οντως βγαινει το χαπι λιωμενο...


BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni said:

Ούτε ξέρω! Φαντάσου ότι τα βάζω από πριν την εμβρυομεταφορα 

Κι εγω τοτε τα ξεκινησα, μετα την ωοληψια και μου τα εκοψε 10η βδομαδα. Αλλα εβαζα παρα πολλα εγω, 6 τη μερα...Υπομονη, αφου βοηθανε ευπροσδεκτα!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη said:

αχ κοριτσακι μου μην ανησυχεις. Θελω να πιστευω οτι εσεις τηρειτε μετρα ασφαλειας κτλ. Το αεροπλανο φοβοταν η γιατρος επειδη ειναι κλειστο χωρις εξαερισμο. Εσυ λογικα εκει εισαι καπως φυλαγμενη. Κανε το σταυρο σου και μη φοβασαι!

Ευτυχώς ανήκω στο διοικητικό προσωπικό όποτε δεν έχω επαφή με επιβάτες. Η μαμά μου θέλει να έρθει να μα δει κ δεν την αφήνω! Τον χειμώνα θα βρεθουμε! Μας άφησαν δυο κ θα μας βρουνε τρεις! Έχει κ αυτό την γλυκα του, έτσι πρέπει να το βλέπουμε 


DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alkyoni είπε:

Ούτε ξέρω! Φαντάσου ότι τα βάζω από πριν την εμβρυομεταφορα 

Κορίτσι μου και εγώ ακόμα τα παίρνω 4 από την αρχή κ δε μου τα κόβει ακόμα... Κάτι θα ξέρει τι να πω 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Σιγά σιγά θα στα κόψει πιστεύω ρε συ.ρωτα κατά β επιπέδου που θα έχεις τώρα.μετα ουσιαστικά μένει το τελευταίο τρίμηνο.τουλαχιστον να μην τα έχεις τότε.

 

Just now, Υβόννη said:

Κι εγω τοτε τα ξεκινησα, μετα την ωοληψια και μου τα εκοψε 10η βδομαδα. Αλλα εβαζα παρα πολλα εγω, 6 τη μερα...Υπομονη, αφου βοηθανε ευπροσδεκτα!

Ευελπιστω να μου τα κόψει σύντομα. Αλλά όσο νιώθω αυτά τα πονάκια χαμηλά χλωμό το κόβω 


DjQBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...