Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Despoina Mar είπε:

Καλημερα μανουλες τι κάνετε?? Ποτε έχετε τώρα ραντεβου στο γιατρό ξανά?? 

Καλημέρα συμπεθερουλα και σε όλες τις κοπέλες.

Εγώ αύριο θα πάω για γενικές του τριμήνου.Και σήμερα θα κλείσω ραντεβού για τη γ επιπέδου.ελπιζω να έχω κ εγώ καλύτερα νέα τώρα στη γ επιπέδου...

Just now, Rebecca85 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια! Ελπίζω να είστε όλες καλά! Σας γράφω από το διαγνωστικό για τη καμπύλη ζαχαρου. Προς το παρόν μια χαρά την ήπια περιμένω τώρα για την τελευταία μέτρηση. Ελπίζω και τα αποτελέσματα να είναι εξίσου καλά.. Όσες την έχουν ήδη κάνει και παίρνουν το χαπι του θυρεοειδή το είχατε πάρει τη μέρα της καμπύλης? @Argyroula ούτε εμείς έχουμε κάνει καμία συζήτηση για λεφτά... Όπως και να έχει το τριχιλιαρο το θεωρω σίγουρο για αθηνα.

Καλημέρα κούκλα μου καλά αποτελέσματα τελειώνει η αναμονή να φας καλά μετά.Ναι το είχα πάρει μετα.

Just now, Argyroula είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου πως είσαι? Καλημέρα σε ολες !!! Εγώ ξύπνησα πάλι με απότομο φτερνισμα και κραμπα στην κοιλιά. Το παθαίνω κάποιες μέρες τώρα...ειναινπολυ ενοχλητικό. Κατά τ άλλα όλα μια χαρά!! Κανονικα 2 Σεπτέμβρη  πάω (από 28 Ιουλίου τελευταία φορά.) :/ ξενέρωμα...μου είπε όμως αν θέλω οτιδήποτε ότι μπορεί να με δει στην κλινική (στο Μητέρα) οπότε αν δεν μπορώ να περιμένω θα πάω να σκάσω το 50ευρω μου γιατι τα ραντεβού αυτά είναι και καυτά πως να το κάνουμε!! Χιχι (στον γιατρό δεν πληρώνω) Αληθεια δεν έχουμε πει ποτέ για λεφτά! Ξέρετε πόσα παίρνει ο/η γυναικολογος στην γέννα η κλινική κλπ. 

Καλημέρα Αργυρουλα μου εγώ πληρώνω 50 ευρώ κάθε φορά στην επισκεψη.κρητη είμαι εγω.Συνολο ο γιατρός θέλει 1200 αλλά οι επισκέψεις συμπληρώνουν το ποσό ωστόσο κ ότι μείνει στη γεννα μέχρι τα 1200.για τη κλινική ακόμα δε ξέρω καθόλου.πολλεε μερουλες σε έχει στο περίμενε αυτή τη φορά ε?

  • Μου αρέσει 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Argyroula είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου πως είσαι? Καλημέρα σε ολες !!! Εγώ ξύπνησα πάλι με απότομο φτερνισμα και κραμπα στην κοιλιά. Το παθαίνω κάποιες μέρες τώρα...ειναινπολυ ενοχλητικό. Κατά τ άλλα όλα μια χαρά!! Κανονικα 2 Σεπτέμβρη  πάω (από 28 Ιουλίου τελευταία φορά.) :/ ξενέρωμα...μου είπε όμως αν θέλω οτιδήποτε ότι μπορεί να με δει στην κλινική (στο Μητέρα) οπότε αν δεν μπορώ να περιμένω θα πάω να σκάσω το 50ευρω μου γιατι τα ραντεβού αυτά είναι και καυτά πως να το κάνουμε!! Χιχι (στον γιατρό δεν πληρώνω) Αληθεια δεν έχουμε πει ποτέ για λεφτά! Ξέρετε πόσα παίρνει ο/η γυναικολογος στην γέννα η κλινική κλπ. 

Κ εγώ τ πάθαινα αυτό.. Εγώ έχω ενόχληση όταν είμαι ξαπλωμενη καλλάζω πλευρο ρε κορίτσια στα γυναικολογικα εκεί στη μήτρα ποναω:roll:κ εγώ τόσο είχα παει κ τωρα έκλεισα Γ 25 στο γιατρό μ, αλλά από βδομάδα θ πρεπει ν παω νοσοκομείο ν δω τ γιατρό π θ μ γεννήσει.. Εδώ στ Καβάλα η κουμπαρα μ πριν 14  μέρες π γέννησε σε κλινική πληρωσε 1900 μαζί με παιδιατρο και τεστ covid

Just now, Rebecca85 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια! Ελπίζω να είστε όλες καλά! Σας γράφω από το διαγνωστικό για τη καμπύλη ζαχαρου. Προς το παρόν μια χαρά την ήπια περιμένω τώρα για την τελευταία μέτρηση. Ελπίζω και τα αποτελέσματα να είναι εξίσου καλά.. Όσες την έχουν ήδη κάνει και παίρνουν το χαπι του θυρεοειδή το είχατε πάρει τη μέρα της καμπύλης? @Argyroula ούτε εμείς έχουμε κάνει καμία συζήτηση για λεφτά... Όπως και να έχει το τριχιλιαρο το θεωρω σίγουρο για αθηνα.

Καλα αποτελέσματα κοπέλα μ να έχεις!! 

  • Ευχαριστώ 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου...εγω τωρα ετοιμαζομαι να παω για την β επιπεδου...αντε να τον δω λιγο μου ελειψε.ελπιζω ναναι ολα καλα..η γ επιπεδου τι εξεταση ειναι; κ ποτε γινεται;

  • Μου αρέσει 3

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Καλημέρα συμπεθερουλα και σε όλες τις κοπέλες.

Εγώ αύριο θα πάω για γενικές του τριμήνου.Και σήμερα θα κλείσω ραντεβού για τη γ επιπέδου.ελπιζω να έχω κ εγώ καλύτερα νέα τώρα στη γ επιπέδου...

Καλημέρα κούκλα μου καλά αποτελέσματα τελειώνει η αναμονή να φας καλά μετά.Ναι το είχα πάρει μετα.

Καλημέρα Αργυρουλα μου εγώ πληρώνω 50 ευρώ κάθε φορά στην επισκεψη.κρητη είμαι εγω.Συνολο ο γιατρός θέλει 1200 αλλά οι επισκέψεις συμπληρώνουν το ποσό ωστόσο κ ότι μείνει στη γεννα μέχρι τα 1200.για τη κλινική ακόμα δε ξέρω καθόλου.πολλεε μερουλες σε έχει στο περίμενε αυτή τη φορά ε?

Καλημερα συμπεθερουλα 50 ε?? Εγώ 30 δίνω στην επίσκεψη.. Βέβαια θ συνεχίσω μέχρι τέλους στον δικό μ αλλά θ πηγαινω κ ταυτόχρονα στ νοσοκομείο π θ γεννήσω.. Σ εμάς κορίτσια Γ ν μας παρακολουθεί κ να ξεγεννησει συγκεκριμένος γιατρός πεφτει φακελακιιι

Just now, Depykal είπε:

Καλημερα κοριτσια μου...εγω τωρα ετοιμαζομαι να παω για την β επιπεδου...αντε να τον δω λιγο μου ελειψε.ελπιζω ναναι ολα καλα..η γ επιπεδου τι εξεταση ειναι; κ ποτε γινεται;

Καλη επιτυχία κοπέλα μ περιμενουμε νέα σου!! Είναι το ντοπλερ


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου πως είσαι? Καλημέρα σε ολες !!! Εγώ ξύπνησα πάλι με απότομο φτερνισμα και κραμπα στην κοιλιά. Το παθαίνω κάποιες μέρες τώρα...ειναινπολυ ενοχλητικό. Κατά τ άλλα όλα μια χαρά!! Κανονικα 2 Σεπτέμβρη  πάω (από 28 Ιουλίου τελευταία φορά.) :/ ξενέρωμα...μου είπε όμως αν θέλω οτιδήποτε ότι μπορεί να με δει στην κλινική (στο Μητέρα) οπότε αν δεν μπορώ να περιμένω θα πάω να σκάσω το 50ευρω μου γιατι τα ραντεβού αυτά είναι και καυτά πως να το κάνουμε!! Χιχι (στον γιατρό δεν πληρώνω) Αληθεια δεν έχουμε πει ποτέ για λεφτά! Ξέρετε πόσα παίρνει ο/η γυναικολογος στην γέννα η κλινική κλπ. 

Καλημέρα κορίτσια !!

υπομονη μέχρι τις 2 ,,,να εισαι καλα μετράει κ ν μην χρειαστεί να πας από την κλινική του !οι γιατροί παίρνουν περίπου από 900-1500 κ κάποιοι Ισως και 1600-1800 αναλογα το ονομα που έχουν !η κλινική επίσης εξαρταται τι θα διάλεξεΙς !εγω πάντως έτσι όπως τα υπολόγισα θα βγουν περίπου 3000 !

  • Ευχαριστώ 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Depykal είπε:

Καλημερα κοριτσια μου...εγω τωρα ετοιμαζομαι να παω για την β επιπεδου...αντε να τον δω λιγο μου ελειψε.ελπιζω ναναι ολα καλα..η γ επιπεδου τι εξεταση ειναι; κ ποτε γινεται;

Καλημέρα ντεπυ μου .γίνεται γύρω στις 30-32 βδομαδες

Εγώ πριν τη γ επιπέδου έχω ραντεβού στη γιατρό στις 20 μια βδομαδουλα έμεινε.λογικα αρχές Σεπτέμβρη θα μου κλείσει η επιπέδου

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rebecca85 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια! Ελπίζω να είστε όλες καλά! Σας γράφω από το διαγνωστικό για τη καμπύλη ζαχαρου. Προς το παρόν μια χαρά την ήπια περιμένω τώρα για την τελευταία μέτρηση. Ελπίζω και τα αποτελέσματα να είναι εξίσου καλά.. Όσες την έχουν ήδη κάνει και παίρνουν το χαπι του θυρεοειδή το είχατε πάρει τη μέρα της καμπύλης? @Argyroula ούτε εμείς έχουμε κάνει καμία συζήτηση για λεφτά... Όπως και να έχει το τριχιλιαρο το θεωρω σίγουρο για αθηνα.

Καλα αποτελέσματα να έχεις !!

Just now, Depykal είπε:

Καλημερα κοριτσια μου...εγω τωρα ετοιμαζομαι να παω για την β επιπεδου...αντε να τον δω λιγο μου ελειψε.ελπιζω ναναι ολα καλα..η γ επιπεδου τι εξεταση ειναι; κ ποτε γινεται;

Έχεις το καλύτερο ραντεβού με τον γιο σου !ολα να πανε περίφημα !!θα περιμενουμε να ακούσουμε την εμπειρία σου !

Just now, Despoina Mar είπε:

Κ εγώ τ πάθαινα αυτό.. Εγώ έχω ενόχληση όταν είμαι ξαπλωμενη καλλάζω πλευρο ρε κορίτσια στα γυναικολογικα εκεί στη μήτρα ποναω:roll:κ εγώ τόσο είχα παει κ τωρα έκλεισα Γ 25 στο γιατρό μ, αλλά από βδομάδα θ πρεπει ν παω νοσοκομείο ν δω τ γιατρό π θ μ γεννήσει.. Εδώ στ Καβάλα η κουμπαρα μ πριν 14  μέρες π γέννησε σε κλινική πληρωσε 1900 μαζί με παιδιατρο και τεστ covid

Καλα αποτελέσματα κοπέλα μ να έχεις!! 

Γεια σου Δεσποινακι !εγω Δ μπορω ν αλλάξω πλευρό !ειναι φυσιολογικά ολα αυτά τα μυϊκά κ τα πονάκια στη μήτρα !εχουμε βαρύνει πλέον !1900 πλήρωσε χωρίς την αμοιβή του γιατρού ;

Just now, Gogo1994 είπε:

Καλημέρα συμπεθερουλα και σε όλες τις κοπέλες.

Εγώ αύριο θα πάω για γενικές του τριμήνου.Και σήμερα θα κλείσω ραντεβού για τη γ επιπέδου.ελπιζω να έχω κ εγώ καλύτερα νέα τώρα στη γ επιπέδου...

Καλημέρα κούκλα μου καλά αποτελέσματα τελειώνει η αναμονή να φας καλά μετά.Ναι το είχα πάρει μετα.

Καλημέρα Αργυρουλα μου εγώ πληρώνω 50 ευρώ κάθε φορά στην επισκεψη.κρητη είμαι εγω.Συνολο ο γιατρός θέλει 1200 αλλά οι επισκέψεις συμπληρώνουν το ποσό ωστόσο κ ότι μείνει στη γεννα μέχρι τα 1200.για τη κλινική ακόμα δε ξέρω καθόλου.πολλεε μερουλες σε έχει στο περίμενε αυτή τη φορά ε?

Καλημέρα Γωγω!!!καλα αποτελέσματα κ είναι ωραίο να περιμενουμε επιτελους έναν ωραίο υπέρηχο!!

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

Καλα αποτελέσματα να έχεις !!

Έχεις το καλύτερο ραντεβού με τον γιο σου !ολα να πανε περίφημα !!θα περιμενουμε να ακούσουμε την εμπειρία σου !

Γεια σου Δεσποινακι !εγω Δ μπορω ν αλλάξω πλευρό !ειναι φυσιολογικά ολα αυτά τα μυϊκά κ τα πονάκια στη μήτρα !εχουμε βαρύνει πλέον !1900 πλήρωσε χωρίς την αμοιβή του γιατρού ;

Καλημέρα Γωγω!!!καλα αποτελέσματα κ είναι ωραίο να περιμενουμε επιτελους έναν ωραίο υπέρηχο!!

Μόλις έκλεισα 29 Αυγούστου γ επιπέδου.Αυτο ήταν άρχισα ήδη να τρέμω κορίτσια.Εχω πολύ άγχος...να δούμε αν έφυγε το κομβίο η μειώθηκε...άρχισα να τα θυμάμαι όλα τώρα ότι άγχος κ φόβο κ στενοχώριαείχα περάσει μετά τη β επιπέδου 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα αγαπημενες μου! Ελπιζω να κοιμηθηκατε καλα! Εγω κοριτσια μου χτες εβαλα λιγο λιποζαν στα σκασμενα μου χειλη (πριν την εγκυμοσυνη ποτε δεν ειχα σκασμενα χειλη). Μαλλον το λιποζαν το ειχαμε καιρο, δεν ξερω, και τουμπανιασαν τα χειλη  μου! Τρομαξαμε λιγο μηπως επαθα αλλεργικο σοκ αλλα ευτυχως οχι, απλα ειμα λιγο σαν να εχω κανει σιλικονη σημερα! Κατι το βυζι κατι τα χειλη λες και εχω κανει πλαστικες ειμαι!! Ελπιζω να περασει σημερα, αλλιως θα παω στο γιατρο το βραδακι.

@Depykalνα εχεις μια ομορφη β'επιπεδου σημερα κοριτσακι μου!!! Περιμενουμε νεα!  Η γ'επιπεδου ειναι το Ντοπλερ, αν δεν κανω λαθος και ειδα σου απαντησαν ηδη τα κοριτσια μας!

@Rebecca85καλα αποτελεσματα σητν καμπυλη σου! Εμενα μου ειχαν πει οτι μπορω να παρω κανονικα το χαπι, εγω προτιμησα να το κανω μετα την εξεταση.

@Gogo1994κοριτσακι μου μην ανησυχεις μια χαρα ειναι το αντρακι σου! Αν υπηρχε θεμα για κατι οπως ειδες και με αλλα κοριτσια μας θα σε εβαζε να το παρακολουθειτε και θα εκανε λογο για εξτρα εξετασεις. Απλα τωρα εσυ θυμηθηκες τη μερα της β'επιπεδου που εφυγες με μια καποια αγωνια ομως αληθεια αν υπηρχε θεμα δε θα σε ειχαν αφησει τοσο καιρο ετσι.

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα αγαπημενες μου! Ελπιζω να κοιμηθηκατε καλα! Εγω κοριτσια μου χτες εβαλα λιγο λιποζαν στα σκασμενα μου χειλη (πριν την εγκυμοσυνη ποτε δεν ειχα σκασμενα χειλη). Μαλλον το λιποζαν το ειχαμε καιρο, δεν ξερω, και τουμπανιασαν τα χειλη  μου! Τρομαξαμε λιγο μηπως επαθα αλλεργικο σοκ αλλα ευτυχως οχι, απλα ειμα λιγο σαν να εχω κανει σιλικονη σημερα! Κατι το βυζι κατι τα χειλη λες και εχω κανει πλαστικες ειμαι!! Ελπιζω να περασει σημερα, αλλιως θα παω στο γιατρο το βραδακι.

@Depykalνα εχεις μια ομορφη β'επιπεδου σημερα κοριτσακι μου!!! Περιμενουμε νεα!  Η γ'επιπεδου ειναι το Ντοπλερ, αν δεν κανω λαθος και ειδα σου απαντησαν ηδη τα κοριτσια μας!

@Rebecca85καλα αποτελεσματα σητν καμπυλη σου! Εμενα μου ειχαν πει οτι μπορω να παρω κανονικα το χαπι, εγω προτιμησα να το κανω μετα την εξεταση.

@Gogo1994κοριτσακι μου μην ανησυχεις μια χαρα ειναι το αντρακι σου! Αν υπηρχε θεμα για κατι οπως ειδες και με αλλα κοριτσια μας θα σε εβαζε να το παρακολουθειτε και θα εκανε λογο για εξτρα εξετασεις. Απλα τωρα εσυ θυμηθηκες τη μερα της β'επιπεδου που εφυγες με μια καποια αγωνια ομως αληθεια αν υπηρχε θεμα δε θα σε ειχαν αφησει τοσο καιρο ετσι.

Όλα τα θυμήθηκα ειρηνακι μου...άσε με πήρε το παράπονο για λίγο...επειδή είναι το πρώτο βήμα για τη τελική ευθεία επειδή θα έχω αγωνία να μου πει τι γίνεται με αυτό...δε ξέρω

Στον ύπνο με το λιποζαν το έχω πάθει κ εγώ πιστεύω θα περάσει σε λιγάκι.


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Gogo1994 είπε:

Μόλις έκλεισα 29 Αυγούστου γ επιπέδου.Αυτο ήταν άρχισα ήδη να τρέμω κορίτσια.Εχω πολύ άγχος...να δούμε αν έφυγε το κομβίο η μειώθηκε...άρχισα να τα θυμάμαι όλα τώρα ότι άγχος κ φόβο κ στενοχώριαείχα περάσει μετά τη β επιπέδου 

Ωραία Δ εμεινε πολύ!αυτος ο υπέρηχος θα είναι τελειος!σωστα τα λέει και η @Υβόννη Εάν ήταν κάτι θα εκανες νωρίτερα το ντομπλερ !χαλαρωσε κ απολαυσε το ,ολα είναι κλα !!

  • Μου αρέσει 2

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Όλα τα θυμήθηκα ειρηνακι μου...άσε με πήρε το παράπονο για λίγο...επειδή είναι το πρώτο βήμα για τη τελική ευθεία επειδή θα έχω αγωνία να μου πει τι γίνεται με αυτό...δε ξέρω

Στον ύπνο με το λιποζαν το έχω πάθει κ εγώ πιστεύω θα περάσει σε λιγάκι.

Επειδη ειμαστε 7 μηνα κιολας Γωγουλα μου! Το τριτο τριμηνο εχει πολλα ψυχικα σκαμπανεβασματα, γιατι πλεον γινεται αληθινο ολο αυτο! Εγω οταν ηρθε το καροτσι στο σπιτι, σκεψου χαρα τη μια μερα και την αλλη με ειχε πιασει κλαμα με μαυρο δακρυ απο το φοβο μου στο ασχετο χωρις λογο!! Τί φοβομουν; Ελα ντε!!! Ειναι εντονη περιοδος συναισθηματικα τωρα οποτε μη δινεις και πολυ σημασια σε ολα αυτα! Και αληθεια στο λεω αυτο, αν ειχαν εστω και μια υπονοια οτι κατι δεν παει καλα, θα ειχες ηδη δει εμρβυοκαρδιολογο, θα ειχες σιγουρα επαναλαβει κατι με τον εμβρυολογο και σιγουρα η γιατρος σου θα ειχε επεμβει! Εδω καλε ειχε δει υποπτο το ζαχαρο σου απο μονη της προ καμπυλης, θα αφηνε ετσι κατι σοβαρο;

Και να σου θυμησω οτι κρατησες αυτη τη γιατρο ακριβως επειδη ειναι ψειρας και νιωθεις ασφαλεια οτι θα τα ψαξει ολα! Τζαμπα στερεισαι σεξ καλαμαρακια και μπανια; Οχι βεβαια!! Χιιχιχιχ, απλα τα εβαλες σε μια ζυγαρια και ειπες οκ θα ειναι αυστηρη αλλα θα ξερω οτι τα κοσκινιζει ολα! Οποτε μην κανεις σκεψεις μονη σου οσο γινεται, ετσι γλυκια μου;

  • Μου αρέσει 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rebecca85 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια! Ελπίζω να είστε όλες καλά! Σας γράφω από το διαγνωστικό για τη καμπύλη ζαχαρου. Προς το παρόν μια χαρά την ήπια περιμένω τώρα για την τελευταία μέτρηση. Ελπίζω και τα αποτελέσματα να είναι εξίσου καλά.. Όσες την έχουν ήδη κάνει και παίρνουν το χαπι του θυρεοειδή το είχατε πάρει τη μέρα της καμπύλης? @Argyroula ούτε εμείς έχουμε κάνει καμία συζήτηση για λεφτά... Όπως και να έχει το τριχιλιαρο το θεωρω σίγουρο για αθηνα.

Καλημέρα κορίτσι μου! Εγω επειδη μαζι εκανα κ αλλες εξετάσεις, εδωσα πρωτα αιμα χωρις να παρω ουτε το χαπι, μετα πηρα το χαπι κ τη γλυκόζη, απλα οταν μετραω το θτυωειδη δε θελει να εχω παρει χαπι. Καλα αποτελεσματα να εχεις!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα αγαπημενες μου! Ελπιζω να κοιμηθηκατε καλα! Εγω κοριτσια μου χτες εβαλα λιγο λιποζαν στα σκασμενα μου χειλη (πριν την εγκυμοσυνη ποτε δεν ειχα σκασμενα χειλη). Μαλλον το λιποζαν το ειχαμε καιρο, δεν ξερω, και τουμπανιασαν τα χειλη  μου! Τρομαξαμε λιγο μηπως επαθα αλλεργικο σοκ αλλα ευτυχως οχι, απλα ειμα λιγο σαν να εχω κανει σιλικονη σημερα! Κατι το βυζι κατι τα χειλη λες και εχω κανει πλαστικες ειμαι!! Ελπιζω να περασει σημερα, αλλιως θα παω στο γιατρο το βραδακι.

@Depykalνα εχεις μια ομορφη β'επιπεδου σημερα κοριτσακι μου!!! Περιμενουμε νεα!  Η γ'επιπεδου ειναι το Ντοπλερ, αν δεν κανω λαθος και ειδα σου απαντησαν ηδη τα κοριτσια μας!

@Rebecca85καλα αποτελεσματα σητν καμπυλη σου! Εμενα μου ειχαν πει οτι μπορω να παρω κανονικα το χαπι, εγω προτιμησα να το κανω μετα την εξεταση.

@Gogo1994κοριτσακι μου μην ανησυχεις μια χαρα ειναι το αντρακι σου! Αν υπηρχε θεμα για κατι οπως ειδες και με αλλα κοριτσια μας θα σε εβαζε να το παρακολουθειτε και θα εκανε λογο για εξτρα εξετασεις. Απλα τωρα εσυ θυμηθηκες τη μερα της β'επιπεδου που εφυγες με μια καποια αγωνια ομως αληθεια αν υπηρχε θεμα δε θα σε ειχαν αφησει τοσο καιρο ετσι.

Καλημέρα Ειρηνη μου !μαλλον σε πείραξε το παλιο Λίποζαν,μήπως να δοκίμαζες να βάλεις πάγο ;!παντως δεν είναι κάτι ,,αλλα εάν Δ ξεπρηστουν ,πήγαινε να σε δει ο γιατρός !


i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Καλημέρα συμπεθερουλα και σε όλες τις κοπέλες.

Εγώ αύριο θα πάω για γενικές του τριμήνου.Και σήμερα θα κλείσω ραντεβού για τη γ επιπέδου.ελπιζω να έχω κ εγώ καλύτερα νέα τώρα στη γ επιπέδου...

Καλημέρα κούκλα μου καλά αποτελέσματα τελειώνει η αναμονή να φας καλά μετά.Ναι το είχα πάρει μετα.

Καλημέρα Αργυρουλα μου εγώ πληρώνω 50 ευρώ κάθε φορά στην επισκεψη.κρητη είμαι εγω.Συνολο ο γιατρός θέλει 1200 αλλά οι επισκέψεις συμπληρώνουν το ποσό ωστόσο κ ότι μείνει στη γεννα μέχρι τα 1200.για τη κλινική ακόμα δε ξέρω καθόλου.πολλεε μερουλες σε έχει στο περίμενε αυτή τη φορά ε?

Ναι ρε γαμωτο... Αλλά δεν θα κρατηθώ νομίζω...θα τον πάρω να πάω νωρίτερα. Για γέννα κι εμένα εκεί κάπου παίρνει 1000-1500 ανάλογα φυσιολογικά η καισαρικη και στο μητέρα κάπου 2000-2500  πάλι αναλόγως! 


yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...