Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Marilou77 said:

@Athina28 εμενα με ποσοστο 1/10000 και ουτε για αμνιο ειπαν ουτε τιποτα, εκανα την νιπτ εγω, θελω να πω πως ειναι αρκετά μεγαλο το ποσοστο σου κ μη μου στεναχωριεσαι, ολα καλα εινσι να το θυμάσαι αυτο.

Χαχαχαχαχαχαχα οντως χαχαχαχαχα. Αχ κι εγω το ιδιο θα παθαινα και μετα που πηγα για το αιμα εγω τα ειχα στη τσαντα κ με ρωταει η κοπελα που ειδε το παραπεμπτικό, ουρα μου έφερες; δλδ αν δε μου ελεγε τιποτα εγω θα τσ εκανα βολτα χαχαχα

Χαχαχαχχχααχα!!!! Και σκεψου να πηγαινες στο φουρνο πχ να επρεπε να βγαλεις πορτοφολι και καταλαθως να εβγαινε το κουτακι!!! Εχουμε χαζεψει ολες μου φαινεται!

  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια!

Πως είστε;

Εμείς σήμερα πήγαμε για ένα μπάνιο, το πρώτο και μοναδικό μάλλον του καλοκαιριού γιατί τέλος της εβδομάδας θα κάνω την αμνιο οπότε μετά δε νομίζω να πάω ξανά.

@Athina28 νομιζω το ποσοστό σου είναι πολύ καλό αλλά συζήτησε το με το γιατρό σου.

Αυτός σου είπε για την αμνιο η ο εμβρυολογος;

  • Μου αρέσει 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, fairy-mary said:

Καλησπέρα κορίτσια!

Πως είστε;

Εμείς σήμερα πήγαμε για ένα μπάνιο, το πρώτο και μοναδικό μάλλον του καλοκαιριού γιατί τέλος της εβδομάδας θα κάνω την αμνιο οπότε μετά δε νομίζω να πάω ξανά.

@Athina28 νομιζω το ποσοστό σου είναι πολύ καλό αλλά συζήτησε το με το γιατρό σου.

Αυτός σου είπε για την αμνιο η ο εμβρυολογος;

Γεια σου κοριτσακι μου! Σε σκεφτομουν σημερα, δεν ηξερα.ποτε ειχατε την αμνιο αλλα θυμομουν οτι ηταν αυτη τη βδομαδα. Καλη επιτυχια να εχεις και μη φοβασαι! Στις μερες μας ειναι εξεταση ρουτινας!!! Θα βγουν ολα καλα, να ηρεμησεις κι εσυ, και ευχομαι να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου χωρις αλλα συννεφακια!!!! 


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Γεια σου κοριτσακι μου! Σε σκεφτομουν σημερα, δεν ηξερα.ποτε ειχατε την αμνιο αλλα θυμομουν οτι ηταν αυτη τη βδομαδα. Καλη επιτυχια να εχεις και μη φοβασαι! Στις μερες μας ειναι εξεταση ρουτινας!!! Θα βγουν ολα καλα, να ηρεμησεις κι εσυ, και ευχομαι να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου χωρις αλλα συννεφακια!!!! 

Αχ μακαρι να πανε ολα καλα.

Εχω φοβερη αγωνια.

  • Μου αρέσει 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Γεια σας κοριτσάκια μου κ από εμένα.

@Athina28κοπελα μου για μια ένδειξη με αυτό το ποσοστό όχι δε θα έκανα αμνιο.οπως κ εγώ με μια ένδειξη κ παρόμοιο ποσοστό ούτε που ήθελα να το ακούσω.Ομως εσύ πάρε γνώμες και θα πάρεις τη σωστή απόφαση.

Κορίτσια εμένα ο γιος μου μάλλον είναι κολλημένος μαζί μου γιατί οπότε βάζω χεράκια ακόμα κ αν πριν δε τον ακούω κάτι κάνει.

Αχ κοριτσάκια μου εγωω δεν έχω πάρει ακόμα ρουχαλακια έχω μείνει πίσω εεε?

Εμένα μου τα έχει στείλει πακέτο η αδερφή μου 0-2 χρόνων και πρέπει να τα ξεκαθαρίσω τώρα. Αλλιώς ούτε εγώ θα είχα κάτι ακόμα... Να μην το σκέφτεσαι έτσι... Σιγά σιγά και με τους χρόνους σου κοπέλα μου. Είναι πολλά αυτά που έχουμε να πάρουμε ούτως ή αλλως... :)

Just now, fairy-mary είπε:

Αχ μακαρι να πανε ολα καλα.

Εχω φοβερη αγωνια.

Εδώ η ομάδα έχει πολλή θετική ενέργεια για όλες μας οπότε θα αρχίσουμε να στέλνουμε από σήμερα!!! :) Θα πάνε όλα πολύ καλά και θα το βγάλετε κι αυτό απ το μυαλο σας! Είναι πολύ φυσιολογικό να έχεις αγωνία!! 

  • Μου αρέσει 2

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Μα τι ομορφη φωτογραφια ειναι αυτη που φτιαξατε!!!!!!! Ειναι θαυμα ναι κοριτσακι μου! Το θαυμα της ζωης!!!!

Κοριτσακι μου ειδα σου απαντησαν τα κοριτσια ηδη. Εχω ξανακουσει αυτο το ευρημα και συνηθως δεν χρειαζεται σχεδον τιποτα. Ειναι και οριακα σε σενα οποτε.πιστευβ δε θα εχει κανενα θεμα.το.μικρουλι σου!!! Ομως αν θες να κανεις αμνιο θα ελεγα κι εγω να παρεις.και.μια αλλη γνωμη και υστερα με ηρεμια να αποφασισεις. Ευχομαι ειλικρινα να ηρεμησεις και να σου φυγει η οποια αμφιβολια. Οπως παντα οι γιατροι λενε και την τριχα που θα δουν φιατι ειναι υποχρεωμενοι, αλλα αυτο δε σημαινει οτι ειναι προβληματικα τα ευρηματα απαραιτητα! 

Ειρηνακι.μου με γεια τα φορμακια σας!!!! Οντως εχει υπεροχα πραγματα!!! Να τα χαρειτε!!!! Αχ Ειρηνακι για τα αγορια μας μεχρι και σιδερο θα βαλουμε να δεις! Χαχχαχαχ

Ευχαριστώ!!! Και σίδερο και ποιος ξέρει το άλλο θα κάνουμε για τα βλαστάρια μας.. Χαχαχαχα. Καλή επιτυχία κορίτσι μου με τις εξετάσεις.. Ο σύζυγος να φανταστώ εκτίμησε την χειρονομία :razz:;;; 

@Geo81 απίστευτη διαφορά στις τιμές όταν είναι σε λίρες. Και στην περίπτωση μας αφού ο άντρας μου είναι εκεί θα τα παραλάβει και θα τα φέρει. 

Γενικά η μέρα μου σήμερα είχε πολλες αγορές... Έκλεισα τα έπιπλα του μωρού!! Πήγα mothercare και είχε -50% και πήρα σε λευκό χρώμα κούνια και αλλαξιερα. Αργότερα θα το δω και για ντουλάπα να συμπληρωθεί το σετ.. Ο άντρας μου σε απευθείας μετάδοση από βιντεοκληση ήταν παρέα για την επιλογή..

@Φραουλίνο και @fairy-mary εύχομαι να έχετε τέλεια αποτελέσματα!! @Athina28 παρότι δεν ξέρω ή έχω ακούσει κάτι για το συγκεκριμένο θέμα, κάνε ότι σου πει ο γιατρός σου και ότι χρειαστεί για να είσαι ήρεμη. Το ποσοστό σου πάντως είναι μηδαμινό και μια μονάχα ένδειξη συνήθως δεν σημαίνει και κάτι..

 


BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, fairy-mary said:

Αχ μακαρι να πανε ολα καλα.

Εχω φοβερη αγωνια.

Φυσικα εχεις κοριτσακ μου αλλα εδω εχουμε κοριτσια εδω που εκαναν αμνιο και χαρακτηριστικα μια κοπελα μας ειχε πει οτι σαν διαδικασια ειναι πολυ πολυ πιο απλο. Πιο πολυ ειναι η αγωνια. Ανθρωπινη εννοειται και στη θεση σου ολοι θα ειχαμε αλλα πας για το 100 τοις εκατο τωρα, αυτο να θυμασαι! Ολοι οι γιατροι και οι πιθανοτητες ειναι υπερ σου. Σταυρωσε την κοιλιτσα σου και σε λιγο θα πανηγυριζουμε τα ευχαριστα νεα σου, θα το δεις!!!!

Just now, Eirini1988 said:

Ευχαριστώ!!! Και σίδερο και ποιος ξέρει το άλλο θα κάνουμε για τα βλαστάρια μας.. Χαχαχαχα. Καλή επιτυχία κορίτσι μου με τις εξετάσεις.. Ο σύζυγος να φανταστώ εκτίμησε την χειρονομία :razz:;;; 

@Geo81 απίστευτη διαφορά στις τιμές όταν είναι σε λίρες. Και στην περίπτωση μας αφού ο άντρας μου είναι εκεί θα τα παραλάβει και θα τα φέρει. 

Γενικά η μέρα μου σήμερα είχε πολλες αγορές... Έκλεισα τα έπιπλα του μωρού!! Πήγα mothercare και είχε -50% και πήρα σε λευκό χρώμα κούνια και αλλαξιερα. Αργότερα θα το δω και για ντουλάπα να συμπληρωθεί το σετ.. Ο άντρας μου σε απευθείας μετάδοση από βιντεοκληση ήταν παρέα για την επιλογή..

@Φραουλίνο και @fairy-mary εύχομαι να έχετε τέλεια αποτελέσματα!! @Athina28 παρότι δεν ξέρω ή έχω ακούσει κάτι για το συγκεκριμένο θέμα, κάνε ότι σου πει ο γιατρός σου και ότι χρειαστεί για να είσαι ήρεμη. Το ποσοστό σου πάντως είναι μηδαμινό και μια μονάχα ένδειξη συνήθως δεν σημαίνει και κάτι..

 

Ειρηνακι μου τί καλα που πετυχες προσφορες σε αυτα που σας αρεσαν!!! Καλοριζικα!!!!! Μπηκα κι εγω στο σαιτ και τα θελω ολα τα ρουχαλακιαααααααα! Εχει φοβερα σχεδια, πολυ διαφορετικα και πολυ δεινοσαυρο ειδα!! Με το καλο να σου τα φερει ο αντρουλης σου! Βρε μηπως εκτος απο σεφ ειναι και καλος στο σιδερο; Για κανε ενα τεστ και ενημερωσε μας!

Ακομη γελαει με τα ξεχασμενα τσισα στο μπανιο ο αντρουλης αλλα τον προετοιμασα για του χρονου που θα ειναι κατουρημενος μεταφορικα και κυριολεκτικα απο το γιοκα του! Χιχιχιχιχιχι! Εμεις με τα αγορακια θα φαμε πολυ κατουρημα νομιζω!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Marilou77 είπε:

Αχ κορίτσια τι θαυμα ζουμε, εγω το μονο σε μωρουδιακο ή να θυμιζει κατι απο ερχομό παιδιού ειναι μια κορνιζα ανοιχτο γκρι που πηρα απο τα vicko (6 δλδ σε μια), οπου εχω βαλει εμενα με τον Χρήστο, μετα τον 1 ο υπερηχο μετα που φαινεται απο κάτω ο χτυπος της καρδιας μετα αλλες δυο που αρχιζει να φαινεται μωρακι, 2 φωτο σε μια κορνιζα, τωρα μολις εβαλα σε μια μονο την εγχρωμη απο τη β επιπεδου, μενουν δυο κενες στη τελευταία που ειναι καρδουλα πρώτα ο Θεός θα βαλω την πρωτη του κανονικη φωτο. Κ καθομαι τωρα κ τις κοιταω μια εμας μια της β επιπέδου, δεν φαινεται για την ωρα να μοιάζει σε κανεναν μας, το μονο που ξερουμε οτι επειδη εχει μεγαλα ακρα θα ειναι ψηλο παιδι ( απο τον μπαμπα αυτο) κ λεω κοιτα τι δημιουργήσαμε, ενα παιδι το δικό μας παιδι, το θαύμα μας!!!!! Πωπω εμεις οι πρωταρες κιολας δε το συζητώ θα γινουμε χαζομαμαδες, αχ βρε κοριτσια ολο κοιτάω τη φωτο κ σαν ψεματα μου φαίνεται. Σ'ευχαριστώ Θεέ μου για το θαυμα που ζω.....!!!!!!

Να ξέρεις, μαριλου μου, πολύ συγκινήθηκα με το μνμ σου:x

5 ώρες πρίν, Athina28 είπε:

Καλησπέρα κοριτσιααααα και καλή βδομάδα! Μόλις γύρισα από την Β´ επιπέδου και η αλήθεια είναι ότι εάν και πέρασα ένα υπέροχο ΠΣΚ ήρθε αυτό και με έριξε!Μας βρήκε μια ήπια υδρονέφρωση στα νεφρά στον δεξί πύελο!Το φυσιολογικό μας είπε είναι 5mm ενώ του μικρού μου είναι 5,4mm  με αποτέλεσμα να του προκαλεί ή να του προκαλέσει όταν γεννηθεί ουρολοίμωξη και να του χορηγήσουν αντιβίωση αλλιώς εάν μεγαλώσει και φτάσει ως 10mm και θα χρειαστεί χειρουργική επέμβαση!Απλά επειδή φοβάμαι πολύ περισσότερο με αποτέλεσμα να στεναχωριέμαι και να μην βλέπω τα θετικά που μπορεί να γίνουνε καθώς δεν μπορώ να ζω με τις πιθανότητες μήπως το μικρό πάθει κάτι καλά καλά πριν γεννηθεί ήθελα να μου πείτε αν γνωρίζετε κάτι ή αν υπάρχει κάποια που της είχανε βρει κάτι τέτοιο και τώρα έχει εξαφανιστεί..... 

Αχ αυτές οι β επιπέδου.απο 40 κύματα μας περνάνε.κοπελα μου προσπάθησε να μην σε παίρνει από κάτω,είναι ένα πολύ συχνό ευρημα απ'όσο ξέρω κ τις περισσότερες φορές εξαφανίζεται μέχρι τον τοκετό.ενα παραπάνω στην περίπτωση σας που είναι τόσο λίγο εκτός ορίων.ολα καλά θα είναι,είμαι σίγουρη.πιστεψε στο μωράκι σου.

@Φραουλίνο μου καλή επιτυχία αύριο,να πάνε όλα καλά ,να ηρεμήσεις κι εσύ κ ο αντρουλης σου,να δείτε το μωράκι σας κ να βγάλετε από το μυαλό σας κάθε δυσάρεστο σενάριο.σου στέλνω την θετική μου σκέψη γλυκιά μου.

@Mary fairy καλή επιτυχία κ στην αμνιο.να σκέφτεσαι ότι είναι απλά η επιβεβαίωση στο ότι το μωράκι σας είναι υγιές κ τίποτα παραπάνω.ολα καλά θα πάνε.

Κορίτσια μου εγώ σήμερα δεν πήγα Καβάλα,αύριο πρωί τελικά.λεθανε η γιαγιά μου τα ξημερώματα κ η κηδεία έγινε σήμερα στις 5.το συζήτησα κ με τον άντρα μου κ με την μαμά μου κ είπαμε καλύτερα να μην παρευρεθώ εκεί.κ λόγω φόρτισης αλλά κ λόγου του ιού.θα πάω αύριο να ανάψω ένα κεράκι στο μνήμα της κ να δω την μαμά μου.δεμ σας κρύβω ότι στεναχωρέθηκα αρκετά αλλά όλα μέσα στην ζωή είναι.αυριο θα είμαι σίγουρα καλύτερα.

  • Λυπημένη/-ος 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Να ξέρεις, μαριλου μου, πολύ συγκινήθηκα με το μνμ σου:x

Αχ αυτές οι β επιπέδου.απο 40 κύματα μας περνάνε.κοπελα μου προσπάθησε να μην σε παίρνει από κάτω,είναι ένα πολύ συχνό ευρημα απ'όσο ξέρω κ τις περισσότερες φορές εξαφανίζεται μέχρι τον τοκετό.ενα παραπάνω στην περίπτωση σας που είναι τόσο λίγο εκτός ορίων.ολα καλά θα είναι,είμαι σίγουρη.πιστεψε στο μωράκι σου.

@Φραουλίνο μου καλή επιτυχία αύριο,να πάνε όλα καλά ,να ηρεμήσεις κι εσύ κ ο αντρουλης σου,να δείτε το μωράκι σας κ να βγάλετε από το μυαλό σας κάθε δυσάρεστο σενάριο.σου στέλνω την θετική μου σκέψη γλυκιά μου.

@Mary fairy καλή επιτυχία κ στην αμνιο.να σκέφτεσαι ότι είναι απλά η επιβεβαίωση στο ότι το μωράκι σας είναι υγιές κ τίποτα παραπάνω.ολα καλά θα πάνε.

Κορίτσια μου εγώ σήμερα δεν πήγα Καβάλα,αύριο πρωί τελικά.λεθανε η γιαγιά μου τα ξημερώματα κ η κηδεία έγινε σήμερα στις 5.το συζήτησα κ με τον άντρα μου κ με την μαμά μου κ είπαμε καλύτερα να μην παρευρεθώ εκεί.κ λόγω φόρτισης αλλά κ λόγου του ιού.θα πάω αύριο να ανάψω ένα κεράκι στο μνήμα της κ να δω την μαμά μου.δεμ σας κρύβω ότι στεναχωρέθηκα αρκετά αλλά όλα μέσα στην ζωή είναι.αυριο θα είμαι σίγουρα καλύτερα.

Μάλλον με μπέρδεψες με την κοπέλα της οποίας το ψευδώνυμο είναι παρόμοιο. Πάντως να αναφέρω μιας κ είδα λίγο τη συζήτηση ότι κ εγώ έκανα αμνιο το 2018 κ όλα πήγαν τέλεια. Απλά πρόσεχα για λίγες μέρες ήμουν μόνο ξάπλα. Αλλά  κ η διαδικασία δεν είναι τιποτα πραγματικά. Μην φοβάστε καθόλου. Καλά αποτελέσματα ευχομαι

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Να ξέρεις, μαριλου μου, πολύ συγκινήθηκα με το μνμ σου:x

Αχ αυτές οι β επιπέδου.απο 40 κύματα μας περνάνε.κοπελα μου προσπάθησε να μην σε παίρνει από κάτω,είναι ένα πολύ συχνό ευρημα απ'όσο ξέρω κ τις περισσότερες φορές εξαφανίζεται μέχρι τον τοκετό.ενα παραπάνω στην περίπτωση σας που είναι τόσο λίγο εκτός ορίων.ολα καλά θα είναι,είμαι σίγουρη.πιστεψε στο μωράκι σου.

@Φραουλίνο μου καλή επιτυχία αύριο,να πάνε όλα καλά ,να ηρεμήσεις κι εσύ κ ο αντρουλης σου,να δείτε το μωράκι σας κ να βγάλετε από το μυαλό σας κάθε δυσάρεστο σενάριο.σου στέλνω την θετική μου σκέψη γλυκιά μου.

@Mary fairy καλή επιτυχία κ στην αμνιο.να σκέφτεσαι ότι είναι απλά η επιβεβαίωση στο ότι το μωράκι σας είναι υγιές κ τίποτα παραπάνω.ολα καλά θα πάνε.

Κορίτσια μου εγώ σήμερα δεν πήγα Καβάλα,αύριο πρωί τελικά.λεθανε η γιαγιά μου τα ξημερώματα κ η κηδεία έγινε σήμερα στις 5.το συζήτησα κ με τον άντρα μου κ με την μαμά μου κ είπαμε καλύτερα να μην παρευρεθώ εκεί.κ λόγω φόρτισης αλλά κ λόγου του ιού.θα πάω αύριο να ανάψω ένα κεράκι στο μνήμα της κ να δω την μαμά μου.δεμ σας κρύβω ότι στεναχωρέθηκα αρκετά αλλά όλα μέσα στην ζωή είναι.αυριο θα είμαι σίγουρα καλύτερα.

@MumMaria, καλό παράδεισο να έχει η γιαγιακα σου, φυσικό ειναι να στεναχωρεθεις, η γιαγιά ειναι σαν δεύτερη μάνα. Εφυγε γεμάτη ομως απο τη ζωη πάντρεψε εγγονή κ ειδε κ δισεγγονο, την κάνατε ευτυχισμένη αυτο να το θυμάσαι. Ζωη σε σας κορίτσι μου....

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mary fairy είπε:

Μάλλον με μπέρδεψες με την κοπέλα της οποίας το ψευδώνυμο είναι παρόμοιο. Πάντως να αναφέρω μιας κ είδα λίγο τη συζήτηση ότι κ εγώ έκανα αμνιο το 2018 κ όλα πήγαν τέλεια. Απλά πρόσεχα για λίγες μέρες ήμουν μόνο ξάπλα. Αλλά  κ η διαδικασία δεν είναι τιποτα πραγματικά. Μην φοβάστε καθόλου. Καλά αποτελέσματα ευχομαι

Με συγχωρείς κοπέλα μου,τα έχω κ λίγο χαμένα  σήμερα. @fairy-mary ήθελα να γράψω.να χαίρεσαι το παιδάκι σου:-D

Just now, Marilou77 είπε:

@MumMaria, καλό παράδεισο να έχει η γιαγιακα σου, φυσικό ειναι να στεναχωρεθεις, η γιαγιά ειναι σαν δεύτερη μάνα. Εφυγε γεμάτη ομως απο τη ζωη πάντρεψε εγγονή κ ειδε κ δισεγγονο, την κάνατε ευτυχισμένη αυτο να το θυμάσαι. Ζωη σε σας κορίτσι μου....

Σε ευχαριστώ γλυκιά μου.οντως ήταν σαν δεύτερη μάνα μου:x

Link to comment
Share on other sites

@MumMaria Κοριτσάκι μου γλυκό συλλυπητήρια.Εχω βιώσει αυτή την απώλεια από τη γιαγιά μου που έμενε μαζί μας κ ξέρω καταλαβαίνω.Εσυ όμως δυνατή όπως είσαι να είσαι για τη κοράκλα σου κ φυσικά για το κούκλο σου

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

@MumMaria Κοριτσάκι μου γλυκό συλλυπητήρια.Εχω βιώσει αυτή την απώλεια από τη γιαγιά μου που έμενε μαζί μας κ ξέρω καταλαβαίνω.Εσυ όμως δυνατή όπως είσαι να είσαι για τη κοράκλα σου κ φυσικά για το κούκλο σου

Σε ευχαριστώ Γωγουλα!να είσαι καλά,μένατε κ μαζί ε;ε νομίζω με καταλαβαινεις.

Ξεκίνησε η επικοινωνία σου με τον γιο σου διαβάζω...τι καλά!!!σε λίγο καιρό θα τον κρατάς αγκαλίτσα μωρε:x

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Σε ευχαριστώ Γωγουλα!να είσαι καλά,μένατε κ μαζί ε;ε νομίζω με καταλαβαινεις.

Ξεκίνησε η επικοινωνία σου με τον γιο σου διαβάζω...τι καλά!!!σε λίγο καιρό θα τον κρατάς αγκαλίτσα μωρε:x

Ναι Μαράκι μου κ μάλιστα μια μέρα πριν τις πανελλήνιες.ευαισθητη περίοδος ευαίσθητη ηλικία.ποτε δε τη ξέχασα.Και γενικά ποτέ δε ξεχνάς.Αλλα η ζωή ναι προχωράει.κ θυμάστε σας έχω πει έχω νιώσει πολλές φορές προστασία όταν έχω ανάγκη τώρα στην εγκυμοσύνη

  • Μου αρέσει 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Ναι Μαράκι μου κ μάλιστα μια μέρα πριν τις πανελλήνιες.ευαισθητη περίοδος ευαίσθητη ηλικία.ποτε δε τη ξέχασα.Και γενικά ποτέ δε ξεχνάς.Αλλα η ζωή ναι προχωράει.κ θυμάστε σας έχω πει έχω νιώσει πολλές φορές προστασία όταν έχω ανάγκη τώρα στην εγκυμοσύνη

Εννοείται σε προστατεύει..κ εσένα κ το μωράκι σου.κι εγώ το ίδιο πιστεύω για την γιαγιά μου..

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...