Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Καλημερα στο ομορφο μας παρεακι!!!! Τί κανετε ομορφα μου κοριτσια; Να εχουμε μια ομορφη μερα!

Just now, demifilol said:

Καλημερα κορίτσια !!!ναι Μαρίες μου @MumMaria ωραία δροσερή μέρα στην πόλη σήμερα ,,,,να παραμείνει έτσι !

Εγω απολαμβάνω την ημέρα μου κ σε λίγο τον καφέ μου από το τέλειο νοσοκομείο της πόλης (ιππ)!μπηκα χθες με συσπάσεις αλλα ολα καλα πανε !σιγα σιγά μειώνονται με την αγωγή !!!μαλλον ακόμα κρατιομαστε καλα κ Δ θα είμαι η πρώτη που θα κρατήσω μωράκι στα χέρια μ!Ισως όμως σε δυο εβδομάδες ,,,κανεις Δ ξέρει !!ενα είναι το σίγουρο ,ότι φτάνουμε στο τελος !!!

Δημητρουλα μας καλη αν και στο νοσοκομειο, απολαυσε τη χαλαρωση γιατι ναι θα ερθει σε λιγο καιρο η μπεμπουλα σου!!!! Μπραβο που οι συσπασουλες πανε καλυτερα!! Εσυ οσο μπορεις να εισαι ηρεμη, να σκεφτεσαι το κοριτσακι σου και θα πανε ολα καλα!!! Απο δω και περα οντως κανεις δεν ξερει για καμια μας, αλλα εσυ κοριτσακι μου εκανες τοσο αγωνα και εφτασες 34 βδομαδα!!!!! Μεγαλο κατορθωμα ηταν αυτο και μπραβο σου για την πειθαρχια σου και τον αγωνα σου!! Τωρα στο τελος θα μασησουμε; Οχι φυσικα!! Καφεδακι λοιπον στο τελειο νοσοκομειο της πολης οπως το λες!! Με το καλο να πας σπιτακι σου συντομα!!

  • Μου αρέσει 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Geo81 said:

Καλημέρα ομορφες μανούλες !!!!
 

@Marilou77 Απολαύστε το καφέ οι δυο σας τώρα γιατί σας έρχεται το αστεράκι σας!!!!

@MumMariaκοριτσάκι μου τι ωραία μαζί με την μανούλα!!! Με το καλό να την ξανά έχεις κοντά σου!!!

Οι υπόλοιπες μανούλες πως είστε; Ετοιμάζετε πράγματα πυρετωδώς;;;;

Πρώτη φορά στη ζωή μου πλένω και σιδερώνω με κέφι!!! χαχαχαχα!!! Χθες απολύμανα με ντετολ το πλυντήριο/στεγνωτήριο και έβαλα 3 πλυντήρια και ένα στο χέρι... Σήμερα είναι η μέρα σιδερώματος.. Και περιμένω να περάσουν οι βροχές να πλύνω 5-6 πράγματα που θέλουν χέρι και αυτά... Εσύ;;;

  • Μου αρέσει 3

4DTxp3.png 47gQp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!τι κάνετε;εδώ έχει συννεφιά κ λίγο δρόσισε επιτέλους.καναμε κάτι δουλειές τελευταίες από το πρωί με την μαμά μου πριν φύγει κ σε λίγο θα πάμε για καφέ με τον μικρό.σημερσ φεύγει...καλά ήταν,αλλά λίγο μου φανηκε:-?:-(

Μαρακι μου θα ερθει ξανα η μανουλα! Να απολαυσετε τη βολτουλα σας στη δροσερη σας πολη και να περασετε τελεια!!!!

Just now, Marilou77 said:

Καλημέρα Μαράκι!! Ναι όντως σήμερα εχει υπεροχη δροσερη μερα, την απολαμβανω κι εγω μαζί με το καφεδακι μου κ τον Χρήστο στο μπαλκονι! Τι να κανουμε κοριτσι μου τα ωραια κρατανε λιγο, αλλα θα ξαναρθει ετσι δεν ειναι οποτε κανε λιγη υπομονη κ να απολαύσεις τον καφε σου με τον Βασιλάκη σου!!!

Αχ να το το ρομαντικο ζευγαρακι με το καφεδακι του!! Καλη απολαυση κοριτσακι μου! Ποσο απολαμβανουμε ολες η δροσια πλεον ε;

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

@demifilol α ώστε έτσι ε;;;; Μας την έσκασες με διακοπουλες να σε σερβίρουν και να σε υπερετουν!!!! Αστειεύομαι φυσικά!!!! Όλα θα πάνε καλά κοριτσάρα μου!!! Έχεις πιάσει την «μαξιλάρα» των 34 εβδομάδων!!!! Σε φιλώ και σου στέλνω την θετική μου ενέργεια!!!

  • Μου αρέσει 3

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, MinakiG said:

Πρώτη φορά στη ζωή μου πλένω και σιδερώνω με κέφι!!! χαχαχαχα!!! Χθες απολύμανα με ντετολ το πλυντήριο/στεγνωτήριο και έβαλα 3 πλυντήρια και ένα στο χέρι... Σήμερα είναι η μέρα σιδερώματος.. Και περιμένω να περάσουν οι βροχές να πλύνω 5-6 πράγματα που θέλουν χέρι και αυτά... Εσύ;;;

Αααααα εσυ εκανες και απολυμανση το πλυντηριο!!!!! Μη το πεις στη μαμα μου μονο και της βαλεις ιδεες χιχιχιιχιχι!!! Καλοφορετα τα πλυντηρια σας κοριτσι μου!!! Εγω να πω την αληθεια το καροτσι που ηθελε πύσιμο στο χερι ενα εξαρτημα, το εβαλα πλυντηριο στην πλυση για ευαισθητα και μια χαρα αχαχαχαχα!!! Μαζι με το γυρω γυρω απο το λικνο!!! Ανεπροκοπη ναι το ξερω αλλα ευτυχως μια χαρα εγιναν χιχιχιχι!!! Με το καλο σημερα το σιδερο!!!! Να το χαρεις!!!!! Περα απο την πλακα, αν μπορεις να σιδερωνεις καθιστη κοριτσι μου γιατι νομιζω πλεον δεν ειμαστε για πολλα πολλα!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, MinakiG είπε:

Πρώτη φορά στη ζωή μου πλένω και σιδερώνω με κέφι!!! χαχαχαχα!!! Χθες απολύμανα με ντετολ το πλυντήριο/στεγνωτήριο και έβαλα 3 πλυντήρια και ένα στο χέρι... Σήμερα είναι η μέρα σιδερώματος.. Και περιμένω να περάσουν οι βροχές να πλύνω 5-6 πράγματα που θέλουν χέρι και αυτά... Εσύ;;;

Είδες τι κάνει η μανούλα για το γιο της!!!! Μπράβο κορίτσι μου!!! Για όλα υπάρχει η πρώτη φορά ;) με το καλό όλα!!!! 

Εγω η τελευταία της παρέας νομίζω... η ακαμάτρα δεν έχω κάνει τίποτα ... ίσως επειδή τα έχω όλα από το γιο μου! Από βδομάδα όμως ....!!!!!

  • Μου αρέσει 3

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo81 said:

Καλημέρα ομορφες μανούλες !!!!
 

@Marilou77 Απολαύστε το καφέ οι δυο σας τώρα γιατί σας έρχεται το αστεράκι σας!!!!

@MumMariaκοριτσάκι μου τι ωραία μαζί με την μανούλα!!! Με το καλό να την ξανά έχεις κοντά σου!!!

Οι υπόλοιπες μανούλες πως είστε; Ετοιμάζετε πράγματα πυρετωδώς;;;;

Καλημερα ομορφο μας κοριτσακι!!! Εσεις εχετε δροσουλα; Απο σιδερο εκει πώς παμε; Χιχιχιχιχιι! Μα αυτη η ομαδα τι προκοπη! Ολες με ενα σιδερο ειναι!!! Μεχρι και εγω σιδερωσα 3 φορες!!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη said:

Αααααα εσυ εκανες και απολυμανση το πλυντηριο!!!!! Μη το πεις στη μαμα μου μονο και της βαλεις ιδεες χιχιχιιχιχι!!! Καλοφορετα τα πλυντηρια σας κοριτσι μου!!! Εγω να πω την αληθεια το καροτσι που ηθελε πύσιμο στο χερι ενα εξαρτημα, το εβαλα πλυντηριο στην πλυση για ευαισθητα και μια χαρα αχαχαχαχα!!! Μαζι με το γυρω γυρω απο το λικνο!!! Ανεπροκοπη ναι το ξερω αλλα ευτυχως μια χαρα εγιναν χιχιχιχι!!! Με το καλο σημερα το σιδερο!!!! Να το χαρεις!!!!! Περα απο την πλακα, αν μπορεις να σιδερωνεις καθιστη κοριτσι μου γιατι νομιζω πλεον δεν ειμαστε για πολλα πολλα!

Είναι ένα μπουκαλάκι στο σουπερμάρκετ που το βάζεις στο πλυντήριο και βάζεις μια άδεια πλύση, πολύ απλό! Καθιστή δεν μπορώ να σου πω δεν με βολεύει αλλά κάνω διαλείμματα συχνότατα ... Χθες είχε γενέθλια η ανιψιά/βαφτιστήρα μου και πήγαμε και περάσαμε ωραία.. Φάγαμε και η μαμά μου μου είχε πάρει ginger ale που τρελαίνομαι!! Ο αθλητής μου ξετρελάθηκε με τη τούρτα!!! Είχαμε ολυμπιακούς αγώνες όλο το βράδυ!!! Έχεις τελειώσει με τις ετοιμασίες ;;;

  • Μου αρέσει 1

4DTxp3.png 47gQp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου....εδω βρεχει κ εχει δροσια...

@demifilol μην ανησυχεις αφου τωρα ειναι ολα καλα,απολαυσε το καφεδακι σου στο νοσοκομειο κ καμια λιχουδια απ το κυλικειο αν εχει...

Εγω που λετε κοριτσια πηγα αγορα χτες να παρω καμια φορμα κ κανενα κολαν κ ειπα να παρω απλα μεγαλυτερα νουμερα κ οχι εγκυμοσυνης...η μεγαλυτερη απογοητευση της ζωης μου..μεχρι κ το large με εσφιγκε κατω απ την κοιλια κ οι φορμες σακουλιαζαν μπροστα...αναγκαστικα θα παω σε εγκυμοσυνης...

  • Μου αρέσει 2

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

Καλημερα κορίτσια !!!ναι Μαρίες μου @MumMaria ωραία δροσερή μέρα στην πόλη σήμερα ,,,,να παραμείνει έτσι !

Εγω απολαμβάνω την ημέρα μου κ σε λίγο τον καφέ μου από το τέλειο νοσοκομείο της πόλης (ιππ)!μπηκα χθες με συσπάσεις αλλα ολα καλα πανε !σιγα σιγά μειώνονται με την αγωγή !!!μαλλον ακόμα κρατιομαστε καλα κ Δ θα είμαι η πρώτη που θα κρατήσω μωράκι στα χέρια μ!Ισως όμως σε δυο εβδομάδες ,,,κανεις Δ ξέρει !!ενα είναι το σίγουρο ,ότι φτάνουμε στο τελος !!!

Αχ κορίτσι μου θα τρομαξες ε; τωρα όμως ολα καλα, εσυ εισαι κ παραπάνω απο μενα σε βδομαδες, η γιατρος μου μου ειπε να περασω κ την 32 που μπηκα σήμερα κ μετα δεν αγχώνεται οτι κ να γινει, οποτε κι εσυ μην αγχωνεσαι ολα καλα!!!!! Αχ ναι φτασαμε τελική ευθεια σαν ψεμα μου φαίνεται....

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια μου! Μια ερώτηση! Ο γιατρός σας έγραψε την καμπύλη ζαχάρου? Γιατί ήμασταν στο μαιευτήριο κι εκεί δεν γράφει ποτέ μόνο στο γραφείο του αλλά δεν μου είπε  να παω να μου την γράψει και μου έκανε εντύπωση. Και κάνει 90 ευρω! 


yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Μια ερώτηση! Ο γιατρός σας έγραψε την καμπύλη ζαχάρου? Γιατί ήμασταν στο μαιευτήριο κι εκεί δεν γράφει ποτέ μόνο στο γραφείο του αλλά δεν μου είπε  να παω να μου την γράψει και μου έκανε εντύπωση. Και κάνει 90 ευρω! 

Μήπως το ξέχασε ;

Κορίτσια μ σας Ευχαριστω ολεσ για τα καλα λόγια !!ειμαι καλα Γτ είμαι σε καλη εβδομάδα !!!δ φοβόμαστε Δ μασάμε !!!

  • Μου αρέσει 5

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Μια ερώτηση! Ο γιατρός σας έγραψε την καμπύλη ζαχάρου? Γιατί ήμασταν στο μαιευτήριο κι εκεί δεν γράφει ποτέ μόνο στο γραφείο του αλλά δεν μου είπε  να παω να μου την γράψει και μου έκανε εντύπωση. Και κάνει 90 ευρω! 

Εμενα μου την εγραψε ο γιατρος μου στο νοσοκομειο κ την εκανα εξω σε μικροβιολογικο κ πληρωσα συμμετοχη

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

Μήπως το ξέχασε ;

Κορίτσια μ σας Ευχαριστω ολεσ για τα καλα λόγια !!ειμαι καλα Γτ είμαι σε καλη εβδομάδα !!!δ φοβόμαστε Δ μασάμε !!!

Δημητρουλα μας εισαι δυναμη!!φιλια πολλα!!

  • Μου αρέσει 2

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MinakiG said:

Είναι ένα μπουκαλάκι στο σουπερμάρκετ που το βάζεις στο πλυντήριο και βάζεις μια άδεια πλύση, πολύ απλό! Καθιστή δεν μπορώ να σου πω δεν με βολεύει αλλά κάνω διαλείμματα συχνότατα ... Χθες είχε γενέθλια η ανιψιά/βαφτιστήρα μου και πήγαμε και περάσαμε ωραία.. Φάγαμε και η μαμά μου μου είχε πάρει ginger ale που τρελαίνομαι!! Ο αθλητής μου ξετρελάθηκε με τη τούρτα!!! Είχαμε ολυμπιακούς αγώνες όλο το βράδυ!!! Έχεις τελειώσει με τις ετοιμασίες ;;;

Αααααα το εχουμε κι εμεις το μπουκαλακι! το κανει μια φορα στο τοσο ο αντρας μου! Χιχιχχιχιχι! Αυτος βαζει πλυντηριο βασικα και εγω απλωνω!! Να χαιρεσαι τη βαφτιστηρα ανιψια!!!!!!! Καλα ο αθλητης ειναι πολυ της τουρτας!!! Θυμαμαι και σε κατι αλλα γενεθλια εκανε πολυ χαρα!!! Ε ρε στα γενεθλια του τι εχει να γινει!!!! Εγω κοριτσι μου νομιζω ειμαι ετοιμη! Παρηγγειλα τα του φαρμακειου χτες και θα μας τα φερουν και τελος! Πηρα και πιπιλες Mum και αυτες που προτεινες! να δουμε αν και τι θα τον βολεψει!

Just now, demifilol said:

Μήπως το ξέχασε ;

Κορίτσια μ σας Ευχαριστω ολεσ για τα καλα λόγια !!ειμαι καλα Γτ είμαι σε καλη εβδομάδα !!!δ φοβόμαστε Δ μασάμε !!!

Μπραβο βρε Δημητρουλα!!!!!!! Εισαι η δυναμη της ομαδας μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Just now, Depykal said:

Καλησπερα κοριτσια μου....εδω βρεχει κ εχει δροσια...

@demifilol μην ανησυχεις αφου τωρα ειναι ολα καλα,απολαυσε το καφεδακι σου στο νοσοκομειο κ καμια λιχουδια απ το κυλικειο αν εχει...

Εγω που λετε κοριτσια πηγα αγορα χτες να παρω καμια φορμα κ κανενα κολαν κ ειπα να παρω απλα μεγαλυτερα νουμερα κ οχι εγκυμοσυνης...η μεγαλυτερη απογοητευση της ζωης μου..μεχρι κ το large με εσφιγκε κατω απ την κοιλια κ οι φορμες σακουλιαζαν μπροστα...αναγκαστικα θα παω σε εγκυμοσυνης...

Γεια σου κοριτσακι μου!!!! Βρε μην απογοητευεσαι!!! Λογικο ειναι γιατι το βαρος δεν το παιρνουμε ομοιομορφα αλλα στην κοιλιτσα κυριως!!! Ανοιγει η πλατη, η λεκανη τωρα!! Να παρεις ρουχαλακια εγκυμοσυνης πιυ ειναι ανετα! Η αληθεια ειναι οτι εμεις ολες επειδη ειμαστε πιο μπροστα, ημασταν με φορεματακια ολο το καλοκαιρι. Να παρεις κολανακια εγκυμοσυνης, νομιζω και μετα τη γεννα μεχρι να φυγει η κοιλιτσα θα τα φορας!!!

  • Μου αρέσει 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...