Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου και καλη μας εβδομαδα! Ευχομαι να ειστε καλα, αν και ολες μας εχουμε βαρυνει αρκετα νομιζω! Εδω φθινοπωριασε και ειμαστε με ζακετουλες αλλα το μεγαλο θεμα ειναι τί να φοραει κανεις απο κατω! Καλα ημασταν με τα φορεματα και τα ξεχειλωμενα σορτσακια μας το καλοκαιρι!

Καλη επιτυχια σε υπερηχους, σιδερα, προετοιμασιες γενικοτερα! Εγω εχω αυριο ραντεβου να δω το μπεμπακο μας και μετα τον αυριανο ραντεβου θα ξεκινησουμε ειπε να τα λεμε σε πιο συχνη βαση, μεχρι τον τοκετο! Τελικη ευθεια κοριτσια μου! Ολα να μας πανε καλα ευχομαι!

ΥΓ Οσες κανετε τις τσαντες μαιευτηριου μην ξεχασετε να βαλετε μεσα και σνακακια! Λογω ιου δεν ξερω ποσο ευκολο θα ειναι να μας φερει καποιος καμια λιγουδια!!

Οντωςςς και εγώ φτιάχνω λίγα λίγα σήμερα ρηνακι τα σνακακια τα είχα ξεχάσει.Θα τα σημειώσω σε αυτά της τελευταίας στιγμής που θα λέω στον άντρα μου πάρε κ αυτά κ αυτά κ εκεινα ενώ θα έχει πανικοβληθεί χαχαχα κάπως έτσι το έχω φανταστεί το σκηνικό


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Υβόννη said:

Καλημερα κοριτσακια μου και καλη μας εβδομαδα! Ευχομαι να ειστε καλα, αν και ολες μας εχουμε βαρυνει αρκετα νομιζω! Εδω φθινοπωριασε και ειμαστε με ζακετουλες αλλα το μεγαλο θεμα ειναι τί να φοραει κανεις απο κατω! Καλα ημασταν με τα φορεματα και τα ξεχειλωμενα σορτσακια μας το καλοκαιρι!

Καλη επιτυχια σε υπερηχους, σιδερα, προετοιμασιες γενικοτερα! Εγω εχω αυριο ραντεβου να δω το μπεμπακο μας και μετα τον αυριανο ραντεβου θα ξεκινησουμε ειπε να τα λεμε σε πιο συχνη βαση, μεχρι τον τοκετο! Τελικη ευθεια κοριτσια μου! Ολα να μας πανε καλα ευχομαι!

ΥΓ Οσες κανετε τις τσαντες μαιευτηριου μην ξεχασετε να βαλετε μεσα και σνακακια! Λογω ιου δεν ξερω ποσο ευκολο θα ειναι να μας φερει καποιος καμια λιγουδια!!

Καλημέρα @Υβόννη πώς είσαι;;; Με το καλό να δεις τον μπέμπη σου, εμείς Τετάρτη έχουμε ραντεβού !!! Το χω σκεφτεί και γω για σνακ αλλά πιο πολύ γιατί θέλω συγκεκριμένα πράγματα... Εγώ θα πάρω αποξηραμένο μάνγκο (γιατί τρελαίνομαι) , μπάρες δημητριακών με βρώμη και ωμά λευκά αμύγδαλα (που βοηθάνε και στον θηλασμό), τσαί θηλασμού weleda και ice tea!!

  • Μου αρέσει 2

4DTxp3.png 47gQp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar said:

 Χαχα είσαι φοβερή δεν τ είχα σκεφτεί αυτό με τ σνακ

η μαια μοθ το ειπε μην νομιζεις χαχαχαχα! Μου λεει λογω ιου ισως τα μηχανηματα με σνακ να μην λειτουργουν! Αν μπει και ο αντρας μαζι τελικα παρε και για εκεινον! Μη σου φαει τα δικα σου χιχιχιχι

Just now, Gogo1994 said:

Οντωςςς και εγώ φτιάχνω λίγα λίγα σήμερα ρηνακι τα σνακακια τα είχα ξεχάσει.Θα τα σημειώσω σε αυτά της τελευταίας στιγμής που θα λέω στον άντρα μου πάρε κ αυτά κ αυτά κ εκεινα ενώ θα έχει πανικοβληθεί χαχαχα κάπως έτσι το έχω φανταστεί το σκηνικό

Μπραβο Γωγουλα λιγα λιγα με ηρεμια! Να κλεισει η τσαντουλα! Εγω χτες την εκλεισα αλλα λειπουν τα σνακ που θα τα φερει ο αντρας μου σημερα. Ξηρους καρπους σκεφτηκα, μπαρες, κρακερακια και ισως βαλω κατι σε σοκολατα γιατι αν και δεν ειμαι φαν ειπε η μαια καλο ειναι να εχουμε κατι γλυκο!! Προνοησε και για τον αντρουλη, απο το αγχος ολα θα μας τα φανε αχαχαχα! Ισως οχι τα κρακερακια πιτουρου αχαχαχα!

Just now, MinakiG said:

Καλημέρα @Υβόννη πώς είσαι;;; Με το καλό να δεις τον μπέμπη σου, εμείς Τετάρτη έχουμε ραντεβού !!! Το χω σκεφτεί και γω για σνακ αλλά πιο πολύ γιατί θέλω συγκεκριμένα πράγματα... Εγώ θα πάρω αποξηραμένο μάνγκο (γιατί τρελαίνομαι) , μπάρες δημητριακών με βρώμη και ωμά λευκά αμύγδαλα (που βοηθάνε και στον θηλασμό), τσαί θηλασμού weleda και ice tea!!

Αποξηραμενο μανγκο!!!!! Κι εγω τρελαινομαι!!! Μπηκε στη λιστα!!! Πολυ καλη ιδεα!!! Ας ειναι αχρειαστα τα σνακακια αλλα ας τα εχουμε μαζι! Με το καλο να δειτε τον αθληταρα σας μεθαυριο!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή εβδομάδα κορίτσια να έχουμε..Νομίζω παντού κρυώσε ο καιρός αλλά λενε θα ξανα ανέβει η θερμοκρασία ελπίζω όχι παρα πολυ..θέλουμε δροσια αααα..με το καλό να δείτε τα μωρακια σας όσες έχετε ραντεβού κ όλα να πάνε καλά!!με τα σνακ δεν το είχα σκεφτεί καθόλου..ετοιμάζομαστε για την τελική ευθεία λοιπόν..όλα καλά!!!!

  • Μου αρέσει 2

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

η μαια μοθ το ειπε μην νομιζεις χαχαχαχα! Μου λεει λογω ιου ισως τα μηχανηματα με σνακ να μην λειτουργουν! Αν μπει και ο αντρας μαζι τελικα παρε και για εκεινον! Μη σου φαει τα δικα σου χιχιχιχι

Μπραβο Γωγουλα λιγα λιγα με ηρεμια! Να κλεισει η τσαντουλα! Εγω χτες την εκλεισα αλλα λειπουν τα σνακ που θα τα φερει ο αντρας μου σημερα. Ξηρους καρπους σκεφτηκα, μπαρες, κρακερακια και ισως βαλω κατι σε σοκολατα γιατι αν και δεν ειμαι φαν ειπε η μαια καλο ειναι να εχουμε κατι γλυκο!! Προνοησε και για τον αντρουλη, απο το αγχος ολα θα μας τα φανε αχαχαχα! Ισως οχι τα κρακερακια πιτουρου αχαχαχα!

Αποξηραμενο μανγκο!!!!! Κι εγω τρελαινομαι!!! Μπηκε στη λιστα!!! Πολυ καλη ιδεα!!! Ας ειναι αχρειαστα τα σνακακια αλλα ας τα εχουμε μαζι! Με το καλο να δειτε τον αθληταρα σας μεθαυριο!

Ελα κοριτσι, σε χασαμε το σκ, αδειουλα σωστα; αντε να ξεκουραστείς κι εσυ, αυτη η μαια σου εχει γινει φιλη μου, μπραβο ολα τα σκέφτεται κ σνακ χαχαχαχαχα.

Αχ κοριτσια νομιζω πως οι δουλειες δεν εχουν σταματημό δεν ξερω τι να κανω εκςι που τα ειχα βάλει σε σειρα τσουπ παλι πλύσιμο, σιδέρωμα, ο μπεμπης μαλλον, τι μαλλον , σιγουρα θα κανει καταληψη σε ολη τη συρταριερα, απορώ τι σκεφτομουν οταν έλεγα πως θα του φτασει το ενα συρταρι, δε λεω χαλαλι του, αλλα εγω που θα τα παω τοσα πραγματα; ουφ!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Marilou77 said:

Ελα κοριτσι, σε χασαμε το σκ, αδειουλα σωστα; αντε να ξεκουραστείς κι εσυ, αυτη η μαια σου εχει γινει φιλη μου, μπραβο ολα τα σκέφτεται κ σνακ χαχαχαχαχα.

Αχ κοριτσια νομιζω πως οι δουλειες δεν εχουν σταματημό δεν ξερω τι να κανω εκςι που τα ειχα βάλει σε σειρα τσουπ παλι πλύσιμο, σιδέρωμα, ο μπεμπης μαλλον, τι μαλλον , σιγουρα θα κανει καταληψη σε ολη τη συρταριερα, απορώ τι σκεφτομουν οταν έλεγα πως θα του φτασει το ενα συρταρι, δε λεω χαλαλι του, αλλα εγω που θα τα παω τοσα πραγματα; ουφ!! 

Αδειουλα Μαριλου μου γλυκια αν και εχω κατι τελευταια να κανω, ομως οχι για το πανεπιστημιο αλλα δικα μου προτζεκτ. Οποτε χαλαρα θα παει αυτο!

Κοριτσι μου ασε κι εδω 4 συρταρια εχει! Λοιπον εχω 2 ιδεες! Να παρεις καποιο μπαουλακι αποθηκευσης παιδικο να βαλεις εκει τα λευκα ειδη! Ειναι πολυ ομορφα και ευρυχωρα! Η αλλη ιδεα ειναι μηοως του επαιρνες μια δικη του συρταριερα αν εχετε χωρο. Μην παρεις παιδικη, ειναι μια σταλια και πανακριβες...Εμεις πηραμε μια ΙΚΕΑ 58 ευρω νομιζω; Δε θυμαμαι το ποσο ακριβως. Θα κανει αποσβεση σιγουρα.

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γέλασα πολύ με τα σνακς ! Μόλις το διάβασα σκέφτηκα πουρακια caprice, μπισκότα κλπ και μετά άρχισα να διαβάζω για αποξηραμένα μάνγκο και αμύγδαλα κι ένιωσα σαν να τρώω σφαλιάρα!! 

Πότε τελειώνει αυτή η καταπίεση με τη διατροφή???? :):)

κατα τα άλλα , χαίρομαι που μπαίνουμε τελική ευθεία κι έχω μια αισιοδοξία για όλες μας! ελπίζω το σημερινό Doppler να επιβεβαιώσει το ένστικτο μου. Φιλιά σε όλες!!!

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Σήμερα το πρωί παρακολουθησα ον-λάιν σεμινάριο τοκετού και θηλασμού. Και μέρα πήγαμε μια μικρή βολτίτσα ικεα να πάρουμε κάποια πράγματα και πολύ το ευχαριστήθηκα. Καιρό είχα να βγω για ψώνια..

Εντωμεταξύ @Υβόννη θησαυρός αυτή η μαία... Γέλασα πολύ με τα σνακ. Και εννοείται θα προετοιμαστώ καταλλήλως!

@Alexandra P. όλα καλά εύχομαι με το Doppler!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alexandra P. είπε:

Γέλασα πολύ με τα σνακς ! Μόλις το διάβασα σκέφτηκα πουρακια caprice, μπισκότα κλπ και μετά άρχισα να διαβάζω για αποξηραμένα μάνγκο και αμύγδαλα κι ένιωσα σαν να τρώω σφαλιάρα!! 

Πότε τελειώνει αυτή η καταπίεση με τη διατροφή???? :):)

κατα τα άλλα , χαίρομαι που μπαίνουμε τελική ευθεία κι έχω μια αισιοδοξία για όλες μας! ελπίζω το σημερινό Doppler να επιβεβαιώσει το ένστικτο μου. Φιλιά σε όλες!!!

Καλό ντοπλερ κοπέλα μου!!!περιμένουμε νεα:x

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Alexandra P. said:

Γέλασα πολύ με τα σνακς ! Μόλις το διάβασα σκέφτηκα πουρακια caprice, μπισκότα κλπ και μετά άρχισα να διαβάζω για αποξηραμένα μάνγκο και αμύγδαλα κι ένιωσα σαν να τρώω σφαλιάρα!! 

Πότε τελειώνει αυτή η καταπίεση με τη διατροφή???? :):)

κατα τα άλλα , χαίρομαι που μπαίνουμε τελική ευθεία κι έχω μια αισιοδοξία για όλες μας! ελπίζω το σημερινό Doppler να επιβεβαιώσει το ένστικτο μου. Φιλιά σε όλες!!!

Κοριτσι μου η μαια ειπε οτι τραβαει η ορεξη μας, οποτε εννοειται μπορεις να βαλεις και αυτα που λες! Απλα αν εχεις καταλαβει, καποιες εδω μεσα απο επιλογη τρωμε καρπους και αποξηραμενα αχαχαχαχαχα!!!! Βαλε εκει οτι θες!!! Καλη επιτυχια με το Ντοπλερ σημερα!

Just now, Eirini1988 said:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Σήμερα το πρωί παρακολουθησα ον-λάιν σεμινάριο τοκετού και θηλασμού. Και μέρα πήγαμε μια μικρή βολτίτσα ικεα να πάρουμε κάποια πράγματα και πολύ το ευχαριστήθηκα. Καιρό είχα να βγω για ψώνια..

Εντωμεταξύ @Υβόννη θησαυρός αυτή η μαία... Γέλασα πολύ με τα σνακ. Και εννοείται θα προετοιμαστώ καταλλήλως!

@Alexandra P. όλα καλά εύχομαι με το Doppler!

Α τελεια Ειρηνακι μου! Μαζι εμ τον αντρουλη το παρακολουθησατε; Ελπιζω να σου φανηκε χρησιμο και να το χαρηκες! Καλοριζικα τα ψωνια και περιμενουμε να μας πεις τα δικα σου σνακ αχαχαχα!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια μου!!εμείς τώρα βάζουμε τον μικρό για ύπνο κ θα αποσυρθω κι εγώ για καμιά ώρα,γιατί έχει τρεις μέρες που με ταλαιπωρεί πάλι η ημικρανία.ελπιζω μέχρι το απόγευμα να μου περάσει για να κατεβάσω κ τα υπόλοιπα χειμωνιάτικα.τα ξεκίνησα χθες αλλά το πάω δυναμικά μπας κ τελειώσω σήμερα.

Τρίτη απόγευμα έχουμε παιδίατρο για εμβόλιο κ Πέμπτη έκλεισα κομμωτήριο για ανταύγειες κ κούρεμα.η ρίζα μου πάλι έφτασε στο αυτι.κ Παρασκευή θα πάω μια κουκλα στο ντοπλερ:P

Σνακ θα βάλω κ εγώ κ το ειχα ξεχάσει!!!αλλά πιο πολύ σεκφτομουν για ψιλοβλακειουλες κ όχι υγιεινά ρε γμτ!

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται αγαπημένα μου κοριτσάκια!!! Εδώ χαμένη και εγώ στα σημεία των καιρών ... ντουλάπες ναι ω ναι... @MumMariaσυμπάσχω ... κάνω χώρο για την μικρή που έρχεται , για τα ρούχα του Γιώργου που θέλουν μάζεμα που θέλει καινούρια νούμερα... (τι είναι κ αυτό ποτέ θα σταματήσουν να μεγαλώνουν χιχιχιχιχι ) ακόμα μωρουδιακά δεν έχω κάνει... αλλά αύριο έρχεται η μέρα!!! 
καλο ντοπλερ σήμερα @alexandraP μαζί είμαστε σήμερα !!!! Όσο για τα σνακς ένα θα σας πω .... είναι το μόνο πράγμα που σκέφτηκα να βάλω μέσα Αχαχαχαχαχ και φυσικά δεν είναι υγιεινά!!!! Επίσης διάβασα το @MinakiG για το τσάι θηλασμού και έχω να σας προτείνω και ένα φυτικό σκεύασμα για αργότερα που με βοήθησε πολύ στο γιο μου τριγωνέλλα γλυκάνισος και μαραθοσπορος! 
@Υβόννη μου καλή άδεια κορίτσι μου!!! @Marilou77 υπομονή με τα συρτάρια κ την αναδιάταξη του χώρου θα το βρείτε σιγά σιγά κοπέλα μου !!!

Τέλεια τα ψώνια σας κορίτσι μου !! Ανέβηκε η διάθεση !!!

Just now, Eirini1988 είπε:
Just now, Eirini1988 είπε:

 

  • Μου αρέσει 6

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσι μου η μαια ειπε οτι τραβαει η ορεξη μας, οποτε εννοειται μπορεις να βαλεις και αυτα που λες! Απλα αν εχεις καταλαβει, καποιες εδω μεσα απο επιλογη τρωμε καρπους και αποξηραμενα αχαχαχαχαχα!!!! Βαλε εκει οτι θες!!! Καλη επιτυχια με το Ντοπλερ σημερα!

Α τελεια Ειρηνακι μου! Μαζι εμ τον αντρουλη το παρακολουθησατε; Ελπιζω να σου φανηκε χρησιμο και να το χαρηκες! Καλοριζικα τα ψωνια και περιμενουμε να μας πεις τα δικα σου σνακ αχαχαχα!

Εννοείται πως προτιμώ να παρω μια απλη συρταριερα απο παιδικη, αλλα κ αυτο με το μπαουλακι μου αρεσε σαν ιδεα, θα δω.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marilou77 said:

Εννοείται πως προτιμώ να παρω μια απλη συρταριερα απο παιδικη, αλλα κ αυτο με το μπαουλακι μου αρεσε σαν ιδεα, θα δω.

Το μπαουλακι μετα θα το χρειαστουμε για παιχνιδια ετσι και αλλιως, οποτε χαμενο δε θα παει! Κι εμεις χωρο γιοκ εδω, οποτε για κουβερτουλες κτλ πηρα ενα μπαουλακι. Και ειναι φθηνα σχετικα! 

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσαρες όμορφες!!!! Είμαι μανούλα Νοεμβρίου πρώτα ο Θεός στο 3ο μου παιδάκι! Είμαι παλιό μέλος αλλά δεν είχα μπει μέχρι τώρα γιατί είχα μια παλινδρομη και φοβόμουν ότι πάλι κάτι δεν θα πάει καλά... Τώρα λοιπόν νομίζω ότι είναι λίγες οι πιθανότητες να πάει κάτι στραβά οπότε αν με θέλετε θα τα λέμε μέχρι να ξεμπουκαρουν τα καμάρια μας και μετά! 

  • Μου αρέσει 9

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...