Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Despoina Mar είπε:

Γεια σας κορίτσια.. Χτες ήταν φουλ κουραστική μέρα.. Τ πρωι είχα ραντεβου στ γιατρό στ νοσοκομείο όλα καλά.. Μ εξέτασε κ από κάτω κ Μ είπε ότι γ πρώτο παιδι είμαι πολυ καλά.. Εκείνη την ώρα δεν με έκοψε μετά σκεφτόμουν τ εννοουσε?? Ανοιχτή?? Εκανα κ καρδιοτοκογραφημα συσπάσεις δεν έχω , μόνο λίγα πονακια περιοδου που κ που.. Τ απόγευμα είχα ραντεβου και στον δικό Μ γιατρό αλλά τελευταία στιγμή ακυρώθηκε γτ προεκυψε τοκετός κ έπρεπε ν φυγει.. Έτσι έχασα τον υπέρηχο και τώρα θα δω τ μικρή Μ την Τρίτη.. Ευτυχώς οι καλλιέργειες βγήκαν καθαρές.. Κ τώρα μένει να κάνω μια επαναληπτική γενική ουρων γ ν δουμε αν Μ έφυγε η ουρολοίμωξη.. Αυτά αααα... Καλε τ ησυχία έπεσε σμρ?? Χαχα

Χαχα καλή επιτυχία κορίτσι Μ όλα θα πανε καλα!! 

Τελεια νέα κοπέλα Μ είστε έτοιμες δλδ σιγά σιγά.. Αλήθεια ποσο εβδομάδων είσαι??? Ευχομαι να πάνε όλα καλά κοπέλα Μ!! 

Χαχα ο άντρας Μ έχει κολλήσει Μ τ αυγό κ μ λέει συνέχεια γτ βάση να τ βάλει στ αμάξι.. 

Ηθελα ν σχολιάσω κ τ ξέχασα.. Αυτό με τ βρακι τ διάβαζα κ τ ξαναδιαβάζα.. Με πεθανες χαχα.. Τελεια με τ μωράκι κοπέλα Μ ποσο εβδομάδων είσαι ακριβώς τώρα? Ολα θ πανε καλα και θα τ έχεις συντομα αγκαλιτσα!! 

Ολα καλα θ πανε Μαράκι με το καλό τ μωρακι σας.. Τελικά ναι κ εγώ βλέπω να γίνονται πολλες μανουλες Οκτωμβριου.. 

Καλημέρα κ απο μενα, τελικά ειδες; εφυγε η Ουρολοίμωξη!!!! Αυτο με το βρακι, τελικα οσο με νευριασε εμενα αρχικα, τοσο γέλιο προκαλεσε στο γκρουπακι, χαλαλι του λοιπον αν το ξερα κ το σουτιεν μου θα του δινα χαχαχαχαχα. Εγω κοριτσι μου σημερα ειμαι 34+1 δλδ μπηκα στην 35, περασα αισίως ολα μου τα μαξιλαρακια, αυτη τη βδομαδα που μας ερχεται μιλαω με γιατρο μου κ κανονιζουμε το ποτε. Αντε ολες με το καλο!!!!

  • Μου αρέσει 7
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, MommyLN είπε:

Καλημερα σε όλες!! 

@Despoina Mar σήμερα είμαι 36+4..Αλλα η μπεμπα μας από την αρχή ήταν βιαστική και το ξέραμε ότι μάλλον θα έρθει σχετικά νωρίς.. Όσο για τις συσπάσεις που λες δεν είχες στο καρδιοτοκογραφο χθες.. Μην ανυσηχεις καθόλου θα έρθουν ξαφνικά! Εγώ παιρνω ακόμα μαγνήσιο πρωι βράδυ και ίσως μερικά βράδια να είχα καποιες.. Χθες που πηγα και εγώ μαιευτήριο ήμουν σίγουρη ότι δεν θα δει καμια.. Ποτε δεν είχα τα πρωινα! Και αρχίζω και βαράω κάτι συσπάσεις και έχω μείνει :P ρώτησα κιόλας την μαια να βεβαιωθώ ότι αυτό που νοιώθω είναι συσπαση να ξέρω πως είναι.. Από την ώρα που έφυγα λοιπόν από Ρεα μέχρι και τις 3 το βράδυ οι συσπάσεις δεν σταμάτησαν.. Κάποια στιγμή ήταν συνέχεια τι να σου πω κάθε 3-4 λεπτά.. Αλλά ήταν απλά πολυ σφίξιμο και ίσως λίγο άβολο αλλά όχι επίπονες.. Η μαια είπε πρεπει ταυτόχρονα να είναι επίπονες σαν πονακι περιοδου. Όσο για τα σκέτα πονακια περιοδου είναι πολυ καλο που τα αισθάνεσαι γιατί μου ειπαν οτι σημαίνει ότι το μωρό σπρωχνει με το κεφαλακι και ετοιμάζεται όλο το σύστημα.. Έγραψα πολλα αλλά προσπαθω να βοηθάω με ότι μου εχουν πει και εμένα όσο μπορώ χαχαχαχαχ! Αντε με το καλό! 

Χαχα Μ έλυσες όλες τις απορίες.. Πετρώματα όχι δεν έχω τώρα αλλά είμαστε σε καλό δρόμο.. Τελεια λοιπόν είμαστε κ κοντά στις μέρες αντε να δουμε ποια θα κάνει την αρχή!!! Καλημερααααα

Just now, Marilou77 είπε:

Καλημέρα κ απο μενα, τελικά ειδες; εφυγε η Ουρολοίμωξη!!!! Αυτο με το βρακι, τελικα οσο με νευριασε εμενα αρχικα, τοσο γέλιο προκαλεσε στο γκρουπακι, χαλαλι του λοιπον αν το ξερα κ το σουτιεν μου θα του δινα χαχαχαχαχα. Εγω κοριτσι μου σημερα ειμαι 34+1 δλδ μπηκα στην 35, περασα αισίως ολα μου τα μαξιλαρακια, αυτη τη βδομαδα που μας ερχεται μιλαω με γιατρο μου κ κανονιζουμε το ποτε. Αντε ολες με το καλο!!!!

Τελεια ναιιιι ευχομαι να πανε ολα καλα λοιπόν.. 

Just now, Geo81 είπε:

Ήμουν ρεα χτες από τις 11 μέχρι της 4!!! Λες να σε πέτυχα; Γινόταν χαμός!!! Έκανα λήψη κολπικού υγρού και μετά καρδιοτοκογραφο γιατί εγώ παίρνω τοκολυτικά για να εμποδίσουμε τον πρόωρο τοκετό! Εσυ είσαι τελειομηνη κοριτσι μου όλα θα πάνε καλά!!!! 

Δέσποινα τέλεια νέα με καθαρές εξετάσεις ελπίζω να περάσει και η ουρολοίμωξη!! Με το καλό τη Τρίτη να δεις τη κορουλα σου!!! Μην ανησυχείς για τις συσπάσεις ... στο γιο μου ήρθαν μια και καλή χιχιχιχιχ μια που με έπιασαν μια που γέννησα... πιο πριν τίποτα... κύριος ο Γιώργος!!!

Επίσης την Δευτέρα που κάναμε τις ενέσεις κορτιζόνης κορίτσια η μικρή ήταν 2510 στις 32+3 όποτε τη βλέπω πιο βαρβάτη από το Γιώργο !!! 

Χαχα αυτό σκέφτομαι ότι θ Μ πιασουν μια κ καλη χαχα.. Ααα βαρβάτη κ εσένα λοιπόν... Αντε με τ καλό σε όλες μας κοριτσιααα

  • Μου αρέσει 6

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου...

Τι ωραια που εχουμε ολες καλα νεα...

Το πιο σημαντικο ξεχασα...χτες πηραμε το οκ απ τον γιατρο να εχουμε επαφες αλλα φοβαμαι παρα πολυ...ο ιακωβος με κυνηγαει αλλα εγω ξενερωτη...φοβαμαι μην δω αιμα..

  • Μου αρέσει 3

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου ομορφα καλημερα!!!!! Να εχουμε.μια ομορφη Παρασκευη και καθε μερα που περναει ειμαστε ενα βημα πιο.κοντα στη μεγαλη μερα! Βλεπω τα τικερακια και προχωρανε προς το τελος!!!!!

Κοριτσια εμενα χτες ο αντρας μου αρχιζει να μασουλαει μια μπαρα απο χουρμα και αμυγδαλα. Ειχαν τελειωσει οι μπαρες αυτες και παρσγγειλαμε νεες. Λεω πού τη βρηκε; Περισσεψε καμια; Τι εκαβε κοριτσια; Ανοιξε την τσαντα μαιευτηριου και πηρε απο τα σνακ οου ειχα ετοιμασει!!!!! Μου λεει αφου θα ερθουν αυριο.οι νεες μπαρες σιγα μωρε! Αν γεννησω σημερα το βραδυ δηλαδη κοριτσια σνακ λειψα θα εχω!!!

@ΕΥΑ!με γεια τα ρουχαλακια!!!! Τελικα 3-6 πηρες; Αχ ειδικα τις ζακετουλες τις λιγουρεψα!!!! Καλοφορετα απο το αντρακι σας!!!

@Marilou77κοριτσι μου εφτασες το μαξιλαρακι σου! Γιουπιιιιιι! Πολυ χαιρομαι! Επισης ξεχασα να σχολιασω τις μαγειρικες σου που μας ειπες τις προαλλες! Καλε τι χρυσοχερα; Μα τι κοριτσι πηρε ο Χρηστος; Και ας πεταει κατω τα βρακια!!!! Αχχαχαχαα!! Ερχεται ο μπεμπαρος τωρα θα τον στρωσει τον πατερα! Βρακια ας πεταει πιπιλες ομως οχι!!!

@Geo81και @MommyLN ησασταν μαζι χτες!!!!! Τι ομορφα μωρακια αφρατα διαβαζω! Με το καλο κοριτσια μου και ευχομαι μια μητρα ηρεμη απο συσπασουλες για να παμε.τελειομηνα!

@Despoina Mar παει η ουρολοιμωξη!!!! Γιουπιιιι! Με το καλο η μπεμπουλα μας η ομορφη! Τριτη θα δω κι εγω το αγορακι μας, μαζι θα εχουμε υπερηχο!!!! 

@Depykal μα τι ομορφο και μεγαλο μωρο και αυτο! Μεγαλωσε το μικρο της παρεας μας! Αχ κοριτσι μου με τις επαφες, νομιζω σε αυτη την ομαδα σχεδον καμια δεν κανει σεξ! Αν εχεις ορεξη βεβαια μπορειτε να δοκιμασετε λιγο αφου τα βρηκε οκ ο γιατρος. Αλλιως δεν πειραζει μετα τη γεννα η οταν νιωσεις ανετα! Τοσα τραβαμε.εμεις ε ας κανουν υπομονη οι αντρες μας!!!

  • Μου αρέσει 6
  • Χαχα 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας κορίτσια μου !

Δεσποινακι μ πολύ καλα τα νέα σας !!!την Τρίτη να την χαρείς κιόλας όταν την δεις!!

Ευα μου με γεια τα ρουχαλάκια !!και εγώ εστειλα κ μου έφεραν !!!

Ντεπυ μ να προσεχετε κ εκεί στα Γιάννενα κ μεγαλωσε όντως το μωράκι σου !!!οσο για τις επαφές ,,,άστο ,,,όπως σου βγει ,,,

Μαριλου μου ,,θ πας τελειομηνα κ Δ θα το πιστεύεις!!! 
Υβοννη μ θεός ο Άγγελος !δεν γέννησες αρα καλα έκανε κ πήρε !!

Την Τρίτη μπαίνω για γεννά κορίτσια μου !ευχομαι ν κάνω καλό ποδαρικό σε όλες μας !!!

  • Μου αρέσει 13

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, demifilol είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια μου !

Δεσποινακι μ πολύ καλα τα νέα σας !!!την Τρίτη να την χαρείς κιόλας όταν την δεις!!

Ευα μου με γεια τα ρουχαλάκια !!και εγώ εστειλα κ μου έφεραν !!!

Ντεπυ μ να προσεχετε κ εκεί στα Γιάννενα κ μεγαλωσε όντως το μωράκι σου !!!οσο για τις επαφές ,,,άστο ,,,όπως σου βγει ,,,

Μαριλου μου ,,θ πας τελειομηνα κ Δ θα το πιστεύεις!!! 
Υβοννη μ θεός ο Άγγελος !δεν γέννησες αρα καλα έκανε κ πήρε !!

Την Τρίτη μπαίνω για γεννά κορίτσια μου !ευχομαι ν κάνω καλό ποδαρικό σε όλες μας !!!

Ολεεεεεεε!!!!!!!! Θα περιμένουμε με αγωνία !!!! Με το καλό Δήμητρα μου!!!! Η Μπέμπα μας έρχεται!!!!!!

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσακια μου ομορφα καλημερα!!!!! Να εχουμε.μια ομορφη Παρασκευη και καθε μερα που περναει ειμαστε ενα βημα πιο.κοντα στη μεγαλη μερα! Βλεπω τα τικερακια και προχωρανε προς το τελος!!!!!

Κοριτσια εμενα χτες ο αντρας μου αρχιζει να μασουλαει μια μπαρα απο χουρμα και αμυγδαλα. Ειχαν τελειωσει οι μπαρες αυτες και παρσγγειλαμε νεες. Λεω πού τη βρηκε; Περισσεψε καμια; Τι εκαβε κοριτσια; Ανοιξε την τσαντα μαιευτηριου και πηρε απο τα σνακ οου ειχα ετοιμασει!!!!! Μου λεει αφου θα ερθουν αυριο.οι νεες μπαρες σιγα μωρε! Αν γεννησω σημερα το βραδυ δηλαδη κοριτσια σνακ λειψα θα εχω!!!

@ΕΥΑ!με γεια τα ρουχαλακια!!!! Τελικα 3-6 πηρες; Αχ ειδικα τις ζακετουλες τις λιγουρεψα!!!! Καλοφορετα απο το αντρακι σας!!!

@Marilou77κοριτσι μου εφτασες το μαξιλαρακι σου! Γιουπιιιιιι! Πολυ χαιρομαι! Επισης ξεχασα να σχολιασω τις μαγειρικες σου που μας ειπες τις προαλλες! Καλε τι χρυσοχερα; Μα τι κοριτσι πηρε ο Χρηστος; Και ας πεταει κατω τα βρακια!!!! Αχχαχαχαα!! Ερχεται ο μπεμπαρος τωρα θα τον στρωσει τον πατερα! Βρακια ας πεταει πιπιλες ομως οχι!!!

@Geo81και @MommyLN ησασταν μαζι χτες!!!!! Τι ομορφα μωρακια αφρατα διαβαζω! Με το καλο κοριτσια μου και ευχομαι μια μητρα ηρεμη απο συσπασουλες για να παμε.τελειομηνα!

@Despoina Mar παει η ουρολοιμωξη!!!! Γιουπιιιι! Με το καλο η μπεμπουλα μας η ομορφη! Τριτη θα δω κι εγω το αγορακι μας, μαζι θα εχουμε υπερηχο!!!! 

@Depykal μα τι ομορφο και μεγαλο μωρο και αυτο! Μεγαλωσε το μικρο της παρεας μας! Αχ κοριτσι μου με τις επαφες, νομιζω σε αυτη την ομαδα σχεδον καμια δεν κανει σεξ! Αν εχεις ορεξη βεβαια μπορειτε να δοκιμασετε λιγο αφου τα βρηκε οκ ο γιατρος. Αλλιως δεν πειραζει μετα τη γεννα η οταν νιωσεις ανετα! Τοσα τραβαμε.εμεις ε ας κανουν υπομονη οι αντρες μας!!!

Μη γεννήσεις χωρίς σνακ Ειρήνη !!!!!! Περίμενε αύριο που θα έρθουν οι μπάρες βάλε λουκέτο στην τσάντα και κρύψε το κλειδί από τον άντρα σουυυυ χιχιχιχιχιζιζ

  • Χαχα 3

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια μου !

Δεσποινακι μ πολύ καλα τα νέα σας !!!την Τρίτη να την χαρείς κιόλας όταν την δεις!!

Ευα μου με γεια τα ρουχαλάκια !!και εγώ εστειλα κ μου έφεραν !!!

Ντεπυ μ να προσεχετε κ εκεί στα Γιάννενα κ μεγαλωσε όντως το μωράκι σου !!!οσο για τις επαφές ,,,άστο ,,,όπως σου βγει ,,,

Μαριλου μου ,,θ πας τελειομηνα κ Δ θα το πιστεύεις!!! 
Υβοννη μ θεός ο Άγγελος !δεν γέννησες αρα καλα έκανε κ πήρε !!

Την Τρίτη μπαίνω για γεννά κορίτσια μου !ευχομαι ν κάνω καλό ποδαρικό σε όλες μας !!!

Με το καλό κουκλα μου!!! Να πάνε όλα κατ ευχήν!!!! 

Τις θερμότερες ευχές μουυυ

  • Ευχαριστώ 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal είπε:

Καλημερα κοριτσια μου...

Τι ωραια που εχουμε ολες καλα νεα...

Το πιο σημαντικο ξεχασα...χτες πηραμε το οκ απ τον γιατρο να εχουμε επαφες αλλα φοβαμαι παρα πολυ...ο ιακωβος με κυνηγαει αλλα εγω ξενερωτη...φοβαμαι μην δω αιμα..

Εντάξει αν δεν αισθάνεσαι καλά εξήγησε του! Λίγο έμεινε ακόμα κορίτσι μου!

  • Μου αρέσει 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina13 είπε:

Με το καλό κουκλα μου!!! Να πάνε όλα κατ ευχήν!!!! 

Τις θερμότερες ευχές μουυυ

Νασαι καλα !!!κ σε σένα με το καλό !!!!

Just now, Geo81 είπε:

Ολεεεεεεε!!!!!!!! Θα περιμένουμε με αγωνία !!!! Με το καλό Δήμητρα μου!!!! Η Μπέμπα μας έρχεται!!!!!!

Μη γεννήσεις χωρίς σνακ Ειρήνη !!!!!! Περίμενε αύριο που θα έρθουν οι μπάρες βάλε λουκέτο στην τσάντα και κρύψε το κλειδί από τον άντρα σουυυυ χιχιχιχιχιζιζ

Ευχαριστω Τζόρτζια !!!!θα σας ενημερώσω εννοείται !!!

  • Ευχαριστώ 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol said:

Καλημέρα σας κορίτσια μου !

Δεσποινακι μ πολύ καλα τα νέα σας !!!την Τρίτη να την χαρείς κιόλας όταν την δεις!!

Ευα μου με γεια τα ρουχαλάκια !!και εγώ εστειλα κ μου έφεραν !!!

Ντεπυ μ να προσεχετε κ εκεί στα Γιάννενα κ μεγαλωσε όντως το μωράκι σου !!!οσο για τις επαφές ,,,άστο ,,,όπως σου βγει ,,,

Μαριλου μου ,,θ πας τελειομηνα κ Δ θα το πιστεύεις!!! 
Υβοννη μ θεός ο Άγγελος !δεν γέννησες αρα καλα έκανε κ πήρε !!

Την Τρίτη μπαίνω για γεννά κορίτσια μου !ευχομαι ν κάνω καλό ποδαρικό σε όλες μας !!!

Με το καλο Δημητρουλα μας!!!!! Θα περιμενουμε τα νεα σου! Η Παναγιτσα μαζι σου και με ενα πονο κοριτσι μου!!! Ερχεταιιιιιιιι η μερα!!!

  • Ευχαριστώ 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσιααααα!!πω πω πόσα κορίτσια τελική ευθεία ε;;;χαμοοοος:-D με το καλό σε όλες μας:xκ με γερά μωράκια αγκαλια:x

Εμάς σήμερα έφυγε η μαμά αφού βέβαια εγλυψε το σπίτι,την εκπαιδευσα στο πρόγραμμα του Βασιλάκου,έκανα κ το αντιγριπικο εμβόλιο,οπότε σήμερα το βράδυ θα κοιμηθώ πιο ανάλαφρη!όλα τα πρόλαβα,τελειώνω κ αυτήν την εβδομάδα την δουλειά κ από βδομάδα θα κάνω τα μποτε μου κ θα περιμένω την μπουμπου;-) να δούμε πότε θα κάνει την εμφάνιση της:-P

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal είπε:

Καλημερα κοριτσια μου...

Τι ωραια που εχουμε ολες καλα νεα...

Το πιο σημαντικο ξεχασα...χτες πηραμε το οκ απ τον γιατρο να εχουμε επαφες αλλα φοβαμαι παρα πολυ...ο ιακωβος με κυνηγαει αλλα εγω ξενερωτη...φοβαμαι μην δω αιμα..

Εμένα παντως χτες Μ είπε να ξεκινήσουμε κανονικά και ολοκληρωμενα!! 

Just now, demifilol είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια μου !

Δεσποινακι μ πολύ καλα τα νέα σας !!!την Τρίτη να την χαρείς κιόλας όταν την δεις!!

Ευα μου με γεια τα ρουχαλάκια !!και εγώ εστειλα κ μου έφεραν !!!

Ντεπυ μ να προσεχετε κ εκεί στα Γιάννενα κ μεγαλωσε όντως το μωράκι σου !!!οσο για τις επαφές ,,,άστο ,,,όπως σου βγει ,,,

Μαριλου μου ,,θ πας τελειομηνα κ Δ θα το πιστεύεις!!! 
Υβοννη μ θεός ο Άγγελος !δεν γέννησες αρα καλα έκανε κ πήρε !!

Την Τρίτη μπαίνω για γεννά κορίτσια μου !ευχομαι ν κάνω καλό ποδαρικό σε όλες μας !!!

Κοριτσι Μ ευχαριστώ πολυ!! Αλήθεια??? Σ είπε ότι τότε πρεπει??? Ευχομαι να πανε ολα καλα.. Τι όμορφα θα ξεκινησουν οι ομορφες ιστορίες μας τωρα

  • Μου αρέσει 3

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσακια μου ομορφα καλημερα!!!!! Να εχουμε.μια ομορφη Παρασκευη και καθε μερα που περναει ειμαστε ενα βημα πιο.κοντα στη μεγαλη μερα! Βλεπω τα τικερακια και προχωρανε προς το τελος!!!!!

Κοριτσια εμενα χτες ο αντρας μου αρχιζει να μασουλαει μια μπαρα απο χουρμα και αμυγδαλα. Ειχαν τελειωσει οι μπαρες αυτες και παρσγγειλαμε νεες. Λεω πού τη βρηκε; Περισσεψε καμια; Τι εκαβε κοριτσια; Ανοιξε την τσαντα μαιευτηριου και πηρε απο τα σνακ οου ειχα ετοιμασει!!!!! Μου λεει αφου θα ερθουν αυριο.οι νεες μπαρες σιγα μωρε! Αν γεννησω σημερα το βραδυ δηλαδη κοριτσια σνακ λειψα θα εχω!!!

@ΕΥΑ!με γεια τα ρουχαλακια!!!! Τελικα 3-6 πηρες; Αχ ειδικα τις ζακετουλες τις λιγουρεψα!!!! Καλοφορετα απο το αντρακι σας!!!

@Marilou77κοριτσι μου εφτασες το μαξιλαρακι σου! Γιουπιιιιιι! Πολυ χαιρομαι! Επισης ξεχασα να σχολιασω τις μαγειρικες σου που μας ειπες τις προαλλες! Καλε τι χρυσοχερα; Μα τι κοριτσι πηρε ο Χρηστος; Και ας πεταει κατω τα βρακια!!!! Αχχαχαχαα!! Ερχεται ο μπεμπαρος τωρα θα τον στρωσει τον πατερα! Βρακια ας πεταει πιπιλες ομως οχι!!!

@Geo81και @MommyLN ησασταν μαζι χτες!!!!! Τι ομορφα μωρακια αφρατα διαβαζω! Με το καλο κοριτσια μου και ευχομαι μια μητρα ηρεμη απο συσπασουλες για να παμε.τελειομηνα!

@Despoina Mar παει η ουρολοιμωξη!!!! Γιουπιιιι! Με το καλο η μπεμπουλα μας η ομορφη! Τριτη θα δω κι εγω το αγορακι μας, μαζι θα εχουμε υπερηχο!!!! 

@Depykal μα τι ομορφο και μεγαλο μωρο και αυτο! Μεγαλωσε το μικρο της παρεας μας! Αχ κοριτσι μου με τις επαφες, νομιζω σε αυτη την ομαδα σχεδον καμια δεν κανει σεξ! Αν εχεις ορεξη βεβαια μπορειτε να δοκιμασετε λιγο αφου τα βρηκε οκ ο γιατρος. Αλλιως δεν πειραζει μετα τη γεννα η οταν νιωσεις ανετα! Τοσα τραβαμε.εμεις ε ας κανουν υπομονη οι αντρες μας!!!

Βρε τον ατιμο......το σνακ χουρμα ζηλεψε; χαχαχαχαχα Υβόννη θα σε αφηνε χωρις προμηθειες, να τον προσεχεις σε λιγο καιρο τον εχω ικανο να βαζει χερι στις κρεμες του ραφαηλ, φανταζεσαι; χαχαχαχαχα

Just now, demifilol είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια μου !

Δεσποινακι μ πολύ καλα τα νέα σας !!!την Τρίτη να την χαρείς κιόλας όταν την δεις!!

Ευα μου με γεια τα ρουχαλάκια !!και εγώ εστειλα κ μου έφεραν !!!

Ντεπυ μ να προσεχετε κ εκεί στα Γιάννενα κ μεγαλωσε όντως το μωράκι σου !!!οσο για τις επαφές ,,,άστο ,,,όπως σου βγει ,,,

Μαριλου μου ,,θ πας τελειομηνα κ Δ θα το πιστεύεις!!! 
Υβοννη μ θεός ο Άγγελος !δεν γέννησες αρα καλα έκανε κ πήρε !!

Την Τρίτη μπαίνω για γεννά κορίτσια μου !ευχομαι ν κάνω καλό ποδαρικό σε όλες μας !!!

Αχ θα τρελαθω, αυτη την Τρίτη; αχ τι καλα Δημητρουλα μου με κανενα πονο κοριτσι μου, ολα τελεια να πανε κ θα πάνε, θα βαλω τα κλαματα.....περιμένουμε νεα σου!!!!! Αχ τι καλα γενναμε καλεεεε......

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια και από μένα!!Γύρισα από εμβρυολογο.έκανα καρδιοτοκογραφο υπερηχο και τραχηλο όλα καλά κ όλα φυσιολογικά..η μπεμπα είναι με κάτω το κεφαλακι και 2921 πήγαμε..οι μετρήσεις όλες οκ κ περιμένω από βδομάδα τι θα μου πει ο γυναικολόγος μου για μια ποιο ολοκληρωμένη άποψη!!ωραία τα νέα τα διαβάζω όλα αλλά δε συμμετέχω πάντα..σήμερα περιμένω κ τον άντρα μου να έρθει..καλη παρασκευή σε όλες!!

  • Μου αρέσει 12

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...