Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Fay_ είπε:

      Νομίζω πως κρίνει βάσει ιστορικού για το τι θα κάνει. Ο πλήρης έλεγχος έχω καταλάβει ότι είναι γονιδιακός και δείχνει ετεροζυγωτια ομοζυγωτια. Οι βασικές γονιδιακές νομίζω είναι fv, το γονίδιο προθρομβινης και μια άλλη που δεν την θυμάμαι. Αν τα έχεις κάνει αυτά είσαι οκ νομίζω.. τι να πω έχω μπερδευτεί κ εγω..

      Αυτές που είπες στο πάνω σχόλια μου τις έκανε η οικονομ αυτές που κες τώρα δεν μ θυμίζουν κάτι θα το ψάξω γιατί εκείνη μ έδωσε το οκ πως δεν έχω κάτι 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, magda15 said:

Αμέ! Να βαζουμε στοιχηματα απο δω και μπρος χεχε! Φουλ σκορπιοι, οπλιστείτε με υπομονή! 

Σκορπιος κι εγώ, το λέω εκ των έσω:tongue:

Με το καλό κι οι επόμενες βρε κορίτσια! Όλα να πάνε καλά! 

Α εσυ ξερεις απο Σκορπιους Μαγδακι ε; Ωχ ωχ ωχ υπομονη ακουω και δεν μας βλεπω καλα χιχιχιιχ!!!!

  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Gogo1994 είπε:

Κοριτσιααα μου γέννησα τον κούκλο μου 3150 θέλω να σας περιγράψω παρά πάρα πολλά 

Ένα σας λέω βέβαια πάλι καλά που κάναμε καισαρική ήταν κ περιτυλιγμενος 2 φορές.ολα καλά όμως θα σας στείλω πιο μετά

Γωγουλα μου!!!! Να σας ζησει!!!!!! Τι ζουμπουρλιδικο παιδακι είναι αυτο, ειδες τελικα που εγινε το σωστο κ για σενα κ για το παιδι σου; γερός κ καλοτυχος να ειναι κ εσυ καλη ανάρρωση να εχεις κοριτσι μου, κ ναι εγω περιμενω οποτε μπορεσεις κ λεπτομέρειες για τη διαδικασία!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Λοιπόν κορίτσια το βράδυ ήταν τραγικό είχα ημικρανία δεν έκλεισα μάτι.Στην αναμονή για το χειρουργείο ήταν το χειρότερο σοκ η συνειδητοποίηση ότι θα συμβούν τόσα πάνω σου κ ότι τελείωσαν τα ψέμματα κ πλέον θα έχεις μια τέτοια ευθύνη.Χλωμιασα δεν ήθελα να ακούω τίποτα κ βασικά ούτε να πάω καν στο χειρουργείο ηθελα.Οταν είδα τη γιατρό μου ήταν πολύ ευδιάθετη κ κάπως ηρεμισα κ το μόνο που ήθελα ήταν να κοιμηθώ κ να μη σκεφτομαι.Σρ λίγο είχε έρθει η ώρα πήγαμε στο χειρουργείο.ολα γινόντουσαν πολύ γρήγορα.Η αναισθησία που κούνησα κ χρειάστηκε επανάληψη ένα τσίμπημα επιπλέον δηλαδή.Αλλα όλα καλά μετά.Αμεσως βαραίνουν τα πόδια.Αλλα δεν είναι καθόλου δυσάρεστο.ενιωθα ότι κουνούσα λίγο κ τα δάχτυλα κ με έκανε να νιώθω καλύτερα αυτό.Σε 10 λεπτά είχα το γιο μου.μου είπαν για τη περιτυλιξη κ έπαθα ένα σοκ.Ακουσα το νιαούρισμα του κ τρελάθηκα τον είδα μετά κ αυτή η εικόνα σου μένει.Μετα τον καθάρισαν κ τον φίλησα κ τον πήραν.Στο ράψιμο ένιωθα μια πίεση κάποια στιγμή ψηλά κ ανακατευτηκα κάποιες γουλιτσες είχα να ξέρετε αν το νιώσετε είναι φυσιολογικό.Μετα από ένα 20λεπτο φύγαμε για το δωμάτιο.ειχα αρχίσει ήδη να νιώθω πολύ τη μέση μου.απο τις συσπάσεις της μήτρας.κ οι πόνοι κορίτσια είναι ανεκτοί.τη πρώτη φορά όμως μην αργήσετε πολύ να ζητήσετε παυσίπονο γιατι αργεί να πιάσει τη πρώτη φορά.μετα ο παιδίατρος μου είπε ότι είχε μια δύσπνοια αλλά είναι σύνηθες στα αγόρια.κ τώρα είναι καλά.Ακομα δεν έχουμε κάνει προσπάθεια για θηλασμό σε λιγάκι.κ σε λιγάκι θα κάνω κ μια παυσίπονη ακόμα για να σηκωθώ να κάτσω .ότι θέλετε ρωτήστε με

Γωγουλα μου τί καλα που εισαι μια χαρα και εσυ και το μωρακι σου και κυριως που η διαδικασια ηταν αν καταλαβαινω καλα στην πραξη ηταν πολυ πιο απλη απ''οσο το φανταζοσουν!!!!! Αχ ελιωσα εκει που τον ειδες πρωτη φορα...Καλη αναρρωησ τωρα κοριτσακι μου!!!! Θα περασουν ολα τα πονακια σε λιγο! Ευχαριστουμε παρα πολυ που μπηκες στην διαδικασια να πεις λεπτομερειες, νομιζω βοηθησες πολλα κοριτσια μας! Να σου ζησει το αγορακι σου Γωγουλα μου και παλι και εσυ σιδερενια και καλη λοχεια τωρα!!!!!! Να μας λες τα νεακια σας!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Λοιπόν κορίτσια το βράδυ ήταν τραγικό είχα ημικρανία δεν έκλεισα μάτι.Στην αναμονή για το χειρουργείο ήταν το χειρότερο σοκ η συνειδητοποίηση ότι θα συμβούν τόσα πάνω σου κ ότι τελείωσαν τα ψέμματα κ πλέον θα έχεις μια τέτοια ευθύνη.Χλωμιασα δεν ήθελα να ακούω τίποτα κ βασικά ούτε να πάω καν στο χειρουργείο ηθελα.Οταν είδα τη γιατρό μου ήταν πολύ ευδιάθετη κ κάπως ηρεμισα κ το μόνο που ήθελα ήταν να κοιμηθώ κ να μη σκεφτομαι.Σρ λίγο είχε έρθει η ώρα πήγαμε στο χειρουργείο.ολα γινόντουσαν πολύ γρήγορα.Η αναισθησία που κούνησα κ χρειάστηκε επανάληψη ένα τσίμπημα επιπλέον δηλαδή.Αλλα όλα καλά μετά.Αμεσως βαραίνουν τα πόδια.Αλλα δεν είναι καθόλου δυσάρεστο.ενιωθα ότι κουνούσα λίγο κ τα δάχτυλα κ με έκανε να νιώθω καλύτερα αυτό.Σε 10 λεπτά είχα το γιο μου.μου είπαν για τη περιτυλιξη κ έπαθα ένα σοκ.Ακουσα το νιαούρισμα του κ τρελάθηκα τον είδα μετά κ αυτή η εικόνα σου μένει.Μετα τον καθάρισαν κ τον φίλησα κ τον πήραν.Στο ράψιμο ένιωθα μια πίεση κάποια στιγμή ψηλά κ ανακατευτηκα κάποιες γουλιτσες είχα να ξέρετε αν το νιώσετε είναι φυσιολογικό.Μετα από ένα 20λεπτο φύγαμε για το δωμάτιο.ειχα αρχίσει ήδη να νιώθω πολύ τη μέση μου.απο τις συσπάσεις της μήτρας.κ οι πόνοι κορίτσια είναι ανεκτοί.τη πρώτη φορά όμως μην αργήσετε πολύ να ζητήσετε παυσίπονο γιατι αργεί να πιάσει τη πρώτη φορά.μετα ο παιδίατρος μου είπε ότι είχε μια δύσπνοια αλλά είναι σύνηθες στα αγόρια.κ τώρα είναι καλά.Ακομα δεν έχουμε κάνει προσπάθεια για θηλασμό σε λιγάκι.κ σε λιγάκι θα κάνω κ μια παυσίπονη ακόμα για να σηκωθώ να κάτσω .ότι θέλετε ρωτήστε με

Να σας ζήσει Γωγούλα μου ο γιοκας σας!!!! Σιδερένια καλή λοχεία κορίτσι μου!!! Όλα πήγαν κατ ευχήν!!!!!

  • Μου αρέσει 1

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Λοιπόν κορίτσια το βράδυ ήταν τραγικό είχα ημικρανία δεν έκλεισα μάτι.Στην αναμονή για το χειρουργείο ήταν το χειρότερο σοκ η συνειδητοποίηση ότι θα συμβούν τόσα πάνω σου κ ότι τελείωσαν τα ψέμματα κ πλέον θα έχεις μια τέτοια ευθύνη.Χλωμιασα δεν ήθελα να ακούω τίποτα κ βασικά ούτε να πάω καν στο χειρουργείο ηθελα.Οταν είδα τη γιατρό μου ήταν πολύ ευδιάθετη κ κάπως ηρεμισα κ το μόνο που ήθελα ήταν να κοιμηθώ κ να μη σκεφτομαι.Σρ λίγο είχε έρθει η ώρα πήγαμε στο χειρουργείο.ολα γινόντουσαν πολύ γρήγορα.Η αναισθησία που κούνησα κ χρειάστηκε επανάληψη ένα τσίμπημα επιπλέον δηλαδή.Αλλα όλα καλά μετά.Αμεσως βαραίνουν τα πόδια.Αλλα δεν είναι καθόλου δυσάρεστο.ενιωθα ότι κουνούσα λίγο κ τα δάχτυλα κ με έκανε να νιώθω καλύτερα αυτό.Σε 10 λεπτά είχα το γιο μου.μου είπαν για τη περιτυλιξη κ έπαθα ένα σοκ.Ακουσα το νιαούρισμα του κ τρελάθηκα τον είδα μετά κ αυτή η εικόνα σου μένει.Μετα τον καθάρισαν κ τον φίλησα κ τον πήραν.Στο ράψιμο ένιωθα μια πίεση κάποια στιγμή ψηλά κ ανακατευτηκα κάποιες γουλιτσες είχα να ξέρετε αν το νιώσετε είναι φυσιολογικό.Μετα από ένα 20λεπτο φύγαμε για το δωμάτιο.ειχα αρχίσει ήδη να νιώθω πολύ τη μέση μου.απο τις συσπάσεις της μήτρας.κ οι πόνοι κορίτσια είναι ανεκτοί.τη πρώτη φορά όμως μην αργήσετε πολύ να ζητήσετε παυσίπονο γιατι αργεί να πιάσει τη πρώτη φορά.μετα ο παιδίατρος μου είπε ότι είχε μια δύσπνοια αλλά είναι σύνηθες στα αγόρια.κ τώρα είναι καλά.Ακομα δεν έχουμε κάνει προσπάθεια για θηλασμό σε λιγάκι.κ σε λιγάκι θα κάνω κ μια παυσίπονη ακόμα για να σηκωθώ να κάτσω .ότι θέλετε ρωτήστε με

Ολα πηγαν καλά συμπεθέρα κ αυτό έχει σημασία.. Τέλος από αγωνίες και ανχοι.. Αυτά π ξεκινουν τώρα θα είναι διαφορετικά αλλά όμορφα.. :-D

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Gogo1994 κορίτσι μου να σας ζήσει!!! Χαίρομαι πολύ που πήγαν όλα καλά! Και που το βίωσες έτσι. Και που μας είπες και για την διαδικασία! Καλή ξεκούραση, καλούς θηλασμούς! Ολα με το καλό όπως και πήγαν μέχρι τώρα... 


yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Λοιπόν κορίτσια το βράδυ ήταν τραγικό είχα ημικρανία δεν έκλεισα μάτι.Στην αναμονή για το χειρουργείο ήταν το χειρότερο σοκ η συνειδητοποίηση ότι θα συμβούν τόσα πάνω σου κ ότι τελείωσαν τα ψέμματα κ πλέον θα έχεις μια τέτοια ευθύνη.Χλωμιασα δεν ήθελα να ακούω τίποτα κ βασικά ούτε να πάω καν στο χειρουργείο ηθελα.Οταν είδα τη γιατρό μου ήταν πολύ ευδιάθετη κ κάπως ηρεμισα κ το μόνο που ήθελα ήταν να κοιμηθώ κ να μη σκεφτομαι.Σρ λίγο είχε έρθει η ώρα πήγαμε στο χειρουργείο.ολα γινόντουσαν πολύ γρήγορα.Η αναισθησία που κούνησα κ χρειάστηκε επανάληψη ένα τσίμπημα επιπλέον δηλαδή.Αλλα όλα καλά μετά.Αμεσως βαραίνουν τα πόδια.Αλλα δεν είναι καθόλου δυσάρεστο.ενιωθα ότι κουνούσα λίγο κ τα δάχτυλα κ με έκανε να νιώθω καλύτερα αυτό.Σε 10 λεπτά είχα το γιο μου.μου είπαν για τη περιτυλιξη κ έπαθα ένα σοκ.Ακουσα το νιαούρισμα του κ τρελάθηκα τον είδα μετά κ αυτή η εικόνα σου μένει.Μετα τον καθάρισαν κ τον φίλησα κ τον πήραν.Στο ράψιμο ένιωθα μια πίεση κάποια στιγμή ψηλά κ ανακατευτηκα κάποιες γουλιτσες είχα να ξέρετε αν το νιώσετε είναι φυσιολογικό.Μετα από ένα 20λεπτο φύγαμε για το δωμάτιο.ειχα αρχίσει ήδη να νιώθω πολύ τη μέση μου.απο τις συσπάσεις της μήτρας.κ οι πόνοι κορίτσια είναι ανεκτοί.τη πρώτη φορά όμως μην αργήσετε πολύ να ζητήσετε παυσίπονο γιατι αργεί να πιάσει τη πρώτη φορά.μετα ο παιδίατρος μου είπε ότι είχε μια δύσπνοια αλλά είναι σύνηθες στα αγόρια.κ τώρα είναι καλά.Ακομα δεν έχουμε κάνει προσπάθεια για θηλασμό σε λιγάκι.κ σε λιγάκι θα κάνω κ μια παυσίπονη ακόμα για να σηκωθώ να κάτσω .ότι θέλετε ρωτήστε με

Αχ κουνηθηκες, αυτο που φοβαμαι μη κουνηθω κι εγω, για τα παυσιπονα εχεις δικιο να ζηταμε πριν πονεσουμε εντονα, μονο 10 λεπτα; πω πω τρομερο!!!! 9 μηνες κ τσουπ σε 10 λεπτα να τος ο παιδαρος!!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marilou77 said:

Αχ κουνηθηκες, αυτο που φοβαμαι μη κουνηθω κι εγω, για τα παυσιπονα εχεις δικιο να ζηταμε πριν πονεσουμε εντονα, μονο 10 λεπτα; πω πω τρομερο!!!! 9 μηνες κ τσουπ σε 10 λεπτα να τος ο παιδαρος!!!!! 

ειδες ομως Μαριλου μου τι ειπε η Γωγουλα; Παρολο το κουνημα, απλα ενα τσιμπηματακι παραπανω χρειαστηκε! Τελικα οτι φοβομαστε ειναι πιο απλο στην πραξη! Να δεις κι εσυ ετσι θα μας τα λες!!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου συγνώμη που χάθηκα αλλά με 2 παιδιά καταλαβαίνετε! Να σας ζήσουν τα νινακια σας όσες κοπέλες γεννησατε !!! Με το καλό και οι υπόλοιπες! Τελικά δεν με κράτησαν στο Νοσοκομείο στην Άρτα, με έστειλα στα Γιάννενα που είναι και σε lock down απο σημερα! Έκανα υπέρηχο την προηγούμενη Δευτέρα, όλα πάνε καλά, ανέβηκε λίγο και ο πλακουντας και ο μπέμπης 34,5 ήταν 2700! Μπήκα και στον μήνα μου οποτε σε 2 βδομάδες με το καλό θα προγραμματισουμε την καισαρική! Και αύριο να μου έλεγε θα πήγαινα τρέχοντας! Έχω κουραστεί πάρα πολύ γιατί δεν έχω και βοήθεια! 

  • Μου αρέσει 6

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Λοιπόν κορίτσια το βράδυ ήταν τραγικό είχα ημικρανία δεν έκλεισα μάτι.Στην αναμονή για το χειρουργείο ήταν το χειρότερο σοκ η συνειδητοποίηση ότι θα συμβούν τόσα πάνω σου κ ότι τελείωσαν τα ψέμματα κ πλέον θα έχεις μια τέτοια ευθύνη.Χλωμιασα δεν ήθελα να ακούω τίποτα κ βασικά ούτε να πάω καν στο χειρουργείο ηθελα.Οταν είδα τη γιατρό μου ήταν πολύ ευδιάθετη κ κάπως ηρεμισα κ το μόνο που ήθελα ήταν να κοιμηθώ κ να μη σκεφτομαι.Σρ λίγο είχε έρθει η ώρα πήγαμε στο χειρουργείο.ολα γινόντουσαν πολύ γρήγορα.Η αναισθησία που κούνησα κ χρειάστηκε επανάληψη ένα τσίμπημα επιπλέον δηλαδή.Αλλα όλα καλά μετά.Αμεσως βαραίνουν τα πόδια.Αλλα δεν είναι καθόλου δυσάρεστο.ενιωθα ότι κουνούσα λίγο κ τα δάχτυλα κ με έκανε να νιώθω καλύτερα αυτό.Σε 10 λεπτά είχα το γιο μου.μου είπαν για τη περιτυλιξη κ έπαθα ένα σοκ.Ακουσα το νιαούρισμα του κ τρελάθηκα τον είδα μετά κ αυτή η εικόνα σου μένει.Μετα τον καθάρισαν κ τον φίλησα κ τον πήραν.Στο ράψιμο ένιωθα μια πίεση κάποια στιγμή ψηλά κ ανακατευτηκα κάποιες γουλιτσες είχα να ξέρετε αν το νιώσετε είναι φυσιολογικό.Μετα από ένα 20λεπτο φύγαμε για το δωμάτιο.ειχα αρχίσει ήδη να νιώθω πολύ τη μέση μου.απο τις συσπάσεις της μήτρας.κ οι πόνοι κορίτσια είναι ανεκτοί.τη πρώτη φορά όμως μην αργήσετε πολύ να ζητήσετε παυσίπονο γιατι αργεί να πιάσει τη πρώτη φορά.μετα ο παιδίατρος μου είπε ότι είχε μια δύσπνοια αλλά είναι σύνηθες στα αγόρια.κ τώρα είναι καλά.Ακομα δεν έχουμε κάνει προσπάθεια για θηλασμό σε λιγάκι.κ σε λιγάκι θα κάνω κ μια παυσίπονη ακόμα για να σηκωθώ να κάτσω .ότι θέλετε ρωτήστε με

Σε ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση. Νομίζω μας βοηθάει πολύ όσες περιμένουμε και αγωνιούμε και για τη διαδικασια της καισαρικης. Τέλος καλο, όλα καλά! Πολυ λογικό το άγχος κι ο φόβος πριν το χειρουργειο, κι εγώ νομίζω ετσι θα'μαι εκεινη τη μέρα. Εχω μια ψιλοακυρη ερώτηση, που δε βαστιεμαι, θα την κάνω! Σε πονεσε η τοποθέτηση ουροκαθετηρα;; Έχω ακουσει διαφορες κουλές ιστοριες με τον καθετηρα που δεν πήγε καλα και μου' χει καρφωθεί! 

  • Μου αρέσει 1

RCIAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Υβόννη είπε:

ειδες ομως Μαριλου μου τι ειπε η Γωγουλα; Παρολο το κουνημα, απλα ενα τσιμπηματακι παραπανω χρειαστηκε! Τελικα οτι φοβομαστε ειναι πιο απλο στην πραξη! Να δεις κι εσυ ετσι θα μας τα λες!!!

Αυτο ειναι μεγαλη αληθεια!!!! Εγω σημερα αργα εχω ραντεβου με γιατρό να σω τι θα μου πει, λες να αντεξω αλλη μια βδομαδα;

Γενικα ειμαι καπως σημερα με αυτα που ακουσα για Θεσσαλονίκη lockdown χαμος με αυτα που γινονται Γαλλία, σε τι κοσμο λςω θα φερω το παιδι μου, ουφ ...... Ειρήνη μου εσυ τι θα γινει με τη μανούλα σου, πες την καλε να ερθει απο τωρα κ για σας δεν ειναι καλα τα νεα ακουσα, ορίστε αντι να επικεντρωθω στο παιδι μου τι σκεφτομαι

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marilou77 said:

Αυτο ειναι μεγαλη αληθεια!!!! Εγω σημερα αργα εχω ραντεβου με γιατρό να σω τι θα μου πει, λες να αντεξω αλλη μια βδομαδα;

Γενικα ειμαι καπως σημερα με αυτα που ακουσα για Θεσσαλονίκη lockdown χαμος με αυτα που γινονται Γαλλία, σε τι κοσμο λςω θα φερω το παιδι μου, ουφ ...... Ειρήνη μου εσυ τι θα γινει με τη μανούλα σου, πες την καλε να ερθει απο τωρα κ για σας δεν ειναι καλα τα νεα ακουσα, ορίστε αντι να επικεντρωθω στο παιδι μου τι σκεφτομαι

Κοριτσακι μου θα περασει και αυτο καποια στιγμη! Μια χαρα θα ειναι τα παιδακια μας! Η ανθρωποτητα ετσι ειναι και θα ειναι παντα, αλλα ας ελπισουμε να μεγαλωσουμε σωστους ανρωπους, μπας και εκεινα αλλαξουν τον κοσμο!

Μην ανησυχεις θα μας μαντρωσουν παλι λιγο και μετα παλι θα ανοιξουν κτλ και καποια στιγμη θα εχει εμβολιο! Η μαμα μου δουλευει δεν εχει αδεια πανω απο μια βδομαδα...Οποτε γι'αυτο δεν μπορει να ερθει απο τωρα. Εμας μας κλεινουν απο βδομαδα αλλα οχι τις πτησεις, οποτε θα καταφερει να ερθει πιστευω!!

Να μας πεις τα νεα του μπεμπη απο σημερα!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γωγώ μου και Εύη να σας ζήσουν τα τρυφερά πλασματακια σας...Να τα χαρείτε και να απολαύσετε κάθε σας στιγμή από εδώ και πέρα!!!!Το όμορφο αυτό ταξίδι της μητρότητας ξεκίνησε για σας...Συγκινουμαι πολύ κορίτσια!!!Έχουμε μπει στην τελική ευθεία...πιο τελική δεν έχει!!!!!Ανυπομονώ να την κρατήσω στην αγκαλιά μου...να μυρίσω το τρυφερό κορμάκι της..Τα καταφέραμε κορίτσια!!!!!!!!!Δε σας κρύβω ότι ήμουν τρομερά αγχωμενη όλους αυτούς τους μήνες...τώρα είμαι σίγουρη ότι τα καταφέραμε..κρατούσα τα φάρμακα της εξωσωματικής γτ φοβόμουν ότι κάτι θα πάει στραβά κ θα τα ξαναχρειαστω...Νιώθω όμως πλέον δυνατή κ μανούλα...θα τα δωρίσω σε ζευγάρια π δυσκολεύονται οικονομικά!

Πήγαμε κ γιατρό σήμερα...2900 έφτασε η φουσκουλα μου!Το μωράκι είναι χαμηλά αλλά δεν έχει εμπεδωθεί ακόμα..ο τράχηλος μαλάκωσε μας είπε..περπάτημα κ σεξ!Μου έκανε κ δαχτυλικη εξεταση...άβολο πολύ αλλά από τη χαρά μου και τη συγκίνηση το έχω ήδη ξεχάσει!!!

  • Μου αρέσει 4

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, magda15 είπε:

Σε ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση. Νομίζω μας βοηθάει πολύ όσες περιμένουμε και αγωνιούμε και για τη διαδικασια της καισαρικης. Τέλος καλο, όλα καλά! Πολυ λογικό το άγχος κι ο φόβος πριν το χειρουργειο, κι εγώ νομίζω ετσι θα'μαι εκεινη τη μέρα. Εχω μια ψιλοακυρη ερώτηση, που δε βαστιεμαι, θα την κάνω! Σε πονεσε η τοποθέτηση ουροκαθετηρα;; Έχω ακουσει διαφορες κουλές ιστοριες με τον καθετηρα που δεν πήγε καλα και μου' χει καρφωθεί! 

Εμένα την πρώτη φορά επειδή σφιγγομουν με πόνεσε λίγο ο καθετήρα αλλά μετά την καισαρική δεν θα τον καταλαβαίνεις. Την δεύτερη φορά πήγα πιο άνετη και με ενόχλησε ελάχιστα. Έχει να κάνει και με την εμπειρία της μαιας που θα στον βάλει νομίζω. 

  • Ευχαριστώ 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσακι μου θα περασει και αυτο καποια στιγμη! Μια χαρα θα ειναι τα παιδακια μας! Η ανθρωποτητα ετσι ειναι και θα ειναι παντα, αλλα ας ελπισουμε να μεγαλωσουμε σωστους ανρωπους, μπας και εκεινα αλλαξουν τον κοσμο!

Μην ανησυχεις θα μας μαντρωσουν παλι λιγο και μετα παλι θα ανοιξουν κτλ και καποια στιγμη θα εχει εμβολιο! Η μαμα μου δουλευει δεν εχει αδεια πανω απο μια βδομαδα...Οποτε γι'αυτο δεν μπορει να ερθει απο τωρα. Εμας μας κλεινουν απο βδομαδα αλλα οχι τις πτησεις, οποτε θα καταφερει να ερθει πιστευω!!

Να μας πεις τα νεα του μπεμπη απο σημερα!!!!!!

Ευχομαι να τα καταφερει παντως, καλο που δεν εκλεισαν τις πτησεις. Λοιπον εγω μολις γυρισα, μου εβαλε παλι εξετασεις ζαχαρου, οχι καμπυλη για την κοιλουμπα του που ειναι μεγαλη, γενικα μου ειπε πως μεγαλωσε πολυ, απο βδομάδα θα το κανονισουμε, εγω ηθελα κυριακη που ειναι του αρχαγγελου κ του αγ. Ραφαήλ αλλα μου ειπε δυσκολο για κυριακη, η Παρασκευή η Σάββατο αναλογα αν θα βρουμε καλο παιδιατρο να εφημερευει, αλλιως πιο νωρις. Κυριακη πρωτα ο θεος θα ειμαι κι εγω μανα την αλλη. Πάντως μου σχολιασε κ παλι για τον τραχηλο οτι ξεπέρασα τις προσδοκιες της.

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...