Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Sousamaki said:

@Υβόννη ναι τελική ευθεία!!

κ γω αυτό σκέφτηκα !!βιβλιαρακια, ταινιουλες..έχω δει και κάτι ιντερνετικα σεμινάρια για τον θηλασμο κ σκέφτομαι να τα παρακολουθήσω μιας κ θα χω άπλετο χρόνο..θα φτιάξω κ τα νύχια μου να περάσει η ώρα!!

τι να κάνουμε!τσαουσα κόρη θα χω!

Σε αυτη την ομαδα τα κοριτσια ειναι τσαουσες βρε παιδι μου!!!! Χιχιχιχιχι!

Πολυ ωραια ιδεα τα σεμιναρια!!!! Και χρησιμα!!! Θα περασει η ωρα σιγουρα και πραγματικα ολοι λενε να απολαυσουμε τωρα την ξεκουραση οσο μπορουμε γιατι μετα δεν θα εχουμε πολυτελειες τετοιες! Οποτε ναι, δες το σαν λιγες διακοπουλες πριν τη μεγαλη μερα χιχιχ! Κι εδω παρεουλα ειμαστε και θα περασει ο καιρος!! Φρυδια κανε, νυχια κανε, αποτριχωση ολα! Να πας κοκκετα να γνωρισεις την κορουλα σου!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Gogo1994 said:

Κοριτσιααα μου γέννησα τον κούκλο μου 3150 θέλω να σας περιγράψω παρά πάρα πολλά 

Ένα σας λέω βέβαια πάλι καλά που κάναμε καισαρική ήταν κ περιτυλιγμενος 2 φορές.ολα καλά όμως θα σας στείλω πιο μετά

Γωγουλα μας να σου ζησει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Να ειναι γερος και καλοτυχος και εσυ να τον καμαρωνεις!!!!!!!!!!! Καλη λοχεια κοριτσακι μου και σιδερενια!!!!!!!! Με το καλο στο σπιτακι σας!!! Να ειστε απο δω και περα παντα καλα και ευτυχισμενοι οι τρεις σας!!!!!!!!!!! Θα περιμενουμε νεα σου οποτε μπορεσεις, τωρα εστιασου στο ανθρωπακι σου!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Κοριτσιααα μου γέννησα τον κούκλο μου 3150 θέλω να σας περιγράψω παρά πάρα πολλά 

Ένα σας λέω βέβαια πάλι καλά που κάναμε καισαρική ήταν κ περιτυλιγμενος 2 φορές.ολα καλά όμως θα σας στείλω πιο μετά

Να σας ζήσει κοπέλα μου !!!να είναι γερη και καλοτυχη !!καλη ανάρρωση κ θα περιμενουμε να μας περιγράψεις την χαρά σου Οποτε ευκαιρήσεις !!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Κοριτσιααα μου γέννησα τον κούκλο μου 3150 θέλω να σας περιγράψω παρά πάρα πολλά 

Ένα σας λέω βέβαια πάλι καλά που κάναμε καισαρική ήταν κ περιτυλιγμενος 2 φορές.ολα καλά όμως θα σας στείλω πιο μετά

Μπραβοοοοο να σας ζήσει, γερός και τυχερός!! Όλα τα καλά!! Περιμένουμε λεπτομέρειες όταν θα έχεις διάθεση! 

Εγώ κορίτσια αύριο εχω γιατρό και αν δεν εχει γυρίσει ακόμα, θα κλεισουμε ραντεβου για καισαρική. Δεν την κοβω να γυρναει βέβαια, το κεφαλακι το νιώθω πολύ πολυ ψηλά! Έχουμε κι εμεις μια περιτυλιξη. 

Ποια παίρνει σειρα;; @Υβόννη όπως τα λες, μαλλον θα είσαι η επόμενη :)

  • Ευχαριστώ 1

RCIAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Gogo1994 είπε:

Κοριτσιααα μου γέννησα τον κούκλο μου 3150 θέλω να σας περιγράψω παρά πάρα πολλά 

Ένα σας λέω βέβαια πάλι καλά που κάναμε καισαρική ήταν κ περιτυλιγμενος 2 φορές.ολα καλά όμως θα σας στείλω πιο μετά

Να σου ζησει κοριτσι μου..γερος κ καλοτυχος ναναι..περιμενουμε νεα σου να μας πεις τα παντα...

  • Ευχαριστώ 1

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Κοριτσιααα μου γέννησα τον κούκλο μου 3150 θέλω να σας περιγράψω παρά πάρα πολλά 

Ένα σας λέω βέβαια πάλι καλά που κάναμε καισαρική ήταν κ περιτυλιγμενος 2 φορές.ολα καλά όμως θα σας στείλω πιο μετά

Να σας ζησει Γωγω μου ο κουκλος  μπεμπης σας!!! Περιμενουμε τα νεα σου οταν μπορεσεις,πολλα φιλια!!!:wub:

  • Ευχαριστώ 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Κοριτσιααα μου γέννησα τον κούκλο μου 3150 θέλω να σας περιγράψω παρά πάρα πολλά 

Ένα σας λέω βέβαια πάλι καλά που κάναμε καισαρική ήταν κ περιτυλιγμενος 2 φορές.ολα καλά όμως θα σας στείλω πιο μετά

Να σας ζήσει Γωγουλα Μ τελικά είδες όλα Γ κάποιο λόγο γίνονται.. Περιμένουμε περισσοτερα νέα όταν μπορέσεις.. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, magda15 said:

Μπραβοοοοο να σας ζήσει, γερός και τυχερός!! Όλα τα καλά!! Περιμένουμε λεπτομέρειες όταν θα έχεις διάθεση! 

Εγώ κορίτσια αύριο εχω γιατρό και αν δεν εχει γυρίσει ακόμα, θα κλεισουμε ραντεβου για καισαρική. Δεν την κοβω να γυρναει βέβαια, το κεφαλακι το νιώθω πολύ πολυ ψηλά! Έχουμε κι εμεις μια περιτυλιξη. 

Ποια παίρνει σειρα;; @Υβόννη όπως τα λες, μαλλον θα είσαι η επόμενη :)

με το καλο κοριτσι μου να δεις το ζουζουνι σου αυριο!!!!! Να μας πεις νεα!!!

Λες να ειμαι εγω; Για να δουμε!!!!! Εχουμε πολλες ανατροπες στην ομαδαρα μας! Και πολλες μανουλες Οκτωβριου!!!!! Χιχιχιχιιχιχιχι! Παντως σκορπιους φουλ κοριτσια μου!!! Να μας ζησουν ολα τα παιδακια και με το καλο τα επομενα!!!!

  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Κοριτσιααα μου γέννησα τον κούκλο μου 3150 θέλω να σας περιγράψω παρά πάρα πολλά 

Ένα σας λέω βέβαια πάλι καλά που κάναμε καισαρική ήταν κ περιτυλιγμενος 2 φορές.ολα καλά όμως θα σας στείλω πιο μετά

Να σου ζήσει , κορίτσι μου! Ελπίζω να είσαι κι εσύ κι εκείνος πολύ καλά! 

 

Εγώ το βραδάκι έχω ραντεβού με το γιατρό μου και μάλλον θα ορίσουμε ημερομηνία μιας και την Τρίτη κλείνω τις 38 εβδομάδες και το παιδί είναι ήδη αρκετά μεγάλο. Ο μπόμπιρας εξακολουθεί να είναι με τα πόδια κάτω, τρώω κάτι κλωτσιές απίστευτες! Αν όντως έχω νεότερα θα σας ενημερώσω. 

Ξεκουραστείτε , χαλαρώστε και οι μανουλες ρουφηξτε τις στιγμές!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Υβόννη said:

με το καλο κοριτσι μου να δεις το ζουζουνι σου αυριο!!!!! Να μας πεις νεα!!!

Λες να ειμαι εγω; Για να δουμε!!!!! Εχουμε πολλες ανατροπες στην ομαδαρα μας! Και πολλες μανουλες Οκτωβριου!!!!! Χιχιχιχιιχιχιχι! Παντως σκορπιους φουλ κοριτσια μου!!! Να μας ζησουν ολα τα παιδακια και με το καλο τα επομενα!!!!

Αμέ! Να βαζουμε στοιχηματα απο δω και μπρος χεχε! Φουλ σκορπιοι, οπλιστείτε με υπομονή! 

Σκορπιος κι εγώ, το λέω εκ των έσω:tongue:

Με το καλό κι οι επόμενες βρε κορίτσια! Όλα να πάνε καλά! 


RCIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

με το καλο κοριτσι μου να δεις το ζουζουνι σου αυριο!!!!! Να μας πεις νεα!!!

Λες να ειμαι εγω; Για να δουμε!!!!! Εχουμε πολλες ανατροπες στην ομαδαρα μας! Και πολλες μανουλες Οκτωβριου!!!!! Χιχιχιχιιχιχιχι! Παντως σκορπιους φουλ κοριτσια μου!!! Να μας ζησουν ολα τα παιδακια και με το καλο τα επομενα!!!!

Ναι Ειρηνη μου πολυ Οκτωβριο εχουμε ,να μεινει κ καμια για Νοεμβριο χαχα! Εμενα με εχει ταραξει στο τεντωμα στην δεξια πλευρα..Δευτερα εχω ραντεβου να δουμε τι θα μας πει

  • Μου αρέσει 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Κοριτσιααα μου γέννησα τον κούκλο μου 3150 θέλω να σας περιγράψω παρά πάρα πολλά 

Ένα σας λέω βέβαια πάλι καλά που κάναμε καισαρική ήταν κ περιτυλιγμενος 2 φορές.ολα καλά όμως θα σας στείλω πιο μετά

Γωγουλα να σας ζήσει! Να είναι γέρος και καλότυχος! Χαίρομαι τόσο πολύ που όλα πήγαν τέλεια και για τους δυο σας. Έγινε αυτό που ήταν καλύτερο και είστε γέροι και οι δυο σας. Ξεκουράσου τώρα και περιμένουμε όλες περισσότερες λεπτομέρειες όταν νιώσεις καλύτερα.

  • Ευχαριστώ 1

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

@Gogo1994 να σου ζήσει κορίτσι μου ο μπέμπης!να είναι γερος κ καλοτυχος!να τον καμαρώνετε παντα!!!

καλη λοχεία να έχεις, κ να γυρίσεις με το καλό σπίτι σας!μου φαίνεσαι ηρεμη με τη διαδικασία την καισαρικης κτλ και χαίρομαι πολύ που θα ναι μια όμορφη ανάμνηση τελικά!μπραβο σου ..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κορίτσια το βράδυ ήταν τραγικό είχα ημικρανία δεν έκλεισα μάτι.Στην αναμονή για το χειρουργείο ήταν το χειρότερο σοκ η συνειδητοποίηση ότι θα συμβούν τόσα πάνω σου κ ότι τελείωσαν τα ψέμματα κ πλέον θα έχεις μια τέτοια ευθύνη.Χλωμιασα δεν ήθελα να ακούω τίποτα κ βασικά ούτε να πάω καν στο χειρουργείο ηθελα.Οταν είδα τη γιατρό μου ήταν πολύ ευδιάθετη κ κάπως ηρεμισα κ το μόνο που ήθελα ήταν να κοιμηθώ κ να μη σκεφτομαι.Σρ λίγο είχε έρθει η ώρα πήγαμε στο χειρουργείο.ολα γινόντουσαν πολύ γρήγορα.Η αναισθησία που κούνησα κ χρειάστηκε επανάληψη ένα τσίμπημα επιπλέον δηλαδή.Αλλα όλα καλά μετά.Αμεσως βαραίνουν τα πόδια.Αλλα δεν είναι καθόλου δυσάρεστο.ενιωθα ότι κουνούσα λίγο κ τα δάχτυλα κ με έκανε να νιώθω καλύτερα αυτό.Σε 10 λεπτά είχα το γιο μου.μου είπαν για τη περιτυλιξη κ έπαθα ένα σοκ.Ακουσα το νιαούρισμα του κ τρελάθηκα τον είδα μετά κ αυτή η εικόνα σου μένει.Μετα τον καθάρισαν κ τον φίλησα κ τον πήραν.Στο ράψιμο ένιωθα μια πίεση κάποια στιγμή ψηλά κ ανακατευτηκα κάποιες γουλιτσες είχα να ξέρετε αν το νιώσετε είναι φυσιολογικό.Μετα από ένα 20λεπτο φύγαμε για το δωμάτιο.ειχα αρχίσει ήδη να νιώθω πολύ τη μέση μου.απο τις συσπάσεις της μήτρας.κ οι πόνοι κορίτσια είναι ανεκτοί.τη πρώτη φορά όμως μην αργήσετε πολύ να ζητήσετε παυσίπονο γιατι αργεί να πιάσει τη πρώτη φορά.μετα ο παιδίατρος μου είπε ότι είχε μια δύσπνοια αλλά είναι σύνηθες στα αγόρια.κ τώρα είναι καλά.Ακομα δεν έχουμε κάνει προσπάθεια για θηλασμό σε λιγάκι.κ σε λιγάκι θα κάνω κ μια παυσίπονη ακόμα για να σηκωθώ να κάτσω .ότι θέλετε ρωτήστε με

  • Μου αρέσει 9

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...