Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet είπε:

      Άσε τα χω παίξει σ λέω! Εν τω μεταξύ πρώτη φορά κάνω τεστ πριν τη χοριακη!Είχα κάνει δύο τεστ αφού είχα μείνει έγκυος,γιατί φοβόμουν ότι έχω αποβάλλει 🤷Ειδικά στο δεύτερο ήμουν και τριών μηνών.Θα κάνω τη Δευτέρα τεστ και αν πάλι βγει αρνητικό,εκεί θα αρχίσω να χάνω όντως τις ελπίδες μου..

      μέχρι τρίτη-τετάρτη  δώσε περιθώριο ! μετά για να μην σου λέω χαζομάρες και γω θα λέγαμε ότι δεν ! βέβαια ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός, έχουμε δει χοριακη να βγουν την τελευταία μέρα θετικη!!  απλώς εγώ δεν ειμαι αυτής της γραμμής γιατί ειμαι ανυπόμονη και προτιμώ να φαω το άκυρο  μ παρά να ελπιζω για τη μια στις τόσες πιθανότητες! το πολύ πολύ να πάρεις μια τεράστια χαρά στη χοριακη σ που δεν την περίμενες 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

1 hour ago, Lina8500 said:

Χαχαχαχα. Γλυκό μου κοριτσάκι... Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για την ενίσχυση.. Καθόλου τρελή Ειρηνακι μου. Ίσα ίσα.. Με τις ορμόνες μας να κάνουν πάρτυ και την κούραση να χτυπάει κόκκινο, είναι απολύτως φυσιολογικες, όλες οι σκέψεις! Πράγματι, η εικόνα των άκρως ξεκουραστων, ήρεμων μαμάδων, με τσίτα προσωπάκι κ σώμα λαμπάδα, απέχει πολυυυυ από την πραγματικότητα! Εσύ νομίζω έλεγες για τη διαφήμιση του βιταμ κι έτσι είναι!:blink:Κ γω με τα κιλά, επανήλθα, αλλά το σώμα... Εντελώς διαφορετικό! Κρέμονται δεξιά κ αριστερά όπως λεω κ γω (κ άλλα λέω, αλλά ντρέπομαι να τα πω δημόσια. Χαχα). Είμαστε καταπληκτική ομαδουλα! Χαίρομαι πάρα πολύ που σας βρήκα κ δε θα σας άλλαζα με τίποτα κορίτσια μου:wub:

Ελα κορίτσι μου μπραβοοοοο!!!! Μεσα στην ολη τρελα εχασες και τα κιλακια σου!!!! Παντως ριναι και οι ορμονεες οντως! Εγω ηρεμησα αρκετα μετα ππυ ηρθε η περιοδος...Και κατι αλλο μηπως σε βοηθησει! Συνηλθα αρκετα ψυχολογικα οταν το πηρα αποφαση οτι δε θα γινω βιταμ.και δεν υπαρχει βιταμ...Εκτος βεβαια αν εχεις 100 ατομα για βοηθεια με το νοικοκυριο, το μωρο κτλ! Πλεον, που το πηρα αποφαση δεν σκαω αν πχ μια μερα ειναι δραμα!!! Γιατι το θεωρω νορμαλ! Πριν ελεγα "μα καλα γιατι ειναι τοσο δύσκολο σε μενα"; Οσο για τον υπνο, εμεις καναμε εκπαιδευση στον μικρο πριν 3 μηνες, γιατι δεν παλεύοταν αλλο η αυπνια...Αν θες γραψε μου πμ να σου πω αναλυτικα!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κοριτσια μου...ειχαμε παιδιατρο σημερα..τελικα αφησαμε το εμβολιο της μηνυγγιτιδας για τον αυγουστο..ο μπεμπης ειναι 9.400 κ 68 ποντους..1 κιλο πηρε αυτον τον μηνα..γενικα ειναι χαλαρος λεει κ δεν κανει πολλα πολλα...πχ να γυρισει..γι αυτο κ παιρνει τοσο βαρος.αυριο ξεκιναμε κολοκυθακι...για να δουμε πως θα παει...θα κανουμε κ εναν υπερυχο γιατι ακομα ακουει το φυσημα αλλα μαλλον λεει ειναι απ την αναπτυξη του

  • Μου αρέσει 6

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Lina8500 είπε:

Έτσι είναι @Υβόννημου... Πόσο δίκαιο έχεις κοριτσάκι μου... Προσπαθώ να λέω θα περάσει κ αυτό, αλλά σε αυτό που είπες για τις αϋπνίες, έπεσες εντελώς μέσα... Πολύ κακός σύμβουλος...όσο για το φαγητό, τα ίδια λέω κ γω... Μα από ποιον πήρε αυτό το παιδί με μας γονείς:roll: Αχ μωρέ, στενοχ που σας μαυρίζω κ γω... Εσύ και τα κορίτσια μας, είχατε τόσο όμορφα νέα κ γω σας λέω τέτοια! Όλα θα γίνουν... Πρώτα και πάνω απ' όλα, υγεία και όλα τα άλλα θα βρουν το δρόμο τους...

Καλέ τι λες Λίνα μου;;!!όλες περνάμε από δύσκολες φάσεις στο υπογράφω αυτό. Απλά συνήθως όταν γράφουμε στο φόρουμ όπως είπε κ η φιλτατη @Υβόννη είμαστε συνήθως σε μια φάση σχετικά καλή ή υποσυνείδητα ίσως κ να ωραιοποιουμε καταστάσεις. Να σου περιγράψω εγώ σκηνικό σήμερα. Βόλτα με τα μωρά,κοτσαρα το μαλλί ,όπως πάντα,βγαίνω με έναν Βασίλη να θέλει κ να μην θέλει να πάει παιδική χαρά(ούτε ο ίδιος ήξερε τι ήθελε) με την μικρή να μην κοιμάται λεπτό σου καρότσι κ να γκρινιάζει ασταμάτητα (δόντια;άλμα;ένας Θεός ξέρει)κ εγώ να προσπαθώ να βάλω/στερέωσω/ κρεμασω τις σακούλες από το σούπερ μάρκετ.φανυαζομαι τι τραγική φιγούρα θα ήμουν.ηρθε μια ευγενική κυρία κ μου λέει 'αχ κοπέλα μου κουραγιο' κ σκεφτηκα μέσα μου πόσο τρελή μάνα να δείχνω άραγε τώρα;! Που οι περαστικοί να με λυπούνται!! Γυρνώντας σπίτι,είδα κ έναν ωραιότατο λέμε στο μανίκι του κοντομανικου μου ,υποψιάζομαι βερίκοκο που μου είχε φτύσει το πρωί η μικρή!!!μια ομορφιά!!χαχααχαχα!έχει τύχει σε μέρα μου να έχω πεθάνει στο κλάμα από νεύρα,απελπισία,κούραση κ την ίδια μέρα να νιώθω χαρούμενη όταν κοιτάω τα μωρά μου κ να νιώθω τυχερή κ ευγνώμων . Είναι λίγο οι ορμόνες,λίγο ο κοβιντ,λίγο που ο πρώτος χρόνος,κακά τα ψεμματα, είναι δύσκολος. Αλλά όλες μα όλες έχουμε άσχημες στιγμές . Να μην νιώθεις άσχημα κ να τα λες εδώ,ακούμε κ συμπάσχουμε .

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως αυτή η ομάδα αντιπροσωπεύει εντελώς ρεαλιστικά τη ζωή μιας νέας μαμάς ... Με την ψυχολογία πάντα στα άκρα!! Έτσι ακριβώς κι εμείς....

Για τη βάφτιση λειτουργώ τελείως διεκπεραιωτικα και καμιά φορά ντρέπομαι για αυτό αλλά χάρηκα όταν αγοράσαμε τα γιλεκακια μας, τα πουκάμισακια μας κλπ. Η αϋπνία χτυπάει κόκκινο ,μάλλον σκάνε δόντια,θέλω να αποθηλασω αλλά δυσκολεύομαι παρόλο που τρώει τον αμπακο. Γενικά ένας χαμός κι εδώ!! Και φυσικά να συμπληρώσω ότι έχω γίνει σαν τη Γκόλφω, 2 χρόνια χωρίς κομμωτήριο!!!!! 

Είμαι πολύ ωραία εικόνα με την μόνιμη αλογοουρά μου και τα ελάχιστα κιλά μου... Γιατί ρε παιδιά εγώ έχω ρεψει. Τριγυρνάω όλη μέρα με ένα καρότσι μες στη ζέστη,έχω μαυρίσει σαν ταξιτζής και λιώνω από την κούραση. Ο μπαμπάς μας δουλεύει πολύ, αν και από το σπίτι , κι έτσι πρέπει να λείπουμε αρκετά για να μην τον ξεσηκωνουμε! Δε μένουμε και σε πύργο.... Κι όλα ακούγονται στο φουλ. 

Οπότε, με λίγα λόγια εδώ συμβαίνει ένα αέναο τρέξιμο που με έχει καταβάλει. Νιώθετε λίγο καλύτερα απελπισμένες κουρασμένες μου?? Σας φιλώ πολύ! Πάμε για κούνιες ... αναγκαστικά. 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Καλο ξημερωμα θα πω τέτοια ώρα εγώ χαχα.. Είχαμε κ εμεις παιδιατεο σήμερα είμαστε 9 κιλά κ 70 εκ.. Τα δοντάκια μας είπε είναι έτοιμα για να δουμε ποτε επιτέλους θα μας κάνουν τι τιμή.. Ξεκινάμε κ τραχανο κ χυλόπιτα κι.. Κορίτσια από φρουτα κ λαχανικά τι εχετε δώσει? Νομίζω έχω στερέψει από ιδέες 

  • Μου αρέσει 4

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

15 ώρες πρίν, Depykal είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου...ειχαμε παιδιατρο σημερα..τελικα αφησαμε το εμβολιο της μηνυγγιτιδας για τον αυγουστο..ο μπεμπης ειναι 9.400 κ 68 ποντους..1 κιλο πηρε αυτον τον μηνα..γενικα ειναι χαλαρος λεει κ δεν κανει πολλα πολλα...πχ να γυρισει..γι αυτο κ παιρνει τοσο βαρος.αυριο ξεκιναμε κολοκυθακι...για να δουμε πως θα παει...θα κανουμε κ εναν υπερυχο γιατι ακομα ακουει το φυσημα αλλα μαλλον λεει ειναι απ την αναπτυξη του

Ουαου!! Αγοραρος!! Φτου σας!! Όλα μια χαρά πηγαίνουν και θα συνεχίσουν να πηγαίνουν κορίτσι μου! 

7 ώρες πρίν, Despoina Mar είπε:

Καλο ξημερωμα θα πω τέτοια ώρα εγώ χαχα.. Είχαμε κ εμεις παιδιατεο σήμερα είμαστε 9 κιλά κ 70 εκ.. Τα δοντάκια μας είπε είναι έτοιμα για να δουμε ποτε επιτέλους θα μας κάνουν τι τιμή.. Ξεκινάμε κ τραχανο κ χυλόπιτα κι.. Κορίτσια από φρουτα κ λαχανικά τι εχετε δώσει? Νομίζω έχω στερέψει από ιδέες 

Εμείς έχουμε κάνει λίγες εισαγωγές λόγω των δικών μου εισαγωγών. Αλλά θα στα πω. Μήλο αχλάδι μπανάνα αβοκάντο βερυκοκο Νεκτάρινι ακτινίδιο δαμάσκηνο μούσμουλο. Τωρα περιμένω να βάλω πεπόνι καρπούζι γιορμα ανανα. Αυτά νομίζω. Δεν ξέρω αν μου διαφεύγει κάτι. Μεγάλο το κορίτσι μας μπράβο σας!!! Φτου και σε σας!! (αυτό το τραχανοχυλοπιτακι αααχχχ το λιγουρευομαι κ εγώ) 

On 3/6/2021 at 10:29 ΜΜ, Φραουλίνο είπε:

Γωγουλα μου και γλυκά μου κορίτσια εδώ είμαι και εγώ!!!! Σε ευχαριστώ πολύ που με σκέφτηκες.. ❤️ Εγώ μπαίνω τακτικά και σας διαβάζω να ξέρετε δεν σας έχω ξεχάσει καθόλου!! Νοσταλγώ και εγώ μαζί σας εκείνες τις στιγμές της εγκυμοσύνης, αυτή την υπέροχη διαδρομή και ας μην έχω μωράκι ακόμα, βιωνω κανονικότατα όλες τις επετείους (πχ να παίρναμε μηχάνημα υπερηχου στο σπίτι :lol:) και πολλά πολλά άλλα! Σας το γράφω τώρα και νααα τα δάκρυα.. Λίγο που μου λείψατε λίγο και οι ορμόνες δε θέλει και πολύ! 

Λοιπόν τα δικά μου νέα είναι ότι διανύω τον 7ο μήνα της εγκυμοσύνης μου και τον Αύγουστο περιμένουμε με το καλό τη μπέμπα μας!! Δεν σας κρύβω ότι ανυπομονώ να γεννήσω, να ολοκληρωθεί αυτός ο κύκλος.. Απολαμβάνω παρόλα αυτά την εγκυμοσύνη δεν μπορώ να πω και αρχίσαμε σιγά σιγά και τις προετοιμασιες μας.. :) Έφτασα στην πηγή πάλι κορίτσια μου με αρκετό άγχος μεν και όχι τόση ανεμελιά όση θα ήθελα αλλά εύχομαι αυτή τη φορά να το πιω το νεράκι! 

Σας σκέφτομαι και χαίρομαι πάρα πολύ που είστε όλες καλά με τα μπεμπακια σας τα γλυκά και φτάσατε ήδη να μιλάτε και για βαφτίσια!! Σε όσες πάνε και για επόμενο (γιατί όπως σας είπα σας διαβάζω τακτικά :P) εύχομαι να φουσκωσουν ξανά κοιλίτσες σύντομα και μόνο αγάπη και ευτυχία να γεμίζουν τα σπίτια σας και οι καρδιές σας!!! ❤️

Αχ Φραουλινο μου καλό πόσο χάρηκα που σ άκουσα!! Έρχεται το καλοκαιρινό δροσερό μωράκι σου κορίτσι μου! Με το καλό όλα να πάνε να το πάρεις αγκαλίτσα! Σε φιλώ!!! 

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχχ κορίτσια! Αϋπνίες δόντια άλματα ΟΡΜΟΝΕΣ (από την μία χαίρομαι που δεν  έχει έρθει περίοδος από την άλλη μάλλον μόνο τότε με βλέπω να στρωνω λίγο). Με μένα εντωμεταξύ λειτουργεί αντίθετα. Γράφω όταν δεν την παλεύω άλλο γι αυτό @Lina8500 έχω αυτοανακυρηχθει και γκρινιάρα! Όπως λέει η Υβοννη το Βιτάμ είναι ένα απλό βούτυρο! Ο μόνος τρόπος να χαλαρώσει λίγο είναι αν έχεις βοήθεια. Απ ο, τι φαίνεται σε αυτή την πάρεούλα εδώ δεν πολυπαιζει αυτό το σενάριο χάχα!

Μαρία μου κ Αλεξ μου και όλες... σας καταλαβαίνω πολύ και συμπάσχω κ γενικά σας ευχαριστώ που εξειμη την ημέρα του Απριλη νομίζω βρεθήκατε τυχαία στον διαδυκτιιακο μου δρόμο... Γιατί πραγματικά αν δεν τα λέγαμε εδώ ώρες ώρες θα έσκαγα. Δυστυχώς ακόμα οι περισσότεροι ανθρώποι θεωρούν αμαρτία να γκρινιάζεις και να κλαις όταν έχεις την ευλογία στα χέρια σου! Κι έτσι οι μανούλες γεμίζουμε τύψεις.... Μαλακιες λοιπόν είναι όλα αυτά! Οποια θέλει να καταπιεί το κλάμα θα το ξεράσει αργότερα! Στην καλύτερη περίπτωση! Μπορεί να σου μείνει κ αχώνευτο για μια ζωή!! Αφου λέμε για ξερασμενα βερυκοκα πάρτε κ μια αηδιαστική οπτική της κατάθλιψης από μένα πρωινιατικο!! Για μένα αυτό το παιδί ήρθε στην ζωή μου για να μου δώσει μεγάλα μαθήματα. Οπως ότι δεν υπάρχει πρόγραμμα όταν το θέλουμε εμείς με το ζόρι. Επίσης νιώθω ότι μου κάνει καλό και ως επαγγελματία. Πραγματικά έχω αναθεωρήσει πολύ τν οπτική μου για τις μαμάδες που τόσα χρόνια έχουν περάσει από το γραφείο! 

Κατά τ άλλα εμείς εδώ μόνο μπόι και από δίπλα τίποτα. Δεν έχουμε κλείσει μήνα για να σας πω αντίστοιχα αλλά χθες ήταν 8250 και από ύψος 73 πόντους! Ο Σπύρος λέει ότι θα με φτάσει σε λίγο. Χάχα! Πάντως το παιδί την πέρασε την φάση του και ξανάρχισε να τρώει μετά από καμιά βδομάδα. Και πήρε μέσα σε 4 μέρες 200 γραμμάρια. 

  • Μου αρέσει 5

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου αγαπημένα. Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την ηθική (και όχι μόνο) υποστήριξη! Νιώθω ήδη πολύ πολύ καλύτερα... @Υβόννη μου θα σου γράψω κοριτσάκι μου, @MumMaria γέλασα με το βερίκοκο στην μπλούζα. Αχ κορίτσια μου... Όντως είναι ευλογία.. Αλλά όπως λέτε και σεις και η ψυχολόγος μας, η @Argyroula, αργά ή γρήγορα, όλα βγαίνουν. Κάθε μέρα ευχαριστώ τον Θεό για το δώρο που μας χάρισε, που γέμισε το σπίτι μας, αλλά έχω ξεχάσει τους υπόλοιπους μου ρόλους. Και σ'αυτό φταίω σίγουρα κ γω με τα άγχη μου. @Despoina Mar εγώ λέω σήμερα να βράσω χουρμάδες, μήλο κ βρώμη, μπας κ την κάνω πιο ενδιαφέρουσα τη φρουτοκρεμα (το είδα στο διαδίκτυο, μη νομίζετε ότι είχα καμία έμπνευση). Το επόμενο βήμα, είναι να κάνω μπισκοτάκια με βρώμη και μπανάνα χωρίς ζάχαρη και να τα αναμιξω μέσα, μπας και.. Θα ρωτήσω και τη γιατρό πρώτα, αν κ δε νομίζω να μου πει κάτι... Επίσης, ήθελα κ τη προηγούμενη φορά να γράψω, αλλά αναφέρθηκα γενικά... @Φραουλίνο μου, αν και δε μιλήσαμε μαζί, με το καλό κορίτσι μου! Θα δεις ότι η χαρά, θα είναι απερίγραπτη και θα ξεχνάς γρήγορα τα άγχη και τις αγωνίες που περιγράφουμε τώρα.. @Eirini1988καλοφωτιστο το αγοράκι σας! Να είναι γερο, δυνατό και χαρούμενο! Ήθελα να σου ευχηθώ και ιδιαίτερα κ δεν πρόφτασα την ημέρα που σας έγραψα.  Σας φιλώ όλες κορίτσια μου, μέχρι την επόμενη φορά:rolleyes:

 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Argyroula είπε:

Αχχ κορίτσια! Αϋπνίες δόντια άλματα ΟΡΜΟΝΕΣ (από την μία χαίρομαι που δεν  έχει έρθει περίοδος από την άλλη μάλλον μόνο τότε με βλέπω να στρωνω λίγο). Με μένα εντωμεταξύ λειτουργεί αντίθετα. Γράφω όταν δεν την παλεύω άλλο γι αυτό @Lina8500 έχω αυτοανακυρηχθει και γκρινιάρα! Όπως λέει η Υβοννη το Βιτάμ είναι ένα απλό βούτυρο! Ο μόνος τρόπος να χαλαρώσει λίγο είναι αν έχεις βοήθεια. Απ ο, τι φαίνεται σε αυτή την πάρεούλα εδώ δεν πολυπαιζει αυτό το σενάριο χάχα!

Μαρία μου κ Αλεξ μου και όλες... σας καταλαβαίνω πολύ και συμπάσχω κ γενικά σας ευχαριστώ που εξειμη την ημέρα του Απριλη νομίζω βρεθήκατε τυχαία στον διαδυκτιιακο μου δρόμο... Γιατί πραγματικά αν δεν τα λέγαμε εδώ ώρες ώρες θα έσκαγα. Δυστυχώς ακόμα οι περισσότεροι ανθρώποι θεωρούν αμαρτία να γκρινιάζεις και να κλαις όταν έχεις την ευλογία στα χέρια σου! Κι έτσι οι μανούλες γεμίζουμε τύψεις.... Μαλακιες λοιπόν είναι όλα αυτά! Οποια θέλει να καταπιεί το κλάμα θα το ξεράσει αργότερα! Στην καλύτερη περίπτωση! Μπορεί να σου μείνει κ αχώνευτο για μια ζωή!! Αφου λέμε για ξερασμενα βερυκοκα πάρτε κ μια αηδιαστική οπτική της κατάθλιψης από μένα πρωινιατικο!! Για μένα αυτό το παιδί ήρθε στην ζωή μου για να μου δώσει μεγάλα μαθήματα. Οπως ότι δεν υπάρχει πρόγραμμα όταν το θέλουμε εμείς με το ζόρι. Επίσης νιώθω ότι μου κάνει καλό και ως επαγγελματία. Πραγματικά έχω αναθεωρήσει πολύ τν οπτική μου για τις μαμάδες που τόσα χρόνια έχουν περάσει από το γραφείο! 

Κατά τ άλλα εμείς εδώ μόνο μπόι και από δίπλα τίποτα. Δεν έχουμε κλείσει μήνα για να σας πω αντίστοιχα αλλά χθες ήταν 8250 και από ύψος 73 πόντους! Ο Σπύρος λέει ότι θα με φτάσει σε λίγο. Χάχα! Πάντως το παιδί την πέρασε την φάση του και ξανάρχισε να τρώει μετά από καμιά βδομάδα. Και πήρε μέσα σε 4 μέρες 200 γραμμάρια. 

Έτσι ειναιι τα πράγματα καλές και κακές μέρες!! Κ γ εμάς κ για εκείνα.. Αυτή είναι η αλήθεια.. Καλε μια χαρά είστε κ εσεις τέλεια από κιλάκια κ υψος!! Το νεκταρινι δεν είναι ξυνο? Εγώ το φοβήθηκα να τη δωσω 

3 ώρες πρίν, Lina8500 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου αγαπημένα. Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την ηθική (και όχι μόνο) υποστήριξη! Νιώθω ήδη πολύ πολύ καλύτερα... @Υβόννη μου θα σου γράψω κοριτσάκι μου, @MumMaria γέλασα με το βερίκοκο στην μπλούζα. Αχ κορίτσια μου... Όντως είναι ευλογία.. Αλλά όπως λέτε και σεις και η ψυχολόγος μας, η @Argyroula, αργά ή γρήγορα, όλα βγαίνουν. Κάθε μέρα ευχαριστώ τον Θεό για το δώρο που μας χάρισε, που γέμισε το σπίτι μας, αλλά έχω ξεχάσει τους υπόλοιπους μου ρόλους. Και σ'αυτό φταίω σίγουρα κ γω με τα άγχη μου. @Despoina Mar εγώ λέω σήμερα να βράσω χουρμάδες, μήλο κ βρώμη, μπας κ την κάνω πιο ενδιαφέρουσα τη φρουτοκρεμα (το είδα στο διαδίκτυο, μη νομίζετε ότι είχα καμία έμπνευση). Το επόμενο βήμα, είναι να κάνω μπισκοτάκια με βρώμη και μπανάνα χωρίς ζάχαρη και να τα αναμιξω μέσα, μπας και.. Θα ρωτήσω και τη γιατρό πρώτα, αν κ δε νομίζω να μου πει κάτι... Επίσης, ήθελα κ τη προηγούμενη φορά να γράψω, αλλά αναφέρθηκα γενικά... @Φραουλίνο μου, αν και δε μιλήσαμε μαζί, με το καλό κορίτσι μου! Θα δεις ότι η χαρά, θα είναι απερίγραπτη και θα ξεχνάς γρήγορα τα άγχη και τις αγωνίες που περιγράφουμε τώρα.. @Eirini1988καλοφωτιστο το αγοράκι σας! Να είναι γερο, δυνατό και χαρούμενο! Ήθελα να σου ευχηθώ και ιδιαίτερα κ δεν πρόφτασα την ημέρα που σας έγραψα.  Σας φιλώ όλες κορίτσια μου, μέχρι την επόμενη φορά:rolleyes:

 

Μμμ χουρμα ε? Δεν το σκέφτηκα αυτό!! Ορίστε παιρνουμε καινουριες ιδέες!! 

  • Μου αρέσει 2

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου θυμάστε που θα ξεκινούσα δουλειά Δευτέρα? Ε σήμερα ξεκίνησα γιατί τη Κυριακή ο Σταύρος έκανε εμετό χθες όλα οκ κ σήμερα πάλι κακακια μια φορά προς διάρροια αλλά όχι τελείως κ πράσινα κ πριν λίγο 37.2 αχ έχω αγχωθει λίγο κορίτσια μου θα πάμε το βράδυ στο γιατρό να δούμε

  • Λυπημένη/-ος 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Gogo1994 μην ανησυχείς κοριτσάκι μου. Έτσι όπως τα περιγράφεις, είναι μια ιωσουλα, που μάλλον σιγά σιγά περνάει. Μπορεί κιόλας να κρυωσε το παιδί Μ αυτές τις αλλαγές του καιρού... Στείλε μας να μας πεις νέα από το γιατρό. Όλα θα πάνε κατ ευχήν!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Gogo1994 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου θυμάστε που θα ξεκινούσα δουλειά Δευτέρα? Ε σήμερα ξεκίνησα γιατί τη Κυριακή ο Σταύρος έκανε εμετό χθες όλα οκ κ σήμερα πάλι κακακια μια φορά προς διάρροια αλλά όχι τελείως κ πράσινα κ πριν λίγο 37.2 αχ έχω αγχωθει λίγο κορίτσια μου θα πάμε το βράδυ στο γιατρό να δούμε

Μήπως είναι από τα δοντάκια του?? 


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Gogo1994 said:

Γεια σας κορίτσια μου θυμάστε που θα ξεκινούσα δουλειά Δευτέρα? Ε σήμερα ξεκίνησα γιατί τη Κυριακή ο Σταύρος έκανε εμετό χθες όλα οκ κ σήμερα πάλι κακακια μια φορά προς διάρροια αλλά όχι τελείως κ πράσινα κ πριν λίγο 37.2 αχ έχω αγχωθει λίγο κορίτσια μου θα πάμε το βράδυ στο γιατρό να δούμε

Γωγουλα μου συμφωνω με τη Δεσποινουλα..Δεκατα.και διαρροια θα ελεγα δοντακια...Με το καλο στο.γιατρο


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Despoina Mar είπε:

Έτσι ειναιι τα πράγματα καλές και κακές μέρες!! Κ γ εμάς κ για εκείνα.. Αυτή είναι η αλήθεια.. Καλε μια χαρά είστε κ εσεις τέλεια από κιλάκια κ υψος!! Το νεκταρινι δεν είναι ξυνο? Εγώ το φοβήθηκα να τη δωσω 

Μμμ χουρμα ε? Δεν το σκέφτηκα αυτό!! Ορίστε παιρνουμε καινουριες ιδέες!! 

Μμμ.. Ναι είναι! Αυτός τρελαίνεται για ξινα. Του ρίχνω και πορτοκαλί στην φρούτο κρέμα και λεμόνι στο φαγητό. Οπότε... Ανάλογα με τις προτιμήσεις της! 

6 ώρες πρίν, Gogo1994 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου θυμάστε που θα ξεκινούσα δουλειά Δευτέρα? Ε σήμερα ξεκίνησα γιατί τη Κυριακή ο Σταύρος έκανε εμετό χθες όλα οκ κ σήμερα πάλι κακακια μια φορά προς διάρροια αλλά όχι τελείως κ πράσινα κ πριν λίγο 37.2 αχ έχω αγχωθει λίγο κορίτσια μου θα πάμε το βράδυ στο γιατρό να δούμε

Ωχχ!! Περιμένουμε νέα σας Γωγουλα!! Εύχομαι ο, τι είναι να ναι περαστικό!! 

  • Χαχα 1

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου ευχαριστω για το ενδιαφέρον μάλλον όμως είναι ιογενής γαστρεντεριτιδα υπάρχει πολύ λέει τελευταία να προσέχετε ...ήπια συμπτώματα για την ώρα αυτά που σας είπα απλά μας είπε να πάμε κ τη πάνα για ανάλυση κ τρέχαμε μέχρι αργά το βράδυ αλλά κρατιέμαι από το ότι είναι δυνατός ο μικρούλης μου κ  το παλεύει με δέκατα...Σας ευχαριστώ γλυκά μου κορίτσια κ πάλι 

  • Μου αρέσει 6

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...