Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, ΕΥΑ! είπε:

Καλη ανασταση κοριτσια μου!να περασετε ομορφα με τις οικογενειες σας!θα πατε ανασταση με τα μωρα;εγω μαλλον οχι φοβαμαι μην τρομαξει με τα βεγγαλικα. 

 

Χαχα κ εγώ αυτό φοβάμαι κ δεν θα παω


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα κοριτσια μου, Χριστος Ανεστη...

Πως περασατε;;;

@Υβόννη δεν θα τα δωσω τελικα..δεν με προβληματισε τοσο ο τροπος οσο το τι ειναι αυτο το χαπι κ οτι διαβασα οτι κ αυτα μπορει να εζουν παρενεργειες σοβαρες...

Πωπω τι τραβηξατε κ εσεις αλλα ευτυχως ολα καλα...

  • Μου αρέσει 2

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά κορίτσια μου Χριστός Ανέστη! Εύχομαι να είστε όλοι γέροι και χαρούμενοι αγκαλιά με τα παιδάκια σας!!!Πέρσι το Πάσχα εγώ θυμάμαι είχα φάει λίγο παραπάνω γέμιση από το κατσικάκι και το βράδυ το είχα βγάλει πάνω από την λεκάνη!!:lol: ούτε και εμείς πήγαμε στην Ανάσταση κορίτσια φοβήθηκα λίγο γιατί εδώ στο χωριό έχουμε πολύ κόσμο, αλλά στα πυροτεχνήματα καθόταν και κοιτούσε με ενθουσιασμό και δεν φάνηκε να φοβάται καθόλου..   @Υβόννη αχ κορίτσι μου περαστικά σας!!!όσο είναι μικρα τον τρέμω και εγώ τον παλιοκοβιντ για την μπέμπα κυρίως, για μας δεν φοβάμαι τόσο..

  • Μου αρέσει 3

kEWVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου χρόνια πολλά χριστος Ανέστη !!!ευχομαι κάθε γαλήνη ευτυχία αγάπη κ υγεία σε όλους!!!Να ξεπεραστεί κάθε εμπόδιο που σας έχει έρθει !!!σας διαβάζω ,ότι χρειαστείτε είμαι εδώ !!!καλη συνεχεια αγαπημένες μου !

 

υγ @MinakiG με το καλό να σας έρθει σύντομα !!

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 30/4/2021 at 8:03 ΜΜ, Υβόννη είπε:

Κοριτσακια μου γλυκα καλη Ανασταση!!! Ευχομαι να φερει το Πασχα οτι καλυτερο σε εσας και τις οικογενειες σας! Φετος ειμαστε με τα μωρακια μας αγκαλιτσα και περισυ θυμαμαι ειχαμε αναγουλες και λιγουρες για τσουρεκια!!!!! Χαιρομαι πολυ που σας διαβαζω ολες καλα!! Ευχο.αι του χρονου ελευθεροι αγαπημενες μου!!!

Εμεις κοριτσια μου αναρρωνουμε απο κοβιντ...Τον κολλησαμε τον ατιμο ιο απο το Προξενειο που πηγαμε για το διαβατηριο του μωρου και ηταν αμασκωτοι...Κολλησε το μωρο και μετα το μωρο κολλησε εμας...Δοξα τω Θεω δεν ειχαμε επιπλοκες ουτε τιποτα χειροτερο οπως νοσηλεια κτλ...Και ο Ραφαηλακος εκτος απο μια μερα πυρετο τιποτε αλλο! Ποσο φοβηθηκα για το μωρο αλλα ολα καλα!!!

 

 

 

Κοριτσι μου συγκινηθηκα πολυ!!!! Με το καλο να πανε ολα καλα κια συντομα να γεμισει η κοιλιτσα σου με το αδερφακι του μπεμπακου σου! Θα περιμενουμε νεα!!!

Κοριτσι μου γλυκο! Εσυ ξερεις φυσοκα με το χαπι! Απλα θα σου πω οτι εγω απο νεογεννητο του δινω χαπι βιταμινη D. Εδω στα ξενα ετσι κανουν...την ελιωνα με.ενα κουταλακι εβαζα.λιγο νερο και την εδινα κια μια χαρα!! Αν αποφασισεις να το δωσεις και θες βοηθεια να μου πεις!!! Περαστικα σας και γρήγορα κοριτσι μου εχετε κι εσεις ταλαιπωρηθει

Αχ κοπέλα μου περαστικα σας!! Πως το καταλαβατε στο μικρό ότι το είχε αυτό?? 


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Gogo1994 είπε:

Ευχαριστούμε πολύ κορίτσια ότι καλύτερο εύχομαι στη κάθε μία ξεχωριστά να γεμίζει η καρδιά σας με αγάπη από τις αγκαλιές των μικρών σας @Geo81χρόνια πολλά κορίτσι μου 

 

Χρόνια πολλά όμορφα ξεχωριστά Γωγω μου ❤️


vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια μου Χριστός Ανέστη!!! Εύχομαι υγεία σε σας και τους αγαπημένους σας!!! Να χαιρόμαστε τις εορτάζουσες!!! 
ΣΗΜΕΡΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΟ ΣΠΙΡΑΛ!!!Ξεκίνησα και τα felicine !!!! Σας ευχαριστώ για τις ευχές σας στην νέα μας προσπάθεια!!!

  • Μου αρέσει 5

4DTxp3.png 47gQp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, MinakiG είπε:

Κορίτσια μου Χριστός Ανέστη!!! Εύχομαι υγεία σε σας και τους αγαπημένους σας!!! Να χαιρόμαστε τις εορτάζουσες!!! 
ΣΗΜΕΡΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΟ ΣΠΙΡΑΛ!!!Ξεκίνησα και τα felicine !!!! Σας ευχαριστώ για τις ευχές σας στην νέα μας προσπάθεια!!!

Αχ με το καλό κούκλα μου η προσπάθεια σας.Ευχομαι τα καλύτερα νέα σύντομα! 

Κορίτσια μου να χαιρόμαστε τα κορίτσια μας ! 

Είμαστε σε περίοδο αγορών παρκοκρεβατου μεγάλου καθισματος αμαξιού και ενδοεπικοινωνιας...

Παρκοκρεβατου πήρα ένα της Mothercare μαζί με στρώμα σε περίπτωση που πάμε κάπου 1-2 μέρες να έχει να κοιμηθεί εκεί

Εσείς τι προτείνετε σε κάθισμα και ενδοεπικοινωνια? Δε θέλω ακριβή ρε κορίτσια αλλά ακούω εξωφρενικά πράγματα...θέλω όμως να έχει κ κάμερα! Όσο για το κάθισμα θέλω να είναι isofix 

  • Ευχαριστώ 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Gogo1994 είπε:

Αχ με το καλό κούκλα μου η προσπάθεια σας.Ευχομαι τα καλύτερα νέα σύντομα! 

Κορίτσια μου να χαιρόμαστε τα κορίτσια μας ! 

Είμαστε σε περίοδο αγορών παρκοκρεβατου μεγάλου καθισματος αμαξιού και ενδοεπικοινωνιας...

Παρκοκρεβατου πήρα ένα της Mothercare μαζί με στρώμα σε περίπτωση που πάμε κάπου 1-2 μέρες να έχει να κοιμηθεί εκεί

Εσείς τι προτείνετε σε κάθισμα και ενδοεπικοινωνια? Δε θέλω ακριβή ρε κορίτσια αλλά ακούω εξωφρενικά πράγματα...θέλω όμως να έχει κ κάμερα! Όσο για το κάθισμα θέλω να είναι isofix 

Γωγουλα χρόνια σου πολλαααα! Να είσαι ευτυχισμένη παρέα με τον αντρουλη σου κ με τον γιοκα σου!!!

Εμείς έχουμε maxi cosi κάθισμα αυτοκινήτου μέχρι 36κιλα. Το πήραμε όταν χρονισε ο Βασίλης γιατι δεν χωρούσε στο άλλο. Αυτό θα πάρω κ στην μικρή όταν θα κάνουμε την αλλαγή. Στα κοντά δηλαδή. Είναι isofix, γερή κατασκευή,μπορεί κ κοιμάται το παιδί ,κ διαμορφώνεται ανά ηλικία.

Ενδοεπικοινωνια έχουμε στον Βασίλη της avent ,πανάκριβο όμως. Μας παίρνουν ακριβως το ίδιο στην μικρή για δώρο κ κολλάει. Το έχω αφήσει για φτιαξιμο,ευτυχώς το καλύπτει η εγγύηση. Αλλά κ πάλι απογοητεύτηκα,ειδικά για την τιμή του. Μας δώσανε κάτι φίλοι τώρα ένα baby monitor VB 603 λέγεται,το τσεκαρα στο ίντερνετ κ κάνει 50 ευρώ κ είναι άψογο. Βλέπεις καθαρά κ σε τελείως σκοτάδι,έχει θερμοκρασία,αν θες νανουρίσματα,αν θες μιλάς κι εσυ στο μωρό απευθείας από το μικρόφωνο για να μην σηκώνεσαι(αυτό δεν το έχουμε δοκιμάσει) ,δεν έχει καλή μπαταρία αλλά μπορείς να το έχεις στην πρίζα όλο το βράδυ.Αξιζει πιστεύω.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , MumMaria είπε:

Γωγουλα χρόνια σου πολλαααα! Να είσαι ευτυχισμένη παρέα με τον αντρουλη σου κ με τον γιοκα σου!!!

Εμείς έχουμε maxi cosi κάθισμα αυτοκινήτου μέχρι 36κιλα. Το πήραμε όταν χρονισε ο Βασίλης γιατι δεν χωρούσε στο άλλο. Αυτό θα πάρω κ στην μικρή όταν θα κάνουμε την αλλαγή. Στα κοντά δηλαδή. Είναι isofix, γερή κατασκευή,μπορεί κ κοιμάται το παιδί ,κ διαμορφώνεται ανά ηλικία.

Ενδοεπικοινωνια έχουμε στον Βασίλη της avent ,πανάκριβο όμως. Μας παίρνουν ακριβως το ίδιο στην μικρή για δώρο κ κολλάει. Το έχω αφήσει για φτιαξιμο,ευτυχώς το καλύπτει η εγγύηση. Αλλά κ πάλι απογοητεύτηκα,ειδικά για την τιμή του. Μας δώσανε κάτι φίλοι τώρα ένα baby monitor VB 603 λέγεται,το τσεκαρα στο ίντερνετ κ κάνει 50 ευρώ κ είναι άψογο. Βλέπεις καθαρά κ σε τελείως σκοτάδι,έχει θερμοκρασία,αν θες νανουρίσματα,αν θες μιλάς κι εσυ στο μωρό απευθείας από το μικρόφωνο για να μην σηκώνεσαι(αυτό δεν το έχουμε δοκιμάσει) ,δεν έχει καλή μπαταρία αλλά μπορείς να το έχεις στην πρίζα όλο το βράδυ.Αξιζει πιστεύω.

Μαρία μου σε ευχαριστώ για τις ευχές σου και τις συμβουλές...θα πάω να δω από κοντά το maxi Cosi

Να σου πω την αλήθεια μου φάνηκε ακριβό της Avent για αυτά που κάνει κ είδα κ αρνητικά σχόλια πολλά ...κοίταζα και εγωω στο Σκρουτζ και βλέπω αυτό το baby monitor 602 k 603 αλλά μάλλον θα καταλήξω στο 603 που μου λες λογικά είναι πιο καινούριο μοντέλο και έχει κ μεγαλύτερη οθόνη από το 602

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Gogo1994 said:

Αχ με το καλό κούκλα μου η προσπάθεια σας.Ευχομαι τα καλύτερα νέα σύντομα! 

Κορίτσια μου να χαιρόμαστε τα κορίτσια μας ! 

Είμαστε σε περίοδο αγορών παρκοκρεβατου μεγάλου καθισματος αμαξιού και ενδοεπικοινωνιας...

Παρκοκρεβατου πήρα ένα της Mothercare μαζί με στρώμα σε περίπτωση που πάμε κάπου 1-2 μέρες να έχει να κοιμηθεί εκεί

Εσείς τι προτείνετε σε κάθισμα και ενδοεπικοινωνια? Δε θέλω ακριβή ρε κορίτσια αλλά ακούω εξωφρενικά πράγματα...θέλω όμως να έχει κ κάμερα! Όσο για το κάθισμα θέλω να είναι isofix 

Καλημέρα σε όλες... Το σπιράλ βγήκε ΄σήμερα θα πρέπει κανονικά να αδιαθετήσω....  Οπότε ξεκιναμε δυναμικά αμέσως μετά... Πήρα και μερικά τεστάκια ωορηξίας... Τελικά δεν με πονούσε το σπιράλ αλλά μου δημιούργησε ωχραιμάτωμα (αιμάτωμα στην ωοθήκη μετά από ωορηξία) .... @Gogo1994 την ενδοεπικοινωνία την θες να βλέπεις το μωρό στο κινητό σου ή σε οθονίτσα;

  • Μου αρέσει 1

4DTxp3.png 47gQp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...