Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Ικτερος


Recommended Posts

Just now, nikosp είπε:

Την μεγαλη πεμπτη θα ξαναπαμε για μια μετρηση. Μας ειπε η παιδιατρος του μαιευτηριου ετσι τελειως προληπτικα κι αν μπορουμε να την παμε. Η δικια μας δεν ξυπναει για να φαει εκει ειναι που εχω κολλησει λιγο. Εμεις την ξυπναμε ανα 3 ωρες με μεγαλη δυσκολια ομως. Μολις φαει βεβαια καθεται λιγο ξυπνια. Δηλαδη ισα που γυρναει τα ματακια της. Θα δουμε ρε παιδια... 

Η μεγαλη μου κορη που βγηκε με 13.8 ικτερο ειχα οδηγιεσ να την ξυπναω ανα 2ωρο..κ εννοειται πωσ κοιμοταν..κ πολλεσ φορεσ κοιμισμενη την ταιζα..

Η μικρη νου που τωτα ειναι 5.5 μηνων( αυτη μπηκε στισ λαμπεσ.) Βγηκαμε με ικερο περιπου στο 12..κ ηταν κ ακομη ειναι μεγαλη υπναρου.την ξυπνουσα καθε 4.5 ωρεσ για να μην παθει υπογκυξαιμια κ οχι για τον ικτερο..

Κ δεν με πανικοβαλε ο παιδιαττοσ μου( μιλαω γι αυτον που μασ παρακολουθει τωρα..γιατθ πριν ειχα μια που θα μ εστελνε αδιαβαστη)

Κ σου μιλαω εγω..που ειμαι πολυ αγχωτικη..μεχρι κ κρισςισ πανικου εχω παθει οταν ηταν αρρωστοσ ο πατερασ μου..

Παιζει μεγαλο ρολο το ποιοσ σασ παρακολουθει κ ποσο τον εμπιστευεστε..κ κατα ποσο σασ κανει να νιωθετε ασφαλεισ..

Πραγματικα κ στο λεω για καλο..κ για να το διορθωσεισ..εσυ κοντευεισ να αγχωσεισ κ εμασ.( προσπαθω να το πω κομψα)..κ ασ χτυπιομαστε ολεσ πωσ ο ικτςροσ δεν ειναι κατι για να τα βαψεισ μαυρα..διορθωσε το..γιατι σε χρειαζονται μαμα κ κορη..αυτα που αντιμετωπιζονται να μην τα φοβασαι..μην κανεισ λεσ κ σασ βρηκε κανα κακο..αλλοι γονεισ που αντιμετωπιζουν σοβατα προβληματα τι πρπει να κανουν ??

Τελοσ καλο ολα καλα..αυτο να σκεφτεσαι..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 60
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...