Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 28 λεπτά , Lila ki είπε:

      Δεν έχω ιδέα θεωρώ είναι από τα φάρμακα πως και οι συναισθηματικές μεταπτώσεις ίσως είναι από αυτό … εσυ έκανες άλλο τεστ ;

      Όλα να πάνε καλα !!!! Να είστε έτοιμοι για την εξωσωματική !

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

Άσχετη με βάφτιση


Emi-ly

Recommended Posts

Κορίτσια μόλις γράφτηκα στο forum, αν και το παρακολουθώ χρόνια. Πάντα υπάρχουν οι κατάλληλες συμβουλές. Βοηθήστε με και εμένα αν μπορείτε. Βαφτίζω τον μικρό μου σε ένα μήνα και είμαι εντελώς άσχετη με την όλη διαδικασία. Πείτε μου τι πρέπει να προσέξω εκείνη την ώρα, τι μπορώ να κάνω για να είναι ήρεμος ο μικρός (13 μηνών ). Όλες οι προτάσεις καλοδεχούμενες!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Emi-ly είπε:

Κορίτσια μόλις γράφτηκα στο forum, αν και το παρακολουθώ χρόνια. Πάντα υπάρχουν οι κατάλληλες συμβουλές. Βοηθήστε με και εμένα αν μπορείτε. Βαφτίζω τον μικρό μου σε ένα μήνα και είμαι εντελώς άσχετη με την όλη διαδικασία. Πείτε μου τι πρέπει να προσέξω εκείνη την ώρα, τι μπορώ να κάνω για να είναι ήρεμος ο μικρός (13 μηνών ). Όλες οι προτάσεις καλοδεχούμενες!

Να σου ζήσει το μωράκι!μπορείς να τον πας μια βόλτα σε εκκλησία ώστε να δει παπά από κοντά για να εξοικειωθεί με την εικόνα.τα περισσότερα παιδιά τρομάζουν λίγο με τους παπαδες.οπωσδηποτε να τον ταισεις πριν πάτε στην εκκλησία για να είναι φαγωμενος.κριμα είναι να κλαίει επειδή πεινάει κι εσύ να πρέπει να πας σε μια γωνιά να ταισεις.με το καλό η βάφτιση!

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Emi-ly είπε:

Κορίτσια μόλις γράφτηκα στο forum, αν και το παρακολουθώ χρόνια. Πάντα υπάρχουν οι κατάλληλες συμβουλές. Βοηθήστε με και εμένα αν μπορείτε. Βαφτίζω τον μικρό μου σε ένα μήνα και είμαι εντελώς άσχετη με την όλη διαδικασία. Πείτε μου τι πρέπει να προσέξω εκείνη την ώρα, τι μπορώ να κάνω για να είναι ήρεμος ο μικρός (13 μηνών ). Όλες οι προτάσεις καλοδεχούμενες!

Καλε και εγω το βαφτιζω ακριβως σ ενα μηνα χαχα

Και ειναι στην ιδια ηλικια.

Δν θα χεις θεμα πιστευω, αρκει να χει κανει κακα, να χει φαει κ γενικα να δημιουργησετε ενα ωραιο κλιμα. Παρε μαζι το αρκουδακι του, η κατι που του αρεσει πολυ.

Δωσε του κατι να ασχολειται οση ωρα τν ξεντυνετε. Θα περασει αμεσως η ωρα.

Οτι θα κλαψει, θα κλαψει μα ειναι απολυτα φυσιολογικο. Κανε υπομονη, θα πανε ολα τελεια!

Με το καλο!


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

On 21/5/2020 at 6:21 ΜΜ, Emi-ly είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια. Ξέρετε αν θα μπορώ να τον κρατάω εγώ αγκαλιά ή αναγκαστικά η νονά ;

Και οι δυο μπορειτε απ οσο γνωριζω.

Ρωτα τν παπα0καλου κακου.


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 21/5/2020 at 6:21 ΜΜ, Emi-ly είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια. Ξέρετε αν θα μπορώ να τον κρατάω εγώ αγκαλιά ή αναγκαστικά η νονά ;

Περισσότερο εσύ θα τον κρατάς.μονο κάποια συγκεκριμένη στιγμή πρέπει να τον έχει η νονά.

Link to comment
Share on other sites

 

On 21/5/2020 at 6:21 ΜΜ, Emi-ly είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια. Ξέρετε αν θα μπορώ να τον κρατάω εγώ αγκαλιά ή αναγκαστικά η νονά ;

Καλησπέρα κι από μένα! Μπορείς να το κρατάς εσύ! Αν θυμάμαι καλά μετά την κολυμπήθρα τον κρατούσε μόνο η νονά(μέχρι που έκλαιγε τοοοοσο που τον πήρα για λίγο) κ μετά πάλι η νονά μέχρι να  τελειώσει το μυστήριο:)

Με το καλό κ μακάρι να μη κλάψει πολύ το παιδακι σου!

 

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...