Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

SOS locus medicus αποψεις


Recommended Posts

Καλησπέρα. Μόλις έλαβα αρνητική χοριακη από εξωσωματική με υποτίθεται άριστα εμβρια και 60%πιθανοτητα επιτυχίας... Έχουμε αδιαγνωστη υπογονιμοτητα η τουλάχιστον δεν μας έχουν βρει κάτι αξιόλογο. Μου σύστησαν το locus medicus για να μας ψάξουν καλύτερα μήπως καταφέρουμε να καταλάβουμε τι φταίει. Έχει κάποια κοπέλα άποψη? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ekok είπε:

Καλησπέρα. Μόλις έλαβα αρνητική χοριακη από εξωσωματική με υποτίθεται άριστα εμβρια και 60%πιθανοτητα επιτυχίας... Έχουμε αδιαγνωστη υπογονιμοτητα η τουλάχιστον δεν μας έχουν βρει κάτι αξιόλογο. Μου σύστησαν το locus medicus για να μας ψάξουν καλύτερα μήπως καταφέρουμε να καταλάβουμε τι φταίει. Έχει κάποια κοπέλα άποψη? 

Καλησπέρα! Δε ξέρω αν ήτανε η πρώτη σου προσπάθεια  αλλά μέσα από τις αποτυχίες έρχεται η επιτυχία! Κατά αρχήν εγώ δεν ξέρω καμμία εξωσωματική να έχει τέτοια ποσοστά επιτυχίας.0σο για το locus medicus οι απόψεις διίστανται. Εγώ έκανα μια μεμονωμένη εξέταση  επειδή είμαι εκτός Αθηνών και  δεν μπορούσα να πάω αλλού τη δεδομένη στιγμή. Θα σε βάλουν να κάνεις πολλές και από ο, τι έχω καταλάβει έχουν μια εμμονή στα μικρόβια.. Για να μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε γράψε μας λίγα πράγματα για σένα. Ηλικία, τι έχεις ψάξει μέχρι τώρα κλπ. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσι μου το 60% πιθανότητα επιτυχίας είναι διαφημιστικο κόλπο. Με τις καλυτερες προδιαγραφες από πλευράς υγείας ζευγαριού, η μέγιστη πιθανότητα είναι 30% να πετύχει η εξωσωματική. Μην ακούς για 60αρια. Εύχομαι ειλικρινα την επόμενη φορά να είναι η τυχερή σου.

  • Ευχαριστώ 1

okVgp3.pngf0C9p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. 

Είμαι 36με ανεξήγητη υπογονιμοτητα. Εννοώ ότι ναι μεν έχουν βρεθεί ψιλοθεματακια αλλά όχι κάτι το οποίο να αιτιολογει αδυναμία σύλληψης. Όλοι οι γιατροί που μας έχουν δει ήταν κάθετοι ότι θα μείνω έγκυος πράγμα που μετά από μια παλινδρομη δεν έγινε ποτέ. Γιαυτό ψάχνω τώρα να δω τι πιο εξειδικευμένο μπορεί να γίνει μήπως και εντοπίσουμε το πρόβλημα. 

 

Link to comment
Share on other sites

Στο Έλενα φουλ έλεγχος κ δεν πληρώνεις τίποτα. Βρες την τσεκούρα την αιματολόγο στο κέντρο αποβολών και θα σου κάνει πολλές εξετάσεις. Οι αντίστοιχες εξετάσεις αλλού γύρω στα 1000

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 21/5/2020 at 5:07 ΜΜ, Ekok είπε:

Καλησπέρα. Μόλις έλαβα αρνητική χοριακη από εξωσωματική με υποτίθεται άριστα εμβρια και 60%πιθανοτητα επιτυχίας... Έχουμε αδιαγνωστη υπογονιμοτητα η τουλάχιστον δεν μας έχουν βρει κάτι αξιόλογο. Μου σύστησαν το locus medicus για να μας ψάξουν καλύτερα μήπως καταφέρουμε να καταλάβουμε τι φταίει. Έχει κάποια κοπέλα άποψη? 

 

Καλησπέρα έχουν  πάει δύο καλές φίλες μου στο locus medicus  όπου είχαν τεράστιες δυσκολίες κ τα κατάφεραν μια χαρά!! Έχω πάει  κ εγώ εκεί για όλα θεμα όμως κ έχω να σου πω ότι γενετιστής εκεί είναι πολύ καλός κ πολύ ψείρας όντως θα τα ψάξει όλα!!


KF9Mp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...