Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Ανεπάρκεια ωχροσωματίου


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Just now, Sanel067 είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια!Ποια γνωρίζει για την ανεπάρκεια ωχροσωματίου ;Υπάρχει θεραπεία,και αν ναι ποια;

Έλα βρε κορίτσι ! Τι κανείς ;;; Σε φάση είσαι ;;

δεν ξέρω πολλά γιωαυτο που ρωτάς , πιο πολύ έγραψα για να μάθω νέα σου . Νομίζω κάτι έχει σχέση με την προγεστερονη στη β φάση του κύκλου την ωχρινικη . Ίσως κάποια κοπέλα ξέρει παραπάνω . Σχετίζεται με τη περίπτωση σου ;; 

  • Μου αρέσει 1

NTTHp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Summer love είπε:

Έλα βρε κορίτσι ! Τι κανείς ;;; Σε φάση είσαι ;;

δεν ξέρω πολλά γιωαυτο που ρωτάς , πιο πολύ έγραψα για να μάθω νέα σου . Νομίζω κάτι έχει σχέση με την προγεστερονη στη β φάση του κύκλου την ωχρινικη . Ίσως κάποια κοπέλα ξέρει παραπάνω . Σχετίζεται με τη περίπτωση σου ;; 

Έλα κοπέλα μου καλή,είμαι στα ίδια που μ αφήσατε τον Δεκεμβρη.Κάτι μου είπαν για ωχρινική ανεπάρκεια,και θα ήθελα να μάθω ανάλογες περιπτώσεις.Πως αντιμετωπίζεται;Αφορά καθ'έξιν αποβολές;Κορίτσια τα φώτα σας!

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Sanel067 είπε:

Έλα κοπέλα μου καλή,είμαι στα ίδια που μ αφήσατε τον Δεκεμβρη.Κάτι μου είπαν για ωχρινική ανεπάρκεια,και θα ήθελα να μάθω ανάλογες περιπτώσεις.Πως αντιμετωπίζεται;Αφορά καθ'έξιν αποβολές;Κορίτσια τα φώτα σας!

Νομίζω αφορά ένα μικρό ποσοστό αποβολών . Αντιμετωπίζεται με προγεστερονη ;; Πως καταλήξατε εκεί ;; 


NTTHp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...