Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 ώρες πρίν, Balloo είπε:

Δεν έχω ύπνο και είπα να σερφαρω λιγάκι..ΤΙ το 'θελα. Η μικροβιολόγος όταν τη ρώτησα για το ζάχαρο (θυμάστε που είχα πλακώσει την πάστα φλώρα) μου είπε ότι η τιμή 90 που έχω είναι εντός φυσιολογικών τιμών, ΟΜΩΣ στην εγκυμοσύνη οι γιατροί την θέλουν λιιιγο πιο κάτω. Κι ενώ ήμουν χαλαρή γιατί τα όρια είναι από 60 μέχρι 110, μπαίνω και διαβάζω ότι στην εγκυμοσύνη δεν πρέπει να ξεπερνάει το 92 σε νηστεία!! Κι έφαγα σήμερα άπειρη νουκρέμα ρε φίλε. Γενικά έχει μια βδομάδα που ξεκίνησα να θέλω γλυκά ενώ πριν δεν ήθελα καν να τα δω. Χθες ήθελα να σηκωθώ τα χαράματα να πάρω μια κουταλιά (της σούπας) αλλά κρατήθηκα (η ψυχή μου το ξέρει πως άντεξα). Αχ τι θα κάνω..θα τα κόψω όλα!

Γιατί δεν ρωτάς τον γιατρό σου; Τώρα η μικροβιολόγος μπορεί να μην ξερει ακριβώς! Ή καλύτερα εναν ενδοκρινολόγο! 
Πως κρατήθηκες δεν ΞΕΡΩ!!! Εγώ θα το χτύπαγα χωρίς τύψεις... φάε τώρα που μπορεις (σου το λέω εγώ που αναγουλιάζω και ξερνάω ακόμα και με το νερό) 

  • Μου αρέσει 2

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μενα.9εβδ.,2 ημ. σήμερα και μετά από καιρό νιωθω σήμερα μια χαρά!!!!!Εκανα επιτελους ένα σωρό δουλειες απ το πρωί.Ευτυχώς διοτι τελευταία  ειχα ζοριστεί πάρα πολύ κι είχα πέσει πολύ ψυχολογικά με τα συμπτώματα αλλα τώρα φυσικά μ έχει πιάσει η γνωστή παράνοια του αν είναι όλα καλά.:roll:

  • Μου αρέσει 4

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααααα ωρέ κορίτσια!!! Θα σας στείλω αναλυτικά βήματα για τα τικεράκια γιατί άρχισα να βλέπω πάλι λινκ κάτω από κάποιες..χεχεχεχε! 

Για το ζάχαρο φυσικά και θα ρωτήσω τη γιατρό, αλλά λέω να τα πούμε από κοντά τη Δευτέρα και να μη τη πάρω τηλ τώρα.. 

@natassaki2006 που είσαι κοριτσάκι μου γλυκό? 

Just now, Joka είπε:

Καλημέρα κι από μενα.9εβδ.,2 ημ. σήμερα και μετά από καιρό νιωθω σήμερα μια χαρά!!!!!Εκανα επιτελους ένα σωρό δουλειες απ το πρωί.Ευτυχώς διοτι τελευταία  ειχα ζοριστεί πάρα πολύ κι είχα πέσει πολύ ψυχολογικά με τα συμπτώματα αλλα τώρα φυσικά μ έχει πιάσει η γνωστή παράνοια του αν είναι όλα καλά.:roll:

Κι εγώ ξεκίνησα να νιώθω καλά τις τελευταίες μέρες (πάνω από βδομάδα). Νομίζω ότι είναι αναμενόμενο στις μέρες που είμαστε! 

Λοιπόν κορίτσια, δώστε βάση, θα παραδώσω μάθημα!

Πατήστε επάνω στο τικεράκι μου για να μπείτε στη σελίδα. Αφού φτιάξετε το τικεράκι σας και επιλέξετε ο,τι θέλετε και πατήσετε save, θα σας βγάλει λινκ για: Websites Emails και Forums. Εσείς θα πατήσετε το Forum κι από εκεί θα επιλέξετε το UBBCode and BBCode. Και θα κάνετε απλή επικόλληση στην υπογραφή.

Που είναι η υπογραφή: Πατάτε προφίλ - ρυθμίσεις λογαριασμού - settings area - υπογραφή και το κάνετε απλή επικόλληση.

@Efinikolaou tag κάνεις όταν βάζεις @ πριν από το όνομα που θέλεις να ταγκαρεις. Ξεκινάς να το γράφεις και σου το βγάζει από κάτω για να το επιλέξεις ❤️

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 2
  • Χαχα 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Καλημέραααααα ωρέ κορίτσια!!! Θα σας στείλω αναλυτικά βήματα για τα τικεράκια γιατί άρχισα να βλέπω πάλι λινκ κάτω από κάποιες..χεχεχεχε! 

Για το ζάχαρο φυσικά και θα ρωτήσω τη γιατρό, αλλά λέω να τα πούμε από κοντά τη Δευτέρα και να μη τη πάρω τηλ τώρα.. 

@natassaki2006 που είσαι κοριτσάκι μου γλυκό? 

Κι εγώ ξεκίνησα να νιώθω καλά τις τελευταίες μέρες (πάνω από βδομάδα). Νομίζω ότι είναι αναμενόμενο στις μέρες που είμαστε! 

Μακάρι Μπαλού μου να είναι έτσι να πάρω μια ανάσα!!

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@natassaki2006 αγαπημένη που είσαι? Όλα καλά? Περιμένουμε νέα σου... 

Καλημέρα κοριτσουδια μου.. Αυτό το utrogestan με έχει πεθάνει... Αλλού πατάω αλλού βρίσκομαι. Αντε να περάσει το τριμηνο να το σταματήσω... Τι ζαλαδα είναι αυτή... :(


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

@natassaki2006 αγαπημένη που είσαι? Όλα καλά? Περιμένουμε νέα σου... 

Καλημέρα κοριτσουδια μου.. Αυτό το utrogestan με έχει πεθάνει... Αλλού πατάω αλλού βρίσκομαι. Αντε να περάσει το τριμηνο να το σταματήσω... Τι ζαλαδα είναι αυτή... :(

Δε μπορείς να το πάρεις κολπικά? Υπομονή κορίτσι μου, τον φάγαμε τον γάιδαρο..


MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Δε μπορείς να το πάρεις κολπικά? Υπομονή κορίτσι μου, τον φάγαμε τον γάιδαρο..

Εγώ που τα παίρνω κολπικά δεν μου κάνουν τίποτα!!! Ένα παίρνω απ' το στόμα αλλά είναι το βράδυ, οπότε με.κανει και κοιμάμαι σαν πουλάκι!!! Χαχαχχαχαχ

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Εγώ που τα παίρνω κολπικά δεν μου κάνουν τίποτα!!! Ένα παίρνω απ' το στόμα αλλά είναι το βράδυ, οπότε με.κανει και κοιμάμαι σαν πουλάκι!!! Χαχαχχαχαχ

Αχ και μένα το βράδυ με βοηθά στον ύπνο! Με παίρνει πιο εύκολα ο ύπνος! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Δε μπορείς να το πάρεις κολπικά? Υπομονή κορίτσι μου, τον φάγαμε τον γάιδαρο..

Κολπικά βάζω vasklor... Τι να κάνουμε η θυσία της μανας ... Αν γράψω αλλά ντάλα θα καταλάβετε χαχαχα

  • Χαχα 3

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Balloo είπε:

Καλημέραααααα ωρέ κορίτσια!!! Θα σας στείλω αναλυτικά βήματα για τα τικεράκια γιατί άρχισα να βλέπω πάλι λινκ κάτω από κάποιες..χεχεχεχε! 

Για το ζάχαρο φυσικά και θα ρωτήσω τη γιατρό, αλλά λέω να τα πούμε από κοντά τη Δευτέρα και να μη τη πάρω τηλ τώρα.. 

@natassaki2006 που είσαι κοριτσάκι μου γλυκό? 

Κι εγώ ξεκίνησα να νιώθω καλά τις τελευταίες μέρες (πάνω από βδομάδα). Νομίζω ότι είναι αναμενόμενο στις μέρες που είμαστε! 

Λοιπόν κορίτσια, δώστε βάση, θα παραδώσω μάθημα!

Πατήστε επάνω στο τικεράκι μου για να μπείτε στη σελίδα. Αφού φτιάξετε το τικεράκι σας και επιλέξετε ο,τι θέλετε και πατήσετε save, θα σας βγάλει λινκ για: Websites Emails και Forums. Εσείς θα πατήσετε το Forum κι από εκεί θα επιλέξετε το UBBCode and BBCode. Και θα κάνετε απλή επικόλληση στην υπογραφή.

Που είναι η υπογραφή: Πατάτε προφίλ - ρυθμίσεις λογαριασμού - settings area - υπογραφή και το κάνετε απλή επικόλληση.

@Efinikolaou tag κάνεις όταν βάζεις @ πριν από το όνομα που θέλεις να ταγκαρεις. Ξεκινάς να το γράφεις και σου το βγάζει από κάτω για να το επιλέξεις ❤️

@Balloo @Τουτουνι χαχαχαχαχαχαχα

  • Χαχα 2

5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω!

Ποια εβδομάδα θεωρείται η πιο κρίσιμη στην εγκυμοσύνη??

Έφη μου, εγώ δεν ξέρω! Μέχρι να κλείσει το πρώτο τρίμηνο, εγώ νομίζω θα τρεμω...


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Έφη μου, εγώ δεν ξέρω! Μέχρι να κλείσει το πρώτο τρίμηνο, εγώ νομίζω θα τρεμω...

Καλά Και εγώ σίγουρα... πως στο καλό θα αποβαλλω αυτό το άγχος δεν ξέρω !


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...