Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, natassaki2006 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε όλες???

Πρώτος υπέρηχος και για μένα σηνερα...

Από χθες όμως πονάω χαμηλά.χθες ήταν λίγο ανα δευτερόλεπτα από τα αριστερά.. Αλλά σηνερα με κόβει χαμηλά οριζόντια κ είναι συνεχόμενο.. να ανησύχησω η Όχι?Δεν έχω πάρει το γιατρό...

Εσείς όλες είχατε?έχετε?

Καλή επιτυχία αγαπημένη μου... Όλα να πάνε καλά και επιτέλους να ηρεμήσεις λίγο. Και γω είχα αρκετά πονακια στην αρχή. Πιστεύω ότι είναι απόλυτα φυσιολογικό. Μην ανησυχείς. Περιμένουμε νεα σου❤️

Just now, Renaki80 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, σήμερα εν αναμονή υπερήχου! Άγχος στο θεό! Μολις τελιών θα σας στείλω!

δυσπεψία φουλ ΤΡΩΩ φρυγανιά και νιώθω ότι έφαγα γουρουνόπουλο (ολοκληρο)

Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου. Όλα να πάνε τέλεια. Περιμένουμε και τα δικά σου νεα❤️

Just now, Renaki80 είπε:

Ολα μια ΧΑΡΑ! Μεγαλώνει το σκατούλι! Ακούσαμε Καρδουλα, είδαμε κεφάλι πωπουδάκι και ομφάλιο! ΟΜΩΣ μου ΕΙΠΕ ότι με θέλει χαλαρή και ήρεμη γιατί τώρα είναι το δύσκολο κομμάτι! Έκοψε χάπια ευτυχώς! Μόνο vasclor!!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΧΑΡΑ!!!! ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥ

Μπράβο αγάπη... Δόξα τον θεούλη όλα καλά.. Αντε τώρα να ηρεμήσεις και να μην αγχώνεσαι όλα καλά... 

@Ballooφίλη μου μαζί έχουμε υπέρηχο? Αν θυμάμαι καλά  έχεις την Δευτέρα? 


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Renaki80 είπε:

Ολα μια ΧΑΡΑ! Μεγαλώνει το σκατούλι! Ακούσαμε Καρδουλα, είδαμε κεφάλι πωπουδάκι και ομφάλιο! ΟΜΩΣ μου ΕΙΠΕ ότι με θέλει χαλαρή και ήρεμη γιατί τώρα είναι το δύσκολο κομμάτι! Έκοψε χάπια ευτυχώς! Μόνο vasclor!!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΧΑΡΑ!!!! ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥ

Αχ τι καλά πωπω μπραβο κοριτσάκι μου!!!

Τέλεια το μπεμπέ μας!!!

Και εγώ έχω φτιάξει λίστα να τον ρωτήσω σήμερα!!!χαχαχ

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε όλες???

Πρώτος υπέρηχος και για μένα σηνερα...

Από χθες όμως πονάω χαμηλά.χθες ήταν λίγο ανα δευτερόλεπτα από τα αριστερά.. Αλλά σηνερα με κόβει χαμηλά οριζόντια κ είναι συνεχόμενο.. να ανησύχησω η Όχι?Δεν έχω πάρει το γιατρό...

Εσείς όλες είχατε?έχετε?

Ολα καλα ειναι φυσιολογικά αυτα τα πονακια! ..να ξεκουράζεσαι οταν σε πιάνουν..συμπασχω μαζι σου! Τα ίδια εχουμε!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Καλή επιτυχία αγαπημένη μου... Όλα να πάνε καλά και επιτέλους να ηρεμήσεις λίγο. Και γω είχα αρκετά πονακια στην αρχή. Πιστεύω ότι είναι απόλυτα φυσιολογικό. Μην ανησυχείς. Περιμένουμε νεα σου❤️

Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου. Όλα να πάνε τέλεια. Περιμένουμε και τα δικά σου νεα❤️

Μπράβο αγάπη... Δόξα τον θεούλη όλα καλά.. Αντε τώρα να ηρεμήσεις και να μην αγχώνεσαι όλα καλά... 

@Ballooφίλη μου μαζί έχουμε υπέρηχο? Αν θυμάμαι καλά  έχεις την Δευτέρα? 

Δευτέρα λατρούλα κι εσύ..? Αχ..καλή μας υπομονή.. 10w+4 θα είμαι κι έχω τρελή ανυπομονησία για το αν θα είναι όλα καλά! Όπως όλες μας φυσικά..

Χθες στον ύπνο μου είδα ότι είχα ένα μωρό που ομορφότερο δεν είχα δει ποτέ στη ζωή μου. Δεν ήξερα αν είναι αγόρι ή κορίτσι και φυσικά ξύπνησα χωρίς να μάθω! Ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται..

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 4

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Δευτέρα λατρούλα κι εσύ..? Αχ..καλή μας υπομονή.. 10w+4 θα είμαι κι έχω τρελή ανυπομονησία για το αν θα είναι όλα καλά! Όπως όλες μας φυσικά..

Χθες στον ύπνο μου είδα ότι είχα ένα μωρό που ομορφότερο δεν είχα δει ποτέ στη ζωή μου. Δεν ήξερα αν είναι αγόρι ή κορίτσι και φυσικά ξύπνησα χωρίς να μάθω! Ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται..

Αχ, τι ωραιο όνειρο ήταν αυτό!!! Όλα.θα είναι υπέροχα!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα & από μένα κορίτσια! Δεν γράφω συχνά λόγω φορτωμένου προγράμματος στην δουλειά, αλλά παρακολουθώ τις συζητήσεις σας! Εγώ αισίως σήμερα είμαι 8w2d!

Την Πέμπτη ακούσαμε για 2η φορά την καρδούλα & την άλλη Πέμπτη θα ξαναπάω! Κλείσαμε και αυχενική για 30/7!

Από συμπτώματα είμαι μία καλά μία έτσι και έτσι! Πιο πολύ το στομάχι μου με ενοχλεί αλλά από εμετούς δεν έχω τίποτα προς το παρόν!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo said:

Δευτέρα λατρούλα κι εσύ..? Αχ..καλή μας υπομονή.. 10w+4 θα είμαι κι έχω τρελή ανυπομονησία για το αν θα είναι όλα καλά! Όπως όλες μας φυσικά..

Χθες στον ύπνο μου είδα ότι είχα ένα μωρό που ομορφότερο δεν είχα δει ποτέ στη ζωή μου. Δεν ήξερα αν είναι αγόρι ή κορίτσι και φυσικά ξύπνησα χωρίς να μάθω! Ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται..

Και εγώ Τετάρτη ... πολύ έχει ακόμη ... ουφ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Δευτέρα λατρούλα κι εσύ..? Αχ..καλή μας υπομονή.. 10w+4 θα είμαι κι έχω τρελή ανυπομονησία για το αν θα είναι όλα καλά! Όπως όλες μας φυσικά..

Χθες στον ύπνο μου είδα ότι είχα ένα μωρό που ομορφότερο δεν είχα δει ποτέ στη ζωή μου. Δεν ήξερα αν είναι αγόρι ή κορίτσι και φυσικά ξύπνησα χωρίς να μάθω! Ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται..

Ναι ναι και γω Δευτέρα.. Είχα Τρίτη αλλά του ζήτησα να το κάνουμε Δευτέρα και μου λέει οκ έλα. Χάχα.. Πότε έκλεισες για αυχενική? Εμένα ευτυχώς μου τα κανόνισε όλα ο γιατρός μου.. Θα κάνω 1 Αυγούστου στο ρεα.. Όσο για το όνειρο τέλειο. Και γω πριν μάθω για την εγκυμοσύνη μου είδα ένα πανέμορφο αγοράκι ξανθό με μπλε μάτια σαν άγγελος πραγματικά. Οπότε είμαι σίγουρη ότι θα ναι αγόρι. Γερό να ναι βέβαια και ότι θέλει ας είναι. 

  • Μου αρέσει 2

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 said:

Ναι ναι και γω Δευτέρα.. Είχα Τρίτη αλλά του ζήτησα να το κάνουμε Δευτέρα και μου λέει οκ έλα. Χάχα.. Πότε έκλεισες για αυχενική? Εμένα ευτυχώς μου τα κανόνισε όλα ο γιατρός μου.. Θα κάνω 1 Αυγούστου στο ρεα.. Όσο για το όνειρο τέλειο. Και γω πριν μάθω για την εγκυμοσύνη μου είδα ένα πανέμορφο αγοράκι ξανθό με μπλε μάτια σαν άγγελος πραγματικά. Οπότε είμαι σίγουρη ότι θα ναι αγόρι. Γερό να ναι βέβαια και ότι θέλει ας είναι. 

Γι αυτό και το μωρό με τη γαλάζια κορδέλα ; :) 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Katzei1982 είπε:

Αχαχαχα σωστή.. Να σου πω ούτε καν το είχα σκεφτει❤️

Μπορεί να μην ήταν τυχαίο τελικά..!!

Σημαδιακό το όνειρο ❤️

Εγώ έχω στις 27/07 ευτυχώς πρωί πρωί, στις 9:30! Λέτε να μάθουμε και φύλο??? Αχ να πάνε όλα καλά..


MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Μπορεί να μην ήταν τυχαίο τελικά..!!

Σημαδιακό το όνειρο ❤️

Εγώ έχω στις 27/07 ευτυχώς πρωί πρωί, στις 9:30! Λέτε να μάθουμε και φύλο??? Αχ να πάνε όλα καλά..

Κοίτα μια φίλη μου ήταν τυχερή και είδαν και το φύλο. Αντε μια χαρά κοντεύουμε.. Να φύγει αυτή η εξέταση Παναγία μου και τι στον κόσμο... Πολύ άγχος βρε κορίτσια... Δεν θα ησυχάσουμε ποτέ άραγε? 

  • Μου αρέσει 2

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Κοίτα μια φίλη μου ήταν τυχερή και είδαν και το φύλο. Αντε μια χαρά κοντεύουμε.. Να φύγει αυτή η εξέταση Παναγία μου και τι στον κόσμο... Πολύ άγχος βρε κορίτσια... Δεν θα ησυχάσουμε ποτέ άραγε? 

κι εμένα η φίλη μου στην αυχενική έμαθαν φίλο. Το αγοράκι φαίνεται!

Να ησυχάσουμε εντελώς, το αποκλείω φίλη μου.. Όμως μετά την αυχενική νομίζω θα ηρεμήσουμε..λιγάκι (μη ξεχνιόμαστε)!

  • Μου αρέσει 2

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo said:

Μπορεί να μην ήταν τυχαίο τελικά..!!

Σημαδιακό το όνειρο ❤️

Εγώ έχω στις 27/07 ευτυχώς πρωί πρωί, στις 9:30! Λέτε να μάθουμε και φύλο??? Αχ να πάνε όλα καλά..

Δεν είναι σίγουρο ... όταν ειχα κάνει την αυχενική στο γιο μου ο γιατρός δε μας είπε κάτι ... εμένα που δε με ένοιαζε δεν ειπα τίποτα. Πάμε λοιπόν να φύγουμε και μου λέει ο άντρας μου «φύλο δε θα μας πει;;». Τον βρίσκουμε στο διάδρομο και το ρωτάμε και απαντάει διστακτικά «δεν ξέρω , ίσως , μάλλον κορίτσι ... θα δούμε !!» 
το έδεσε και ο άντρας μου και όλο «τι κανουν τα κορίτσια μου» μου έλεγε μετά ... και μετά από 3 εβδομάδες πάμε στο γιατρό μας και του λέμε έτσι κι έτσι. Του λέω «δε βλέπεις κι εσυ να μας πεις γιατί το φαντάζεται το παιδί χορεύτρια ;;;» 
Βαζει το υπέρηχο και γελάει «όχι ρε παιδιά χορεύτρια το παιδί ... έχει 3 πόδια!!» 

Ενταξει είχαμε σκάσει στα γέλια ! 
Τι όμορφες στιγμές ... ας μας αξιώσει ο Θεός να τις ξαναζήσουμε !! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Δεν είναι σίγουρο ... όταν ειχα κάνει την αυχενική στο γιο μου ο γιατρός δε μας είπε κάτι ... εμένα που δε με ένοιαζε δεν ειπα τίποτα. Πάμε λοιπόν να φύγουμε και μου λέει ο άντρας μου «φύλο δε θα μας πει;;». Τον βρίσκουμε στο διάδρομο και το ρωτάμε και απαντάει διστακτικά «δεν ξέρω , ίσως , μάλλον κορίτσι ... θα δούμε !!» 
το έδεσε και ο άντρας μου και όλο «τι κανουν τα κορίτσια μου» μου έλεγε μετά ... και μετά από 3 εβδομάδες πάμε στο γιατρό μας και του λέμε έτσι κι έτσι. Του λέω «δε βλέπεις κι εσυ να μας πεις γιατί το φαντάζεται το παιδί χορεύτρια ;;;» 
Βαζει το υπέρηχο και γελάει «όχι ρε παιδιά χορεύτρια το παιδί ... έχει 3 πόδια!!» 

Ενταξει είχαμε σκάσει στα γέλια ! 
Τι όμορφες στιγμές ... ας μας αξιώσει ο Θεός να τις ξαναζήσουμε !! 

Η περιγραφη σου σημερα που απ το πρωι εχω φαει μονο γαλα με δημητριακα κι εχω στομαχοπονο,μου εφτιαξε τη διάθεαη!!

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...