Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

      Δε θυμαμαι αν αναφέρει το άρθρο τι έλαβαν υπόψη τους στις ποιοτητες. Μη ξεχναμε οτι τα ποσοστα δεν ειναι ποτε κατι σταθερο γιατι ο καθε κυκλος εξωσωματικης ειναι διαφορετικος. Αρα τα ποσοστα τα λαμβανουμε υποψη με 5% πιο πανω ή πιο κατω. Σας παραθετω το αρθρο οποια κοπελα θελει να δει πιο πολλα. Λεει για τον προεμφυτευτικο ελεγχο:

      P-253 Clinical efficacy of PGT-A according to maternal age and embryo quality in blastocyst stage

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Joka είπε:

Αντε πάλι αυτός ο Μαλ.Απο το Γεν...ις δε στελνουν σ αυτον????Απλά τραγικοί.

Τα ξαναέγραψα,δεν εχει καθολου καλες κριτικες εδώ στο φορουμ.Εχει δικιο η @Balou.Στις μερες σου καμία δεν ακουει καρδια.Τοσο πηγα κι εγω και ειδαμε μόνο σάκο.Δεν ειναι καθολου νωρις,ο εξωσωματικος μου ο Μαστρο. μου το εκλεισε τοτε για να αποκλείσουμε εξωμητριο και να δουμε θέση του σακου.

Να ξαναπας, σε άλλον.Με τους μλκς γαμωτο....Μην απελπιζεσαι κοριτσακι ακομα.

Τα συμπτωματα δε λενε τίποτα για την κυηση δυστυχώς.Παρουσιάζονται λόγω υψηλών ορμονών.

Σε  ευχαριστώ πολύ για τη στήριξη.. Αλήθεια λες δεν έχει καλές κριτικές?

Είναι πολύ βαρύς γενικά δεν έδειξε να με ξεπέταξε αλλά ήταν σχεδόν σίγουρος.για αυτό ο γιατρός μου με έστειλε για να αποκλείσουμε Εξωμήτριο Όχι για να μου πει ότι δεν έχει τίποτα μετά ο σάκος επειδή είναι μεγάλος.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Balloo είπε:

@natassaki2006 είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε μια χαρά, ΣΙΓΟΥΡΗ σου λέω! Μη μου στενοχωριέσαι σε παρακαλώ. Πήγες νωρίς, είδατε όμως λεκιθικό, όλα θα πάνε καλά.

Έτσι! Γι'αυτό όλοι οι γιατροί λένε, μετά τις 6 εβδομάδες. Λυσσαξα εγώ να πάω την 5η. Πήρα το κέντρο μετά τηλ, μέσα στο άγχος, νόμιζα ότι έχω το σύνδρομο του κενού σάκου. Και μου είπαν, γι'αυτό δε θέλουμε να πηγαίνετε τόσο νωρίς, αγχώνεστε ΑΔΙΚΑ. Αυτό έπαθε και το Νατασσάκι μας..

Εμενα ο γιατρος μου μου εκλεισε ραντεβου τελος της 5ης βδομαδας,αλλα δε με αγχωσε καθολου!Μου ειπε ολα τελεια και ραντεβου πάλι σε 2 βδομαδες.Κι εφυγα χαρουμενη!

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Πραγματικά, την έστειλε για να δει ΤΙ?? Μα είναι να τρελαίνεσαι. Κανονικά έπρεπε να της πει, υπέρηχος σε μια εβδομάδα και τίποτα άλλο. Το τρέλαναν το κορίτσι, συγχύστηκα μεσημεριάτικα.

Ναι ρε ναι ελεος δε μπορώ πραγματικα κ γω τρελαινομαι τι αλητες ειναι οτι και να ναι βρε παιδί μου χτυπα ξυλο δε κανεις τετοια

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Σε  ευχαριστώ πολύ για τη στήριξη.. Αλήθεια λες δεν έχει καλές κριτικές?

Είναι πολύ βαρύς γενικά δεν έδειξε να με ξεπέταξε αλλά ήταν σχεδόν σίγουρος.για αυτό ο γιατρός μου με έστειλε για να αποκλείσουμε Εξωμήτριο Όχι για να μου πει ότι δεν έχει τίποτα μετά ο σάκος επειδή είναι μεγάλος.. 

Χθες ή προχθες που το συζητουσαμε αναφέρθηκα σ αυτον.Αν κανεις έρευνα στο φόρουμ θα βρεις αρκετό υλικό...Αλλά βλέπεις εχει καλές γνωριμίες και συνεργασίες..


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Katerina 11 είπε:

@natassaki2006 Λίγη υπομονή κορίτσι μου , είναι νωρίς ακόμη, μην απογοητευσαι.. Κ εγώ στις 7 εβδομάδες έκανα υπέρηχο και άκουσα καρδούλα, μη χάνεις την πίστη σου.

Σε ευχαριστώ  πολύ Κατερίνα μου!!!!Μακάρι να μου το καταδίκασε άδικα το μωράκι μου!!!Μακάρι.. 

Just now, Υβόννη είπε:

Οπως τα λες κοριτσακι μου! Εδω οι υπερηχοι ειναι καθε μηνα απο την αρχη! Εγω ειδα το μωρο 7 βδομαδες, μετα 10 (θα το εβλεπα 11 αλλα πηγα νωριτερα γιατι επαθα εναν κολικο εντερου και τρομαξα), μετα στην αυχενικη! Ουτε σακο, ουτε τιποτα δεν μας εστειλε να δουμε!

Γλυκιά μου Υβόννη.. σε ευχαριστω πολυ για τα όμορφα λόγια σου...νιώθω λίγο πιο ήρεμη που μίλησα μαζί σας!!!

Αλήθεια....

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Σε  ευχαριστώ πολύ για τη στήριξη.. Αλήθεια λες δεν έχει καλές κριτικές?

Είναι πολύ βαρύς γενικά δεν έδειξε να με ξεπέταξε αλλά ήταν σχεδόν σίγουρος.για αυτό ο γιατρός μου με έστειλε για να αποκλείσουμε Εξωμήτριο Όχι για να μου πει ότι δεν έχει τίποτα μετά ο σάκος επειδή είναι μεγάλος.. 

Ειναι πολυ εμπειρος και καλος γιατρος ,το αν εχει τροπους ο αλλος τωρα και πως ειναι ο χαρακτηρας του ειναι αλλη υποθεση .αυτος ξερει ομως! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Άστα πολύ στεναχώρια...

Μην μου συγχιζεσαι όμως εσύ.. το νου σου στο μωράκι!!

Ποντάρω τα πάντα, να ξέρεις! Σπίτια, χωράφια, όλα!! Θα ακούσεις καρδούλα ❤️ Το πιστεύω!!

  • Μου αρέσει 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Χθες ή προχθες που το συζητουσαμε αναφέρθηκα σ αυτον.Αν κανεις έρευνα στο φόρουμ θα βρεις αρκετό υλικό...Αλλά βλέπεις εχει καλές γνωριμίες και συνεργασίες..

Χμμμ..πάω να διαβάσω...να σαι καλά κοπέλα μου..

Just now, Balloo είπε:

Ποντάρω τα πάντα, να ξέρεις! Σπίτια, χωράφια, όλα!! Θα ακούσεις καρδούλα ❤️ Το πιστεύω!!

Τώρα χαμογέλασα και λίγο γλυκό μου baloo..

Μακάρι ν τον διαψεύσει το μωράκι και η καρδούλα του να αρχίσει να πάλλεται..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Άστα πολύ στεναχώρια...

Μην μου συγχιζεσαι όμως εσύ.. το νου σου στο μωράκι!!

Να σκέφτεσαι θετικά κορίτσι μου, τίποτα δεν έχει τελειώσει...δώσε λίγο χρόνο και θα δεις ότι το θαυματακι σου είναι εκεί...όλα καλά να σου πάνε και να ακούσουμε κι από σενα ευχάριστα νέα!!!!

  • Μου αρέσει 1

1jUcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, natassaki2006 said:

Σε ευχαριστώ  πολύ Κατερίνα μου!!!!Μακάρι να μου το καταδίκασε άδικα το μωράκι μου!!!Μακάρι.. 

Γλυκιά μου Υβόννη.. σε ευχαριστω πολυ για τα όμορφα λόγια σου...νιώθω λίγο πιο ήρεμη που μίλησα μαζί σας!!!

Αλήθεια....

Κοριτσι μου θα πανε ολα καλα! Και οταν πανε, σε παρακαλω βρες ενα γιατρο πιο νορμαλ. Και υποψθα να εχει για κατι, τι πεταει ετσι μια βομβα; Κανε το σταυρο σου και ολα καλα! Αν ησουν Γερμανια τωρα θα περιμενες ακομη για τον υπερηχο, ιδεα δε θα ειχες απο σακους και χιλιοστα και δεν ξερω τι αλλο! Ε ρε και να ειναι δυο σακοι ο ενας πισω απο τον αλλο και να φαινεται ενας μεγαλος!! Σκουπισε ματακια, χαιδεψε κοιλιτσα και λιγο υπομονη!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, @ngelina81 είπε:

Να σκέφτεσαι θετικά κορίτσι μου, τίποτα δεν έχει τελειώσει...δώσε λίγο χρόνο και θα δεις ότι το θαυματακι σου είναι εκεί...όλα καλά να σου πάνε και να ακούσουμε κι από σενα ευχάριστα νέα!!!!

Μακάρι Παναγία μου..Μακάρι...!!!

Σε ευχαριστω πολυ...!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephelie είπε:

Ειναι πολυ εμπειρος και καλος γιατρος ,το αν εχει τροπους ο αλλος τωρα και πως ειναι ο χαρακτηρας του ειναι αλλη υποθεση .αυτος ξερει ομως! 

Δηλαδη μετα απο αυτα που ειπε το κοριτσι μας εσενα σου φανηκε καλός γιατρός?Ακου καρδια από 5η βδομάδα!!!!Γεματο το φορουμ αρνητικες κριτικες είδα εγώ.


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Δηλαδη μετα απο αυτα που ειπε το κοριτσι μας εσενα σου φανηκε καλός γιατρός?Γεματο το φορουμ αρνητικες κριτικες είδα εγώ.

Μα δεν ειπε κατι ο Μαλιγιαννης οτι ειδε ειπε...ο αλλος την τρελανε..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσι μου θα πανε ολα καλα! Και οταν πανε, σε παρακαλω βρες ενα γιατρο πιο νορμαλ. Και υποψθα να εχει για κατι, τι πεταει ετσι μια βομβα; Κανε το σταυρο σου και ολα καλα! Αν ησουν Γερμανια τωρα θα περιμενες ακομη για τον υπερηχο, ιδεα δε θα ειχες απο σακους και χιλιοστα και δεν ξερω τι αλλο! Ε ρε και να ειναι δυο σακοι ο ενας πισω απο τον αλλο και να φαινεται ενας μεγαλος!! Σκουπισε ματακια, χαιδεψε κοιλιτσα και λιγο υπομονη!

Πολυ σωστα.Εμενα δε μ ενοιαζε τιποτα,ουτε χιλιοστα ουτε τιποτα άλλο.Μονο να ακουσω ότι είναι όλα αριστα,οπως ελεγε ο εξωσωματικος μου


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...