Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 26 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      • Ευχή 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, @kate είπε:

Καλημερααααα!!!!!! Νομίζω ότι μπορώ να συμμετέχω κ εγω σε αυτή την ομάδα πλέον!!!!!! 

Καλώς μας ήρθες!!!:x

Πως ειστε κοπελουδες σημερα??Εγω απο χθες νιωθω μια χαρά,σημερα εχω ακόμα πιο πολλα λευκα πηχτα υγρά σε κομματια.Το χει καμια άλλη αυτό?

Ναι,παρανοιας συνέχεια!

  • Χαχα 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

10 ώρες πρίν, Υβόννη είπε:

Κοριτσι μου δεν το ξερω νομιζεις; Κι εγω μανουλα εξωσωματικης, ενιωθα οτι θα μου παρουν πισω τη χαρα μου...Αλλα και κοριτσια που πετυχαν τσακ μπαμ εγκυμοσυνη ειχαν αγχος! Ξερετε γιατι; Γιατι ολοι λενε και γραφουν για τα ασχημα και αυτα διαβαζουμε! Αλλα το πιο συνηθες ειναι να πανε ολα καλα! Μονο που καμια κοπελα δε θα μπει να γραψει την ιστορια της και να πει "εμεινα εγκυος, πηγαν ολα καλα και γεννησα ενα υγιεστατο μωρακι"! Συνηθως γραφουμε τα δυσαρεστα!

Συμβουλη απο μενα μην κοιτατε αρνητικα στο ιντερνετ!!! Τιποτα ομως! Σας το λεω να το ακουω κι εγω! Και το παμε μερα με τη μερα! Εγω ακομη εχω αγχος και νομιζω μανουλα και αγχος πανε μαζι! Ισως γυρω στα 50 του μικρου ηρεμησω χαχαχα! Αλλα μερα με τη μερα κοριτσακια μου! Μη συγκρινεστε με καμια αλλη, το σωμα σας ειναι μοναδικο και να εχετε πιστη στην κοιλιτσα σας!! Να ζησετε την καθε μερα και αυτες του πρωτου τριμηνου! Ισως για καποιες απο μας ειναι η μονη μας εγκυμοσυνη! Μη σπαταλατε λεπτο λοιπον στο ιντερνετ και στον πανικο!

Και κατι αστειο! Εγω ειχα τοσο εμμονη να σκουρυνει η θηλη μου, που εβγαζα σελφι το βυζι και το εστελνα στον αντρα μου να μου πει τη γνωμη του χαχαχαχα!!!! Εκει που ησασταν ημουν και συντομα θα ειστε εδω που ειμαι εγω να λετε τα ιδια στην επομενη εγκυουλα που ξεκινα το ταξιδι της!

Πόσο δίκαιο έχεις, μόνο τα αρνητικά διαβάζουμε και μόνο άγχος μας προκαλούν !!! Τι ωραία μας έδωσες τόση δύναμη τωρα και μας εμψυχώνεις !!!!! ❤️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Καλώς μας ήρθες!!!:x

Πως ειστε κοπελουδες σημερα??Εγω απο χθες νιωθω μια χαρά,σημερα εχω ακόμα πιο πολλα λευκα πηχτα υγρά σε κομματια.Το χει καμια άλλη αυτό?

Ναι,παρανοιας συνέχεια!

Σήμερα το στήθος μου πονάει ελάχιστα. Καμία σχέση με χθες. Έχω και λίγα μπεζ, μόνο στο εσώρουχο, από προχθες. Σημερα θα έπρεπε να με πιάσουν οι παράνοιές μου. ΟΜΩΣ αποφάσισα να κόψω τις αρνητικές σκέψεις.Απ'ότι κατάλαβα από διάφορα γραφόμενα, όλες οι μέρες δεν είναι ίδιες. Κάποιες μέρες θα έχουν πιο έντονα συμπτώματα και κάποιες πιο ήπια. Ναι, το στήθος μου δεν θα πονάει κάθε μέρα το ίδιο και τα υγρά μάλλον προέρχονται από την κρέμα προγεστερόνης. Δε πάει άλλο, πρέπει να κουλάρω!

  • Μου αρέσει 2

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, @kate είπε:

Καλημερααααα!!!!!! Νομίζω ότι μπορώ να συμμετέχω κ εγω σε αυτή την ομάδα πλέον!!!!!! 

Καλώς ήρθες κορίτσι μου στην παρέα μας... Σε ποια βδομάδα είσαι? Φυσική σύλληψη? 

  • Μου αρέσει 1

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Σήμερα το στήθος μου πονάει ελάχιστα. Καμία σχέση με χθες. Έχω και λίγα μπεζ, μόνο στο εσώρουχο, από προχθες. Σημερα θα έπρεπε να με πιάσουν οι παράνοιές μου. ΟΜΩΣ αποφάσισα να κόψω τις αρνητικές σκέψεις.Απ'ότι κατάλαβα από διάφορα γραφόμενα, όλες οι μέρες δεν είναι ίδιες. Κάποιες θα έχουν πιο έντονα συμπτώματα και κάποιες πιο ήπια. Ναι, στο στήθος μου δεν θα πονάει κάθε μέρα το ίδιο και τα υγρά μάλλον προέρχονται από την κρέμα προγεστερόνης. Δε πάει άλλο, πρέπει να κουλάρω!

Εχεις δίκιο,αυτό αρχίζω να καταλαβαίνω κι εγω.Τα συμπτωματα καθε μερα θα ποικίλλουν.Κι εγω αρχιζω να το αποδέχομαι.Κανω τεραστια προσπαθεια να καταπολεμήσω το φόβο.


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Joka είπε:

Εχεις δίκιο,αυτό αρχίζω να καταλαβαίνω κι εγω.Τα συμπτωματα καθε μερα θα ποικίλλουν.Κι εγω αρχιζω να το αποδέχομαι.Κανω τεραστια προσπαθεια να καταπολεμήσω το φόβο.

Σε καταλαβαίνω απόλυτα..


MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Σήμερα το στήθος μου πονάει ελάχιστα. Καμία σχέση με χθες. Έχω και λίγα μπεζ, μόνο στο εσώρουχο, από προχθες. Σημερα θα έπρεπε να με πιάσουν οι παράνοιές μου. ΟΜΩΣ αποφάσισα να κόψω τις αρνητικές σκέψεις.Απ'ότι κατάλαβα από διάφορα γραφόμενα, όλες οι μέρες δεν είναι ίδιες. Κάποιες μέρες θα έχουν πιο έντονα συμπτώματα και κάποιες πιο ήπια. Ναι, στο στήθος μου δεν θα πονάει κάθε μέρα το ίδιο και τα υγρά μάλλον προέρχονται από την κρέμα προγεστερόνης. Δε πάει άλλο, πρέπει να κουλάρω!

Ναι και μένα το στήθος μου έχει 2 μέρες δεν με πονάει καθόλου! Στην αρχή αγχώθηκα αλλα μετά διάβασα ότι δεν είναι κάθε μέρα η ίδια !!! Κουράστηκα να αυτοχουφτόνωμαι αυτές τις μέρες !!!

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Renaki80 πρώτη πρώτη, τυχερούλα..! Άντε με το καλό!

Εγώ έχω την Παρασκευή. Εντάξει, εμείς ακούσαμε καρδούλα, οπότε είμαι λιιιιιγο πιο υπομονετική σε σχέση με την προηγούμενη φορά. Λίγο. :mrgreen:

  • Μου αρέσει 3

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Λέω να μπω και εγώ πολύ διστακτικά στην ομάδα σας. Έκανα εξωσωματική και είχα χοριακη την Πέμπτη 556 και σήμερα η επαναληπτική βγήκε 1146.

Ελπίζω να συνεχίσουν όλα καλά και ανυπομονώ για τον πρώτο υπέρηχο να δούμε και αν είναι ενδομήτρια κύηση καθώς και αν έχω ένα ή δύο μωράκια.

 

  • Μου αρέσει 11

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...