Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Επειδή εδω ο καθε γιατρος λεει τα δικά του,εγω είμαι της γνώμης να παίρνουμε παντα 2η μην πω και 3η γνώμη και να καταλήγουμε σε αυτόν που μας ταιριάζει καλύτερα.

Ειδικα η περιοδος της εγκυμοσυνης ειναι πολύ αγχωδης για τη γυναικα και σιγουρα το τελευταιο που χρειαζεται μια εγκυος ειναι ενας φοβικος γιατρός με παλιακες οδηγιες.

Η καμπυλη σακχαρου γινεται πολύ αργοτερα στην κυηση,εκτος αν υπαρχει ιστορικο.

 

 

 

 

  • Μου αρέσει 3

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια.. Μιας και λέτε για το ζάχαρο μου ήρθε η ορεξη για γλυκό και έστειλα τον άντρα μου να πάει να πάρει να φάμε κανένα γαλακτομπουρεκακι χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, mommytobe είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.. Μιας και λέτε για το ζάχαρο μου ήρθε η ορεξη για γλυκό και έστειλα τον άντρα μου να πάει να πάρει να φάμε κανένα γαλακτομπουρεκακι χαχαχα

Και πολύ καλά κάνατε κορίτσι μου!!!!:D

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, mommytobe είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.. Μιας και λέτε για το ζάχαρο μου ήρθε η ορεξη για γλυκό και έστειλα τον άντρα μου να πάει να πάρει να φάμε κανένα γαλακτομπουρεκακι χαχαχα

Κι εγώ έφαγα χθες ένα κομμάτι...δεν το παραλάβω με τα γλυκά αλλα αν θέλω κάτι δεν θα καταπιεστώ!!!!

Just now, Joka είπε:

Και πολύ καλά κάνατε κορίτσι μου!!!!:D

Κορίτσι μου εσύ ποτέ θα πας για τη β επιπέδου???

  • Μου αρέσει 3

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Κι εγώ έφαγα χθες ένα κομμάτι...δεν το παραλάβω με τα γλυκά αλλα αν θέλω κάτι δεν θα καταπιεστώ!!!!

Κορίτσι μου εσύ ποτέ θα πας για τη β επιπέδου???

Αργουτσικα θα παω,στις 10/10.Εχω μέλλον....!!


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ κορίτσια είχα 88 στις τελευταίες εξετάσεις οπότε μια χαρά μου είπε. Τρώω κάθε μέρα κ κάτι γλυκό, είναι η αδυναμία μου! Σήμερα έφτιαξα χαλβά σιμιγδαλένιο γιατί 3 μέρες τον σκεφτομουν!! 

  • Μου αρέσει 4

Efh1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 11 είπε:

Εγώ κορίτσια είχα 88 στις τελευταίες εξετάσεις οπότε μια χαρά μου είπε. Τρώω κάθε μέρα κ κάτι γλυκό, είναι η αδυναμία μου! Σήμερα έφτιαξα χαλβά σιμιγδαλένιο γιατί 3 μέρες τον σκεφτομουν!! 

Απ όλα με μετρο!!!Το μότο μου ανέκαθεν σε όλα!!!

  • Μου αρέσει 4

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Αργουτσικα θα παω,στις 10/10.Εχω μέλλον....!!

Just now, Joka είπε:

Αργουτσικα θα παω,στις 10/10.Εχω μέλλον....!!

Α!! Έχουμε καιρό ακόμα!!! Γενικά έχετε άγχος για τη β επιπέδου???

Just now, Joka είπε:

Αργουτσικα θα παω,στις 10/10.Εχω μέλλον....!!

Γενικά έχετε άγχος για αυτή την εξέταση???


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Γενικά έχετε άγχος για αυτή την εξέταση???

Εννοειται!Υπενθυμιζω οτι ειμαι εγκυος ετων 42!

Ακομη δεν το εχω πει και σε πολλούς,ουτε εχω αγορασει τιποτα.Αν δε βγει κι η β επιπεδου καλή,δεν προκειται να επαναπαυτω.

Όποτε όμως το σκέφτομαι διώχνω τις κακες σκέψεις.

Απο τη στιγμη που δε μπορω να κανω κάτι,δε θελω να στρεσαρομαι ούτε να στρεσαρω το μωράκι.

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Εννοειται!Υπενθυμιζω οτι ειμαι εγκυος ετων 42!

Ακομη δεν το εχω πει και σε πολλούς,ουτε εχω αγορασει τιποτα.Αν δε βγει κι η β επιπεδου καλή,δεν προκειται να επαναπαυτω.

Όποτε όμως το σκέφτομαι διώχνω τις κακες σκέψεις.

Απο τη στιγμη που δε μπορω να κανω κάτι,δε θελω να στρεσαρομαι ούτε να στρεσαρω το μωράκι.

Και πολύ καλά κάνεις!!! Όλα θα πάνε τέλεια!! Εγώ σας είπα?? Πήρα δύο μπιμπερο και δύο.πιπιλες αλλά τα έχω " κρύψει στα ντουλάπια!!!  Χαχαχχαχαχαχχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Τουτουνι είπε:

Και πολύ καλά κάνεις!!! Όλα θα πάνε τέλεια!! Εγώ σας είπα?? Πήρα δύο μπιμπερο και δύο.πιπιλες αλλά τα έχω " κρύψει στα ντουλάπια!!!  Χαχαχχαχαχαχχαχαχαχα

Μακαρι κοριτσι μου!Για όλες μας!!Καλα έκανες,για το καλό!!!

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Μακαρι κοριτσι μου!Για όλες μας!!Καλα έκανες,για το καλό!!!

Έτσι είπα κι εγω, για το.καλο!!!! Κι εγώ εύχομαι όλα να πανε υπέροχα για όλες μας!!! 

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

@Joka εεε μα ναι χαχαχα... Δεν θέλουνε αρνητικές σκέψεις.. Όλα θα είναι τέλειαααα..

@Τουτουνι τώρα τι ψυχή μπορεί να έχει ένα κομμάτι γαλακτομπουρεκο? :)

 

Ααχ αντε κορίτσια να περασουν και οι μέρες να κάνουμε τις β επιπέδου να ξεκινήσουμε τα ψώνια... Δεν κρατιεμαιιιιιιι

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, mommytobe είπε:

@Joka εεε μα ναι χαχαχα... Δεν θέλουνε αρνητικές σκέψεις.. Όλα θα είναι τέλειαααα..

@Τουτουνι τώρα τι ψυχή μπορεί να έχει ένα κομμάτι γαλακτομπουρεκο? :)

 

Ααχ αντε κορίτσια να περασουν και οι μέρες να κάνουμε τις β επιπέδου να ξεκινήσουμε τα ψώνια... Δεν κρατιεμαιιιιιιι

Καλέ τι ψυχή να έχει... Όλα.με μέτρο!!! 

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...