Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Mariachi είπε:

Κορίτσια αύριο θα κάνω την β επιπέδου και έχω πολύ αγωνία ! Σήμερα εν τω μεταξύ νιώθω κάτι πονάκια στην κοιλιά και έχω αγχωθεί .

το εμβόλιο θα το κάνουμε κ εμείς όλοι . Πέρυσι μας είχε κολλήσει ο μικρός και είμασταν κομμάτια για μια εβδομάδα ! 

Καλη επιτυχία!Ολα καλά θα πάνε!Μη σ ανησυχούν τα πονάκια!Ειναι μόνιμα.στο πρόγραμμα!


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Joka είπε:

Καλη επιτυχία!Ολα καλά θα πάνε!Μη σ ανησυχούν τα πονάκια!Ειναι μόνιμα.στο πρόγραμμα!

λοιπον σημερα νιωθω και εγω ενα μονιμο πονο απο τη δεξια μερα κοντα στον αφαλο σαν να εχει κατσει εκει το μωρο για ωρες και ςχω φοβερο πρηξιμο..η κοιλια μου νιωθω πως ειναι σαν κατι φουσκωμενα μπαλονια στο μεγιστο.. 17 εβδομαδων ειμαι τωρα.. Νιωθω πως θα σκασω..το εχετε νιωσει;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

λοιπον σημερα νιωθω και εγω ενα μονιμο πονο απο τη δεξια μερα κοντα στον αφαλο σαν να εχει κατσει εκει το μωρο για ωρες και ςχω φοβερο πρηξιμο..η κοιλια μου νιωθω πως ειναι σαν κατι φουσκωμενα μπαλονια στο μεγιστο.. 17 εβδομαδων ειμαι τωρα.. Νιωθω πως θα σκασω..το εχετε νιωσει;;

Ακριβώς αυτό που λες το νιώθω αρκετές φορές μέσα στη μέρα!!! Μια η κοιλίτσα είναι μπαλόνι μια χαλαρώνει! Εγώ έχω αρχίσει να μην βολεύονται και στο κρεβάτι πολύ εύκολα! 


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Ακριβώς αυτό που λες το νιώθω αρκετές φορές μέσα στη μέρα!!! Μια η κοιλίτσα είναι μπαλόνι μια χαλαρώνει! Εγώ έχω αρχίσει να μην βολεύονται και στο κρεβάτι πολύ εύκολα! 

αληθεια κοριτσι μου..πωπω πολυ κουραστικο ειναι..εφαγα κ λιγο παραπανω σημερα μα δεν νομιζω πως εχει ιδιαιτερη σχεση αυτο.. επιαης ασχετο αλλα 22 του μηνα γεννηθηκε ο πρωτο; μου γιος,, βολικη ημερομηνια τολμω να πω.. δεν ειχε πολλα κρυα και ηρθε συντομα η ανοιξη που ξεκινησαν οι βολτουλες που σς ανανεωνουν πολυ σαν φρεακομανουλα.. επισης ενδεχομενως και μεχρι το καλοκαιρι να εχεις χασει κ τα πρωτα κιλακιαν για την παραλια αν φυσικα δε ενδιαφερει

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

αληθεια κοριτσι μου..πωπω πολυ κουραστικο ειναι..εφαγα κ λιγο παραπανω σημερα μα δεν νομιζω πως εχει ιδιαιτερη σχεση αυτο.. επιαης ασχετο αλλα 22 του μηνα γεννηθηκε ο πρωτο; μου γιος,, βολικη ημερομηνια τολμω να πω.. δεν ειχε πολλα κρυα και ηρθε συντομα η ανοιξη που ξεκινησαν οι βολτουλες που σς ανανεωνουν πολυ σαν φρεακομανουλα.. επισης ενδεχομενως και μεχρι το καλοκαιρι να εχεις χασει κ τα πρωτα κιλακιαν για την παραλια αν φυσικα δε ενδιαφερει

Να σου ζήσει το παιδάκι σου και.με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου αυτό που έρχεται!!!!  Να σου πω την αλήθεια θα προσπαθήσω να μην πάρω πολλά κιλά, όχι για την παραλία αλλά για μένα!!! Πάντως όπως.και να είμαι πρώτα ο Θεός παραλία θα παμε φέτος και οι 4!!!

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ ! 
@Ani!! Ακριβώς αυτο νιώθω όλη μέρα ! 
@Τουτουνι εμένα ο γιος μου γεννήθηκε 12/01 και μέχρι να περάσουν οι πρώτοι μήνες που δεν έχει εμβολιαστεί είσαι ουτως ή άλλως κλεισμένος και μετά έρχεται η άνοιξη και αρχίζουν οι βολτουλες!!! 
Μάλλον και εγώ τέλος Γενάρη θα γεννήσω γτ είχα κάνει καισαρική .

  • Μου αρέσει 2

S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariachi είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ ! 
@Ani!! Ακριβώς αυτο νιώθω όλη μέρα ! 
@Τουτουνι εμένα ο γιος μου γεννήθηκε 12/01 και μέχρι να περάσουν οι πρώτοι μήνες που δεν έχει εμβολιαστεί είσαι ουτως ή άλλως κλεισμένος και μετά έρχεται η άνοιξη και αρχίζουν οι βολτουλες!!! 
Μάλλον και εγώ τέλος Γενάρη θα γεννήσω γτ είχα κάνει καισαρική .

Κι εγώ Γενάρη 22! 6μηνων δεν γίνονται τα πρώτα εμβόλια??


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariachi είπε:

@Τουτουνι όχι, ή δυο ή τριών . Και από εκεί και πέρα σχεδόν κάθε μήνα 

Tι εννοείς?Οτι μεχρι δυο ή τριων μηνών πρέπει το μωρο να ειναι κλεισμένο στο σπιτι?


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

λοιπον σημερα νιωθω και εγω ενα μονιμο πονο απο τη δεξια μερα κοντα στον αφαλο σαν να εχει κατσει εκει το μωρο για ωρες και ςχω φοβερο πρηξιμο..η κοιλια μου νιωθω πως ειναι σαν κατι φουσκωμενα μπαλονια στο μεγιστο.. 17 εβδομαδων ειμαι τωρα.. Νιωθω πως θα σκασω..το εχετε νιωσει;;

Ουουο κατι πρωινα σηκωνομαι ετοιμη να σκασω! Αμα φαω κιολας δε,  αστο,  αν και με το φαγητό είναι λογικο..  Βέβαια τωρα που το μωρακι εχει 3 4 μερουλες πιο κατω,  ειναι πιο χαλαρά τα πράγματα ;)

Just now, Joka είπε:

Tι εννοείς?Οτι μεχρι δυο ή τριων μηνών πρέπει το μωρο να ειναι κλεισμένο στο σπιτι?

Νομιζω οτι, να φτασουμε στο τελος με το καλο, λογω καιρικων συνθηκών θα μεινουμε αρκετα μεσα..  Φιλες μου γεννησαν καλοκαίρι και μετα απο ενα μηνα εκαναν βολτα οι γονεις με το μωρακι σε εξωτερικους χωρους, αλση κλπ μεχρι να γινουν τα πρώτα εμβολια θα εχει φτιαξει κ ο καιρος,  στο τσακ! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mariachi είπε:

@Τουτουνι όχι, ή δυο ή τριών . Και από εκεί και πέρα σχεδόν κάθε μήνα 

Α!!! Έκανα.λαθος!!! Νόμιζα ότι γίνονται πιο μεγάλα!!! Όποτε έχετε δίκιο! 

Just now, Joka είπε:

Tι εννοείς?Οτι μεχρι δυο ή τριων μηνών πρέπει το μωρο να ειναι κλεισμένο στο σπιτι?

Εγώ θα τα έχω πάντως μέσα!! Έτσι κι αλλιώς χειμώνας θα είναι!!! 


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Κι εγώ Γενάρη 22! 6μηνων δεν γίνονται τα πρώτα εμβόλια??

Με το κλείσιμο του 2ου μήνα γίνεται το πρώτο εμβόλιο κορίτσια μου. 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Ουουο κατι πρωινα σηκωνομαι ετοιμη να σκασω! Αμα φαω κιολας δε,  αστο,  αν και με το φαγητό είναι λογικο..  Βέβαια τωρα που το μωρακι εχει 3 4 μερουλες πιο κατω,  ειναι πιο χαλαρά τα πράγματα ;)

Νομιζω οτι, να φτασουμε στο τελος με το καλο, λογω καιρικων συνθηκών θα μεινουμε αρκετα μεσα..  Φιλες μου γεννησαν καλοκαίρι και μετα απο ενα μηνα εκαναν βολτα οι γονεις με το μωρακι σε εξωτερικους χωρους, αλση κλπ μεχρι να γινουν τα πρώτα εμβολια θα εχει φτιαξει κ ο καιρος,  στο τσακ! 

Να θυμισω οτι Φλεβαρη εχουμε αλκυονιδες αρα μια χαρα θα βγουμε κι εξω..Καλα εμεις και με.κρυο θα ντυνομαστε.καλα και θα βγαινουμε.εξω..Μακρια απο κοσμο ομως.

 

  • Μου αρέσει 2

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...