Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 4/5/2024 at 2:43 ΜΜ, Faith22 είπε:

      Κορίτσια μου πρότειναν έναν γιατρό στο δημόσιο,στο Αλεξάνδρας.Δεν είναι τεράστιο ρίσκο λέτε?

      Πολλές γυναίκες αποφασίζουν να τους παρακολουθεί κ γιατρός σε δημόσιο νοσοκομείο, ώστε να υπάρχει φάκελος τους εκεί, παράλληλα με ιδιώτη έξω.

      Ρίσκο είναι κ στο ιδιωτικό κατα την γνωμη μου παντα, όλα τα σοβαρά τα στέλνουν στο δημόσιο.

      Κλείσε ένα ραντεβού ν δεις πως θα πάει κ αν ο γιατρός σου αποπνέει εμπιστοσύνη κ καλύπτει τις ανάγκες της κατάστασης σου.

      Όλα θα σου πάνε τέλεια!!❤️

       

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Ani!! είπε:

Έχετε κ εσεις εντονα συμπτωματα και δεν κουνατε απο τους καναπεδες σας;;; γιατι συμπάσχω κ εγω..μονο φαγητο φτιαχνω αντε να πλύνω κ πιατα.. Όλα τα υπολοιπα απο καναπε ή κρεβάτι..

Εγώ ούτε αυτά δεν κάνω...αλλά από σήμερα λέω όχι να κάνω δουλειές αλλά να περπατάω τοαχιστον λίγο...ο γιατρός είπε ότι μπορεί να είναι και απ' τη μήτρα που μεγαλώνει!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Τουτουνι είπε:

Μου φαίνεται πρέπει να σηκωθώ. Να περπατήσω λίγο γιατί δεν την παλεύω αλλο!

Καλό θα σου κάνει, αλλα μακρυα απ τον ηλιο και 10-15 λεπτα χαλαρα. Εμενα ο ντοκ αυτό μου είπε!!!

  • Μου αρέσει 1

urI6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renula είπε:

Καλό θα σου κάνει, αλλα μακρυα απ τον ηλιο και 10-15 λεπτα χαλαρα. Εμενα ο ντοκ αυτό μου είπε!!!

Ναι δεν γίνεται αλλιώς...δεν μπορώ να κάτσω άλλο...εδώ και το βράδυ ακόμα στριφογυρναω σαν τη σβούρα!

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Εγώ ούτε αυτά δεν κάνω...αλλά από σήμερα λέω όχι να κάνω δουλειές αλλά να περπατάω τοαχιστον λίγο...ο γιατρός είπε ότι μπορεί να είναι και απ' τη μήτρα που μεγαλώνει!

Ναι πράγματι ειναι φυσιολογικο μα με το που παω να κανω κατι παραπανω με πιάνει πόνος και κάθομαι παλι στα αυγά μου..ουτε αυτα κανεις ε;; Ε τοτε να μη μιλάω τουλάχιστον πρόκοψα να κανω κ ένα κοκκινιστο :) βεβαια εχω κ τον μικρό μου σπίτι που δεν μπορώ να κάθομαι παρα πολυ..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Ναι δεν γίνεται αλλιώς...δεν μπορώ να κάτσω άλλο...εδώ και το βράδυ ακόμα στριφογυρναω σαν τη σβούρα!

Υπομονή.. εχουμε μερες ακομα να κλωσήσουμε τα αυγά μας!!!!


urI6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ani!! είπε:

Ναι πράγματι ειναι φυσιολογικο μα με το που παω να κανω κατι παραπανω με πιάνει πόνος και κάθομαι παλι στα αυγά μου..ουτε αυτα κανεις ε;; Ε τοτε να μη μιλάω τουλάχιστον πρόκοψα να κανω κ ένα κοκκινιστο :) βεβαια εχω κ τον μικρό μου σπίτι που δεν μπορώ να κάθομαι παρα πολυ..

Όχι...εγώ κυριολεκτικά δεν κάνω τίποτα!! Μόνο νερό παίρνω μόνη μου και τουαλέτα! Άντε να κάτσω και στην βεράντα το απόγευμα..

Άκυρο κορίτσια μου έστειλε μνμ ο γιατρός μου και μου είπε όχι περπάτημα, να κάνω λίγη υπομονη!! Θα τον ακουσω!! Εκείνος ξέρει!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Όχι...εγώ κυριολεκτικά δεν κάνω τίποτα!! Μόνο νερό παίρνω μόνη μου και τουαλέτα! Άντε να κάτσω και στην βεράντα το απόγευμα..

Άκυρο κορίτσια μου έστειλε μνμ ο γιατρός μου και μου είπε όχι περπάτημα, να κάνω λίγη υπομονη!! Θα τον ακουσω!! Εκείνος ξέρει!!

σοφια δεν υπήρχε περιπτωση να σ πει κατι αλλο...καλα θα κανεις να τον ακουσεις κ να κάτσεις  στα αυγά σ....6 μηνες τεζα ήμουνα μην το ξεχνας....οπως κ η κατερινα ....

η καθε μια απο μας ακολουθεί τον γιατρό της κ κανεναν αλλο...

κ να ξες θα γινει ακομα πιο αυστηρός με 2διμα που εχεις...στα λεω σε προετοιμαζω γιατι τον γνωριζω τοσο καλα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

σοφια δεν υπήρχε περιπτωση να σ πει κατι αλλο...καλα θα κανεις να τον ακουσεις κ να κάτσεις  στα αυγά σ....6 μηνες τεζα ήμουνα μην το ξεχνας....οπως κ η κατερινα ....

η καθε μια απο μας ακολουθεί τον γιατρό της κ κανεναν αλλο...

κ να ξες θα γινει ακομα πιο αυστηρός με 2διμα που εχεις...στα λεω σε προετοιμαζω γιατι τον γνωριζω τοσο καλα 

Ναι ταρζανιτσα μου, το έγραψα και πιο πάνω...θα τον ακουσω γιατί εκείνος ξέρει!!!! Δεν υπήρχε περίπτωση ούτε μια στο εκατομμύριο να.κανω κάτι διαφορετικό απ' αυτό που μου είπε!!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Ναι ταρζανιτσα μου, το έγραψα και πιο πάνω...θα τον ακουσω γιατί εκείνος ξέρει!!!! Δεν υπήρχε περίπτωση ούτε μια στο εκατομμύριο να.κανω κάτι διαφορετικό απ' αυτό που μου είπε!!!!

κ πολυ καλα θα κανεις...εφτυσες αιμα για μα φτασεις εδω κ το ξερουμε ποκυ καλα κ οι 2...οποτε κλοσσα σ λεω κ ασε τις βεραντες κ τα νυχτοπερπατηνατα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


12 ώρες πρίν, Balloo είπε:

Έτσι, πουθενά μόνες! Ναι, όλα τα έκανα, 4 σελίδες, 500 φιαλίδια μου πήραν, στέρεψα!

Αχ μη το λες αγάπη μου..πονούσα 24 ώρες το 24ωρο επί 8 μέρες. Έκλαιγα, δε μπορούσα να κοιμηθώ ούτε να φάω, είχε παραλύσει όλη η αριστερή μου πλευρά μέχρι που νέκρωσε το δόντι. Προσπαθούσα να αντέξω μέχρι να κλείσω τρίμηνο αλλά δεν άντεξα φυσικά. Αυτό τον πόνο δεν θα τον ξεχάσω ποτέ. Οπότε πρόσεχε τι εύχεσαι ❤️

Σούπερ!! Μπράβο σου!!

Όλα καλά τώρα με το δόντι??

Καλημέρα κοριτσάκια..

Θέλω να σας πω την βραδυνή μου ιστορία και ντρέπομαι λίγο αλλά θεωρώ ότι και κάποια άλλη ίσως το έχει περάσει. Έβλεπα στον ύπνο μου κάτι όνειρα έτσι αρκετά σέξυ και μαααλλον ήρθα σε οργασμό... εννοείται ότι συσπάσεις δεν κάνει να κάνει η μητρα και ξύπνησα επιτοπου με τρομερούς πόνους .Σηκώθηκα και πήρα μαγνήσιο γρήγορα αλλά έχω τρομάξει μην έχει γίνει καμία βλακεία μιας και η περιπέτεια της τρίτης δεν είναι μακριά..αν δεν ειζε δημιουργηθεί αυτό το αιμάτωμα δεν θα ανησυχουσα τόσο πολύ αλλά τώρα τρέμω να κάνω το οτιδήποτε..ακόμα και την ανάγκη μου στην τουαλέτα δηλαδή. Το έχει περάσει καμία άλλη κοπέλα?:oops:

6 ώρες πρίν, Papaki@ είπε:

Λοιπόν Μαιρούλα chris και υπόλοιπα κορίτσια μου! Αργήσαμε πολύ στο  γιατρό αλλά άξιζε η αναμονή! ακούσαμε 2 καρδούλες 170 και 168 παλμούς και είναι 1,5 εκατοστό το ένα και το άλλο 1,3 περίπου γιατί ήταν από πίσω και δεν ήθελε ο γιατρός να το ζορισει! Τώρα μου είναι αληθινό όλο αυτό... ως τώρα ήμουν στο περίπου, σας ευχαριστώ όλες για την στήριξη εύχομαι όσες δεν το έχουν ζήσει ακόμα να το ζήσουν όσο πιο σύντομα γίνεται! 

Αχ συγχαρητήρια !!!

  • Μου αρέσει 2

5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Όλα καλά τώρα με το δόντι??

Καλημέρα κοριτσάκια..

Θέλω να σας πω την βραδυνή μου ιστορία και ντρέπομαι λίγο αλλά θεωρώ ότι και κάποια άλλη ίσως το έχει περάσει. Έβλεπα στον ύπνο μου κάτι όνειρα έτσι αρκετά σέξυ και μαααλλον ήρθα σε οργασμό... εννοείται ότι συσπάσεις δεν κάνει να κάνει η μητρα και ξύπνησα επιτοπου με τρομερούς πόνους .Σηκώθηκα και πήρα μαγνήσιο γρήγορα αλλά έχω τρομάξει μην έχει γίνει καμία βλακεία μιας και η περιπέτεια της τρίτης δεν είναι μακριά..αν δεν ειζε δημιουργηθεί αυτό το αιμάτωμα δεν θα ανησυχουσα τόσο πολύ αλλά τώρα τρέμω να κάνω το οτιδήποτε..ακόμα και την ανάγκη μου στην τουαλέτα δηλαδή. Το έχει περάσει καμία άλλη κοπέλα?:oops:

Το έζησα εγώ, αλλά να σου πω ψιλοντρεπομουν να το ανεφέρω! Γι αυτό το έψαξα λίγο, έως αρκετά, γιατί ντρεπόμουν και τον γιατρό!! Τι να του έλεγα η ανώμαλη;;; :-P

Λοιπόν αυτό λέγεται Ονείρωξη! Βλέπεις όνειρο και έρχεσαι σε οργασμό! Μερικές φορές γίνεται από τα φάρμακα ή από έλλειψη μαγνησίου! Βέβαια έχεις φοβερούς πόνους από τις συσπάσεις και μερικές φορές μπορείς σκόμα και να αποβάλλεις.....

Ένα θα σου πω ξύπνησα από τους πόνους, πήγα αμεσως στην τουαλέτα φοβούμενη ότι θα δω αίμα, αλλά όλα καλά ευτυχώς!!!

Αντε το περάσαμε και αυτό! 
 

Βέβαια μετά από αυτό αποφεύγω να δω ερωτικες σκηνές στην τηλεόραση, καλέ με το που φιλιούνται εγώ αλλάζω κανάλι! Με βλέπω  να την βγάζω μόνο με παιδικά :-P

  • Χαχα 5

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Όχι...εγώ κυριολεκτικά δεν κάνω τίποτα!! Μόνο νερό παίρνω μόνη μου και τουαλέτα! Άντε να κάτσω και στην βεράντα το απόγευμα..

Άκυρο κορίτσια μου έστειλε μνμ ο γιατρός μου και μου είπε όχι περπάτημα, να κάνω λίγη υπομονη!! Θα τον ακουσω!! Εκείνος ξέρει!!

Ααααα οκ οκ τότε δε μιλάω..  οντως καλα λεει άκουσε τον και ευχαριστησου της ξένοιαστες στιγμές καλοκαιριού.. χιχι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

κ πολυ καλα θα κανεις...εφτυσες αιμα για μα φτασεις εδω κ το ξερουμε ποκυ καλα κ οι 2...οποτε κλοσσα σ λεω κ ασε τις βεραντες κ τα νυχτοπερπατηνατα

Βεράντα με αφήνει ο γιατρός!!!!! Αν και δεν κάθομαι πολύ γιατί κάνει ζέστη!!! Μην ανησυχείς ταρζανιτσα μου δεν θα ρίσκαραν τα τουτουνακια μου για κανένα λόγο!!!!!!!!! Θα κλωσσισω σαν καλή κλωσα!

Just now, Ani!! είπε:

Ααααα οκ οκ τότε δε μιλάω..  οντως καλα λεει άκουσε τον και ευχαριστησου της ξένοιαστες στιγμές καλοκαιριού.. χιχι

Έτσι!! Ξαλπκα ξάπλα ξάπλα και πάλι ξάπλα ξάπλα ξάπλα!!! Γιατί οπως λέει και η αδελφή μου μετά θα κάνεις πολύ καιρό να κοιμηθείς!!!! Χαχχαχαχαχαχαχ

  • Χαχα 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Βεράντα με αφήνει ο γιατρός!!!!! Αν και δεν κάθομαι πολύ γιατί κάνει ζέστη!!! Μην ανησυχείς ταρζανιτσα μου δεν θα ρίσκαραν τα τουτουνακια μου για κανένα λόγο!!!!!!!!! Θα κλωσσισω σαν καλή κλωσα!

Έτσι!! Ξαλπκα ξάπλα ξάπλα και πάλι ξάπλα ξάπλα ξάπλα!!! Γιατί οπως λέει και η αδελφή μου μετά θα κάνεις πολύ καιρό να κοιμηθείς!!!! Χαχχαχαχαχαχαχ

Εμένα ρε αγάπη ο γιατρός δε μου είπε τίποτα να μην περπατάω κλπ.

Να φανταστείς τη Δευτέρα έκλεισα ραντεβού Λάρισα σε ρευματολογο γιατρό κ την Τρίτη Αθήνα στο γιατρό μου για υπέρηχο...Δεν γίνεται να μην τα κάνω τα ταξίδια...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...