Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Ani!! είπε:

Κοριτσια πηρα απαντηση απο μικροβιολόγο.

1η χοριακη: 104

2η χοριακη: 242  μεσα σε 48 ωρες περίπου.

(3 μερες πριν την περίοδο σημερα να υπενθυμίσω.)  Καλα ειμαστε ε;;;

Πραγματι εχει φοβερη ζεστη να προσέχεις!! Περιμένουμε τα νεα σου αυριο!! Παλι καλα που το εφτιαξες αμεσα επισης το δοντι σου!

Μια χαρά είναι!!! Αφού διπλασιάστηκε σωστά!!!! Με το καλό κορίτσι μου!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Nephelie είπε:

Καλως σας βρηκα κοριτσακια μου.!παλι; Πω ρε συ τι τραβας !! Παντα με συνοδο κοριτσια ,δεν ειμαστε για τετοια.. αν συμβει χτυπα ξυλο κατι..κανει και ζεστη ναι.εκανες  για τοξοπλασματα ιλαρα και γενικες και ουρων ;

Έτσι, πουθενά μόνες! Ναι, όλα τα έκανα, 4 σελίδες, 500 φιαλίδια μου πήραν, στέρεψα!

Just now, Efinikolaou είπε:

Αχ μακάρι να με έπιανε το δόντι πάρα όλο αυτό που ζω με την τουαλέτα!

Αχ μη το λες αγάπη μου..πονούσα 24 ώρες το 24ωρο επί 8 μέρες. Έκλαιγα, δε μπορούσα να κοιμηθώ ούτε να φάω, είχε παραλύσει όλη η αριστερή μου πλευρά μέχρι που νέκρωσε το δόντι. Προσπαθούσα να αντέξω μέχρι να κλείσω τρίμηνο αλλά δεν άντεξα φυσικά. Αυτό τον πόνο δεν θα τον ξεχάσω ποτέ. Οπότε πρόσεχε τι εύχεσαι ❤️

Just now, Ani!! είπε:

Κοριτσια πηρα απαντηση απο μικροβιολόγο.

1η χοριακη: 104

2η χοριακη: 242  μεσα σε 48 ωρες περίπου.

(3 μερες πριν την περίοδο σημερα να υπενθυμίσω.)  Καλα ειμαστε ε;;;

Σούπερ!! Μπράβο σου!!

  • Μου αρέσει 4

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

Κοριτσια πηρα απαντηση απο μικροβιολόγο.

1η χοριακη: 104

2η χοριακη: 242  μεσα σε 48 ωρες περίπου.

(3 μερες πριν την περίοδο σημερα να υπενθυμίσω.)  Καλα ειμαστε ε;;;

Πραγματι εχει φοβερη ζεστη να προσέχεις!! Περιμένουμε τα νεα σου αυριο!! Παλι καλα που το εφτιαξες αμεσα επισης το δοντι σου!

Μια χαρά είναι η χοριακη σου...σωστος διπλασιασμός!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Κορίτσια μου μόλις πήρα τις εξετάσεις μου... Όλα σούπερ ευτυχώς δόξα σόι ο θεουλης.. Πάει και αυτό :)

Μπράβο κορίτσι μου!!! Πάει κι αυτό το σκλοπατακι!!!! Γιουπι!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, natassaki2006 είπε:

Μια χαρά είναι η χοριακη σου...σωστος διπλασιασμός!

Ευχαριστώ κοριτσια! Τώρα παμε για το σημαντικό ραντεβου στις 14 στο γυναικολο! Μέχρι τότε θα διαβάζω νεα σας!!

Just now, Rafaelatarzan είπε:

σ πα εγω 2000 κερνάς να ξερεις....

Ωωωώωω ε όλο κ κατι θα δεις!! Σούπερ!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Κορίτσια μου μόλις πήρα τις εξετάσεις μου... Όλα σούπερ ευτυχώς δόξα σόι ο θεουλης.. Πάει και αυτό :)

Μπράβο ρε αγάπη! Εγώ να σου πω την αλήθεια αγχώνομαι λιγάκι..! Δε τρώω και κρέας τα τελευταία 4 χρόνια, αν και στην τελευταία μέτρηση αιματοκρίτη τον Φεβρουάριο είχα 39,5. Ξεκίνησα να τρώω και γλυκά την τελευταία εβδομάδα, ενώ πριν ούτε να τα δω, τέσπα, ο,τι κι αν βγει ρυθμίζεται. Επίσης έκανα εξέταση για το ενζυμο g6pg. Όταν γεννήθηκα μου είχαν βρει μερική έλλειψη και δεν το τσεκαρα ποτέ από τότε. Α, επίσης ρώτησα και για θρομβοφιλια και τελικά είχε δίκαιο ο εξωσωματικός μου και μια κοπέλα που μου είχε απαντήσει πάνω σε αυτό το ζήτημα: δεν μπορείς να κάνεις εξετάσεις διότι οι τες επηρεάζονται από την εγκυμοσύνη. Οπότε κάνω το σταυρό μου και συνεχίζω.

Επίσης, σήμερα μπαίνω στη 10η εβδομάδα (είμαι 9 ακριβώς) και τις τελευταίες 2-3 μέρες νιώθω καλύτερα. Βρε λες σιγά σιγά να περνάει όλο αυτό..? Μόνο ανακατωσουρα έχω, νορμάλ όμως και τεμπέλικο έντερο όπως όλες.

  • Μου αρέσει 2

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Μπράβο ρε αγάπη! Εγώ να σου πω την αλήθεια αγχώνομαι λιγάκι..! Δε τρώω και κρέας τα τελευταία 4 χρόνια, αν και στην τελευταία μέτρηση αιματοκρίτη τον Φεβρουάριο είχα 39,5. Ξεκίνησα να τρώω και γλυκά την τελευταία εβδομάδα, ενώ πριν ούτε να τα δω, τέσπα, ο,τι κι αν βγει ρυθμίζεται. Επίσης έκανα εξέταση για το ενζυμο g6pg. Όταν γεννήθηκα μου είχαν βρει μερική έλλειψη και δεν το τσεκαρα ποτέ από τότε. Α, επίσης ρώτησα και για θρομβοφιλια και τελικά είχε δίκαιο ο εξωσωματικός μου και μια κοπέλα που μου είχε απαντήσει πάνω σε αυτό το ζήτημα: δεν μπορείς να κάνεις εξετάσεις διότι οι τες επηρεάζονται από την εγκυμοσύνη. Οπότε κάνω το σταυρό μου και συνεχίζω.

Επίσης, σήμερα μπαίνω στη 10η εβδομάδα (είμαι 9 ακριβώς) και τις τελευταίες 2-3 μέρες νιώθω καλύτερα. Βρε λες σιγά σιγά να περνάει όλο αυτό..? Μόνο ανακατωσουρα έχω, νορμάλ όμως και τεμπέλικο έντερο όπως όλες.

ε, λογικό είναι να σου περνάνε όλα σιγά σιγά!! Είπαμε αυτά είναι του πρώτου τριμήνου!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Μπράβο ρε αγάπη! Εγώ να σου πω την αλήθεια αγχώνομαι λιγάκι..! Δε τρώω και κρέας τα τελευταία 4 χρόνια, αν και στην τελευταία μέτρηση αιματοκρίτη τον Φεβρουάριο είχα 39,5. Ξεκίνησα να τρώω και γλυκά την τελευταία εβδομάδα, ενώ πριν ούτε να τα δω, τέσπα, ο,τι κι αν βγει ρυθμίζεται. Επίσης έκανα εξέταση για το ενζυμο g6pg. Όταν γεννήθηκα μου είχαν βρει μερική έλλειψη και δεν το τσεκαρα ποτέ από τότε. Α, επίσης ρώτησα και για θρομβοφιλια και τελικά είχε δίκαιο ο εξωσωματικός μου και μια κοπέλα που μου είχε απαντήσει πάνω σε αυτό το ζήτημα: δεν μπορείς να κάνεις εξετάσεις διότι οι τες επηρεάζονται από την εγκυμοσύνη. Οπότε κάνω το σταυρό μου και συνεχίζω.

Επίσης, σήμερα μπαίνω στη 10η εβδομάδα (είμαι 9 ακριβώς) και τις τελευταίες 2-3 μέρες νιώθω καλύτερα. Βρε λες σιγά σιγά να περνάει όλο αυτό..? Μόνο ανακατωσουρα έχω, νορμάλ όμως και τεμπέλικο έντερο όπως όλες.

Αντε λίγο σου μείνε και το φάγες αγαπημένη το τρίμηνο... Και εγω ευτυχώς μόνο δύο μέρες είχα ανακατωσουρα αλλά μόνο αυτό... Λες να την γλιτώσουμε και να μαστε τόσο Τυχερές? Εγώ Κυριακή μπαίνω στην 8η βδομ και ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω... Όσο για την τουαλέτα δεν θα το πίστεψε τε.. Πιο πολύ πάω τώρα πάρα πριν... Χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 3

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Balloo είπε:

Μπράβο ρε αγάπη! Εγώ να σου πω την αλήθεια αγχώνομαι λιγάκι..! Δε τρώω και κρέας τα τελευταία 4 χρόνια, αν και στην τελευταία μέτρηση αιματοκρίτη τον Φεβρουάριο είχα 39,5. Ξεκίνησα να τρώω και γλυκά την τελευταία εβδομάδα, ενώ πριν ούτε να τα δω, τέσπα, ο,τι κι αν βγει ρυθμίζεται. Επίσης έκανα εξέταση για το ενζυμο g6pg. Όταν γεννήθηκα μου είχαν βρει μερική έλλειψη και δεν το τσεκαρα ποτέ από τότε. Α, επίσης ρώτησα και για θρομβοφιλια και τελικά είχε δίκαιο ο εξωσωματικός μου και μια κοπέλα που μου είχε απαντήσει πάνω σε αυτό το ζήτημα: δεν μπορείς να κάνεις εξετάσεις διότι οι τες επηρεάζονται από την εγκυμοσύνη. Οπότε κάνω το σταυρό μου και συνεχίζω.

Επίσης, σήμερα μπαίνω στη 10η εβδομάδα (είμαι 9 ακριβώς) και τις τελευταίες 2-3 μέρες νιώθω καλύτερα. Βρε λες σιγά σιγά να περνάει όλο αυτό..? Μόνο ανακατωσουρα έχω, νορμάλ όμως και τεμπέλικο έντερο όπως όλες.

Τι ωραια που νιώθεις καλύτερα! Θεωρώ πως το τρίμηνο που έρχεται ειναι απο τα καλύτερα γιατι δεν έχεις πολλά συμπτώματα κτλ εχεις κοιλια και τη χαιρεσαι..εχεις κιλά αλλα επισης τα χαιρεσαι γιατι ειναι λιγα και δεν πονάνε μεση κ αλλα τετοια που ίσως ερθουν μετα λογω κοιλουμπας! Προσωπική πηρα απο τον Γιωργάκη παντα! (Το πρώτο μωρο μου) 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo said:

Έτσι, πουθενά μόνες! Ναι, όλα τα έκανα, 4 σελίδες, 500 φιαλίδια μου πήραν, στέρεψα!

Αχ μη το λες αγάπη μου..πονούσα 24 ώρες το 24ωρο επί 8 μέρες. Έκλαιγα, δε μπορούσα να κοιμηθώ ούτε να φάω, είχε παραλύσει όλη η αριστερή μου πλευρά μέχρι που νέκρωσε το δόντι. Προσπαθούσα να αντέξω μέχρι να κλείσω τρίμηνο αλλά δεν άντεξα φυσικά. Αυτό τον πόνο δεν θα τον ξεχάσω ποτέ. Οπότε πρόσεχε τι εύχεσαι ❤️

Σούπερ!! Μπράβο σου!!

@Ani!!Τέλεια μωρό μου!!! Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

Κοριτσια πηρα απαντηση απο μικροβιολόγο.

1η χοριακη: 104

2η χοριακη: 242  μεσα σε 48 ωρες περίπου.

(3 μερες πριν την περίοδο σημερα να υπενθυμίσω.)  Καλα ειμαστε ε;;;

Πραγματι εχει φοβερη ζεστη να προσέχεις!! Περιμένουμε τα νεα σου αυριο!! Παλι καλα που το εφτιαξες αμεσα επισης το δοντι σου!

Μπράβο κορίτσι μου μια χαρα :)... Πάμε για τον υπέρηχο τωρα

  • Μου αρέσει 1

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Evouska said:

Ναι κ εγώ αυτό κατάλαβα ότι πρέπει να ακουστεί την επόμενη φορά η καρδούλα γι'αυτό αγχώθηκα ! Αλλά μετά μιλησαμε στο τηλεφωνο και μου είπε ότι μπορεί να είχα καθυστερημένη σύλληψη και μπορεί  γι'αυτό το λόγο να μην είχε αναπτυχθεί τόσο ακόμα το μωράκι παρόλο που βλέπαμε τον σάκο κανονικά και μεγαλύτερο από την πρώτη φορα! 

Εσύ απο φυσιολογική σύλληψη είσαι; Διαβασα τα σχολια αλλα είναι πολλά και δεν θυμάμαι! Έχουμε ακριβώς μια μέρα διαφορά απ ότι κατάλαβα!:x

 

Ναι, φυσιολογικά! Είμαστε η μειοψηφία :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...