Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Υβόννη said:

Χαχαχαχα ενω εγω πολυ ηρεμη, καθολου παρανοια που κοιτουσα το βυζι καθε λεπτο μπας κα φουσκωσει! Απο την ετ με αυτο το βυζι τα ειχα βαλει! Τελικα φουσκωσε μετα απο μηνες και δεν εχω πού να το στριμωξω τωρα!! Χαχαχα! Θα γελατε κι εσεις σε λιγο θα δεις! Να το χαρειτε οσο γινεται! Εγω αυτο ελεγα, ισως δεν μου ξανασυμβει, και οσο και να αγχωνομαι θα το χαρω οσο μπορω!

Ειμαι τωρα βδομαδα 23 (22+4 μερες και ωρες δεν εχω υπολογισει χαχα) και περιμενω ενα αγορακι!

Με το καλό ο γιόκας σου Υβόννη μου ! 
Ειναι μεγάλος έρωτας τα αγόρια !!!

Σορρυ στις κορίτσομάνες αλλά επειδη έχω γιο και είμαι τρελαμένη μια προκατάληψη την έχω ... τώρα στα 2 που έρχονται δε θα κάτσει και κανένα κοριτσάκι ;;; Για να δούμε τι θα λέω μετά :) 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Balloo said:

Να υποθέσω ότι άρχισε και τις κλωτσίτσες..? ❤️❤️❤️

Ναι αρχισε!! Και αλλο αγχος εκει μια μερα που δεν τον ενιωσα γιατι απλα κοιμοταν ο δολιος! Να κουναω την κοιλια σαν την παρανοικη! Γενικως μητροτητα και παρανοια πανε μαζι! Τωρα καταλαβαινω τη μαμα μου, αλλα δε θα της το πω ποτε χαχαχα!!

Just now, Joka said:

Με το καλο γλυκεια μου!!!Μακαρι να φτάσουμε ολες εκει που εισαι!!!Πολύτιμη η βοήθεια σου!!!:x

Θα φτασετε! Βημα βημα ομως! Εμενα αυτο με βοηθησε! Η αγαπημενη μου ατακα ειναι το so far so good! Την εχω σε ολη τη διαδρομη! Εξαλλου τι ειναι οι 9 μηνες; Πολλα σημερα κολλημενα μαζι:wub:

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Χαχαχαχα ενω εγω πολυ ηρεμη, καθολου παρανοια που κοιτουσα το βυζι καθε λεπτο μπας κα φουσκωσει! Απο την ετ με αυτο το βυζι τα ειχα βαλει! Τελικα φουσκωσε μετα απο μηνες και δεν εχω πού να το στριμωξω τωρα!! Χαχαχα! Θα γελατε κι εσεις σε λιγο θα δεις! Να το χαρειτε οσο γινεται! Εγω αυτο ελεγα, ισως δεν μου ξανασυμβει, και οσο και να αγχωνομαι θα το χαρω οσο μπορω!

Ειμαι τωρα βδομαδα 23 (22+4 μερες και ωρες δεν εχω υπολογισει χαχα) και περιμενω ενα αγορακι!

Τι ωραία!!! Με το καλό να κρατήσεις αγκαλιά το μωράκι σου!!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 said:

Με το καλό ο γιόκας σου Υβόννη μου ! 
Ειναι μεγάλος έρωτας τα αγόρια !!!

Σορρυ στις κορίτσομάνες αλλά επειδη έχω γιο και είμαι τρελαμένη μια προκατάληψη την έχω ... τώρα στα 2 που έρχονται δε θα κάτσει και κανένα κοριτσάκι ;;; Για να δούμε τι θα λέω μετά :) 

Ελπιζω να μην τον κακομαθω, γιατι ηδη εχω αρχισει!!!! Με το καλο τα διδυμακια σου!!! Καλα χαμος θα γινει σε αυτο το σπιτι!!!!!!!!!!!! Αγορακια, κοριτσακια οτι και να ειναι χαμος θα γινει!!!!!!!!!!!!!

Just now, Τουτουνι said:

Τι ωραία!!! Με το καλό να κρατήσεις αγκαλιά το μωράκι σου!!!!

Κι εσυ τα διδυμακια σου! Χαρηκα πολυ με την επιτυχια σου (σε διαβαζα κι εσενα κοριτσι μου πολυ)!! Ολα θα πανε τελεια!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Με το καλό ο γιόκας σου Υβόννη μου ! 
Ειναι μεγάλος έρωτας τα αγόρια !!!

Σορρυ στις κορίτσομάνες αλλά επειδη έχω γιο και είμαι τρελαμένη μια προκατάληψη την έχω ... τώρα στα 2 που έρχονται δε θα κάτσει και κανένα κοριτσάκι ;;; Για να δούμε τι θα λέω μετά :) 

Αχ πόσο συμφωνώ μαζί σου!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Ελπιζω να μην τον κακομαθω, γιατι ηδη εχω αρχισει!!!! Με το καλο τα διδυμακια σου!!! Καλα χαμος θα γινει σε αυτο το σπιτι!!!!!!!!!!!! Αγορακια, κοριτσακια οτι και να ειναι χαμος θα γινει!!!!!!!!!!!!!

Κι εσυ τα διδυμακια σου! Χαρηκα πολυ με την επιτυχια σου (σε διαβαζα κι εσενα κοριτσι μου πολυ)!! Ολα θα πανε τελεια!

Να Σάι καλά Υβωνη μου!!! Σε μια βδομάδα έχω ραντεβού για να ακούσουμε καρδούλες!!! Για να δούμε!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Καλά κορίτσια, αν δε το έβλεπα στο ημερολόγιο της εγκυμοσύνης ούτε καν θα το σκεφτόμουν! Μη κοιτάτε τώρα που το τεκμηριώνω κιόλας! Χαχαχα τρομάρα μου!

@Υβόννη μου να μπαίνεις συχνά πυκνά στο γκρουπ της παράνοιας! Είμαστε όλες τρελές εδώ! 

@Katzei1982 θα το φτιάξεις καλέ το τικεράκι σου ποτέ? 

Χαχαχαχ. Άμα σου πω ότι δεν το ξαναπροσπαθησα καθόλου.. Το άφησα στην τύχη του χάχα... 


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Ελπιζω να μην τον κακομαθω, γιατι ηδη εχω αρχισει!!!! Με το καλο τα διδυμακια σου!!! Καλα χαμος θα γινει σε αυτο το σπιτι!!!!!!!!!!!! Αγορακια, κοριτσακια οτι και να ειναι χαμος θα γινει!!!!!!!!!!!!!

Κι εσυ τα διδυμακια σου! Χαρηκα πολυ με την επιτυχια σου (σε διαβαζα κι εσενα κοριτσι μου πολυ)!! Ολα θα πανε τελεια!

Με το καλό ο γιόκας σου γλυκιά μου Υβόννη!!!τι τέλεια...δε πειράζει να τον κακομαθεις..Εγώ αυτό έκανα.. Και ακόμα κ τώρα που είναι κοτζάμ παλικάρι 14 χρονωνσλυβει με φιλάει ρούφηχτα κ μου λέει σε αγαπώ....λιωωωωωννωω..!!!

Τώρα να περάσει λίγο ο καιρός να του πω ότι περιμένει αδερφακι/α ..περιμένω πως κ πως..

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Με το καλό ο γιόκας σου Υβόννη μου ! 
Ειναι μεγάλος έρωτας τα αγόρια !!!

Σορρυ στις κορίτσομάνες αλλά επειδη έχω γιο και είμαι τρελαμένη μια προκατάληψη την έχω ... τώρα στα 2 που έρχονται δε θα κάτσει και κανένα κοριτσάκι ;;; Για να δούμε τι θα λέω μετά :) 

Αχ κοριτσι μου,δεν ξερω τι θα γινει κι εννοειται ενα γερο παιδακι θελω αλλα ονειρευομαι αγορακι κι εχω και προαισθημα απ την αρχη!!Βεβαια ο αντρας μου εδω και χρονια τωρα ονειρευεται κοριτσακι οποτε οκ,ας κανουμε ενα παιδακι γερο κι ας ειναι οτι,θέλει!

  • Μου αρέσει 2

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Υβόννη είπε:

Χαχαχαχα ενω εγω πολυ ηρεμη, καθολου παρανοια που κοιτουσα το βυζι καθε λεπτο μπας κα φουσκωσει! Απο την ετ με αυτο το βυζι τα ειχα βαλει! Τελικα φουσκωσε μετα απο μηνες και δεν εχω πού να το στριμωξω τωρα!! Χαχαχα! Θα γελατε κι εσεις σε λιγο θα δεις! Να το χαρειτε οσο γινεται! Εγω αυτο ελεγα, ισως δεν μου ξανασυμβει, και οσο και να αγχωνομαι θα το χαρω οσο μπορω!

Ειμαι τωρα βδομαδα 23 (22+4 μερες και ωρες δεν εχω υπολογισει χαχα) και περιμενω ενα αγορακι!

Τέλεια κοριτσάκι μου όμορφο.. Με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το μωράκι σου το ζουμπουρλουδικο... Να σε ρωτήσω σχετικα με σαμπουάν και αφρόλουτρο έπαιρνες κάτι συγκεκριμένο η δεν υπήρχε θέμα? Και με τα γλυκάκια και τα παγωτάκια που τρελαίνομαι στην αρχή έτρωγες? Μου πε ο γιατρός να τρώω αλλά με μέτρο όπως και το αλάτι... 


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 said:

Με το καλό ο γιόκας σου γλυκιά μου Υβόννη!!!τι τέλεια...δε πειράζει να τον κακομαθεις..Εγώ αυτό έκανα.. Και ακόμα κ τώρα που είναι κοτζάμ παλικάρι 14 χρονωνσλυβει με φιλάει ρούφηχτα κ μου λέει σε αγαπώ....λιωωωωωννωω..!!!

Τώρα να περάσει λίγο ο καιρός να του πω ότι περιμένει αδερφακι/α ..περιμένω πως κ πως..

 

Αχ λιωνωωωωωωωωωωω!!!!!! Να τον χαιρεσαι τον πριγκιπα σου! Γερος κα καλοτυχος να ειναι! Αχ ναι θα χαρει πολυ με το νεο μελος/μελη!! Θα ειναι ο μεγαλος αδερφος! Ο αντρας μου εχει δυο αδερφες, η μια ειναι 12 χρονια μικροτερη! Αδυναμια φουλ!!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Αχ λιωνωωωωωωωωωωω!!!!!! Να τον χαιρεσαι τον πριγκιπα σου! Γερος κα καλοτυχος να ειναι! Αχ ναι θα χαρει πολυ με το νεο μελος/μελη!! Θα ειναι ο μεγαλος αδερφος! Ο αντρας μου εχει δυο αδερφες, η μια ειναι 12 χρονια μικροτερη! Αδυναμια φουλ!!!

Έτσι έτσι πάει....!!!!

Θα τρελαθούμε ομαδικώς εδώ μέσα...Ο αντρουλης μου να δεις από την Τρίτη κ μετά είναι εντελώς αλλού.. δε μπορεί να το διαχειριστεί...να τον φάω μου έρχεται..!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofi8 είπε:

Γειά σας κορίτσια! Είμαι κι εγώ έγκυος πρώτη φορά! είμαι στην 7η εβδομάδα και εχθές ακούσαμε την καρδούλα του! τι υπέροχο συναίσθημα και συγκινητικό! ένα θαύμα είναι η ζωή! Εύχομαι όλα να  πάνε καλά σε όλες μας !!!

Καλώς μας ήρθες! Σου εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!


KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 said:

Τέλεια κοριτσάκι μου όμορφο.. Με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το μωράκι σου το ζουμπουρλουδικο... Να σε ρωτήσω σχετικα με σαμπουάν και αφρόλουτρο έπαιρνες κάτι συγκεκριμένο η δεν υπήρχε θέμα? Και με τα γλυκάκια και τα παγωτάκια που τρελαίνομαι στην αρχή έτρωγες? Μου πε ο γιατρός να τρώω αλλά με μέτρο όπως και το αλάτι... 

Εγω σαμπουαν και μαλακτικο κανονικα επαιρνα και παιρνω. Ομως αφρολουτρο πηρα ενα παιδικο γιατι εμενα ξεκινησαν οι υπεροχοι εμετοι εκει στην 8 βδομαδα και δεν αντεχα εντονες μυρωδιες... Αποσμητικο πηρα κρυσταλλο (crystal body deodorant) και κανει φοβερη δουλεια. Επισης κρεμα σωματος δεν εβαζα, αλλα πηρα αμυγδαλελαιο που βαζω μεχρι και σημερα.  Δεν μου ειπε κατι η γιατρος, απλα εγω ειπα να το κανω οσο πιο natural μπορω.

Γλυκακια να σου πω δεν ετρωγα γιατι δεν μου αρεσουν (και καποθ εδω θα με πεταξετε εξω χαχα)! Αλλα με μετρο μου ειπε να τρωω, οπως οτ λεει και ο γιατρος σου! Καλο θα ειναι ομως να μην αντικαθιστας γευμα για το γλυκο. Δηλαδη φαε εννοειται το παγωτακι σου αλλα οχι αντι βραδινο! Θελουμε ενεργεια τωρα!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...