Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, natassaki2006 said:

Με το καλό ο γιόκας σου γλυκιά μου Υβόννη!!!τι τέλεια...δε πειράζει να τον κακομαθεις..Εγώ αυτό έκανα.. Και ακόμα κ τώρα που είναι κοτζάμ παλικάρι 14 χρονωνσλυβει με φιλάει ρούφηχτα κ μου λέει σε αγαπώ....λιωωωωωννωω..!!!

Τώρα να περάσει λίγο ο καιρός να του πω ότι περιμένει αδερφακι/α ..περιμένω πως κ πως..

 

Και εγώ Νατάσα μου δεν έχω πει τίποτα ... προχθές μου έλεγε όταν πέσαμε για ύπνο «μαμά, μακάρι να είχα ένα αδερφάκι!!

Του λέω «ναι ε;;»
και μου λέει «ναι, ξέρεις μερικές φορές βαριέμαι μόνος μου...» 

Πως δεν τα έμπηξα δεν ξέρω ... ήταν και σκοτεινά και τη γλίτωσα ...

Κατα Σεπτέμβρη - μη σου πω Οκτώβρη πρώτα ο θεός να είναι όλα καλά θα του το πούμε ... 

Θα του πω «ξέρω ότι ζήτησες ένα αλλά επειδή η μαμά και ο μπαμπάς προσπάθησαν πολύ θα έχεις 2...» 

Θα του ρθει ταμπλάς!!! Χαχαχαχα 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Efinikolaou είπε:

Μιλάμε για πονοοοο!!! Απλά εγώ φοβήθηκα γιατί έχω το αιμάτωμα τώρα το διαολεμενο που άιντε να φύγει!

Αχ σε καταλαβαίνω..ελπίζω να φύγει γρήγορα η τρομάρα που πήρες!!

Just now, Katzei1982 είπε:

Χαχαχαχ. Άμα σου πω ότι δεν το ξαναπροσπαθησα καθόλου.. Το άφησα στην τύχη του χάχα... 

Τς τς τς τεμπέλω

Just now, chris79 είπε:

Και εγώ Νατάσα μου δεν έχω πει τίποτα ... προχθές μου έλεγε όταν πέσαμε για ύπνο «μαμά, μακάρι να είχα ένα αδερφάκι!!

Του λέω «ναι ε;;»
και μου λέει «ναι, ξέρεις μερικές φορές βαριέμαι μόνος μου...» 

Πως δεν τα έμπηξα δεν ξέρω ... ήταν και σκοτεινά και τη γλίτωσα ...

Κατα Σεπτέμβρη - μη σου πω Οκτώβρη πρώτα ο θεός να είναι όλα καλά θα του το πούμε ... 

Θα του πω «ξέρω ότι ζήτησες ένα αλλά επειδή η μαμά και ο μπαμπάς προσπάθησαν πολύ θα έχεις 2...» 

Θα του ρθει ταμπλάς!!! Χαχαχαχα 

Αχ τελειααααααααα ❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Αληθεια?Λαθος τα εβγαζα κι εγω?Σημερα ειμαι 8+4 αρα ειμαι στην 9η?Μπηκα στον 3ο?

Η βιοιατρικη μου εβγαλε την ψυχη.Ενω μου ειπαν οτι χθες θα εβγαιναν τα αποτελεσματα δεν τα εβγαλαν.Θα τα στειλουν ειπαν σημερα.Και μ εχει φαει η αγωνια.Σημερα παλι σερνομαι και ζοριζομαι πολυ με τη ζεστη.

Ο Μαστρο. μου ειχε πει οχι ξαπλα,να πηγαινω βόλτες,σεξ επιτρέπεται χωρις αγριαδες,ολα κανονικα και δουλειές και ολα,μονο οχι βαρη και να μην κουραζομαι πολυ.Σχεδον ολα κανονικα,η εγκυμοσυνη δεν ειναι αρρωστια.Τα ιδια μου ειπε και η γυναικολογος μου και γενικα νιωθω πολυ ανετα με αυτές τις οδηγιες.

Ευτυχως ειμαι πολυ καλα ως τωρα,ελαχιστα συμπτωματα.

Επειδή τον Προγεννητικό τον έκανα και εγώ στην βιοϊατρική μου είπαν ότι τις απαντήσεις δεν τις στέλνουν πια και μπαίνω με κωδικούς σε μία εφαρμογή που έχουν φτιάξει και είναι μέσα όλο το ιστορικό μου και όλες οι εξετάσεις.
Εσυ που της έκανες; Σε ποια βιοϊατρική;


KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofi8 είπε:

ευχαριστώ πολύ!!! 

Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι  όλες τις κοπέλες σχετικά με το νοσοκομείο που θέλουν να γεννήσουν. Σκέφτομαι να πάω στο Αρεταίειο γιατί ο γιατρός μου, αν κ πάρα πολύ καλός, είναι μόνο στο Ρέα. Γνωρίζει κάποια σχετικά με τους γιατρούς αυτού του νοσοκομείου; 

 

Καλώς ήρθες στην παρέα μας κορίτσι μου!!! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!

Σχετικά με το Αρεταίειο επειδή έχω μια πολύ καλή φίλη που δουλεύει εκεί και την είχα ρωτήσει πρόσφατα, μου είπε ότι πάρα πολύ καλός είναι ο διευθυντής που λέγεται Βλάχος. Έχει και ιδιωτικό ιατρείο. Θα σου πρότεινα,αν σε ενδιαφέρει, να κάνεις πρώτα μια ιδιωτική επίσκεψη και μετά να σε βλέπει στο νοσοκομείο. Αν χρειαστείς κάτι παραπάνω πες μου να ρωτήσω τη φίλη μου!

  • Μου αρέσει 1

1jUcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofi8 είπε:

Γειά σας κορίτσια! Είμαι κι εγώ έγκυος πρώτη φορά! είμαι στην 7η εβδομάδα και εχθές ακούσαμε την καρδούλα του! τι υπέροχο συναίσθημα και συγκινητικό! ένα θαύμα είναι η ζωή! Εύχομαι όλα να  πάνε καλά σε όλες μας !!!

Συγχαρητήρια! Καλωσήλθες στην ομάδα μας!!  Με το καλό να πάρεις αγκαλια το μωράκι σου!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, chris79 είπε:

Και εγώ Νατάσα μου δεν έχω πει τίποτα ... προχθές μου έλεγε όταν πέσαμε για ύπνο «μαμά, μακάρι να είχα ένα αδερφάκι!!

Του λέω «ναι ε;;»
και μου λέει «ναι, ξέρεις μερικές φορές βαριέμαι μόνος μου...» 

Πως δεν τα έμπηξα δεν ξέρω ... ήταν και σκοτεινά και τη γλίτωσα ...

Κατα Σεπτέμβρη - μη σου πω Οκτώβρη πρώτα ο θεός να είναι όλα καλά θα του το πούμε ... 

Θα του πω «ξέρω ότι ζήτησες ένα αλλά επειδή η μαμά και ο μπαμπάς προσπάθησαν πολύ θα έχεις 2...» 

Θα του ρθει ταμπλάς!!! Χαχαχαχα 

Αχ τι ωραία....Η ψυχή μου...Θα πάθει σοκ...Πόσο είναι ο γιος σου????

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Αχ τι ωραία....Η ψυχή μου...Θα πάθει σοκ...Πόσο είναι ο γιος σου????

Αχχαχ πωπω θα ήθελα να δω το βλέμμα του οταν θα του το ανακοινώσεις! Πραγματι ποσο ειναι;; 

Όταν του δικού μου του είπα πως σε λιγο καιρο θα έρθει μπεμπακι μου είπε απλα "Όχι τωρα θελω" (2χρονων κ 4 μηνων) :)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Επειδή τον Προγεννητικό τον έκανα και εγώ στην βιοϊατρική μου είπαν ότι τις απαντήσεις δεν τις στέλνουν πια και μπαίνω με κωδικούς σε μία εφαρμογή που έχουν φτιάξει και είναι μέσα όλο το ιστορικό μου και όλες οι εξετάσεις.
Εσυ που της έκανες; Σε ποια βιοϊατρική;

Εμένα μου δίνουν κάθε φορά ένα PIN και όταν έρχονται στο mail οι εξετάσεις βάζω το πιν και τις βλέπω αλλά μετά πρέπει να τις παραλάβεις κανονικά γιατί μετά από 14 μέρες νομίζω λήγει το πιν. Είναι κάτι άλλο αυτό που λες; Δλδ μπαίνεις και τα βλέπεις όλα συγκεντρωμένα και δεν χάνονται μετά από κάποιες μέρες? Να ρωτήσω κι εγώ άμα είναι.


1jUcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Υβόννη είπε:

Εγω σαμπουαν και μαλακτικο κανονικα επαιρνα και παιρνω. Ομως αφρολουτρο πηρα ενα παιδικο γιατι εμενα ξεκινησαν οι υπεροχοι εμετοι εκει στην 8 βδομαδα και δεν αντεχα εντονες μυρωδιες... Αποσμητικο πηρα κρυσταλλο (crystal body deodorant) και κανει φοβερη δουλεια. Επισης κρεμα σωματος δεν εβαζα, αλλα πηρα αμυγδαλελαιο που βαζω μεχρι και σημερα.  Δεν μου ειπε κατι η γιατρος, απλα εγω ειπα να το κανω οσο πιο natural μπορω.

Γλυκακια να σου πω δεν ετρωγα γιατι δεν μου αρεσουν (και καποθ εδω θα με πεταξετε εξω χαχα)! Αλλα με μετρο μου ειπε να τρωω, οπως οτ λεει και ο γιατρος σου! Καλο θα ειναι ομως να μην αντικαθιστας γευμα για το γλυκο. Δηλαδη φαε εννοειται το παγωτακι σου αλλα οχι αντι βραδινο! Θελουμε ενεργεια τωρα!

Ευχαριστω πολύ κοριτσάκι μου γλυκό για τις απαντήσεις... Με το καλό το αντρακι σου❤️❤️❤️

Just now, Efinikolaou είπε:

Άλλες τόσες βδομάδες σχεδόν!!

Σαν νεράκι θα περάσουν και δεν θα το καταλάβεις... Εδώ με όλες εμάς την τρελοπαρεα❤️

Just now, chris79 είπε:

6 είναι 

Παιδάκι μου γλυκό θα τρελαθεί από τη Χαρα του❤️

  • Μου αρέσει 2

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Επειδή τον Προγεννητικό τον έκανα και εγώ στην βιοϊατρική μου είπαν ότι τις απαντήσεις δεν τις στέλνουν πια και μπαίνω με κωδικούς σε μία εφαρμογή που έχουν φτιάξει και είναι μέσα όλο το ιστορικό μου και όλες οι εξετάσεις.
Εσυ που της έκανες; Σε ποια βιοϊατρική;

Αληθεια?Δε μου ειπαν κατι τετοιο εμενα.Τι εφαρμογη?Εμενα σημερα μου ειπαν οτι θα τα στειλουν το απογευμα.Με κωδικο εννοειται για να διαβασω το mail.Βιοιατρικη Δάφνης.


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, @ngelina81 είπε:

Εμένα μου δίνουν κάθε φορά ένα PIN και όταν έρχονται στο mail οι εξετάσεις βάζω το πιν και τις βλέπω αλλά μετά πρέπει να τις παραλάβεις κανονικά γιατί μετά από 14 μέρες νομίζω λήγει το πιν. Είναι κάτι άλλο αυτό που λες; Δλδ μπαίνεις και τα βλέπεις όλα συγκεντρωμένα και δεν χάνονται μετά από κάποιες μέρες? Να ρωτήσω κι εγώ άμα είναι.

Εμένα μου έδωσαν ένα pin για να κάνω εγγραφή στο βιοϊατρική digital  από εκεί βλέπω όσες εξετάσεις έχω κάνει μέχρι τώρα στην βιοϊατρική! Να φανταστείς ότι απόρησα όταν μπήκα και το είδα λέω «μπράβο πολύ μπροστά η βιοϊατρική»

@Joka αφορά και εσένα αυτό!

εγώ βιοϊατρική Παλλήνης!!


KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, @ngelina81 είπε:

Εμένα μου δίνουν κάθε φορά ένα PIN και όταν έρχονται στο mail οι εξετάσεις βάζω το πιν και τις βλέπω αλλά μετά πρέπει να τις παραλάβεις κανονικά γιατί μετά από 14 μέρες νομίζω λήγει το πιν. Είναι κάτι άλλο αυτό που λες; Δλδ μπαίνεις και τα βλέπεις όλα συγκεντρωμένα και δεν χάνονται μετά από κάποιες μέρες? Να ρωτήσω κι εγώ άμα είναι.

Ναι αυτο.


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, @ngelina81 είπε:

Εμένα μου δίνουν κάθε φορά ένα PIN και όταν έρχονται στο mail οι εξετάσεις βάζω το πιν και τις βλέπω αλλά μετά πρέπει να τις παραλάβεις κανονικά γιατί μετά από 14 μέρες νομίζω λήγει το πιν. Είναι κάτι άλλο αυτό που λες; Δλδ μπαίνεις και τα βλέπεις όλα συγκεντρωμένα και δεν χάνονται μετά από κάποιες μέρες? Να ρωτήσω κι εγώ άμα είναι.

Εμένα μου έδωσαν ένα pin για να κάνω εγγραφή στο βιοϊατρική digital  από εκεί βλέπω όσες εξετάσεις έχω κάνει μέχρι τώρα στην βιοϊατρική! Να φανταστείς ότι απόρησα όταν μπήκα και το είδα λέω «μπράβο πολύ μπροστά η βιοϊατρική»

@Joka αφορά και εσένα αυτό!

εγώ βιοϊατρική Παλλήνης!!

  • Ευχαριστώ 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...