Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, DizzyツMommy είπε:

      Ναι μεν αλλά από την άλλη το αφήνεις από Σεπτέμβριο - Οκτωβρίο; Αυτά σκέφτομαι, και θα το δούμε αν όλα πάνε καλά. Σου εύχομαι να είναι καλύτερα τότε και ας είναι κ κατακαλόκαιρο!

      Κ αυτό που λες σκέφτομαι ! Γενικά όλα Μ φταίνε κ μένα τώρα .  Έχεις δίκιο ας είναι όλα καλά κ ας είναι όποτε θέλει

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, natassaki2006 said:

Γλυκιά μου Υβόννη με τα όμορφα λόγια σου!!!!

 

Just now, Nephelie said:

Ποσο φοβερη τυπισσα πρεπει να εισαι! Και ποσο καλος ανθρωπος..Δεν υπαρχεις κοριτσι μου χιλια ευχαριστουμε !να εισαι παντα καλά!

Κοριτσακια μου αλοιμονο! Απλα ειμαι στην εγκυμοσυνη μου πιο μπροστα και οτι λετε τωρα τα λεγαμε κι εμεις τοτε! Οποτε σας διαβαζω κι εσας, μηπως μπορω να σας χαλαρωσω λιγο αν χρειαζεται! Ολα καλα θα πανε, δεν ειναι τοσο ευθραυστα τα μωρακια μας θα το δειτε! Εγω ειχα και πονακια περιοδου κα ελεγα να δεις θα αδιαθετησω χαχαχαχα! Μεχρι 4 μηνων αυτο ελεγα! Εβλεπα το μωρο στον υπερηχο και νομιζα ειναι απο καπου αλλου οχι απο μεσα μου! Τοσο δυσκολο να το πιστεψω!!! Αν ακουτε το σωμα σας παντως ξερει τι να κανει! Εχουμε ενστικτο μανουλας καλε!!!!Και για αποριες να πρηζετε το γιατρο εννοειται! Μη ντρεπεστε! Ουτε για οργασμο, ουτε για το σεξ, ουτε γιατι το βυζι ειναι σημερα πιο μακρουλο χαχα!  Γι'αυτο τους εχουμε!! Εμεις φταιμε που ειμαστε θερμες γυναικες με ορμονη καγκελο; Οι αντρες παλι αποχη και υπομονη χαχαχα!

Ευχομαι να εχετε υπεροχες εγκυμοσυνες και εγω θα πεταγομαι συχνα πυκνα χιχιχχιχιχχι! Μην ξεχνατε να το απολαυσετε και λιγο φουσκοκοιλιτσες μου!

  • Μου αρέσει 6
  • Χαχα 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τσουπ, ξαφνικά βρεθήκατε μια εβδομάδα παραπάνω όλες!!! Χαχαχαχα! @Katzei1982 το μεσημέρι θα πάρει ο καλός μου τα αποτελέσματα, μετά τη δουλειά!

Κορίτσια είναι όπως στα γενέθλιά μας. Δε λέμε, έκλεισα τα 35 και μπαίνω στα 36? Είναι η ίδια λογική. 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 4

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Τσουπ, ξαφνικά βρεθήκατε μια εβδομάδα παραπάνω όλες!!! Χαχαχαχα! @Katzei1982 το μεσημέρι θα πάρει ο καλός μου τα αποτελέσματα, μετά τη δουλειά!

Καλε εγω σε ολους και στη γιατρο ειπα οτι ειμαι στην 8η βδομαδα και δε μου ειπε τιποτα.Πως την πατησαμε ετσι??Και σβηνω μερες να το συμπληρωσω αυτο το 1ο τριμηνο μπας και ηρεμήσω και χαρώ λιγο!!!

  • Χαχα 2

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Αυτή η βιοϊατρική θα μας βγάλει την ψυχή.. Άστα με τη ζέστη και γω δεν την παλεύω καθόλου.. Και το air condition καθόλου δεν το θέλω αλλά αναγκαστικά το βάζω λίγο.. 

Απ ότι κατάλαβα ναι... Γιατί λέει ότι ξεκινάει από την συμπλήρωση ας πούμε 6e0d... Πάμε γεράαααα να φάμε το πρώτο τρίμηνο χαχα

Καλά εγώ θα λέω 6+1 για να είμαι πιο προσεκτική!!! Χαχαχχαχαχαχαχα

  • Χαχα 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

 

Κοριτσακια μου αλοιμονο! Απλα ειμαι στην εγκυμοσυνη μου πιο μπροστα και οτι λετε τωρα τα λεγαμε κι εμεις τοτε! Οποτε σας διαβαζω κι εσας, μηπως μπορω να σας χαλαρωσω λιγο αν χρειαζεται! Ολα καλα θα πανε, δεν ειναι τοσο ευθραυστα τα μωρακια μας θα το δειτε! Εγω ειχα και πονακια περιοδου κα ελεγα να δεις θα αδιαθετησω χαχαχαχα! Μεχρι 4 μηνων αυτο ελεγα! Εβλεπα το μωρο στον υπερηχο και νομιζα ειναι απο καπου αλλου οχι απο μεσα μου! Τοσο δυσκολο να το πιστεψω!!! Αν ακουτε το σωμα σας παντως ξερει τι να κανει! Εχουμε ενστικτο μανουλας καλε!!!!Και για αποριες να πρηζετε το γιατρο εννοειται! Μη ντρεπεστε! Ουτε για οργασμο, ουτε για το σεξ, ουτε γιατι το βυζι ειναι σημερα πιο μακρουλο χαχα!  Γι'αυτο τους εχουμε!! Εμεις φταιμε που ειμαστε θερμες γυναικες με ορμονη καγκελο; Οι αντρες παλι αποχη και υπομονη χαχαχα!

Ευχομαι να εχετε υπεροχες εγκυμοσυνες και εγω θα πεταγομαι συχνα πυκνα χιχιχχιχιχχι! Μην ξεχνατε να το απολαυσετε και λιγο φουσκοκοιλιτσες μου!

Εννοείταιιιιιιιιι κοριτσάκι μου γλυκό.. Μόλις δεις να μας πιάνει η παράνοια βάλε μας γρήγορα στη θέση μας.. Πόσο είσαι τώρα? 

  • Μου αρέσει 1

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Balloo είπε:

Τσουπ, ξαφνικά βρεθήκατε μια εβδομάδα παραπάνω όλες!!! Χαχαχαχα! @Katzei1982 το μεσημέρι θα πάρει ο καλός μου τα αποτελέσματα, μετά τη δουλειά!

Κορίτσια είναι όπως στα γενέθλιά μας. Δε λέμε, έκλεισα τα 35 και μπαίνω στα 36? Είναι η ίδια λογική. 

Καλά λες και μιλάει ο άντρας μου τωρα... Καλέ τα ίδια ακριβώς μου ειπε... Μου λέει σαν τα γενέθλια χαχαχα καλά αποτελέσματα κοριτσάκι μου. Θα περιμένουμε νέα σου.. 

  • Χαχα 1

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Καλημέρα! Κι εγώ το έχω πάθει 2 φορές! Είχε συζητηθεί σε άλλη ομάδα και οι παλαιότερες είχαν πει ότι είναι φυσιολογικό, οπότε δεν το έδωσα σημασία! Τη δεύτερη φορά με έπιασαν και πονάκια αλλά πέρασαν γρήγορα.

Καλημέρα καλή μου Υβόννη ❤️❤️❤️

Μιλάμε για πονοοοο!!! Απλά εγώ φοβήθηκα γιατί έχω το αιμάτωμα τώρα το διαολεμενο που άιντε να φύγει!


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά κορίτσια, αν δε το έβλεπα στο ημερολόγιο της εγκυμοσύνης ούτε καν θα το σκεφτόμουν! Μη κοιτάτε τώρα που το τεκμηριώνω κιόλας! Χαχαχα τρομάρα μου!

@Υβόννη μου να μπαίνεις συχνά πυκνά στο γκρουπ της παράνοιας! Είμαστε όλες τρελές εδώ! 

@Katzei1982 θα το φτιάξεις καλέ το τικεράκι σου ποτέ? 


MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Katzei1982 said:

Εννοείταιιιιιιιιι κοριτσάκι μου γλυκό.. Μόλις δεις να μας πιάνει η παράνοια βάλε μας γρήγορα στη θέση μας.. Πόσο είσαι τώρα? 

Χαχαχαχα ενω εγω πολυ ηρεμη, καθολου παρανοια που κοιτουσα το βυζι καθε λεπτο μπας κα φουσκωσει! Απο την ετ με αυτο το βυζι τα ειχα βαλει! Τελικα φουσκωσε μετα απο μηνες και δεν εχω πού να το στριμωξω τωρα!! Χαχαχα! Θα γελατε κι εσεις σε λιγο θα δεις! Να το χαρειτε οσο γινεται! Εγω αυτο ελεγα, ισως δεν μου ξανασυμβει, και οσο και να αγχωνομαι θα το χαρω οσο μπορω!

Ειμαι τωρα βδομαδα 23 (22+4 μερες και ωρες δεν εχω υπολογισει χαχα) και περιμενω ενα αγορακι!

  • Μου αρέσει 7

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Χαχαχαχα ενω εγω πολυ ηρεμη, καθολου παρανοια που κοιτουσα το βυζι καθε λεπτο μπας κα φουσκωσει! Απο την ετ με αυτο το βυζι τα ειχα βαλει! Τελικα φουσκωσε μετα απο μηνες και δεν εχω πού να το στριμωξω τωρα!! Χαχαχα! Θα γελατε κι εσεις σε λιγο θα δεις! Να το χαρειτε οσο γινεται! Εγω αυτο ελεγα, ισως δεν μου ξανασυμβει, και οσο και να αγχωνομαι θα το χαρω οσο μπορω!

Ειμαι τωρα βδομαδα 23 (22+4 μερες και ωρες δεν εχω υπολογισει χαχα) και περιμενω ενα αγορακι!

Να υποθέσω ότι άρχισε και τις κλωτσίτσες..? ❤️❤️❤️


MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Χαχαχαχα ενω εγω πολυ ηρεμη, καθολου παρανοια που κοιτουσα το βυζι καθε λεπτο μπας κα φουσκωσει! Απο την ετ με αυτο το βυζι τα ειχα βαλει! Τελικα φουσκωσε μετα απο μηνες και δεν εχω πού να το στριμωξω τωρα!! Χαχαχα! Θα γελατε κι εσεις σε λιγο θα δεις! Να το χαρειτε οσο γινεται! Εγω αυτο ελεγα, ισως δεν μου ξανασυμβει, και οσο και να αγχωνομαι θα το χαρω οσο μπορω!

Ειμαι τωρα βδομαδα 23 (22+4 μερες και ωρες δεν εχω υπολογισει χαχα) και περιμενω ενα αγορακι!

Με το καλο γλυκεια μου!!!Μακαρι να φτάσουμε ολες εκει που εισαι!!!Πολύτιμη η βοήθεια σου!!!:x


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου τλεευταιο που γραφω! Ναι 6+1 εισαι εβδομη βδομαδα! Ξερετε πώς το βρηκαμε εμεις αυτο για τη μετρηση; Ειπαμε να κανουμε σεξ μετα το πρωτο τριμηνο, παρολο που ειχαμε το οκ (Γερμανια εδω βλεπετε) και το εψαξε η κολωνα του σπιτιου χαχαχαχα!!!!!!! Τελικα παλι στερηση ειχαμε γιατι φοβομουν, αλλα τουλαχιστον μαθαμε να μετραμε!!! Αυτα τα pregnancy maths οτι να 'ναι!

  • Χαχα 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...