Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

ΚΑΡΟΤΣΙ ΠΑΙΔΙΟΥ


Recommended Posts

Μανούλες καλησπέρα!! Καλό μας κουράγιο με τη ζέστη!! Θα ήθελα τη γνώμη σας γιατί είμαι σε αναζήτηση καροτσιού!! Πήγα σήμερα prenatal και mothercare και μου άρεσαν πολύ της inglesina το trilogy και της peg-perego!! Θέλετε να μου πείτε γνώμες όσες τα έχετε δοκιμάσει στα παιδάκια σας να δω τα συν και τα πλην!! Επίσης τα ρουχαλάκια του μωρού από που τα ψωνίσατε?? Από τα καταστήματα όπως mothercare και prenatal ή μέσω internet?? Σας ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας και τις απαντήσεις σας!! Με το καλό σε όλες μας!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, mar6487 είπε:

Μανούλες καλησπέρα!! Καλό μας κουράγιο με τη ζέστη!! Θα ήθελα τη γνώμη σας γιατί είμαι σε αναζήτηση καροτσιού!! Πήγα σήμερα prenatal και mothercare και μου άρεσαν πολύ της inglesina το trilogy και της peg-perego!! Θέλετε να μου πείτε γνώμες όσες τα έχετε δοκιμάσει στα παιδάκια σας να δω τα συν και τα πλην!! Επίσης τα ρουχαλάκια του μωρού από που τα ψωνίσατε?? Από τα καταστήματα όπως mothercare και prenatal ή μέσω internet?? Σας ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας και τις απαντήσεις σας!! Με το καλό σε όλες μας!!

 

Με το καλό σου εύχομαι!!!Εγώ πήρα το inglesina aptica και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη,  με καταβολεψε η καλαθουνα που έχει έναν μοχλό μπροστά και σηκώνεις την πλατουλα(πάντα την έχω με κλήση γιατί η μπεμπα μου έχει παλινδρόμηση), το peg perego book που είχα δει δεν μου άρεσε γιατί πρώτον ήταν κοντό το ύψος του χερουλιου για μένα που είναι ψηλή,  δεύτερον δεν πέφτει εντελώς ώστε να έρθει σε ευθεία το μωρό για να κοιμηθεί,  έχει σαν καθιστή θέση μέσα....το trilogy δεν το ξέρω καθόλου αλλά ανάμεσα σε αυτά τα δύο το trilogy θα έπαιρνα....ρουχαλάκια πηρα( πανουλες, σελτεδακια από Λητώ και κουβέρτες (ρούχα απο mayoral, orchestra και prenatal ζιπουνακια και οτι μου εδωσε η αδερφγ μου....)

  • Μου αρέσει 1

CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Τα ρούχα στο mothercare έχουν καλή ποιότητα, σχεδόν όλα είναι από εκεί. Κάποια λίγα τα πήρα από το Λητώ και το Kiddo κι επίσης μου βγήκαν καλά. Από το ίντερνετ δεν έχω εμπειρία. Με το καλό το μωράκι σου! :wub: 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Εγω πηρα το inglesina trilogy γιατι ηταν το μοναδικο που χωρουσε στο αυτοκινητο μου! Ανοιγοκλεινει πανευκολα (και με το ενα χερι) και ειναι πολυ ελαφρυ... απλα δεν ειναι αυτο που λεμε στιβαρο καροτσι! Ωστοσο δεν εχουμε αντιμετωπισει καποιο προβλημα εδω και 9 μηνες που το εχουμε! Αν θες κατι αλλο, με ρωτας!

Τα κορμακια του mothercare ειναι τα καλυτερα ποιοτικα! Απο ρουχα ομως δεν τρελαινομαο για τα σχεδια τους.. εγω ψωνιζω πολυ απο h&m και zara! 

Link to comment
Share on other sites

On 1/8/2020 at 10:17 ΜΜ, mar6487 είπε:

Μανούλες καλησπέρα!! Καλό μας κουράγιο με τη ζέστη!! Θα ήθελα τη γνώμη σας γιατί είμαι σε αναζήτηση καροτσιού!! Πήγα σήμερα prenatal και mothercare και μου άρεσαν πολύ της inglesina το trilogy και της peg-perego!! Θέλετε να μου πείτε γνώμες όσες τα έχετε δοκιμάσει στα παιδάκια σας να δω τα συν και τα πλην!! Επίσης τα ρουχαλάκια του μωρού από που τα ψωνίσατε?? Από τα καταστήματα όπως mothercare και prenatal ή μέσω internet?? Σας ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας και τις απαντήσεις σας!! Με το καλό σε όλες μας!!

 

Καλησπέρα!

Το θέμα καρότσι με ενδιαφέρει κι εμένα μιας κ είμαι σε αναζήτηση!

Δεν έχω εμεπειρια με τα συγκεκριμένα καρότσια. Αξιόπιστες εταιρίες έχω ακούσει κ οι 2. Εγώ είχα ένα chicco 3 σε 1, πολύ καλό βγήκε αλλά έχει καταστραφεί το υφασμα του καθίσματος κ δεν βρίσκω ανταλλακτικό. 

Εμένα μου αρέσει πολύ το inglesina zippy light το μωβ αλλά διάβασα κ αρνητικές κριτικές ! Έχετε καμμία άποψη? 

Και τα lionelo Emma plus μ αρεσουν αλλά δεν βρίσκω κριτική! Για πείτε όποια ξέρει!

Φορμάκια, ζιπουνακια και λοιπά από h&m κυρίως αλλά και ζαρα πολύ καλά! Τα προτιμω! Επίσης, mothercare, mayoral, prenatal ,energisers,benetton,mexx κ funky μου βγήκαν καλά. 

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κορίτσια αν είστε ακόμα στην αναζήτηση εγώ πήρα από το pali το tutis mimi είναι ΤΕΛΕΙΟ!!! φοβερο στην οδήγηση με αναρτησεις πιστεύω η καλύτερη αγορά που έκανα και τέτοιου είδους καροτσια με τέτοια χαρακτηριστικά τα έβρισκα πάνω από 1000 ευρώ αξίζει να το δείτε από κοντά αλήθεια ! Με το καλό!

Link to comment
Share on other sites

On 3/8/2020 at 7:46 ΜΜ, Christinα είπε:

Καλησπέρα!

Το θέμα καρότσι με ενδιαφέρει κι εμένα μιας κ είμαι σε αναζήτηση!

Δεν έχω εμεπειρια με τα συγκεκριμένα καρότσια. Αξιόπιστες εταιρίες έχω ακούσει κ οι 2. Εγώ είχα ένα chicco 3 σε 1, πολύ καλό βγήκε αλλά έχει καταστραφεί το υφασμα του καθίσματος κ δεν βρίσκω ανταλλακτικό. 

Εμένα μου αρέσει πολύ το inglesina zippy light το μωβ αλλά διάβασα κ αρνητικές κριτικές ! Έχετε καμμία άποψη? 

Και τα lionelo Emma plus μ αρεσουν αλλά δεν βρίσκω κριτική! Για πείτε όποια ξέρει!

Φορμάκια, ζιπουνακια και λοιπά από h&m κυρίως αλλά και ζαρα πολύ καλά! Τα προτιμω! Επίσης, mothercare, mayoral, prenatal ,energisers,benetton,mexx κ funky μου βγήκαν καλά. 

Να πω την αληθεια κοριτσια μου πηρα της inglesina την έκδοση city!! θα το δοκιμάσω και θα σας πω εμπειρίες!! 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...