Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Faith22 είπε:

      1 ή 2 εμβρυακια έχεις βάλει?Εγώ Τετάρτη ετ κ Σάββατο απόγευμα έκανα τεστ early predictor κ βγήκε μια πολύ πολύ άχνη γραμμή,έχω δίδυμα όμως!

      Νομίζω κ εγώ παράεκανες νωρίς!Μας ξεπέρασες όλες😂

      Ένα έβαλα πέμπτης ημέρας.Οντως είναι πολύ νωρίς,απλά ήθελα να δω αν βγει έστω αχνή γραμμή,αλλά τπτ..το early predictor είναι διαφορετικό απο τα άλλα? Αυτό που πήρα δείχνει από την πέμπτη ημέρα συλληψης

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2021


Recommended Posts

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Καλημερα κοριτσακι μου! Η μανουλα σου πρέπει να είναι πολύ γλυκιά! Η αλήθεια είναι ότι κ η φίλη μ που ειναι υδροχοος με μια μερα διαφορα στα γενέθλια, ειναι σαν εμένα. Έχουμε παρα πολλά κοινά! Πάντως εχουμε κ τα στραβά μας! Και ειναι πολλά χαχαχα 

Γενικα για τα ζώδια δεν γνωρίζω πράγματα. Μονο για το δικο μ ξερω κ για τον Σκορπιο λογω του οτι ειναι ο αντρας μ χαχαχα φαντασου συνδυασμός! :-D

Καλημερα σε όλα τα κορίτσια της παρέας μας! Πως κοιμηθηκατε; εγω καλα πέρα από τις συχνές επισκέψεις στη τουαλέτα. 

Εχω μια απορία. Στο πλυντηριο ρούχων βάζετε ταμπλέτες για τα άλατα ή το αποφεύγετε τωρα στην εγκυμοσύνη; επισης μαλακτικό βαζετε; κ αν ναι ποιο; και ποιο απορρυπαντικο; αν υπαρχει κάποιο λιγο πιο φυσικό πείτε μου κ εμένα να αλλάξω. 

Κ αλλη μια ερώτηση.. στο προσωπο βάζετε καμια ενυδατικη; ή στα πόδια; γιατι ρ γμτ εγω εχω ξηροδερμια. Δεν γίνεται να μην βαζω τπτ. Εχω μια της Nivea. Αναρωτιέμαι αν ρωτησω το γιατρο θα μου πει ότι δεν κανει; ε δεν μπορώ να αγοράζω απο φαρμακείο ένα σωρό κρεμες και να δίνω τοσα λεφτα. Για την κοιλια οκ το καταλαβαίνω να παρω συγκεκριμένη που μ προτείνει. Αλλα για το πρόσωπο πειραζει να χρησιμοποιώ ότι εχω; τι λέτε εσεις;

Καλημέρα Βασούλα !!

Εγώ στο πλυντήριο αλλά κ σε κρέμες μου δεν είχα αλλάξει απολύτως τίποτε βέβαια ομολογώ κατά κύριο λόγο σε ξηροδερμιες κτλ.εγω βάζω κεραλοιφη αλλά οπότε ήθελα έβαζα κανονικά την ενυδατικη μου..εντάξει απλά στη κοιλίτσα μόνο έβαζα κεραλοιφη..

Τώρα για πιο αγνό στο.πλυντηριο είναι το πράσινο σαπούνι φίλη (σε υγρό βέβαια υπάρχει) κ είναι καλό μετά κ για τα ρούχα του μωρού..

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Περάσαμε πάρα πολύ όμορφα κ κυρίως το χάρηκε ο μικρός! Είναι ακριβώς αυτό που λένε! Το παιδί παιδί θέλει! Με μας βαριέται ο κακομοιρης! Μόλις δει παιδάκια τρελαίνεται! Κι εγώ σκορπιός ειμαι!! Πρέπει να αρχίσω να κοιμάμαι πιο πολύ πλάγια! Πιο πολύ προς το παρόν γτ νιώθω τύψεις! Την άλλη Δευτέρα έχω κι εγώ υπέρηχο! Ανυπομονώ κορίτσια!! Έχω να δω το μωρο από αρχές Οκτώβρη που έκανα την αυχενικη! Μπας κ μάθουμε κ το φύλο!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Renez είπε:

Καλημέρα Βασούλα !!

Εγώ στο πλυντήριο αλλά κ σε κρέμες μου δεν είχα αλλάξει απολύτως τίποτε βέβαια ομολογώ κατά κύριο λόγο σε ξηροδερμιες κτλ.εγω βάζω κεραλοιφη αλλά οπότε ήθελα έβαζα κανονικά την ενυδατικη μου..εντάξει απλά στη κοιλίτσα μόνο έβαζα κεραλοιφη..

Τώρα για πιο αγνό στο.πλυντηριο είναι το πράσινο σαπούνι φίλη (σε υγρό βέβαια υπάρχει) κ είναι καλό μετά κ για τα ρούχα του μωρού..

 

 

 

Σε ευχαριστώ πολυ Ρενεζ μου! Μαλακτικό ρούχων κ ταμπλέτες για τα άλατα έβαζες κανονικα;

πρίν από 43 λεπτά , Betty90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Περάσαμε πάρα πολύ όμορφα κ κυρίως το χάρηκε ο μικρός! Είναι ακριβώς αυτό που λένε! Το παιδί παιδί θέλει! Με μας βαριέται ο κακομοιρης! Μόλις δει παιδάκια τρελαίνεται! Κι εγώ σκορπιός ειμαι!! Πρέπει να αρχίσω να κοιμάμαι πιο πολύ πλάγια! Πιο πολύ προς το παρόν γτ νιώθω τύψεις! Την άλλη Δευτέρα έχω κι εγώ υπέρηχο! Ανυπομονώ κορίτσια!! Έχω να δω το μωρο από αρχές Οκτώβρη που έκανα την αυχενικη! Μπας κ μάθουμε κ το φύλο!

Πολυ χαίρομαι που περασατε ωραια!!! Το γλυκουλι μωρε, λογικο να θέλει παρεα κ αυτο! Και του χρόνου χωρις κορονοιο αυτή τη φορά! Σκορπιός κ εσυ ε; ποτε έχεις γενεθλια; εμενα ο αντρας μου εχει μεθαύριο 28η Οκτωβρίου χιχι. Θα του κάνουμε έκπληξη με τα παιδια εδω στο σπιτι. Αντε να κανουμε ολες μας τους υπερηχους να δουμε τα ζουζούνια μας. Εγω εχω Πεμπτη. @Woman88 εσυ σημερα δεν εχεις; πηγες; 


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Vaso11.4.11 είπε:

Κοριτσι μου εγω λιγο πριν μαθω για την εγκυμοσύνη σταματησα τη δουλειά γιατί δεν φαιρονταν σωστά εκει που ήμουν ε και μετά που έμαθα ότι είμαι έγκυος δεν έψαξα για αλλου εφοσον κ ολας κανεις δεν θα προσλαμβάνε πλεον ενώ είμαι έγκυος. Οποτσ είμαι όλη μέρα σπίτι κ βαριέμαι. Αρα εχω άπλετο χρόνο αλλα δεν εχω τι να κάνω. Οποτε κ αυτο απτη μια κακο ειναι. Συν τα οικονομικά που είμαστε ένα μισθό μείον. Εσυ προσπάθησε να βάλεις ένα πρόγραμμα κ οσο μπορείς να το τηρείς χωρίς να πάθεις κ εμμονή. Χρειάζεσαι κ διαλείμματα κ χαλαρωση. Υπομονη πανω από ολα κ ηρεμια. Θα βρεις τη ροή σου. 

Παιδιά στα καλα καθούμενα κ ενώ ξαπλωνω στο κρεβατι μου μυρίζει ζεστό κέικ βανίλια. Δεν ειαμι καλα χαχαχα θελω να φαω κειιιιικ αλλα τέτοια ώρα που να βρωωω.. καλυτερα να κοιμηθώ μπας κ το ονειρευτω! Σας φιλω! Καλό βράδυ ❤❤❤

Αχ αυτό το πρόγραμμα είναι δύσκολο!!! Που θα πάει θα το βρω!!! 

Όσο για το κέικ μια από τα ίδια, θέλω κι εγώ  τώρα τελευταία αλλά δεν θέλω να τρώω ζάχαρη γενικά. Έκανα τις προάλλες ένα  vegan αλλά καμία σχέση με το κλασικό μαμαδίστικο χεχε μάλλον θα φτιάξω με λιγότερη ζάχαρη!! Μακάρι να ήμασταν κοντά να σου έφερνα!! 

10 ώρες πρίν, Marilo είπε:

@Vaso11.4.11 σευχαριστω πολύ γλυκιά μου έχεις απόλυτο δίκιο και  πάντα μιλάς τόσο ζεστά και όμορφα.. Τι ζώδιο είσαι? :razz: 

Στην αυχενικη μου είπε πιθανότατα κορίτσι αλλά να μη το δεσουμε κόμπο μας είπε.. Ο άντρας μου βέβαια σα να του είπε κορίτσι 100% πετάει απτη χαρά του.. Μακάρι να μπορεσουμε στον υπέρηχο να δούμε κάτι λίγες μερούλες μας έμειναν θα κάνουμε υπομονή τόσες κάναμε εξάλλου ήδη 

@vkvk19 σου έπεσαν όλα μαζί αποτι μας λες σε καταλαβαίνω.. Στο πρώτο τρίμηνο ειδικά νιώθεις εξάντληση.. Εγώ πάντα με πρόγραμμα λειτουργώ αν κ μπορεί να εκνευρίζει τους γύρω μου.. Πάρε χαρτί και μολύβι και οργανώσου.. Έτσι θα διαβάζεις κάθε μέρα λίγο θα ασχολείσαι με την διπλωματική και θα σου μένει και χρόνος χαλάρωσης ;) και προπαντος μην αγχώνεσαι ότι προλαβαίνεις 

Ναι αυτό έγινε, όλα μαζί εντελώς, δουλειά, Πανεπιστήμιο, διάβασμα, προετοιμασία συν τα της εγκυμοσύνης!!! Πφφ πελαγώνω όταν τα σκέφτομαι αλλά προσπαθώ να είμαι συνεπής στο πρόγραμμα μου σε αυτό που έχω ως τώρα αλλά υπολειτουργεί χαχαχα. Θα βρω τους ρυθμούς που θα πάει!!!

Σε ευχαριστώ για τη συμβουλή σου!!! Και με το καλό και σε εσένα!!! Κοριτσάκι θέλει και ο άντρας μου !!! Χαζομπαμπάδες τελείως θα είναι!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, vkvk19 said:

Όσο για το κέικ μια από τα ίδια, θέλω κι εγώ  τώρα τελευταία αλλά δεν θέλω να τρώω ζάχαρη γενικά. Έκανα τις προάλλες ένα  vegan αλλά καμία σχέση με το κλασικό μαμαδίστικο χεχε μάλλον θα φτιάξω με λιγότερη ζάχαρη!! Μακάρι να ήμασταν κοντά να σου έφερνα!! 

προτεινω banana breadddd - υπαρχουν συνταγες κ χωρις ζαχαρη

  • Μου αρέσει 2

D4rWp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, vkvk19 είπε:

Αχ αυτό το πρόγραμμα είναι δύσκολο!!! Που θα πάει θα το βρω!!! 

Όσο για το κέικ μια από τα ίδια, θέλω κι εγώ  τώρα τελευταία αλλά δεν θέλω να τρώω ζάχαρη γενικά. Έκανα τις προάλλες ένα  vegan αλλά καμία σχέση με το κλασικό μαμαδίστικο χεχε μάλλον θα φτιάξω με λιγότερη ζάχαρη!! Μακάρι να ήμασταν κοντά να σου έφερνα!! 

Ναι αυτό έγινε, όλα μαζί εντελώς, δουλειά, Πανεπιστήμιο, διάβασμα, προετοιμασία συν τα της εγκυμοσύνης!!! Πφφ πελαγώνω όταν τα σκέφτομαι αλλά προσπαθώ να είμαι συνεπής στο πρόγραμμα μου σε αυτό που έχω ως τώρα αλλά υπολειτουργεί χαχαχα. Θα βρω τους ρυθμούς που θα πάει!!!

Σε ευχαριστώ για τη συμβουλή σου!!! Και με το καλό και σε εσένα!!! Κοριτσάκι θέλει και ο άντρας μου !!! Χαζομπαμπάδες τελείως θα είναι!!! 

Θα το βρεις θα το βρεις, μην αγχωνεσαι! Η κάθε αλλαγή κ η κάθε κατάσταση θέλει χρόνο. Αχ ευτυχως εχω από την μανουλα μου κέικ που μου είχε αφήσει όταν είχε έρθει για να με βοηθήσει. Έχουν μπει κατάψυξη κ οποτε θελω βγαζω. Αλλα μέχρι τώρα δεν ειχα ορεξη για κέικ. Τωρα που μου ήρθε ομως θα βγαλω να ξεπαγωσω χιχι :D

  • Μου αρέσει 1

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Πώς είστε; Χθες ήταν η μέρα του καφέ- σοκολάτα και χυμό για εμένα-  είναι η αλήθεια.. 

@Mantarini2018 κι εγώ προσπαθώ να το καταπολεμησω μόνη μου.. Αλλά υπάρχουν φορές που δεν αντέχεται καθόλου! Ευτυχώς δεν κρατάει όλη μέρα.. κάποιες ώρες μεσα στη μέρα και σκέφτομαι μήπως φταίει η έλλειψη ύπνου ή η στάση σώματος..

@Betty90 να το χαίρεστε το μπουμπούκι σας! Άξιζε η κούραση των προετοιμασιών, είμαι βέβαιη! 

@vkvk19 σε καταλαβαίνω για το διάβασμα! Τελείωσα το Σεπτέμβριο με τη διπλωματική μου και το μεταπτυχιακό γενικότερα! Πότε παραδιδεις; προσπάθησε να ξεκουράζεσαι και να τρως όσο μπορείς καλύτερα, να έχεις ενέργεια για να βγάλεις τις δραστηριότητες σου. 

Χρόνια πολλά για σήμερα! Δε ξέρω πόσες έχουν κάποιον Δήμητρα ή Δημήτρη εδώ ή είναι από Θεσσαλονίκη, αλλά χρόνια πολλά! 

  • Μου αρέσει 4

K25gp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, melina26 είπε:

Γεια σας κορίτσια! Πώς είστε; Χθες ήταν η μέρα του καφέ- σοκολάτα και χυμό για εμένα-  είναι η αλήθεια.. 

@Mantarini2018 κι εγώ προσπαθώ να το καταπολεμησω μόνη μου.. Αλλά υπάρχουν φορές που δεν αντέχεται καθόλου! Ευτυχώς δεν κρατάει όλη μέρα.. κάποιες ώρες μεσα στη μέρα και σκέφτομαι μήπως φταίει η έλλειψη ύπνου ή η στάση σώματος..

@Betty90 να το χαίρεστε το μπουμπούκι σας! Άξιζε η κούραση των προετοιμασιών, είμαι βέβαιη! 

@vkvk19 σε καταλαβαίνω για το διάβασμα! Τελείωσα το Σεπτέμβριο με τη διπλωματική μου και το μεταπτυχιακό γενικότερα! Πότε παραδιδεις; προσπάθησε να ξεκουράζεσαι και να τρως όσο μπορείς καλύτερα, να έχεις ενέργεια για να βγάλεις τις δραστηριότητες σου. 

Χρόνια πολλά για σήμερα! Δε ξέρω πόσες έχουν κάποιον Δήμητρα ή Δημήτρη εδώ ή είναι από Θεσσαλονίκη, αλλά χρόνια πολλά! 

Εγω δεν εχω κάποιον αλλα χρονια πολλά σε οσες έχουν ❤❤❤

Ακομα υποφέρεις απο πονοκεφαλους; νομιζω εσυ έλεγες ότι έχεις πονοκεφάλους ή μπερδεύομαι;


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Εγω δεν εχω κάποιον αλλα χρονια πολλά σε οσες έχουν ❤❤❤

Ακομα υποφέρεις απο πονοκεφαλους; νομιζω εσυ έλεγες ότι έχεις πονοκεφάλους ή μπερδεύομαι;

Ναι εγώ ήμουν! Καλύτερα είμαι αυτές τις μέρες η αλήθεια.. αλλά δεν λέω πολλά πολλά γιατί πιστεύω θα ξανά κάνουν την εμφάνισή τους !


K25gp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, melina26 είπε:

Ναι εγώ ήμουν! Καλύτερα είμαι αυτές τις μέρες η αλήθεια.. αλλά δεν λέω πολλά πολλά γιατί πιστεύω θα ξανά κάνουν την εμφάνισή τους !

Κ εγω ετσι ημουν με τις αναγουλες. Ελεγα ας μην λεω πολλά γιατι στο τέλος πάντα ξανα εμφανιζονταν. Οποτε καλυτερα ελεγα μην το συζητάω κ το γρουσουζευω χαχα. Ευχομαι να περασουν Μελινακι μου! 

Just now, mairy2021 είπε:

Χρόνια πολλα!!!! Να χαίρεστε όσους έχετε, μικρους-μεγαλους!! 

Πως είσαι εσύ Μαιρουλα;

  • Ευχαριστώ 1

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...