Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , Sabrina_ είπε:

      @Angot το είχα και εγώ αυτό το σύμπτωμα στο τέλος της 28ης και ανησυχούσα για τον τράχηλο.τελικά στον προγραμματισμένο υπέρηχο που έκανα μετά απο 3 μερες η γιατρός τον είδε πολύ καλό και μου είπε οτι είναι φυσιολογικό να το νιώθω καθώς τα παιδιά εχουν πάρει βάρος. Τωρα είμαι καμια βδομάδα μετά και μου έχει περάσει αυτή η ενόχληση. Το έχω ξανανιώσει και σε προηγούμενη βδομαδα πάντως αυτό και ετρεχα για υπέρηχο τοτε και όλα τα έβρισκαν καλα.

      οχι δεν τρέχω , δεν είναι ότι ε χω πόνους κλπ! εχω βάρος απλώς ίσως η ξάπλα το κάνει χειρότερο ! επισης με πιάνει κυριως βραδάκι… για να μην πω αν θέλω και λίγο τσίσα και αργήσω, εκεί είναι ασήκωτη !

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2021


Recommended Posts

Just now, Eva87 είπε:

Γυρισα κοριτσια μου απο την καμπυλη! Ηταν μπλιαχ γιατι δεν ειχαν με γευση..με επιασε ταση για εμετο και ετρεμαν τα ποδια μου αλλα με εβαλαν να ξαπλωσω και μια χαρα!

οποτε θα χρειαστει να την ξανακανεις ε? .. πφφφ την επομενη φορα εχε στιμμενο λεμονι μαζι σου !

Just now, Katerinafotou είπε:

Καλα αποτελέσματα να έχεις. Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι.. Εκεί που ένιωθα το μωρο συνέχεια και έντονα, δευτερα έκανα την β επίπεδου όλα καλά, χθες και σήμερα δεν την νιώθω συνέχεια αλλά και έντονα. Να ανησυχώ;; 

καθολου αφου τη νιωθεις .. αστη .. τεμπελιαζει λιγακι !! χαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Aressana είπε:

οποτε θα χρειαστει να την ξανακανεις ε? .. πφφφ την επομενη φορα εχε στιμμενο λεμονι μαζι σου !

καθολου αφου τη νιωθεις .. αστη .. τεμπελιαζει λιγακι !! χαχαχα

Εχω σκάσει.. Έχω στεναχωρηθει τόσο πολύ. Σημερα πολύ λίγο την ένιωσα.. Εσεις τα νιώθετε όλη την ώρα; και γιατί πριν ήταν έτσι και τώρα 2 ημέρες έχει αλλάξει; 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια μου! Τωρα ξύπνησα η γουρούνα χαχαχα τι να κανω, αφού έχω χαλάσει το πρόγραμμα εντελώς.. πονούσαν κ οι γοφοί μου στον υπνο μ αλλα παρ όλα αυτά συνέχιζα να κοιμάμαι! 

@Eva87  εγω δεν ειχα κανενα θέμα με τη καμπυλη. Αλλα καποιες κοπελες δεν το αντέχουν! Ευτυχως περασε τωρα κ ευτυχώς δεν εκανες εμετο γιατι θα έπρεπε να το επαναλάβεις. Καλα αποτελεσματα να έχεις. Εμενα βγηκαν χθες το απόγευμα κ ευτυχώς όλα καλα. Τα έστειλα κ στο γιατρο ειναι πολυ καλες ολες οι εξετασεις μου  κ καμπυλη κ γενικές που έκανα μαζι.

@Katerinafotou κοριτσακι μου αυτο συζητούσαν κ χθες κάποιες κοπέλες κ λέγαμε ότι είναι φυσιολογικό να συμβαίνει αυτό κάποιες φορές. Ποσο εισαι τωρα; 

@Katerinafotou και @Eva87 μπείτε κ στο viber που εχουμε κανει ομαδα κ τα λέμε ωραια. Πείτε αν ενδιαφέρεστε να πω να σας στείλουν το λίνκ σε προσωπικό μνμ. 

@Aressana ενταξει το όνειρο σ δεν υπάρχει χαχαχα 

@Firsttimemom κοριτσι μου εφόσον είναι καλός ο σκύλος σας με τα παιδακια κ εφόσον έχετε κ εκπαιδευτή μην αγχώνεσαι. Έτσι κ αλλιώς δεν θα αφήνεις ποτε το παιδι μόνο του μαζι του. Ειδικά το πρώτο καιρό μέχρι να το μάθει κ να μεγαλώσει. 


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerinafotou είπε:

Εχω σκάσει.. Έχω στεναχωρηθει τόσο πολύ. Σημερα πολύ λίγο την ένιωσα.. Εσεις τα νιώθετε όλη την ώρα; και γιατί πριν ήταν έτσι και τώρα 2 ημέρες έχει αλλάξει; 

οχι  δεν τη νιωθω ολη την ωρα .. βασικα σημερα  με τοσα π εχω κανει  ισως το πρωι λιγο τη καταλαβα   ..  συνηθως  παει ετσι  ..  τα νιωθουμε εντονα μετα κουραζονται .. τεμπελιαζουν περνουν δυναμεις κ φτου κ απ την αρχη !

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Γεια σας κοριτσακια μου! Τωρα ξύπνησα η γουρούνα χαχαχα τι να κανω, αφού έχω χαλάσει το πρόγραμμα εντελώς.. πονούσαν κ οι γοφοί μου στον υπνο μ αλλα παρ όλα αυτά συνέχιζα να κοιμάμαι! 

@Eva87  εγω δεν ειχα κανενα θέμα με τη καμπυλη. Αλλα καποιες κοπελες δεν το αντέχουν! Ευτυχως περασε τωρα κ ευτυχώς δεν εκανες εμετο γιατι θα έπρεπε να το επαναλάβεις. Καλα αποτελεσματα να έχεις. Εμενα βγηκαν χθες το απόγευμα κ ευτυχώς όλα καλα. Τα έστειλα κ στο γιατρο ειναι πολυ καλες ολες οι εξετασεις μου  κ καμπυλη κ γενικές που έκανα μαζι.

@Katerinafotou κοριτσακι μου αυτο συζητούσαν κ χθες κάποιες κοπέλες κ λέγαμε ότι είναι φυσιολογικό να συμβαίνει αυτό κάποιες φορές. Ποσο εισαι τωρα; 

@Katerinafotou και @Eva87 μπείτε κ στο viber που εχουμε κανει ομαδα κ τα λέμε ωραια. Πείτε αν ενδιαφέρεστε να πω να σας στείλουν το λίνκ σε προσωπικό μνμ. 

@Aressana ενταξει το όνειρο σ δεν υπάρχει χαχαχα 

@Firsttimemom κοριτσι μου εφόσον είναι καλός ο σκύλος σας με τα παιδακια κ εφόσον έχετε κ εκπαιδευτή μην αγχώνεσαι. Έτσι κ αλλιώς δεν θα αφήνεις ποτε το παιδι μόνο του μαζι του. Ειδικά το πρώτο καιρό μέχρι να το μάθει κ να μεγαλώσει. 

22 και 6 είμαι σημερα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, Firsttimemom είπε:

Χαχαχα κι εγώ δε θα ήθελα να ξυπνήσω από τέτοιο όνειρο! 

Εμείς έχουμε λαμπραντορ αρσενικό σχεδόν4 ετών μέσα στο σπίτι.. και είδα ότι δεν υπήρχε αρμονική συμβίωση με το μωρό και το σκύλο! Φοβήθηκα πάρα πολύ.. έχω μιλήσει και με την κτηνίατρο και την εκπαιδεύτρια του.. προσπαθώ να τον προσαρμοσω στα νέα δεδομένα, αλλά ένα άγχος το έχω όσο να πεις.. δε μπορείς να προβλέψεις πώς θα αντιδράσει με αληθινό μωρό μέσα στο σπίτι και ειδικά ένα μωρό προσκολλημενο πάνω μου..έχει μάθει να τραβάει όλη την αγάπη μου πάνω του.. ακόμη και με τον άντρα μου να κάθομαι αγκαλιά έρχεται και μας χωρίζει..μπαίνει ανάμεσα και τριβεται! 

Διαβάζω άρθρα για αρμονική συμβίωση καιπροσπαθώ να του αλλάξω τη ρουτίνα με βάση ένα μωρό.. 

@Firsttimemom είχα μικρή αρσενικό λαμπραντορ κι εγώ.. Πόσο σε ζηλεύω θέλω και εγώ σκυλάκι ξανά αυτής της ράτσας είναι ότι καλύτερο για παιδιά.. Να μεγαλώνουν μαζί! Αξιαγαπητα! Βλέπω βιντεακια με σκυλάκια και μωράκια και λιώνω... 

4 ώρες πρίν, Mantarini2018 είπε:

Καλημέρα!!! Τι κάνετε;; 

Μαίρη συγχαρητήρια για την β επιπέδου!!! Είδες; Όλα τέλεια! Μας φάγαν οι πιθανότητες 

Εύα καλή επιτυχία στην καμπύλη!! Καλά αποτελέσματα! 

Άρεσανα όνειρα είμαστε μόνο μου φαίνεται χαχα 

Μελίνα εφόσον έχεις εκπαιδευτή και ξεκίνησες να αλλάζεις ρουτίνα θα πάνε όλα καλά νομιζω, ήδη πιστεύω ότι καταλαβαίνει την εγκυμοσύνη και ειδικά τα λαμπραντόρ λένε ότι είναι πολύ καλοί χαρακτήρες και ειδικά με παιδιά 

Εμείς είχαμε ένα πεκινουα, τον χάσαμε πέρσι, ήταν 15 ετών 

Όταν γεννήθηκε η μικρή μου ήταν κοκαλωμενος και κοιτούσε που την είχα αγκαλιά, μιλάμε απέναντι να με κοιτάει χωρίς κίνηση και να προσπαθεί να καταλάβει τι συμβαίνει, μετά από μέρες ήρθε να μυρίσει, κατέβασα το μωρό και σαν ξεπετάχτηκε την άφηνα στο πάτωμα και έπαιζαν 

Έκανα κι εγώ β επιπέδου χθες! Όλα καλά πήρα και μια σούπερ φωτογραφία, επειδή είχα όμως αυξημένη αυχενική και επιπλέον ο λώρος μου έχει μια αρτηρία και μια φλέβα αντί τρεις συνολικά μου είπε να δω και καρδιοεμβρυολογο, όμως με καθυσηχασε ότι τα βλέπει καλά όλα απλά προληπτικά...για να δούμε, προς το παρόν δεν αγχωνομαι

 

@Mantarini2018 και μένα η β επιπέδου αυτό έδειξε μια αρτηρία και μια φλέβα συγκεκριμένα δεξιά πράγμα που μου είπε συμβαίνει 1/1000 κυησεις και συμβουλευτηκα παιδοκαρδιολογο από το άγχος μου κοντεψα να τρελαθώ.. Ευτυχώς όλα καλά πήγαν εύχομαι και σένα καλά αποτελέσματα! 

  • Μου αρέσει 1

vZbwp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Marilo είπε:

@Firsttimemom είχα μικρή αρσενικό λαμπραντορ κι εγώ.. Πόσο σε ζηλεύω θέλω και εγώ σκυλάκι ξανά αυτής της ράτσας είναι ότι καλύτερο για παιδιά.. Να μεγαλώνουν μαζί! Αξιαγαπητα! Βλέπω βιντεακια με σκυλάκια και μωράκια και λιώνω... 

@Mantarini2018 και μένα η β επιπέδου αυτό έδειξε μια αρτηρία και μια φλέβα συγκεκριμένα δεξιά πράγμα που μου είπε συμβαίνει 1/1000 κυησεις και συμβουλευτηκα παιδοκαρδιολογο από το άγχος μου κοντεψα να τρελαθώ.. Ευτυχώς όλα καλά πήγαν εύχομαι και σένα καλά αποτελέσματα! 

Τα ίδια της είπαμε κι εμείς! Όλα καλά θα πάνε είμαι σίγουρη! 

Είναι αξιαγάπητος , τρυφερός ο buddy μου! Σε ποια ηλικία είχες;


K25gp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Firsttimemom είπε:

Τα ίδια της είπαμε κι εμείς! Όλα καλά θα πάνε είμαι σίγουρη! 

Είναι αξιαγάπητος , τρυφερός ο buddy μου! Σε ποια ηλικία είχες;

Είχα στο λύκειο άρα τώρα που το ξανά σκέφτομαι όχι αρκετά μικρή Χαχαχα πάντως η χαρά που ένιωθα νομίζω θα ήταν ίδια σε όποια ηλικία και αν τον είχα.. Θέλω πολύ πάλι ξανά αλλα με τη δουλειά και την καθημερινότητα ειναι άσχημο να μένει όλο μονο του σε ένα σπίτι..

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

@Katerinafotou και @Marilo σας περιμένουμε στην ομαδα στο viber. Πείτε μου αν είναι να σας στείλουμε το λινκ σε π.μ.

Μα είπα κι εγώ πολύ ησυχία σήμερα που εξαφανίστηκαν τα κορίτσια.. Στείλτε πμ και οδηγίες! 

  • Μου αρέσει 1

vZbwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια μου χρόνια πολλά και από εδώ! Καλά Χριστούγεννα να έχουμε με υγεία για ολο τον κόσμο! Εύχομαι του χρόνου να τα περάσουμε με όλους τους ανθρώπους που θα θέλαμε να έχουμε και φέτος μαζι μας και πάνω από όλα τα νινακια μας που θα μας συντροφεύουν φέτος απτη κοιλιτσα μας και του χρόνου πρωτα ο Θεος στην αγκαλίτσα μας! :wub::wub::wub:❤❤❤

  • Μου αρέσει 5

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλες και όσους αγαπάτε!!! Καλά Χριστούγεννα με υγεία και με το καλό τα μωράκια μας!!!!

Εγώ κορίτσια 1ο παιδάκι, αγόρι, 26/4 ΠΗΤ. Σε δημόσιο στην Πάτρα μάλλον λέω να γεννήσω. 

Πως τα περνάτε σήμερα; Ήθελα να σας ρωτήσω, έρχεστε σε επαφή με τους δικούς σας αυτές τις μέρες; Εγώ όχι τόσο πολύ, κι εδώ που μένω δεν έχουμε κρούσματα γενικά και λέω μήπως να δω πχ τους γονείς μου; Σήμερα φάγαμε στην πεθερά μου με τη κουνιαδα μου που μένουμε κοντά. Σκέφτομαι να πω του πατέρα μου να έρθει σπίτι μου (Είναι χωρισμένοι οι γονείς μου) αλλά φοβάμαι και λίγο, γιατί δουλεύει και έρχεται σε επαφή με κόσμο όχι κάθε μέρα βέβαια. Δεν ξερω τι να κάνω. Εσείς γενικά είστε άνετες με επισκέψεις; 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, vkvk19 είπε:

Χρόνια πολλά σε όλες και όσους αγαπάτε!!! Καλά Χριστούγεννα με υγεία και με το καλό τα μωράκια μας!!!!

Εγώ κορίτσια 1ο παιδάκι, αγόρι, 26/4 ΠΗΤ. Σε δημόσιο στην Πάτρα μάλλον λέω να γεννήσω. 

Πως τα περνάτε σήμερα; Ήθελα να σας ρωτήσω, έρχεστε σε επαφή με τους δικούς σας αυτές τις μέρες; Εγώ όχι τόσο πολύ, κι εδώ που μένω δεν έχουμε κρούσματα γενικά και λέω μήπως να δω πχ τους γονείς μου; Σήμερα φάγαμε στην πεθερά μου με τη κουνιαδα μου που μένουμε κοντά. Σκέφτομαι να πω του πατέρα μου να έρθει σπίτι μου (Είναι χωρισμένοι οι γονείς μου) αλλά φοβάμαι και λίγο, γιατί δουλεύει και έρχεται σε επαφή με κόσμο όχι κάθε μέρα βέβαια. Δεν ξερω τι να κάνω. Εσείς γενικά είστε άνετες με επισκέψεις; 

Εγώ προσωπικά σε σπίτια βλέπω μόνο τους γονείς μου που προσέχουν πάρα πολύ γιατί τους έχω βάλει χέρι και τα πεθερικά μου αφού πέρασαν τον ιό, είναι αρνητικοί και δεν φοβάμαι πια! Πάω για κανένα περπάτημα με καμία φίλη με μάσκα φυσικά και χωρίς αγκαλιές, φιλιά και χειραψίες! 

  • Μου αρέσει 1

K25gp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...