Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2021


Recommended Posts

Just now, Firsttimemom είπε:

Κι εγώ ψήνομαι για ομάδα! Κορίτσια πήρα τη γιατρό μου τηλέφωνο ( ο άντρας μου δηλαδή) καιπήγαμε από εκεί να δούμε το μπέμπη.. μια χαρά είναι ο γλυκός μου! Ακούσαμε καρδούλα, ζωηρός κουνιόταν.. δε ξέρω γιατί αγχώθηκα τόσο! Ο άτιμος με παίζει!

Είδες πμ ;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, mairy2021 είπε:

Γειαααα!!! Πωωωω ποσα έχασα που γράψατε!!! Ελπίζω να είστε όλες καλά κ τα μπεμπακια σας!! Εγώ σήμερα έκανα Β επιπέδου... Όλα υπέροχα!! Όλα φυσιολογικά... Εχω μια υγιέστατη, ψηλή κ χοντρουλα μπεμπα!! 

Δόξα τω Θεώ ουτε Down που έλεγαν, τπτ   όλα δείχνουν φυσιολογικά ααα

 

Μπραβο Μαιρουλαααα τι ωραια! ❤❤❤ χαίρομαι τόσο πολύ που η ομαδουλα μας έχει μόνο καλα νεακια ❤

Κοριτσια κ εγω θελω να μπω στο vibeeeer στείλτε μου το λινκ 

Οσο για τα γλυκά εγω δεν μιλάω καν χαχαχχα μη μου τα θυμίζετε κ η παστα καραμέλας ακομα καθεται στο ψυγείο! Χαχα εχω πει μεχρι 1 φορα την εβδομαδα :P

Εγω κοριτσια εχω κ συσπασουλες μεσα στη μερα. Ο γιστρος μου ειπε αν δεν ειναι με πονο κ αν δεν ειναι πολυ συχνές ανα τακτά χρονικά διαστήματα ειναι φυσιολογικές. Αυτή τη στιγμή μόνο νιωθω καπως πονάκια κ βαρος κ σφυξιμο στη κοιλια. Δεν ξερω τι παίζει.. μπορει να ειναι απτη ταλαιπωρια σημερα ή μπορεί να πρέπει να παω κ τουαλετα. Πηγαινω αλλα τυχαίνει μερικές φορές να περασουν κ 2 με 3 μερες.

Just now, Firsttimemom είπε:

Κι εγώ ψήνομαι για ομάδα! Κορίτσια πήρα τη γιατρό μου τηλέφωνο ( ο άντρας μου δηλαδή) καιπήγαμε από εκεί να δούμε το μπέμπη.. μια χαρά είναι ο γλυκός μου! Ακούσαμε καρδούλα, ζωηρός κουνιόταν.. δε ξέρω γιατί αγχώθηκα τόσο! Ο άτιμος με παίζει!

Είδες γλυκουλα; ολα καλα! Τέλεια μπράβο στο μπεμπακο σας ❤ από δω κ πέρα να ξέρεις ότι μπορει να τύχει να μην τον νιώσεις κάποια στιγμή. Ειναι φυσιολογικό όπως είδες.

  • Μου αρέσει 1

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, Eva87 είπε:

Κοριτσια μου αυριο πρωι θα παω για καμπυλη σακχάρου! Ελπιζω ολα καλα να κυλησουν

 

Πόσο είσαι τωρα; άντε με το καλό!!!

 

 

ΠΩωωω.. είδα ένα όνειρο ... μα ένα όνειρο ... Θέλω να ξανακοιμηθώ λιγάκι να το συνεχίσω μπορώ :roll::lol:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aressana είπε:

Πόσο είσαι τωρα; άντε με το καλό!!!

 

 

ΠΩωωω.. είδα ένα όνειρο ... μα ένα όνειρο ... Θέλω να ξανακοιμηθώ λιγάκι να το συνεχίσω μπορώ :roll::lol:

Καλημέρα! Τι όνειρο είδες; εγώ είδα εφιάλτη και είμαι ξύπνια από τις 4!


K25gp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Firsttimemom είπε:

Καλημέρα! Τι όνειρο είδες; εγώ είδα εφιάλτη και είμαι ξύπνια από τις 4!

.. κάτι επαφές .. χαχαχα στενού τύπου .. Αλλά .. από άλλη τηλεφωνική γραμμή ..... 

Κατάλαβες ;;; χαχαχαχαχαχαχχα

 

 

Εσύ για πες;

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Aressana είπε:

.. κάτι επαφές .. χαχαχα στενού τύπου .. Αλλά .. από άλλη τηλεφωνική γραμμή ..... 

Κατάλαβες ;;; χαχαχαχαχαχαχχα

 

 

Εσύ για πες;

Χαχαχα κι εγώ δε θα ήθελα να ξυπνήσω από τέτοιο όνειρο! 

Εμείς έχουμε λαμπραντορ αρσενικό σχεδόν4 ετών μέσα στο σπίτι.. και είδα ότι δεν υπήρχε αρμονική συμβίωση με το μωρό και το σκύλο! Φοβήθηκα πάρα πολύ.. έχω μιλήσει και με την κτηνίατρο και την εκπαιδεύτρια του.. προσπαθώ να τον προσαρμοσω στα νέα δεδομένα, αλλά ένα άγχος το έχω όσο να πεις.. δε μπορείς να προβλέψεις πώς θα αντιδράσει με αληθινό μωρό μέσα στο σπίτι και ειδικά ένα μωρό προσκολλημενο πάνω μου..έχει μάθει να τραβάει όλη την αγάπη μου πάνω του.. ακόμη και με τον άντρα μου να κάθομαι αγκαλιά έρχεται και μας χωρίζει..μπαίνει ανάμεσα και τριβεται! 

Διαβάζω άρθρα για αρμονική συμβίωση καιπροσπαθώ να του αλλάξω τη ρουτίνα με βάση ένα μωρό.. 


K25gp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!!! Τι κάνετε;; 

Μαίρη συγχαρητήρια για την β επιπέδου!!! Είδες; Όλα τέλεια! Μας φάγαν οι πιθανότητες 

Εύα καλή επιτυχία στην καμπύλη!! Καλά αποτελέσματα! 

Άρεσανα όνειρα είμαστε μόνο μου φαίνεται χαχα 

Μελίνα εφόσον έχεις εκπαιδευτή και ξεκίνησες να αλλάζεις ρουτίνα θα πάνε όλα καλά νομιζω, ήδη πιστεύω ότι καταλαβαίνει την εγκυμοσύνη και ειδικά τα λαμπραντόρ λένε ότι είναι πολύ καλοί χαρακτήρες και ειδικά με παιδιά 

Εμείς είχαμε ένα πεκινουα, τον χάσαμε πέρσι, ήταν 15 ετών 

Όταν γεννήθηκε η μικρή μου ήταν κοκαλωμενος και κοιτούσε που την είχα αγκαλιά, μιλάμε απέναντι να με κοιτάει χωρίς κίνηση και να προσπαθεί να καταλάβει τι συμβαίνει, μετά από μέρες ήρθε να μυρίσει, κατέβασα το μωρό και σαν ξεπετάχτηκε την άφηνα στο πάτωμα και έπαιζαν 

Έκανα κι εγώ β επιπέδου χθες! Όλα καλά πήρα και μια σούπερ φωτογραφία, επειδή είχα όμως αυξημένη αυχενική και επιπλέον ο λώρος μου έχει μια αρτηρία και μια φλέβα αντί τρεις συνολικά μου είπε να δω και καρδιοεμβρυολογο, όμως με καθυσηχασε ότι τα βλέπει καλά όλα απλά προληπτικά...για να δούμε, προς το παρόν δεν αγχωνομαι

 

  • Μου αρέσει 4

yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Firsttimemom είπε:

Χαχαχα κι εγώ δε θα ήθελα να ξυπνήσω από τέτοιο όνειρο! 

Εμείς έχουμε λαμπραντορ αρσενικό σχεδόν4 ετών μέσα στο σπίτι.. και είδα ότι δεν υπήρχε αρμονική συμβίωση με το μωρό και το σκύλο! Φοβήθηκα πάρα πολύ.. έχω μιλήσει και με την κτηνίατρο και την εκπαιδεύτρια του.. προσπαθώ να τον προσαρμοσω στα νέα δεδομένα, αλλά ένα άγχος το έχω όσο να πεις.. δε μπορείς να προβλέψεις πώς θα αντιδράσει με αληθινό μωρό μέσα στο σπίτι και ειδικά ένα μωρό προσκολλημενο πάνω μου..έχει μάθει να τραβάει όλη την αγάπη μου πάνω του.. ακόμη και με τον άντρα μου να κάθομαι αγκαλιά έρχεται και μας χωρίζει..μπαίνει ανάμεσα και τριβεται! 

Διαβάζω άρθρα για αρμονική συμβίωση καιπροσπαθώ να του αλλάξω τη ρουτίνα με βάση ένα μωρό.. 

Με τα παιδιά γενικά πως είναι ;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Aressana είπε:

Με τα παιδιά γενικά πως είναι ;

Έχει πολύ καλό χαρακτήρα γενικά, παίζει συνέχεια! Ο μόνος λόγος  που μπορεί να γαυγίσει π.χ. είναι επειδή δε του πετάςτη μπάλα να παίξει.. Είναι retriever με τα όλα του χαχα! Και είναι λίγο άχαρος γενικά σαν αρσενικό.. Αλλά δεν έχει δείξει κάτι αρνητικό με τα παιδιά.. και σε σχολείο που υον έχω πάει και έπαιζαν μπάλα παιδιά δημοτικού κυνηγούσε τη μπάλα! 


K25gp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Γυρισα κοριτσια μου απο την καμπυλη! Ηταν μπλιαχ γιατι δεν ειχαν με γευση..με επιασε ταση για εμετο και ετρεμαν τα ποδια μου αλλα με εβαλαν να ξαπλωσω και μια χαρα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλα αποτελέσματα να έχεις. Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι.. Εκεί που ένιωθα το μωρο συνέχεια και έντονα, δευτερα έκανα την β επίπεδου όλα καλά, χθες και σήμερα δεν την νιώθω συνέχεια αλλά και έντονα. Να ανησυχώ;; 

On 21/12/2020 at 8:17 ΜΜ, Mantarini2018 είπε:

@Vaso11.4.11 Πητ 5/4/21 κοριτσακι! 1ο Μητέρα η Ιασώ 

@olpapa Πητ 4/4/21 αγοράκι!! 1ο Ρεα

@Aressana Πητ 23/4/21 κορίτσακι!! 3ο Αρεταίειο 

@Woman88 Πητ 16/4/21 κορίτσακι!!  1ο Αρεταίειο 

@Firsttimemom Πητ 26/4/21 αγοράκι!! 1ο Γενική η Γενεσις 

@Mantarini2018

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...