Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2021


Recommended Posts

Κοριτσια μου κοιμήθηκα κ ξεκουραστηκα αν κ ειμαι σαν ζόμπι απτην ολη ταλαιπωρια γενικα. Γράψατε πολλα κ δεν τα θυμάμαι ολα. Ευχαριστώ για τις ευχές για τα καλά αποτελέσματα. @Marilo αυριο θα βγουν εμενα. Καλα αποτελεσματα να εχουμε! @Woman88 εσυ νομιζω με ρώτησες για τη γευση; εγω αυτο που ηπια δεν είχε κάποια γευση πορτοκαλι ή κάτι άλλο. Ηταν απλα ενα πολυ γλυκο ροφημα σαν ζαχαρονερο. Μια χαρα ειναι απλα το πίνεις σιγα σιγα. Δεν είναι δλδ τραγικό που ακούγεται. Εγω νύχια βάφω μονο με.απλο μανο. @Elma86 συγχαρητήρια για τη β επιπέδου! Με το καλο τα διδυμακια σου! Νομιζω οτι το 62 νουμερο είναι από 0 έως 3 μηνων για να τους κάνουν για λιγους μηνες. Εγω αυτο το νούμερο θα παρω κ κανα δυο 56 να φοράει τις πρώτες μέρες. Τα περισσότερα όμως 62 κ ίσως κ 68 μιας που μεγαλώνουν πολυ γρηγορα. Εμενα μαλλον θα βγει κ ψηλη σύμφωνα με το γιατρο μ. Το κόκκαλο της στο ποδαράκι της ειναι μια εβδομαδα μεγαλύτερο φανταστείτε κ μου είπε ειναι τσουπωτο μωρακι. 

Δώρα εμεις δεν εχουμε.παρει κατι κοριτσια καθώς τα χρήματα είναι μετρημένα κ εχουμε κανει καποιες αγορες για το μωρο οποτε δεν περισσεύουν. Αλλα δε μας πειράζει. Περναμε παντα πολυ όμορφα που είμαστε όλοι μαζι οποτε κ να μην εχουμε δώρα δεν μας παίρνει από κάτω. Τα πεθερικα παντως που θα κάνουμε πανω μαζι τους τις γιορτές όπως πάντα, θα μας πάρουν σιγουρα κατι, όπως πάντα. 

@Aressana μην σκέφτεσαι αρνητικά. Δεν υπαρχει λογος. Πολλα μωρακια ειναι απλως "τεμπελικα" που λέμε κ δεν ειναι πολυ δραστηρια. Εξαλλου κανε μια ερώτηση στον γιατρο σ για να ανακουφιστείς. Κ εφοσον στους υπερηχους ειναι ολα καλα μην κολλάτε στις κλωτσιες. Θα ρθουν μερες που δεν θα σταματάνε. 

  • Μου αρέσει 3

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μπράβο Βάσω που ξεκουράστηκες! Καλά κι εμεις μην φανταστείς περάσαμε κι εμείς μια καλή φουρτούνα αλλά τώρα είμαστε κάπως καλύτερα και εμείς δεν περνάμε δώρα κτλ αλλά είπαμε έτσι για το καλό κάτι μικρό όχι ακριβό, άσε που δεν ξέρω τι οπότε μάλλον δεν θα πάρω κάτι κι εγώ 

Firstimemom σίγουρα επηρεάζονται από την ψυχολογία μας αλλά είναι μια χαρά ο μικρός σου! 

Άντε κορίτσια γράψτε Πητ κτλ να ξεκινησω

 

  • Μου αρέσει 1

yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerinafotou είπε:

Κορίτσια ευτυχώς όλα καλά με την β επίπεδου. Εύχομαι σ οσες δεν την έχουν κάνει ακόμα να έχουν καλα αποτελέσματα! 

Μπραβο Κατερινάκι μου! Συγχαρητήρια! Καλά αποτελέσματα κ στις επόμενες! Ποιες ειναι;

  • Μου αρέσει 1

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Firsttimemom είπε:

Θα ηρεμήσω τώρα και θα προσπαθήσω να συνδεθώ μαζί του! Η αλήθεια από το Σάββατο έχω λίγο πεσμένη ψυχολογια επειδή αρπαχτηκα με τον άντρα μου.. λέτε να επηρεάστηκε από την ψυχολογία μου;   Πολύ χαίρομαι κορίτσια για τα αποτελέσματά σας! Είτε τη β επιπέδου είτε την καμπύλη!  Καλά αποτελέσματα σε όλες περιμένουν! 

Εγώ θα περιμένω το Γενάρη- Φλεβάρη για τα ψώνια του μωρού.. μέχρι το Μάρτιο θα τα έχω τακτοποιήσει πιστεύω και θα είμαι έτοιμη για Απρίλιο! Να μας ενημερώνετε να παίρνουμε ιδέες και πληροφορίες για απαραίτητα, μάρκες κλπ!

φυσικα και μπορει να επηρεαζετε απο τη ψυχολογια σου !  κατσε ηρεμισε ..  κανε ενα ζεστο  μπανακι ..

Just now, Mantarini2018 είπε:

Άντε κορίτσια γράψτε Πητ κτλ να ξεκινησω

 

23/4 κοριτσι σαλακος αρεταιειο 3ος τοκος

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mantarini2018 είπε:

Μπράβο Βάσω που ξεκουράστηκες! Καλά κι εμεις μην φανταστείς περάσαμε κι εμείς μια καλή φουρτούνα αλλά τώρα είμαστε κάπως καλύτερα και εμείς δεν περνάμε δώρα κτλ αλλά είπαμε έτσι για το καλό κάτι μικρό όχι ακριβό, άσε που δεν ξέρω τι οπότε μάλλον δεν θα πάρω κάτι κι εγώ 

Firstimemom σίγουρα επηρεάζονται από την ψυχολογία μας αλλά είναι μια χαρά ο μικρός σου! 

Άντε κορίτσια γράψτε Πητ κτλ να ξεκινησω

 

Θα το κάνεις εσύ τελικα το πινακάκι κοριτσι μου; ωραια. Λοιπόν μου ειπε η Ρενεζ οτι απλα όπως γράφεις εδώ στα σχόλια το γράφεις κ αυτο. Κανεις ταγκ το όνομα της καθε κοπέλας κ γράφεις δίπλα τις λεπτομέρειες που θες. Αλλα μου ειπε να το έχεις αποθηκευμένο καπου πχ στον υπολογιστή σε ένα σημείωμα ώστε όταν θέλεις να το ανανεώνεις να μην το ψάχνεις εδω στα σχόλια, να το κάνεις απλως αντιγραφή. Εγω ειχα σκεφτεί κ κατι αλλο. Μπορούμε να το γράψουμε εκει στην σφραγίδα που εχουμε κ το τικερακι ετσι ώστε να εμφανίζεται καθε φορα που γράφεις. Κ οποια θέλει φυσικα να το βάλει κ αυτη. Δεν ξερω αν συμφωνείτε κ αν γίνεται. Εκτός αν θα ειναι πολυ μεγαλο το μνμ μετα κ δεν βολεύει. 

Τωρα απο λεπτομέρειες εμενα θα μου άρεσε να γράψουμε πητ, το φύλλο του μωρου, που θα γεννησουμε κ αν ειναι το 1ο, 2ο, 3ο κ παει λεγοντας παιδακι.

Λοιπόν, εγώ έχω πητ 5/4/2021, κοριτσακι, 1ο παιδακι, θα γεννησω ή στο Μητερα ή στο Ιασω.

Α καλη επιτυχία κ για αύριο! Τώρα είδα ότι έχεις β επιπεδου! Με το καλο κοριτσι μου!

  • Μου αρέσει 1

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mantarini2018 said:

Μπράβο Βάσω που ξεκουράστηκες! Καλά κι εμεις μην φανταστείς περάσαμε κι εμείς μια καλή φουρτούνα αλλά τώρα είμαστε κάπως καλύτερα και εμείς δεν περνάμε δώρα κτλ αλλά είπαμε έτσι για το καλό κάτι μικρό όχι ακριβό, άσε που δεν ξέρω τι οπότε μάλλον δεν θα πάρω κάτι κι εγώ 

Firstimemom σίγουρα επηρεάζονται από την ψυχολογία μας αλλά είναι μια χαρά ο μικρός σου! 

Άντε κορίτσια γράψτε Πητ κτλ να ξεκινησω

 

4/4 αγοράκι στο Ρέα

Καλή επιτυχία αύριο, θα περιμένουμε τα νέα σου! καλά κάνεις και δεν αγχώνεσαι όλα καλά θα είναι!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! Ελπίζω που δεν έχω άγχος ακόμα μην μου βγει σε κακο 

Το πινακακι κι εγώ έτσι υπέθεσα ότι θα ναι απλά εγώ γράφω από κινητό και δεν ξέρω πως να το κάνω αντιγραφή , η πως γίνεται αυτό που λες που γράφω ένα σχόλιο και εμφανίζεται πάντα; Θα το δω 

Περιμένω και τις υπόλοιπες και θα κάνω απόπειρα για πινακακι

  • Μου αρέσει 1

yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Mantarini2018 καλη επιτυχια αυριο !!!! 

Αχ δεν ξερω κοριτσια αληθεια γιατι καποιες φορες δηάδη τα δινει ολα στα χτυπηματακια του και καποιες μερες τιποτα ?  ενω στον υπερηχο μονο για τεμπελικο μωρο δε φαινεται οσες φορες εχω κανει μου εχει πει ο γιατρος υπερδραστηριο μωρακι. ουφ ! χθες δεν το ενιωσα μονο καταλαβαινα κατι γουργουρητα και σημερα παλι δεν εχω νιωσει κατι ! Απο οτι βλεπω ομως συμβαινει σε αρκετες! αλλα γιατι ομως ?πφφφφφ

ΠΗΤ 16/4 κοριτσακι Αρεταιειο 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mantarini2018 said:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! Ελπίζω που δεν έχω άγχος ακόμα μην μου βγει σε κακο 

Το πινακακι κι εγώ έτσι υπέθεσα ότι θα ναι απλά εγώ γράφω από κινητό και δεν ξέρω πως να το κάνω αντιγραφή , η πως γίνεται αυτό που λες που γράφω ένα σχόλιο και εμφανίζεται πάντα; Θα το δω 

Περιμένω και τις υπόλοιπες και θα κάνω απόπειρα για πινακακι

ναι μόλις μαζευτούμε εγώ είμαι σε υπολογιστή συνήθως οπότε το βλέπουμε ότι χρειάζεται! για την υπογραφή νομίζω θα είναι μεγάλο και δε θα βολεύει..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ περιμένω το 1ο μου , αγοράκι είναι και ΠΗΤ 26/4! Κλινική ακόμη δεν κατέληξα είμαι ανάμεσα σε 2.. περιμένω την εξέλιξη του ιού! Θεσσαλονίκη είμαστε, ή γενική ή Γένεσις! 


K25gp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Woman88 είπε:

@Mantarini2018 καλη επιτυχια αυριο !!!! 

Αχ δεν ξερω κοριτσια αληθεια γιατι καποιες φορες δηάδη τα δινει ολα στα χτυπηματακια του και καποιες μερες τιποτα ?  ενω στον υπερηχο μονο για τεμπελικο μωρο δε φαινεται οσες φορες εχω κανει μου εχει πει ο γιατρος υπερδραστηριο μωρακι. ουφ ! χθες δεν το ενιωσα μονο καταλαβαινα κατι γουργουρητα και σημερα παλι δεν εχω νιωσει κατι ! Απο οτι βλεπω ομως συμβαινει σε αρκετες! αλλα γιατι ομως ?πφφφφφ

ΠΗΤ 16/4 κοριτσακι Αρεταιειο 

χα ! θα εχει πλακα να γεννησουμε μαζι !

Link to comment
Share on other sites

@Vaso11.4.11 Πητ 5/4/21 κοριτσακι! 1ο Μητέρα η Ιασώ 

@olpapa Πητ 4/4/21 αγοράκι!! 1ο Ρεα

@Aressana Πητ 23/4/21 κορίτσακι!! 3ο Αρεταίειο 

@Woman88 Πητ 16/4/21 κορίτσακι!!  1ο Αρεταίειο 

@Firsttimemom Πητ 26/4/21 αγοράκι!! 1ο Γενική η Γενεσις 

@Mantarini2018 Πητ 27/4/21 κοριτσακι!! 2ο Γενεσις 

Σαν πρώτη εικόνα μια δοκιμή πείτε τι να προσθέσουμε τι να χρωματίσουμε κτλ

 

Βασικά τώρα που το σκέφτομαι, θα βάλω κατά σειρά την Πητ αλλά εφόσον έχω όλες τις ημερομηνίες 

@Woman88 ευχαριστω για αύριο!

  • Μου αρέσει 4

yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mantarini2018 είπε:

@Vaso11.4.11 Πητ 5/4/21 κοριτσακι! 1ο Μητέρα η Ιασώ 

@olpapa Πητ 4/4/21 αγοράκι!! 1ο Ρεα

@Aressana Πητ 23/4/21 κορίτσακι!! 3ο Αρεταίειο 

@Woman88 Πητ 16/4/21 κορίτσακι!!  1ο Αρεταίειο 

@Firsttimemom Πητ 26/4/21 αγοράκι!! 1ο Γενική η Γενεσις 

@Mantarini2018 Πητ 27/4/21 κοριτσακι!! 2ο Γενεσις 

Σαν πρώτη εικόνα μια δοκιμή πείτε τι να προσθέσουμε τι να χρωματίσουμε κτλ

 

Εγώ 22.4 κοριτσάκι στο ρεα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mantarini2018 είπε:

@Vaso11.4.11 Πητ 5/4/21 κοριτσακι! 1ο Μητέρα η Ιασώ 

@olpapa Πητ 4/4/21 αγοράκι!! 1ο Ρεα

@Aressana Πητ 23/4/21 κορίτσακι!! 3ο Αρεταίειο 

@Woman88 Πητ 16/4/21 κορίτσακι!!  1ο Αρεταίειο 

@Firsttimemom Πητ 26/4/21 αγοράκι!! 1ο Γενική η Γενεσις 

@Mantarini2018 Πητ 27/4/21 κοριτσακι!! 2ο Γενεσις 

Σαν πρώτη εικόνα μια δοκιμή πείτε τι να προσθέσουμε τι να χρωματίσουμε κτλ

 

Βασικά τώρα που το σκέφτομαι, θα βάλω κατά σειρά την Πητ αλλά εφόσον έχω όλες τις ημερομηνίες 

@Woman88 ευχαριστω για αύριο!

Αχ τι ωραια! Έφτασε κ η δικιά μας στιγμή να κάνουμε το πινακακι μας ❤ πολυ χαιρομαι! Εμενα μου αρέσει μονο κανε αυτο που ειπες, όταν τα μαζέψεις ολα απλως βαλτα με χρονολογική σειρά ❤


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...