Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2021


Recommended Posts

Just now, vkvk19 said:

Χρόνια πολλά σε όλες και όσους αγαπάτε!!! Καλά Χριστούγεννα με υγεία και με το καλό τα μωράκια μας!!!!

Εγώ κορίτσια 1ο παιδάκι, αγόρι, 26/4 ΠΗΤ. Σε δημόσιο στην Πάτρα μάλλον λέω να γεννήσω. 

Πως τα περνάτε σήμερα; Ήθελα να σας ρωτήσω, έρχεστε σε επαφή με τους δικούς σας αυτές τις μέρες; Εγώ όχι τόσο πολύ, κι εδώ που μένω δεν έχουμε κρούσματα γενικά και λέω μήπως να δω πχ τους γονείς μου; Σήμερα φάγαμε στην πεθερά μου με τη κουνιαδα μου που μένουμε κοντά. Σκέφτομαι να πω του πατέρα μου να έρθει σπίτι μου (Είναι χωρισμένοι οι γονείς μου) αλλά φοβάμαι και λίγο, γιατί δουλεύει και έρχεται σε επαφή με κόσμο όχι κάθε μέρα βέβαια. Δεν ξερω τι να κάνω. Εσείς γενικά είστε άνετες με επισκέψεις; 

Χρόνια πολλά!!! Και του χρόνου να είμαστε με τα μωράκια μας και όλους τους αγαπημένους μας!

Κ εγώ βλέπω μόνο γονείς και πεθερικά οι οποίοι βγαίνουν μόνο για ψώνια... Ακόμα και για τα πεθερικά δηλ είπαμε να τους δούμε εμείς σήμερα και Πρωτοχρονιά να πάνε σε τραπέζι με τον άλλο τους γιο τα εγγόνια κλπ οπότε πρώτα σε εμάς δηλαδή... Ίσως υπερβολή αλλά φοβάμαι και τις απλές ιώσεις γριππες κλπ...

Βέβαια πολύ λογικό να θες να δεις τους γονείς σου...ίσως με προσοχή με απόσταση, αν δε γίνεται με μάσκα; Εφόσον δηλ βλέπει αρκετό κόσμο λόγω της δουλειάς του...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χρόνια πολλά κι από μένα κορίτσια μου!! Με υγεία πάνω απ όλα!! Κ του χρόνου με τα μωράκια μας!! Κι εμείς με γονείς σήμερα κ πολύ φαγητό!! Ακόμα δεν έχω συνέλθει απ το μεσημέρι!!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, vkvk19 είπε:

Χρόνια πολλά σε όλες και όσους αγαπάτε!!! Καλά Χριστούγεννα με υγεία και με το καλό τα μωράκια μας!!!!

Εγώ κορίτσια 1ο παιδάκι, αγόρι, 26/4 ΠΗΤ. Σε δημόσιο στην Πάτρα μάλλον λέω να γεννήσω. 

Πως τα περνάτε σήμερα; Ήθελα να σας ρωτήσω, έρχεστε σε επαφή με τους δικούς σας αυτές τις μέρες; Εγώ όχι τόσο πολύ, κι εδώ που μένω δεν έχουμε κρούσματα γενικά και λέω μήπως να δω πχ τους γονείς μου; Σήμερα φάγαμε στην πεθερά μου με τη κουνιαδα μου που μένουμε κοντά. Σκέφτομαι να πω του πατέρα μου να έρθει σπίτι μου (Είναι χωρισμένοι οι γονείς μου) αλλά φοβάμαι και λίγο, γιατί δουλεύει και έρχεται σε επαφή με κόσμο όχι κάθε μέρα βέβαια. Δεν ξερω τι να κάνω. Εσείς γενικά είστε άνετες με επισκέψεις; 

Εγω με τα πεθερικά μένουμε πανω κατω οποτε βλεπόμαστε. Με τους γονείς μ που ειναι μακρυά σε άλλη πόλη οχι εφοσον εχουμε κ το λοκ νταουν. 

Αν σε ενδιαφέρει να μπεις στην ομαδα μας στο viber σου στέλνω το λινκ σε προσωπικό μνμ.

  • Μου αρέσει 1

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααα! Χρόνια πολλα σε όλες!! Με υγεια να υποδεχτουμε τα μωράκια μας!! Εγώ σας γράφω τώρα από το μικροβιολογικό ήρθα για την καμπύλη... Μπλιαχ... Μου έδωσαν γευση λεμόνι... Καλυτερα απο πορτοκαλι... 


oIf5p3.png

Link to comment
Share on other sites

On 21/12/2020 at 9:39 ΜΜ, Mantarini2018 είπε:

Έννοειται ότι θες ρωτά! Στο γενεσις γέννησα και το πρωτο

Αντε με το καλό και το δεύτερο! Μπορείς να μου πεις πανω κατω τι παιζει απο τιμες? Γιατι η μια επιλογή ειναι το γενεσις και η αλλη πανεπιστημιακο νοσοκομείο που ειναι ενα μισαωρο απο το σπιτι μου ενω το γενεσις 2.5...


CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τώρα που άλλαξε η χρονιά και ευχές ο κόσμος δίνει, εύχομαι κάθε όνειρο αληθινό να γίνει!

 

Καλή χρονιά και εύχομαι φέτος να κρατήσουμε τα μπεμπάκια μας όλες σφιχτά στις αγκαλιές μας  :wub:

  • Μου αρέσει 4

Rpqdp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...
On 28/1/2021 at 5:22 ΜΜ, mairy2021 είπε:

Πολυ ησυχία στην ομαδούλα μας! Είστε χαμένες όλες στο viber ε;;;;

Ναι Μαιρουλα μιλαμε εκει συνέχεια! Αν θες να μπεις πες μου να σου στείλω το λινκ.

  • Μου αρέσει 1

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 5/11/2020 at 10:50 ΜΜ, Woman88 είπε:

ΓΕια σου κοριτσι μου με το καλο η εξεταση σου ! Αν θες μπορω να σου συστησω εναν καλο εμβρυολογο λεγεται ελυθεριαδης μακαριος . Εχει ιατρειο , ειναι καθηγητης και ειναι στο αρεταιεο και σε μεγαλες ιδιωτικες κλινικες . Δεν τον αλλαζω με τιποτα ! Και σαν ανθρωπος απιστευτος αλλα και σαν επιστημονας ... ΑΡΤΙΟΣ!

Βασω περιμενουμε νεα ! Εγω ακομα μαθηματα εχω !

Καλησπέρα θα γεννήσετε στο κύριο Ελευθεριάδη ή έχετε κάνει μόνο τις εξετάσεις μαζί του ; Γτ σκέφτομαι να συνεχίσω την εγκυμοσύνη μου σε εκείνον αλλά δεν έχω κάποια μανούλα που να γέννησε να μου πει την εμπειρία της. Ευχαριστώ πολυ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 30/1/2021 at 11:52 ΜΜ, Vaso11.4.11 είπε:

Ναι Μαιρουλα μιλαμε εκει συνέχεια! Αν θες να μπεις πες μου να σου στείλω το λινκ.

Κορίτσια καλησπέρα! Προσπαθουσα καιρό να εγγραφώ εδώ στο parentscafe αλλά δε μου ερχόταν ποτέ email επιβεβαίωσης... Θα ήθελα κι εγώ το λινκ για Viber. :-D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...