Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2021


Recommended Posts

Just now, Aressana είπε:

Εννοείτε room in .. μόνο ..!  Ασε π δεν εμπιστεύομαι μη δώσουν ξένο .. ή να κλαίει κ να μην με ειδοποιήσουν εγκαίρως  για να θηλάσω ..  καταλαβαίνω πως ίσως να είναι δύσκολο .. ιδίως αν δεν υπάρχει σύνοδος να θέλει κάποια  να κλείσει τα μάτια της  μετά τον τοκετό είναι απόλυτα λογικό ..  ομως θα  είναι η νέα  καθημερινότητα .. Κ το μικρακι μας χρειαζετε .. τόσους μήνες μέσα  μας .. μόνο κ μονο η μυρωδιά μας η ανάσα μας στο χώρο θα τα ηρεμεί .. και  προσπαθήστε για αποκλειστικό θηλασμό  ενημερωθείτε από τώρα ..   ακόμα και με  καισαρική  γίνετε μια χαρά ..! Με πολύ  αγάπη σας το λέω !

Ψήνετε εντομεταξυ  καμοια  για  ομάδα στο φβ ή viber ? 

Ναι αυτό το φοβάμαι και εγώ. Μήπως δώσουν ξένο, μήπως το αφήνουν και κλαίει ή μήπως αργούν να το αλλάξουν. Έχω ακούσει πολλές ιστορίες με συγκαμενα μωράκια. 

Εγώ ναιιι ψήνομαι για Viber ή fb.  Θα είναι πιο προσωπικη η επικοινωνία  από ό,τι  εδώ.  

  • Μου αρέσει 1

ut9np2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Mantarini2018 @Vaso11.4.11 ναι σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις! Όντως δεν είναι όσο χάλια νόμιζα! Μέτρησα κ σήμερα το μεσημέρι μια ώρα μετά από γιουβέτσι και ένα εκλερακι (!) 105... Πως έφτασα το 140 με σκέτο το ζαχαρονερο χαχα

Θα του τα δείξω μάλλον στον υπέρηχο κατευθείαν στις 2/1 αφού δεν έχει κάτι ανησυχητικό δε του στέλνω τώρα...

Καλά αποτελέσματα και στις υπόλοιπες και στη β και στη καμπύλη! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, olpapa είπε:

@Mantarini2018 @Vaso11.4.11 ναι σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις! Όντως δεν είναι όσο χάλια νόμιζα! Μέτρησα κ σήμερα το μεσημέρι μια ώρα μετά από γιουβέτσι και ένα εκλερακι (!) 105... Πως έφτασα το 140 με σκέτο το ζαχαρονερο χαχα

Θα του τα δείξω μάλλον στον υπέρηχο κατευθείαν στις 2/1 αφού δεν έχει κάτι ανησυχητικό δε του στέλνω τώρα...

Καλά αποτελέσματα και στις υπόλοιπες και στη β και στη καμπύλη! 

Πω πω εκλερακια. Τι μας έκανες βραδιάτικα ;;; 

  • Χαχα 2

ut9np2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Maria92 said:

Πω πω εκλερακια. Τι μας έκανες βραδιάτικα ;;; 

Χαχα άσε κ έχω μεγάλο θέμα με τα γλυκά! Μπορούσα να τρώω συνέχεια! Μετά τα έκοψα περισυ όσο προσπαθούσαμε για να βελτιώσω τη ποιότητα ωαρίων και δυστυχώς τώρα μου έχει βγει και δε μπορώ χωρίς, απλώς προσπαθώ να μην υπερβάλλω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, olpapa είπε:

Χαχα άσε κ έχω μεγάλο θέμα με τα γλυκά! Μπορούσα να τρώω συνέχεια! Μετά τα έκοψα περισυ όσο προσπαθούσαμε για να βελτιώσω τη ποιότητα ωαρίων και δυστυχώς τώρα μου έχει βγει και δε μπορώ χωρίς, απλώς προσπαθώ να μην υπερβάλλω...

Στα γλυκά δύσκολα αντιστέκομαι και ειδικά στα εκλερακια. Μεγάλη αδυναμία. Θα πάω αύριο κιόλας να πάρω. 

Just now, Aressana είπε:

Ηφηφβρωδχ

Ενδιαφέρουσα τοποθέτηση!! Χαχαχα!!


ut9np2.png

Link to comment
Share on other sites

Aν μπαίνετε στο φορουμ απο λαπ τοπ η πισι πατηστε το λινκ
θα σας βγαλει ενα scan code

Ανοιξτε το viber επειτα απο κινητο και στο κεντρικο μενου θα πατε κάτω δεξιά που έχει τρεις παύλες

κλικαρετε εκει που λεει περισσοτερα δηλαδη.

Αν κοιτάξετε πάνω δεξιά δίπλα στη φωτογραφία σας και στο μολυβάκι έχει ένα μικρό skancode μωβ συνήθως, το κλικάρεις kai  πηγαίνετε κοντα στο scan code που έχει το αντίστοιχο στο laptop για να γινει η συζευξη!

Μπαινετε στην ομαδα εμενα μου πηρε 3 φορες γιατι οκ τεχνολογια ειναι αλλα δεν ειναι αψεγαδιαστη παντως μπαινετε ανετα ετσι


Rpqdp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλά πολύ ομιλητικες γίναμε χαχα 

Εγώ είμαι μέσα για βαιμπερ μου είναι πιο εύκολο 

Αυτό το λίνκ τι είναι; Και τι εξηγείς Βαλεντίνα; Είμαι άσχετη λέμε! 

Λοιπόν θα σας πω και για μένα που είμαι από μικρή σούπερ γλυκατζου και από πέρσι κάνω κάτι τρίμηνες η όσο αντέχω αποτοξίνωσεις από την ζάχαρη και εννοώ σε όλα τα τρόφιμα που μπορεί να υπάρχει και δεν φαντάζεστε πόσο ωραία νιώθεις το ποσό ενέργεια έχεις και νιώθεις σαν πούπουλο γιατί δεν πρήζεσαι οποία αντέχει ας δοκιμάσει φανταζομαι μετά τα γεννητουρια και φυσικά χάνεις και κιλά 

Κι εμένα μέχρι να ανέβω στο δωμάτιο από την αίθουσα τοκετού και ενώ είχα θηλάσει και δήλωσα αποκλειστικό θηλασμό και η μαία ενημέρωσε μπροστά μου παρόλαυτά δώσανε ξένο, το σκέφτομαι και εκνευρίζομαι, φυσικά δεν το παραδέχτηκαν αλλά να ΣτΕ από πάνω γιατί αλλά λένε αλλά κάνουν 

Επίσης τώρα που το θυμηθηκα, μεθαύριο πάω για νύχια ημιμονιμο

 

  • Μου αρέσει 1

yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mantarini2018 είπε:

Καλά πολύ ομιλητικες γίναμε χαχα 

Εγώ είμαι μέσα για βαιμπερ μου είναι πιο εύκολο 

Αυτό το λίνκ τι είναι; Και τι εξηγείς Βαλεντίνα; Είμαι άσχετη λέμε! 

Λοιπόν θα σας πω και για μένα που είμαι από μικρή σούπερ γλυκατζου και από πέρσι κάνω κάτι τρίμηνες η όσο αντέχω αποτοξίνωσεις από την ζάχαρη και εννοώ σε όλα τα τρόφιμα που μπορεί να υπάρχει και δεν φαντάζεστε πόσο ωραία νιώθεις το ποσό ενέργεια έχεις και νιώθεις σαν πούπουλο γιατί δεν πρήζεσαι οποία αντέχει ας δοκιμάσει φανταζομαι μετά τα γεννητουρια και φυσικά χάνεις και κιλά 

Κι εμένα μέχρι να ανέβω στο δωμάτιο από την αίθουσα τοκετού και ενώ είχα θηλάσει και δήλωσα αποκλειστικό θηλασμό και η μαία ενημέρωσε μπροστά μου παρόλαυτά δώσανε ξένο, το σκέφτομαι και εκνευρίζομαι, φυσικά δεν το παραδέχτηκαν αλλά να ΣτΕ από πάνω γιατί αλλά λένε αλλά κάνουν 

Επίσης τώρα που το θυμηθηκα, μεθαύριο πάω για νύχια ημιμονιμο

 

ειναι η ομαδα βαιμπερρρ!!! ελα παρεα!!


Rpqdp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mantarini2018 είπε:

Καλά πολύ ομιλητικες γίναμε χαχα 

Εγώ είμαι μέσα για βαιμπερ μου είναι πιο εύκολο 

Αυτό το λίνκ τι είναι; Και τι εξηγείς Βαλεντίνα; Είμαι άσχετη λέμε! 

Λοιπόν θα σας πω και για μένα που είμαι από μικρή σούπερ γλυκατζου και από πέρσι κάνω κάτι τρίμηνες η όσο αντέχω αποτοξίνωσεις από την ζάχαρη και εννοώ σε όλα τα τρόφιμα που μπορεί να υπάρχει και δεν φαντάζεστε πόσο ωραία νιώθεις το ποσό ενέργεια έχεις και νιώθεις σαν πούπουλο γιατί δεν πρήζεσαι οποία αντέχει ας δοκιμάσει φανταζομαι μετά τα γεννητουρια και φυσικά χάνεις και κιλά 

Κι εμένα μέχρι να ανέβω στο δωμάτιο από την αίθουσα τοκετού και ενώ είχα θηλάσει και δήλωσα αποκλειστικό θηλασμό και η μαία ενημέρωσε μπροστά μου παρόλαυτά δώσανε ξένο, το σκέφτομαι και εκνευρίζομαι, φυσικά δεν το παραδέχτηκαν αλλά να ΣτΕ από πάνω γιατί αλλά λένε αλλά κάνουν 

Επίσης τώρα που το θυμηθηκα, μεθαύριο πάω για νύχια ημιμονιμο

 

Παναγία μ .. Χωρίς ζάχαρη ; πως ;  τι λες τώρα ..   κάτσε να φάω μια κουταλιά μερέντα ..χαχαχχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , Aressana είπε:

Εννοείτε room in .. μόνο ..!  Ασε π δεν εμπιστεύομαι μη δώσουν ξένο .. ή να κλαίει κ να μην με ειδοποιήσουν εγκαίρως  για να θηλάσω ..  καταλαβαίνω πως ίσως να είναι δύσκολο .. ιδίως αν δεν υπάρχει σύνοδος να θέλει κάποια  να κλείσει τα μάτια της  μετά τον τοκετό είναι απόλυτα λογικό ..  ομως θα  είναι η νέα  καθημερινότητα .. Κ το μικρακι μας χρειαζετε .. τόσους μήνες μέσα  μας .. μόνο κ μονο η μυρωδιά μας η ανάσα μας στο χώρο θα τα ηρεμεί .. και  προσπαθήστε για αποκλειστικό θηλασμό  ενημερωθείτε από τώρα ..   ακόμα και με  καισαρική  γίνετε μια χαρά ..! Με πολύ  αγάπη σας το λέω !

Ψήνετε εντομεταξυ  καμοια  για  ομάδα στο φβ ή viber ? 

Κι εγώ ψήνομαι για ομάδα! Κορίτσια πήρα τη γιατρό μου τηλέφωνο ( ο άντρας μου δηλαδή) καιπήγαμε από εκεί να δούμε το μπέμπη.. μια χαρά είναι ο γλυκός μου! Ακούσαμε καρδούλα, ζωηρός κουνιόταν.. δε ξέρω γιατί αγχώθηκα τόσο! Ο άτιμος με παίζει!

  • Μου αρέσει 2

K25gp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Firsttimemom είπε:

Κι εγώ ψήνομαι για ομάδα! Κορίτσια πήρα τη γιατρό μου τηλέφωνο ( ο άντρας μου δηλαδή) καιπήγαμε από εκεί να δούμε το μπέμπη.. μια χαρά είναι ο γλυκός μου! Ακούσαμε καρδούλα, ζωηρός κουνιόταν.. δε ξέρω γιατί αγχώθηκα τόσο! Ο άτιμος με παίζει!

Υπέροχα νέα!! Είδες Όλα μια χαρά!! Δημιουργήσαμε την ομάδα στο Viber. Έλεγξε τα π.μ. πρέπει να σου έχει έρθει το λινκ 

  • Ευχαριστώ 1

ut9np2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειαααα!!! Πωωωω ποσα έχασα που γράψατε!!! Ελπίζω να είστε όλες καλά κ τα μπεμπακια σας!! Εγώ σήμερα έκανα Β επιπέδου... Όλα υπέροχα!! Όλα φυσιολογικά... Εχω μια υγιέστατη, ψηλή κ χοντρουλα μπεμπα!! 

Δόξα τω Θεώ ουτε Down που έλεγαν, τπτ   όλα δείχνουν φυσιολογικά ααα

 

  • Μου αρέσει 6

oIf5p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...