Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2021


Recommended Posts

Just now, Renez είπε:

Με φετουλα κ ψωμάκι να τραβάει το λάδακι μιααα χαρααα μου ακούγονται κ εμένα φίλη!!

Ναι δεν μπορώ κ εγώ το σίδερο για αυτό ότι δεν χρειάζεται δεν το κάνω (πχ σεντόνια/πετσέτες/τζιν κολλητά δικά μου κ μπλούζες δικές μου..)

Πωωω κρεατοσουπα ε??

Γενικά είναι από τα αγαπημένα μου φαγητά οι σούπες..το χειμώνα συνήθως ζω με αυτές χωρίς υπερβολές..κάνω στη μεγάλη κατσαρόλα (κοτο/κρεατο/ψαρο ή λαχανικών σούπα) κ τρώω 3-4 ημέρες..

Στον άντρα μου ωστόσο μαγειρεύω ξέχωρα γτ δεν τις τρωει:| μόνο ξεχωριστά θα φαι το κρέας ή το ψαρι πχ..

Ελπίζω να φτιάξει το στομαχακι σου,λογικά θα σου κάνει καλό..

Κορίτσια..καμία ιδέα για ταινία στο νετφλιξ??

Α εμενα τις τρώει ευτυχως! Ειμαστε κ εμεις της σούπας! Μας αρέσει κ ο φιδες πολυ το χειμώνα με κύβο για γευση κ μπολικο λεμονακι! Κάπως καλύτερα ειναι αλλα ακομα εχω γενικά ανακατωσουρες. Απο ταινίες εγω δεν εχω ιδέα κοριτσι! Δεν βλέπω παρα μονο αν έχει τπτ καλο στη τηλεόραση.


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια!! Διαβάζω τα νέα σας!! Ξεκινήσα κι εγώ κάποια ιδιαίτερα μαθήματα κ δεν προλαβαίνω να μπαινω όσο συχνά θα ήθελα!! Σε 1,5 ώρα πάω για υπέρηχο!! Ευελπιστώ να ακούσουμε καρδούλα!!! Έχω πολύ άγχος να είναι όλα καλά!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Betty90 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Διαβάζω τα νέα σας!! Ξεκινήσα κι εγώ κάποια ιδιαίτερα μαθήματα κ δεν προλαβαίνω να μπαινω όσο συχνά θα ήθελα!! Σε 1,5 ώρα πάω για υπέρηχο!! Ευελπιστώ να ακούσουμε καρδούλα!!! Έχω πολύ άγχος να είναι όλα καλά!! 

Όλα καλά κοριτσάκι μου θα ναι. Καλή επιτυχία!!!!!!!! Ο 2ος υπέρηχος; Εγώ την Δευτέρα ξεκινάω πρώτα ο Θεός. Περιόρισα τ μαθήματα και θα γυριζω σπίτι μου ευτυχώς νωρίς κατά τις 9 δηλαδή πέρυσι επέστρεφα 11. Φιλόλογος είπες είσαι; 

@Renezτο κυνήγι της ευτυχίας το έχεις δει στο Netflix; 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Betty90 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Διαβάζω τα νέα σας!! Ξεκινήσα κι εγώ κάποια ιδιαίτερα μαθήματα κ δεν προλαβαίνω να μπαινω όσο συχνά θα ήθελα!! Σε 1,5 ώρα πάω για υπέρηχο!! Ευελπιστώ να ακούσουμε καρδούλα!!! Έχω πολύ άγχος να είναι όλα καλά!! 

Όλα καλά θα είναι! Με το καλο να την ακουσετε! Να μας πεις εντυπώσεις οταν γυρίσεις! Κ εγω εχω καιρο να κανω υπερηχο και δεν θα κανω μέχρι την αυχενικη στις 24 του μηνα. Οποτε ειναι ενα μεγαλο διάστημα κ εχω κ εγω ένα ψιλοαγχος. Αλλα ενταξει ολα καλα θα ειναι :)


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Όλα καλά θα είναι! Με το καλο να την ακουσετε! Να μας πεις εντυπώσεις οταν γυρίσεις! Κ εγω εχω καιρο να κανω υπερηχο και δεν θα κανω μέχρι την αυχενικη στις 24 του μηνα. Οποτε ειναι ενα μεγαλο διάστημα κ εχω κ εγω ένα ψιλοαγχος. Αλλα ενταξει ολα καλα θα ειναι :)

Όλα καλά θα ναι κ για σένα. Εγώ θα πάω αύριο η Δευτέρα. Αύριο θα είναι η βοηθός του γιατρού εκεί και οχι ο ίδιος οπότε δεν ξέρω. Μπορεί να πάω να δω τι γίνεται και να ξαναπάω Δευτέρα που θα ναι ο ίδιος. Γτ εκείνον. Εμπιστευομαι.με κλειστά μάτια τώρα η βοηθός δεν ξέρω..... Αλλά τα βασικά δε θα μπορεί να τα κάνει; χαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Woman88 είπε:

Όλα καλά κοριτσάκι μου θα ναι. Καλή επιτυχία!!!!!!!! Ο 2ος υπέρηχος; Εγώ την Δευτέρα ξεκινάω πρώτα ο Θεός. Περιόρισα τ μαθήματα και θα γυριζω σπίτι μου ευτυχώς νωρίς κατά τις 9 δηλαδή πέρυσι επέστρεφα 11. Φιλόλογος είπες είσαι; 

@Renezτο κυνήγι της ευτυχίας το έχεις δει στο Netflix; 

 

 

Όχι καλό??? Θα το βάλω το βράδυ!! Τι κατηγορίας είναι?

Αχχχ αύριο έχω κ εγώ υπέρηχο..άντε να δούμε τι θα μας πουν !! Τι ώρα έχεις εσύ?

Just now, Woman88 είπε:

Όλα καλά θα ναι κ για σένα. Εγώ θα πάω αύριο η Δευτέρα. Αύριο θα είναι η βοηθός του γιατρού εκεί και οχι ο ίδιος οπότε δεν ξέρω. Μπορεί να πάω να δω τι γίνεται και να ξαναπάω Δευτέρα που θα ναι ο ίδιος. Γτ εκείνον. Εμπιστευομαι.με κλειστά μάτια τώρα η βοηθός δεν ξέρω..... Αλλά τα βασικά δε θα μπορεί να τα κάνει; χαχα

Θα μπορεί βρε μάτια μου,ειδικά για έναν απλό υπέρηχο σίγουρα μπορεί να σου πει πως εξελίσσεται το έμβρυο,να ακούσετε καρδούλα κλτ:x

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Είχα λίγο καιρό να μπω και να σας γράψω λόγω δουλειάς.. Όμως ευτυχώς ζήτησα και μπήκα σε αναστολή δεν είναι καιροί να ρισκάρεις με τον covid.. Έχω τον τρίτο υπερηχο στις 22/9.. Απο συμπτώματα λίγα πονακια περιόδου που κ που.. Κάποιες μέρες ανακατευομαι λιγάκι αλλά όχι εμετους.. Το στήθος όχι κάτι ιδιαίτερο, λίγο υπνηλια κ κούραση.. Κι εγώ έχω να έρθω σε επαφή με τον άντρα μου απο τότε που μάθαμε για την εγκυμοσύνη όχι όμως ότι μας το απαγόρευσε η γιατρός.. Δεν νιώθω να έχω ιδιαίτερη όρεξη ίσως γιατί είναι πρωτόγνωρο όλο αυτό και φοβάμαι μήπως συμβεί κάτι.. Απο τα συμπτώματα που έχω παρατηρήσει και μάλλον θα είναι λόγω ορμονων είναι ότι κλαιω με το παραμικρό που θα σκεφτώ ή θα δω.. Απο άγχος τα πάω καλύτερα έχω ηρεμησει λιγάκι.. Επίσης όπως έγραψε άλλη μια μανούλα κάποιες μέρες δε θέλω ούτε κι εγώ να κάνω τίποτα απολύτως ούτε να βγω απο το σπίτι.. Εύχομαι όλα αυτά να είναι φυσιολογικα.. Για πείτε τι φύλλο θα θέλατε να είναι το μωράκι σας αν μπορούσατε να διαλέξετε? Και εννοείται πως πάνω απ όλα είναινα είναι υγιής :) 

 

p4Pap3.png


vZbwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 είπε:

Όλα καλά θα ναι κ για σένα. Εγώ θα πάω αύριο η Δευτέρα. Αύριο θα είναι η βοηθός του γιατρού εκεί και οχι ο ίδιος οπότε δεν ξέρω. Μπορεί να πάω να δω τι γίνεται και να ξαναπάω Δευτέρα που θα ναι ο ίδιος. Γτ εκείνον. Εμπιστευομαι.με κλειστά μάτια τώρα η βοηθός δεν ξέρω..... Αλλά τα βασικά δε θα μπορεί να τα κάνει; χαχα

Εκεινη θα σου κανει το υπερηχο; κανει γενικα κ υπερηχους η βοηθος; Εγω παντα τον γιατρο βλεπω, ασε που δεν έχει βοηθό ο γιατρος μου χαχα

Just now, Renez είπε:

Όχι καλό??? Θα το βάλω το βράδυ!! Τι κατηγορίας είναι?

Αχχχ αύριο έχω κ εγώ υπέρηχο..άντε να δούμε τι θα μας πουν !! Τι ώρα έχεις εσύ?

Θα μπορεί βρε μάτια μου,ειδικά για έναν απλό υπέρηχο σίγουρα μπορεί να σου πει πως εξελίσσεται το έμβρυο,να ακούσετε καρδούλα κλτ:x

Με το καλο κ εσυ Ρενεζ μου! Να μας πεις αυριο πως πάει το μπεμπε ❤

πρίν από 22 λεπτά , Betty90 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Διαβάζω τα νέα σας!! Ξεκινήσα κι εγώ κάποια ιδιαίτερα μαθήματα κ δεν προλαβαίνω να μπαινω όσο συχνά θα ήθελα!! Σε 1,5 ώρα πάω για υπέρηχο!! Ευελπιστώ να ακούσουμε καρδούλα!!! Έχω πολύ άγχος να είναι όλα καλά!! 

Κοριτσι πηγες για υπερηχο τελικά;

  • Μου αρέσει 1

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά κορίτσια μου!! Ακούσαμε καρδούλα κι όλα πάνε καλά!! Είναι 0,86 εκ!! Χιχιχιχιχιχι 

@Woman88 ναι φιλόλογος ειμαι αλλα ασχολούμαι κ με την ειδική αγωγή

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Όχι καλό??? Θα το βάλω το βράδυ!! Τι κατηγορίας είναι?

Αχχχ αύριο έχω κ εγώ υπέρηχο..άντε να δούμε τι θα μας πουν !! Τι ώρα έχεις εσύ?

Ναι θα πάω αύριο για υπέρηχο τελικά κορίτσια μου!!!! Αχ @Betty90πολύ χαίρομαι για το φασολάκι σου και για εσένα!!!! Όλα καλά!!!! Θα σας πω και εγώ νέα αύριο!!!! Εύχομαι και ελπίζω να ναι όλα καλά!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Woman88 είπε:

Ναι θα πάω αύριο για υπέρηχο τελικά κορίτσια μου!!!! Αχ @Betty90πολύ χαίρομαι για το φασολάκι σου και για εσένα!!!! Όλα καλά!!!! Θα σας πω και εγώ νέα αύριο!!!! Εύχομαι και ελπίζω να ναι όλα καλά!!!! 

Άντε ναιιι να είμαστε μαζιιι!! Εγώ έχω αργά βέβαια 8:30..θα σας στείλω το βραδάκι όμως..

Link to comment
Share on other sites

Καλή μας επιτυχία λοιπόν!!!!! Εσύ δεν έχεις να αγχώνεσαι για τπτ σου λέω μέσα αλλαγής εβδομάδας θα κάνει την εμφάνιση ο μπεμπαρος! Αύριο κλείνω την 9η εβδομάδα λογικά θα έχει μεγαλώσει από την 7η Ε; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 είπε:

Καλή μας επιτυχία λοιπόν!!!!! Εσύ δεν έχεις να αγχώνεσαι για τπτ σου λέω μέσα αλλαγής εβδομάδας θα κάνει την εμφάνιση ο μπεμπαρος! Αύριο κλείνω την 9η εβδομάδα λογικά θα έχει μεγαλώσει από την 7η Ε; 

Παιδαρος ή κοριτσαρος θα έχει γίνει!!!! Με το καλοοοοοοο!! @Woman88 και @Renez περιμένουμε νέα σας!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Είχα λίγο καιρό να μπω και να σας γράψω λόγω δουλειάς.. Όμως ευτυχώς ζήτησα και μπήκα σε αναστολή δεν είναι καιροί να ρισκάρεις με τον covid.. Έχω τον τρίτο υπερηχο στις 22/9.. Απο συμπτώματα λίγα πονακια περιόδου που κ που.. Κάποιες μέρες ανακατευομαι λιγάκι αλλά όχι εμετους.. Το στήθος όχι κάτι ιδιαίτερο, λίγο υπνηλια κ κούραση.. Κι εγώ έχω να έρθω σε επαφή με τον άντρα μου απο τότε που μάθαμε για την εγκυμοσύνη όχι όμως ότι μας το απαγόρευσε η γιατρός.. Δεν νιώθω να έχω ιδιαίτερη όρεξη ίσως γιατί είναι πρωτόγνωρο όλο αυτό και φοβάμαι μήπως συμβεί κάτι.. Απο τα συμπτώματα που έχω παρατηρήσει και μάλλον θα είναι λόγω ορμονων είναι ότι κλαιω με το παραμικρό που θα σκεφτώ ή θα δω.. Απο άγχος τα πάω καλύτερα έχω ηρεμησει λιγάκι.. Επίσης όπως έγραψε άλλη μια μανούλα κάποιες μέρες δε θέλω ούτε κι εγώ να κάνω τίποτα απολύτως ούτε να βγω απο το σπίτι.. Εύχομαι όλα αυτά να είναι φυσιολογικα.. Για πείτε τι φύλλο θα θέλατε να είναι το μωράκι σας αν μπορούσατε να διαλέξετε? Και εννοείται πως πάνω απ όλα είναινα είναι υγιής :)


vZbwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...