Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2021


Recommended Posts

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Χαχαχα αχ κ εγω σημερα το λιγουρευομουν παλι! Και τα μακαρόνια με τη κρεμα γαλακτος κ τα μανιτάρια λιγουρευομουν! Ηταν τοσο νόστιμα που τα είχα φτιάξει την προηγούμενη βδομάδα κ μου έμειναν! Αλλα μόλις εφαγα 2 πιατα μακαρονια με σάλτσα που λατρεύω κ μπολικο τυράκι κ ηρεμησα χαχαχα

Α κοριτσια βγηκε κ η pap-a! Μου είπε ο γιατρουλης μου οτι ειναι πολυ χαμηλός ο κίνδυνος για συνδρομο down. Ειναι 1/17500 και ότι είμαστε πολυ καλα κ προχωράμε δυναμικά! Ηρεμησα!

Μπράβο κουκλίτσα μου!!!!! Όλα τέλεια!!!!! Απόλαυσε το!!! Εγώ Δευτέρα έχω και όπως καταλάβαινετε μεγάλη αγωνία έχω!!!! Και εγώ σήμερα λιγουρευομαι σαντουιτς όλη μέρα θα φτιάξω μου φαίνεται ένα για βράδυ!!!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 24/9/2020 at 8:41 ΜΜ, Vaso11.4.11 είπε:

Σε ευχαριστώ Μπεττουλα μου! Μακαρι να σταματήσουν κ να αρχισω να το χαιρομαι περισσοτερο ❤ εσύ πότε εχεις αυχενικη;

Καλως ηρθες γλυκια μου στη μπεμπεδοπαρεα μας! Ποσο εβδομαδων εισαι; με το καλο το μωρουλινι σου! Ε

Μπραβο Μαρούσι μου! Με το καλο η αυχενικη σου κ καλή επιτυχία! ❤❤❤

Ουτε εμενα μου ειπε ο γιατρος για τεστ covid. Οχι δεν μου έδωσε στικακι, μονο φωτογραφίες. Αλλα να σου πω, κ στικακι να μου έδινε δεν θα καταλάβαινα κατι γιατι το προχωρούσε πολυ γρηγορα. Είχε κόσμο, οπότε έβλεπε αυτα που έπρεπε κ δεν έμενε πολυ ωρα σε ένα σημείο να δω ώρα το μπεμπε. Καναμε τη δουλεια μας με λίγα λόγια κ εχω ωραίες καθαρές φωτογραφίες! Όπως σε εναν απλό υπερηχο! 

Συγχαρητηρια για την αυχενική σου! Μήπως μπορείς να μου πεις πόση ώρα κράτησε η εξέταση της αυχενικής; ακούω διάφορα, λένε ότι πρέπει να ειναι 45 λεπτά, αλλά πολλοί λόγω φόρτου εργασίας την κάνουν σε 15 λεπτα, το πολύ 20.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, aurorahope είπε:

Συγχαρητηρια για την αυχενική σου! Μήπως μπορείς να μου πεις πόση ώρα κράτησε η εξέταση της αυχενικής; ακούω διάφορα, λένε ότι πρέπει να ειναι 45 λεπτά, αλλά πολλοί λόγω φόρτου εργασίας την κάνουν σε 15 λεπτα, το πολύ 20.

 

Σε ευχαριστώ πολυ κοπελα μου! Ναι ισχύει αυτό! Εμενα κράτησε λίγο γιατι είχε κόσμο στο νοσοκομειο. Περιπου 15 λεπτά. Δεν ευζαριστηθηκα δλδ πολυ το μπεμπε. Απλώς κανανε τις μετρησεις που πρέπει, ειδαμε οτι ολα ήταν καλα κ πηρα χαρα από αυτο! Το είδα εννοειται το μπεμπε αλλα κουνουσε πολυ την κάμερα γιατι έκανε μετρησεις σε διάφορα σημεία οποτε δεν κάθισε αρκετά να δω ολόκληρο το μωρο. Δεν πειραζει. Σε 2 βδομάδες εχω υπερηχο με τον γιατρο οποτε θα το δω εκεί! 

Just now, Woman88 είπε:

Μπράβο κουκλίτσα μου!!!!! Όλα τέλεια!!!!! Απόλαυσε το!!! Εγώ Δευτέρα έχω και όπως καταλάβαινετε μεγάλη αγωνία έχω!!!! Και εγώ σήμερα λιγουρευομαι σαντουιτς όλη μέρα θα φτιάξω μου φαίνεται ένα για βράδυ!!!!!! 

Σε ευχαριστώ γλυκια μου!!! Αντε με το καλο κ σε σενα! Όλα καλα θα πανε! Μην εχεις αγχος! Κανε απλως την προσευχη σου και όλα θα ειναι τελεια για σένα κ το μπεμπέ :wub: να φας κοριτσι μου, το μωρο το ζητάει χιχι εγω μετα απο 2 πιατα μακαρονια θελω κ αλλο χαχαχα

  • Μου αρέσει 1

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Σε ευχαριστώ πολυ κοπελα μου! Ναι ισχύει αυτό! Εμενα κράτησε λίγο γιατι είχε κόσμο στο νοσοκομειο. Περιπου 15 λεπτά. Δεν ευζαριστηθηκα δλδ πολυ το μπεμπε. Απλώς κανανε τις μετρησεις που πρέπει, ειδαμε οτι ολα ήταν καλα κ πηρα χαρα από αυτο! Το είδα εννοειται το μπεμπε αλλα κουνουσε πολυ την κάμερα γιατι έκανε μετρησεις σε διάφορα σημεία οποτε δεν κάθισε αρκετά να δω ολόκληρο το μωρο. Δεν πειραζει. Σε 2 βδομάδες εχω υπερηχο με τον γιατρο οποτε θα το δω εκεί! 

Ευχαριστώ για την απάντηση! Ευχομαι η εγκυμοσυνη σου να συνεχισει να ειναι τέλεια, όπως και σε όλα τα κορίτσια!

Link to comment
Share on other sites

Just now, aurorahope είπε:

Ευχαριστώ για την απάντηση! Ευχομαι η εγκυμοσυνη σου να συνεχισει να ειναι τέλεια, όπως και σε όλα τα κορίτσια!

Σε ευχαριστώ πολυ! Και εγω το ευχομαι αυτο για ολες μας!


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ κορίτσια μην μιλάτε για φαγητό!! Την Παρασκευή το βράδυ έφαγα burger κ το Σάββατο αλμυρή κρέπα με κοτόπουλο τυριά κι άλλα τέτοια υγιεινά!!! Πειναω συνεχεια!!!! Ποσο να κρατηθω η έγκυος;;;;;;!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Betty90 είπε:

Αχ κορίτσια μην μιλάτε για φαγητό!! Την Παρασκευή το βράδυ έφαγα burger κ το Σάββατο αλμυρή κρέπα με κοτόπουλο τυριά κι άλλα τέτοια υγιεινά!!! Πειναω συνεχεια!!!! Ποσο να κρατηθω η έγκυος;;;;;;!!!!

Ολες τα ιδια ειμαστε ασε! Εγω με βλεπω να μην χωράω απτη πόρτα σε λιγο καιρό :razz:

  • Μου αρέσει 1

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 είπε:

Μπράβο κουκλίτσα μου!!!!! Όλα τέλεια!!!!! Απόλαυσε το!!! Εγώ Δευτέρα έχω και όπως καταλάβαινετε μεγάλη αγωνία έχω!!!! Και εγώ σήμερα λιγουρευομαι σαντουιτς όλη μέρα θα φτιάξω μου φαίνεται ένα για βράδυ!!!!!! 

@Woman88 εγώ σήμερα πήγα για τις αιματολογικες και Παρασκευή έχω την αυχενικη! Αγωνίαααα πολύ τόση που παρήγγειλα γύρο σε πίτα για να ηρεμήσω τι να κάνω η γυναίκα? :razz:

  • Χαχα 2

vZbwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marilo είπε:

@Woman88 εγώ σήμερα πήγα για τις αιματολογικες και Παρασκευή έχω την αυχενικη! Αγωνίαααα πολύ τόση που παρήγγειλα γύρο σε πίτα για να ηρεμήσω τι να κάνω η γυναίκα? :razz:

Χαχαχα σ αγαπώ δεν υπάρχεις! Καλά έκανες κοριτσι μου! Χρειάζεται κ αυτο! Εγω παντως χθες το ευχαριστηθηκα το σουβλακακι μου χιχι. Καλη επιτυχια να εχεις κ εσυ κοριτσακι μου στην αυχενικη!

  • Μου αρέσει 1

TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Χαχαχα σ αγαπώ δεν υπάρχεις! Καλά έκανες κοριτσι μου! Χρειάζεται κ αυτο! Εγω παντως χθες το ευχαριστηθηκα το σουβλακακι μου χιχι. Καλη επιτυχια να εχεις κ εσυ κοριτσακι μου στην αυχενικη!

@Vaso11.4.11 Ευχαριστώ πολύ κούκλα μου!! Να σαι καλά!! :wub:

  • Μου αρέσει 1

vZbwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Marilo είπε:

@Vaso11.4.11 Ευχαριστώ πολύ κούκλα μου!! Να σαι καλά!! :wub:

Εγώ απ την αγωνία μου θα έτρωγα 2 πιτα γυρο!!! Χιχιχιχιχιχι!! Καλη επιτυχία!!! Ολα θα είναι υπέροχα!

Εγώ κορίτσια είμαι μάλλον απ τις τελευταίες που θα παω για αυχενικη! Την Πέμπτη παω στον γιαττο για υπέρηχο κι αν είναι όλα καλα φαντάζομαι θα κλείσουμε ραντεβού!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια μου να μαι και εγώ έφτιαξα ένα σαντουιτσακι με μαύρο ψωμάκι Γαλοπουλα τυρί ντομάτα και αυγό βραστό!!!! Αλλά νομίζω με πείραξε όλο αυτό!!! Αφήστε που συνέχεια όλη μέρα έχω γουργουρητο στο στομάχι γουργιυριζουν τα έντερα μου περίεργα χάχα τι να πουν και αυτά με αυτά που τρώω αχαχαχα. Καλή επιτυχία σε όσες έχετε αυχενικη αυτή την εβδομάδα!!!!!!!! Εγώ Δευτέρα... Ουφ δεν περνάνε οι μέρες !!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Woman88 είπε:

Αχ κορίτσια μου να μαι και εγώ έφτιαξα ένα σαντουιτσακι με μαύρο ψωμάκι Γαλοπουλα τυρί ντομάτα και αυγό βραστό!!!! Αλλά νομίζω με πείραξε όλο αυτό!!! Αφήστε που συνέχεια όλη μέρα έχω γουργουρητο στο στομάχι γουργιυριζουν τα έντερα μου περίεργα χάχα τι να πουν και αυτά με αυτά που τρώω αχαχαχα. Καλή επιτυχία σε όσες έχετε αυχενικη αυτή την εβδομάδα!!!!!!!! Εγώ Δευτέρα... Ουφ δεν περνάνε οι μέρες !!! 

@Woman88 αα εσύ χαλάς την πιάτσα με τα υγιεινα που φτιάχνεις Αλλοιμονο σε  μας τις υπόλοιπες Χαχαχα :razz:

  • Χαχα 2

vZbwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marilo είπε:

@Woman88 αα εσύ χαλάς την πιάτσα με τα υγιεινα που φτιάχνεις Αλλοιμονο σε  μας τις υπόλοιπες Χαχαχα :razz:

Κοίταξε να δεις λθγορευομουν ένα πιτογυρο με από όλα αλλά δεν το έφαγα γτ δεν θα το άντεχα καθόλου οπότε πήγα στην πιο υγιεινή εκδοχή του αχαχαχαχα. Αύριο ας πούμε θέλω να φάω Γίγαντες αλλά δε θα τιυς αντέξω.... 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...