Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 minutes ago, Angot said:

      ε σε λίγο ο οργανισμός σου θα βρει τρόπο να ολοκληρώσει αυτό που άρχισε! και γω δεν το  περίμενα αλλά δεν σου κάνω πλάκα πηγαίνει όντως πιο γρήγορα μετά! το πρώτο 3 μηνο πονούσα ! το 2 ο τρίμηνο το ευχαριστιόμουνα , το 3ο τρίμηνο ξανά πονάω 

      Σε καταλαβαινω απόλυτα άστο …

Καθυστέρηση & αρνητικό τεστ


Recommended Posts

Just now, Emilly είπε:

Queen πες μας σε παρακαλώ ποιο τεστ έκανες;;;τα step one που παίρνω εγώ γράφουν οι αξιολογήσεις ότι δεν δείχνουν ποτέ πριν την καθυστέρηση.σε ρωτάω γιατί τα παίρνω κ μετά ξεπατωνομουν να κάνω πριν την καθυστέρηση.

Έκανα τις ταινίες του hometest που είχα πάρει κ για ωορρηξία.Το θέμα δν είναι ότι έδειξε αρνητικο μόνο τις 2 μέρες πριν τη περίοδο αλλά έδειξε αρνητικο κ στις 3 μέρες καθυστέρησης.Κ στη 10η μέρα καθυστέρησης έκανα πάλι κ ήταν αχνό θετικό ενώ είχα χοριακη 150 εκείνη τη μέρα.Οποτε εγώ τα τεστ γενικά δν τα εμπιστεύομαι κ τόσο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Queen10 είπε:

Έκανα τις ταινίες του hometest που είχα πάρει κ για ωορρηξία.Το θέμα δν είναι ότι έδειξε αρνητικο μόνο τις 2 μέρες πριν τη περίοδο αλλά έδειξε αρνητικο κ στις 3 μέρες καθυστέρησης.Κ στη 10η μέρα καθυστέρησης έκανα πάλι κ ήταν αχνό θετικό ενώ είχα χοριακη 150 εκείνη τη μέρα.Οποτε εγώ τα τεστ γενικά δν τα εμπιστεύομαι κ τόσο.

Ναι ναι είναι ίδιες του ένα ευρώ το τεστ.τα παίρνω κάτι μήνες βέβαια δεν έχω μείνει έγκυος από τοτε αλλά χθες που παρήγγειλα στις αξιολογήσεις όλες λέγανε ότι δεν δείχνει πριν την καθυστέρηση.κ φαντάσου εγώ τα παίρνω για ψυχολογικούς λόγους για να έχω στο ντουλάπι να κάνω όποτε παθαίνω αμόκ.

Just now, GinGin είπε:

Hometest digital

 

Αχ παίζει να μην είναι καλά γλυκειά μου κ το διάβασα μόλις χθες αυτό.εχω πει κ σε κορίτσια να πάρουνε γιατί είναι φθηνά αλλά....οκ πήγαινε για χοριακη.γιατι διάβασα χθες ότι δεν δείχνουν νωρίς.το ίδιο τεστ είχε κάνει η queen ίδια εταιρία.χθες διάβασα που τα παρήγγειλα αξιολογήσεις ότι δεν δείχνουν νωρίς.απλα εγώ έτσι για ψυχολογικούς λόγους θέλω να έχω στο ντουλάπι.

Just now, Ellidr είπε:

Κανένα σύμπτωμα έχεις ;

Κάτι το παράξενο σε σένα;

Elidir τα φθηνά τεστ έχεις κ εσύ;;παίζει να μην είναι καλά....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ναι ναι είναι ίδιες του ένα ευρώ το τεστ.τα παίρνω κάτι μήνες βέβαια δεν έχω μείνει έγκυος από τοτε αλλά χθες που παρήγγειλα στις αξιολογήσεις όλες λέγανε ότι δεν δείχνει πριν την καθυστέρηση.κ φαντάσου εγώ τα παίρνω για ψυχολογικούς λόγους για να έχω στο ντουλάπι να κάνω όποτε παθαίνω αμόκ.

Αχ παίζει να μην είναι καλά γλυκειά μου κ το διάβασα μόλις χθες αυτό.εχω πει κ σε κορίτσια να πάρουνε γιατί είναι φθηνά αλλά....οκ πήγαινε για χοριακη.γιατι διάβασα χθες ότι δεν δείχνουν νωρίς.το ίδιο τεστ είχε κάνει η queen ίδια εταιρία.χθες διάβασα που τα παρήγγειλα αξιολογήσεις ότι δεν δείχνουν νωρίς.απλα εγώ έτσι για ψυχολογικούς λόγους θέλω να έχω στο ντουλάπι.

Elidir τα φθηνά τεστ έχεις κ εσύ;;παίζει να μην είναι καλά....

Μακάρι να "μην είναι καλά" και να έχουν κάνει λάθος! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ναι ναι είναι ίδιες του ένα ευρώ το τεστ.τα παίρνω κάτι μήνες βέβαια δεν έχω μείνει έγκυος από τοτε αλλά χθες που παρήγγειλα στις αξιολογήσεις όλες λέγανε ότι δεν δείχνει πριν την καθυστέρηση.κ φαντάσου εγώ τα παίρνω για ψυχολογικούς λόγους για να έχω στο ντουλάπι να κάνω όποτε παθαίνω αμόκ.

Αχ παίζει να μην είναι καλά γλυκειά μου κ το διάβασα μόλις χθες αυτό.εχω πει κ σε κορίτσια να πάρουνε γιατί είναι φθηνά αλλά....οκ πήγαινε για χοριακη.γιατι διάβασα χθες ότι δεν δείχνουν νωρίς.το ίδιο τεστ είχε κάνει η queen ίδια εταιρία.χθες διάβασα που τα παρήγγειλα αξιολογήσεις ότι δεν δείχνουν νωρίς.απλα εγώ έτσι για ψυχολογικούς λόγους θέλω να έχω στο ντουλάπι.

Elidir τα φθηνά τεστ έχεις κ εσύ;;παίζει να μην είναι καλά....

Τις ταινίες του home test 

Ναι 

Αλλά γράφουν μέσα ότι μετράει από 12 μονάδες 

Δηλαδή τρεις μέρες πριν την καθυστερηση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly είπε:

Ναι ναι είναι ίδιες του ένα ευρώ το τεστ.τα παίρνω κάτι μήνες βέβαια δεν έχω μείνει έγκυος από τοτε αλλά χθες που παρήγγειλα στις αξιολογήσεις όλες λέγανε ότι δεν δείχνει πριν την καθυστέρηση.κ φαντάσου εγώ τα παίρνω για ψυχολογικούς λόγους για να έχω στο ντουλάπι να κάνω όποτε παθαίνω αμόκ.

Αχ παίζει να μην είναι καλά γλυκειά μου κ το διάβασα μόλις χθες αυτό.εχω πει κ σε κορίτσια να πάρουνε γιατί είναι φθηνά αλλά....οκ πήγαινε για χοριακη.γιατι διάβασα χθες ότι δεν δείχνουν νωρίς.το ίδιο τεστ είχε κάνει η queen ίδια εταιρία.χθες διάβασα που τα παρήγγειλα αξιολογήσεις ότι δεν δείχνουν νωρίς.απλα εγώ έτσι για ψυχολογικούς λόγους θέλω να έχω στο ντουλάπι.

Elidir τα φθηνά τεστ έχεις κ εσύ;;παίζει να μην είναι καλά....

Εεε ναι δν δείχνουν.Αφου φαντάσου κ στις 10 μερεσ καθυστέρησης έδειξε αχνό θετικό.Παντως αυτά της ωορρηξιας είναι καλά.Γτ εγώ αυτά έκανα κ είχα επαφές κ έμεινα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Τις ταινίες του home test 

Ναι 

Αλλά γράφουν μέσα ότι μετράει από 12 μονάδες 

Δηλαδή τρεις μέρες πριν την καθυστερηση

Άσε τι γραφουν.το θέμα είναι λ αναλόγως τι χοριακη παράγει κάθε γυναίκα.οποτε αν δούμε αρνητικό εντάξει να έχουμε κ μια κρυφή ελπίδα....καλά είπα τα θέλω κ για ψυχολογικούς λογους.ειναι ευκολία.

Link to comment
Share on other sites

Just now, GinGin είπε:

Τελικά, δυστυχώς αδιάθετησα. 

Σας ευχαριστώ πολύ πάντως 

Δε πειράζει κοριτσάκι μου  ξεκινάει ένας καινούργιος μήνας ,γεμάτος έρωτα και αγάπες 

Εκμεταλευσου τον

Just now, Ellidr είπε:

Δε πειράζει κοριτσάκι μου  ξεκινάει ένας καινούργιος μήνας ,γεμάτος έρωτα και αγάπες 

Εκμεταλευσου τον

Ενάμιση χρόνο το ίδιο πράμα λέω 

Δυστυχώς αδιαθετησα 

Αλλά δε το βάζω κάτω

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, GinGin είπε:

Τελικά, δυστυχώς αδιάθετησα. 

Σας ευχαριστώ πολύ πάντως 

Δεν πειράζει κορίτσι μου σε δύο εβδομάδες πάνω κάτω θα έχεις πάλι ωορηξια.εχουμε τις ευκαιρίες μας.παρε τις βιταμίνες και προετοιμασου για αυτόν τον μήνα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...