Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , LeneL είπε:

      Εμείς παίρνουμε ένα τεράστιο χειροκρότημα για την συνεισφορά μας στην αύξηση του πληθυσμού...

      Γενικά δε θέλω να σε αποθαρρύνω, εγώ είμαι εκπαιδευτικός και δεν πήρα κανένα απολύτως επίδομα, λόγω του συνολικού εισοδήματος το οποίο μη φανταστείς ότι ξεπερνά κατά πολύ τις 40.000. ααα πήρα 40 ευρώ και για τα δύο από το δήμο που ανήκω, για το πρώτο γάλα!

      ούτε λοχείας κύησης και 9 μηνο;  εμένα ο άντρας μου είναι καπετάνιος όποτε όπως καταλαβαίνεις με παρασύρει το δικό του εισόδημα ! το δικό μ θα το έπιανε το 40αρι 

Επιτροπη για εξωσωματικη


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα. Έχουμε συγκεντρώσει τα απαραίτητα χαρτιά για να περάσουμε επιτροπή για εξωσωματικη. Αν κ το νοσοκομείο έλεγξε τις εξετάσεις εγώ νομίζω κάποιες λείπουν. Δε βγάζω άκρη. Μπορεί κάποια κοπέλα να με βοηθήσει? Ευχαριστώ πολυυυυ❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, *Vasoula είπε:

Γεια σου κορίτσι μου..πέρασα επιτροπή πριν δυο μηνες....για ποιες εξετάσεις ανησυχείς????

Βρε βασουλα μου τη vdrl ας πούμε δε την βρίσκω πουθενά ούτε σε εμένα ούτε στο σύζυγο. Κ το νοσοκομείο τα είδε 2 φορές κ μου παν είναι όλα οκ. Μήπως είναι με άλλο όνομα στα αποτελέσματα? Ούτε RPR τη βρισκω

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kath22 said:

Βρε βασουλα μου τη vdrl ας πούμε δε την βρίσκω πουθενά ούτε σε εμένα ούτε στο σύζυγο. Κ το νοσοκομείο τα είδε 2 φορές κ μου παν είναι όλα οκ. Μήπως είναι με άλλο όνομα στα αποτελέσματα? Ούτε RPR τη βρισκω

Μήπως βλέπεις treponema κάτι; Αν ναι είναι για τη σύφιλη απλώς αυτή συνταγογραφειται ενώ η vdrl οχι, οπότε μπορεί να στο έχουν ετσι. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Minnie7 είπε:

Μήπως βλέπεις treponema κάτι; Αν ναι είναι για τη σύφιλη απλώς αυτή συνταγογραφειται ενώ η vdrl οχι, οπότε μπορεί να στο έχουν ετσι. 

Ναι έτσι το βρήκα αλλά κ πάλι δε το είχαμε βάλει στο φάκελο μου μόνο στου άντρα μου. Ευχαριστώ παρααα πολύ... Παρά πολύ ομως❤️❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Kath22 said:

Ναι έτσι το βρήκα αλλά κ πάλι δε το είχαμε βάλει στο φάκελο μου μόνο στου άντρα μου. Ευχαριστώ παρααα πολύ... Παρά πολύ ομως❤️❤️❤️❤️

Τίποτα, κορίτσι μου. Με το καλό κι όλα να σου πάνε τέλεια! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Just now, nina21 είπε:

Βρε κοριτσια! Πως θα βγαλω γραμμη για ραντεβου; απο χθες προσπαθω και τπτ...

Εγώ κάθε φορά που ήθελα να επικοινωνήσω μαζί τους, έστελνα mail και με έπαιρναν εκείνοι τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Troia είπε:

Εγώ κάθε φορά που ήθελα να επικοινωνήσω μαζί τους, έστελνα mail και με έπαιρναν εκείνοι τηλέφωνο.

θεωρουσα οτι δεν θα απαντησουν! θα στειλω εμαιλ τοτε. Σε ποια επιτροπη περασες? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, nina21 είπε:

θεωρουσα οτι δεν θα απαντησουν! θα στειλω εμαιλ τοτε. Σε ποια επιτροπη περασες? 

Όντως, ποτέ δεν μου απάντησαν, αλλά πάντα με έπαιρναν τηλέφωνο αμέσως. Είναι πιο πολύ της προφορικής επικοινωνίας, βλέπεις. Στο Αιγάλεω πέρασα και η γραμματέας, η κα. Τσιώνου είναι για μένα υπόδειγμα δημοσίου υπαλλήλου! Το λέω, γιατί τα καλά πρέπει να ακούγονται και να δίνονται τα credits εκεί που πρέπει...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, nina21 είπε:

Εκει ανοικω και εγω και ακρη προς το παρον καμια! Σε ποιο εμαιλ εστειλες;

Αν το γκουγκλάρεις, θα βρεις τα στοιχεία επικοινωνίας και υπάρχει ένα mail, της κας. Τσιώνου. Στείλε της και θα σε πάρει αμέσως τηλέφωνο. Εξαιρερτική! Αν δεν το βρεις, πες μου να σου το στείλω σε πμ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Troia είπε:

Αν το γκουγκλάρεις, θα βρεις τα στοιχεία επικοινωνίας και υπάρχει ένα mail, της κας. Τσιώνου. Στείλε της και θα σε πάρει αμέσως τηλέφωνο. Εξαιρερτική! Αν δεν το βρεις, πες μου να σου το στείλω σε πμ

Σε ευχαριστω πολυ! ελπιζω να βρηκα το σωστο...αν και δεν βρηκα της κας. Τσιωνου αλλα το γενικο εμαιλ, αυτο που εχουν στο αρχειο με τα στοιχεια επικοινωνιας

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , nina21 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ! ελπιζω να βρηκα το σωστο...αν και δεν βρηκα της κας. Τσιωνου αλλα το γενικο εμαιλ, αυτο που εχουν στο αρχειο με τα στοιχεια επικοινωνιας

Αυτό που δίνουν στιςπληροφορίες φαίνεται ότι είναι της κας. Τσιώνου το προσωπικό/υπηρεσιακό. Εκτός κι αν τώρα με τηντηλεεργασία έχει αλλάξει το setup...

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...