Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

ΕΜΒΡΥΟΓΕΝΕΣΙΣ - ΜΑΣΤΡΟΜΗΝΑΣ


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Εύχομαι να είστε όλες καλά! Είμαι ήδη 41, ετοιμάζομαι για τη δεύτερη διαδικασία εξωσωματικής με τον κ.Μαστρομηνά. Ελπίζω να έχουμε επιτυχή αποτελέσματα αυτή τη φορά. Η κάθε γνώμη και εμπειρία σας δεκτή με χαρά. Καλημέρα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κι από εμένα! Θετικά σχόλια έχω να πω μόνο! Το 2017 έκανα την πρώτη μου εξωσωματική στον κο. Μαστρομηνά κι απέκτησα τον γιο μου! Τον περασμένο Οκτώβρη έκανα τη δεύτερη εξωσωματική (για αδερφάκι) αλλά δυστυχώς δεν πήγε καλά! Θεωρητικά ήμουν φαβορί, αλλά νομίζω ότι ήμασταν απλώς άτυχοι! Τώρα τον Νοέμβριο είπαμε να δοκιμάσουμε με φυσικό κύκλο, βρήκαμε το ωάριο, το αφήσαμε κι έγινε βλαστοκυστη και το μεταφέραμε! Είμαι στην αναμονή! Εγώ είμαι πολύ ικανοποιημένη και με τον γιατρό και με τον κέντρο! Καλή τύχη!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
On 21/11/2020 at 11:43 ΠΜ, Marianthi Vol είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Εύχομαι να είστε όλες καλά! Είμαι ήδη 41, ετοιμάζομαι για τη δεύτερη διαδικασία εξωσωματικής με τον κ.Μαστρομηνά. Ελπίζω να έχουμε επιτυχή αποτελέσματα αυτή τη φορά. Η κάθε γνώμη και εμπειρία σας δεκτή με χαρά. Καλημέρα!

Εγω δ εχω μεινει ευχαριστημενη αλλα σου ευχομαι καλη επιτυχια στην δευτερη προσπαθεια!

*σαν συμβουλη απλα να σου πω ανννν χτυπα ξυλο δ παει καλα κ τωρα πηγαινε κ αλλου γτ εχει αυτο το κακο ο μαστρομηνας κολλαει με ενα πρωτοκολλο ενω μπορει να χρειαζεσαι αλλαγη σε ενεσεις η σε δοσολογια αλλα για καποιο λογο δ το κανει

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
On 21/11/2020 at 11:43 ΠΜ, Marianthi Vol είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Εύχομαι να είστε όλες καλά! Είμαι ήδη 41, ετοιμάζομαι για τη δεύτερη διαδικασία εξωσωματικής με τον κ.Μαστρομηνά. Ελπίζω να έχουμε επιτυχή αποτελέσματα αυτή τη φορά. Η κάθε γνώμη και εμπειρία σας δεκτή με χαρά. Καλημέρα!

Τελικά τα κατάφερες? 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
On 12/12/2020 at 2:50 ΠΜ, Suzukaki είπε:

Εγω δ εχω μεινει ευχαριστημενη αλλα σου ευχομαι καλη επιτυχια στην δευτερη προσπαθεια!

*σαν συμβουλη απλα να σου πω ανννν χτυπα ξυλο δ παει καλα κ τωρα πηγαινε κ αλλου γτ εχει αυτο το κακο ο μαστρομηνας κολλαει με ενα πρωτοκολλο ενω μπορει να χρειαζεσαι αλλαγη σε ενεσεις η σε δοσολογια αλλα για καποιο λογο δ το κανει

Με ένα πλούσιο βιογραφικό εξωσωματικών κι έχοντας περάσει από παντο, μαντουδη κλπ με τον μαστρομηνά δεν ακολούθησα σχεδόν ποτέ ίδιο πρωτόκολλο εν αντίθεση μου έκανε πολλές αλλαγές και σε συνδυασμούς και σε φάρμακα.... 

προσωπικά τον εμπιστεύτηκα γιατί μου έκανε σαν άνθρωπος και είχα αποφασίσει ανεξαρτήτως αποτελέσματος να συνεχίσω εκει από τη πρώτη προσπάθεια που έκανα μαζί του. 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, smiles είπε:

Με ένα πλούσιο βιογραφικό εξωσωματικών κι έχοντας περάσει από παντο, μαντουδη κλπ με τον μαστρομηνά δεν ακολούθησα σχεδόν ποτέ ίδιο πρωτόκολλο εν αντίθεση μου έκανε πολλές αλλαγές και σε συνδυασμούς και σε φάρμακα.... 

προσωπικά τον εμπιστεύτηκα γιατί μου έκανε σαν άνθρωπος και είχα αποφασίσει ανεξαρτήτως αποτελέσματος να συνεχίσω εκει από τη πρώτη προσπάθεια που έκανα μαζί του. 

Ησουν απο τις τυχερες ξερω πολλες που λενε το ιδιο παντως ηθελαν αλλο πρωτοκολλο ως οργσνισμοι κ δ τους το αλλαξε ποτε.πηγαν αλλου με αλλο κ εμειναν αμεσως

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...