Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Bemfola ενέσεις διέγερσης ωοθηκών


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Just now, Depi1234 είπε:

Καλημερα σας να σας κάνω μια ερώτηση οποία γνωρίζει ποια είναι η άποψη σας για τις συκγκεκριμενες ενέσεις ;;;

Καλημέρα κορίτσι μου.. Πιστεύω είναι ανάλογα τον οργανισμό σου ποιο φάρμακο θα σου ταιριάξει. 

Προσωπική εμπειρία θα σου πω, έκανα εξωσωματική με αυτές τις ενέσεις 225 μονάδες πήρα εγώ τη μέρα και στο τέλος το κατεβάσαμε γιατί έκανα πάρα πολλά οωθηλακια. Στο τέλος πήραμε 30 ωάρια στην οωληψια εκ των οποίων 18 γινιμοποιηθηκαν και μαζεψα 12 βλαστοκυστες.. έμεινα έγκυος σε δίδυμα τελικά και προχώρησε η μία κύηση τελικά.

Για μένα δούλεψαν καλά οπότε. Αλλά πιστεύω παίζει ρόλο και ο οργανισμός της κάθε κοπέλας και τι θα της ταιριάξει..


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope.2019 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου.. Πιστεύω είναι ανάλογα τον οργανισμό σου ποιο φάρμακο θα σου ταιριάξει. 

Προσωπική εμπειρία θα σου πω, έκανα εξωσωματική με αυτές τις ενέσεις 225 μονάδες πήρα εγώ τη μέρα και στο τέλος το κατεβάσαμε γιατί έκανα πάρα πολλά οωθηλακια. Στο τέλος πήραμε 30 ωάρια στην οωληψια εκ των οποίων 18 γινιμοποιηθηκαν και μαζεψα 12 βλαστοκυστες.. έμεινα έγκυος σε δίδυμα τελικά και προχώρησε η μία κύηση τελικά.

Για μένα δούλεψαν καλά οπότε. Αλλά πιστεύω παίζει ρόλο και ο οργανισμός της κάθε κοπέλας και τι θα της ταιριάξει..

Just now, Hope.2019 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου.. Πιστεύω είναι ανάλογα τον οργανισμό σου ποιο φάρμακο θα σου ταιριάξει. 

Προσωπική εμπειρία θα σου πω, έκανα εξωσωματική με αυτές τις ενέσεις 225 μονάδες πήρα εγώ τη μέρα και στο τέλος το κατεβάσαμε γιατί έκανα πάρα πολλά οωθηλακια. Στο τέλος πήραμε 30 ωάρια στην οωληψια εκ των οποίων 18 γινιμοποιηθηκαν και μαζεψα 12 βλαστοκυστες.. έμεινα έγκυος σε δίδυμα τελικά και προχώρησε η μία κύηση τελικά.

Για μένα δούλεψαν καλά οπότε. Αλλά πιστεύω παίζει ρόλο και ο οργανισμός της κάθε κοπέλας και τι θα της ταιριάξει..

Μια χαρά πολύ καλά πηγές εγώ πήρα 300 μονάδες κ έχω κάνει 12 ωοθηλακια τα οποία τα είδε χτες στον υπέρηχο ενώ τη ν Δευτέρα που μας πέρασε μου είχε πει 15 ωοθηλακια το Σάββατο έχω την ωοληψια.εσυ έχεις γεννήσει;γερό κ καλοτυχο να σου είναι κ εύχαριστω για την ανταπόκριση 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depi1234 είπε:

 

Εμεις πήραμε περισσότερα από ότι περιμέναμε. Πιστεύω θα πας πολύ καλά. Έχεις πολύ καλό αριθμό. Σου εύχομαι να είναι και ποιοτικά.

Με το καλό η οωληψια και εύχομαι σε λίγες μέρες να μεγαλώσει ένα ή δύο μωράκια στην κοιλίτσα σου.

Όχι δεν έχω γεννήσει ακόμα είμαι στον 7ο μήνα!

  • Μου αρέσει 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...