Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανούλες Αυγούστου 2021


Maria92

Recommended Posts

9 ώρες πρίν, Φραουλίνο είπε:

Καλά Σοφακι εννοείται πως το πρώτο τρίμηνο και εγώ ήμουν με τις μέρες μου.. Όταν γυρνούσαν όλα και είχα και αυτή την αναθεματισμενη καουρα, ούτε να το διανοηθώ δεν ήθελα! Βέβαια και τότε τα όνειρα όνειρα και όποτε ένιωθα λίγο καλύτερα μου ερχόταν η διάθεση..

Αυτό με το σώμα που λες το παθαίνουν κάποιοι! Ναι σε ερωτεύεται ξανά γιατί είναι πρωτόγνωρη η εικόνα σου για εκείνον και είναι πολύ ωραίο όλο αυτό που βλέπει!! ❤️ Και μένα βρίσκει το γυμνό σώμα με την κοιλιά πολύ σεξι, λέει ότι έχει κάτι γήινο πολύ όμορφο.. Εγώ του λέω ότι είναι λίγο ανώμαλος αλλά εντάξει το χαιρόμαστε όσο το χουμε δεν πειράζει! :-D Πλάκα του κάνω όμως, καταλαβαίνω ακριβώς τι εννοεί.. 

Τι ωραίο κορίτσι μου που μετά από τόσα χρόνια λαχταρατε τόσο ο ένας τον άλλον!! :wub:

Χαχαχαχ γελάω με το όταν γεννήσεις θα πέσει στρίμωγμα του έχει γυαλίσει το μάτι του καψερου..Καλα κάνετε όμως γιατί και εσύ έχεις χαμηλουτσικα τον πλακουντα και δεν ενδείκνυται τουλάχιστον μέχρι να βεβαιωθείτε ότι ανέβηκε. Μέχρι τότε κάντε εκεί τα ρομάντζα σας, και αυτά υπέροχα είναι μας πάνε κάποια χρόνια πίσω και μια χαρά την κρατάνε την επαφή.. 

Κορίτσι μου όταν δεν νιώθουμε καλά σωματικά εννοείται που όρεξη για σεξ; Αν νιώθεις το στομάχι σου ή την κοιλιά σου πρησμένη λογικό είναι να μην έχεις εκεί το μυαλό σου.. Και αφού και ο άντρας σου είναι στο ντεμι δεν υπάρχει λόγος να αισθάνεσαι άσχημα. Από την άλλη όταν εσύ νιώσεις λίγο καλύτερα σωματικά και αν φυσικά έχεις ερωτική διάθεση το ξανασυζητάτε..

Νομίζω μια χαρά θα του περάσει ο φόβος μόλις δει ότι όλα πάνε καλά και τίποτα διαφορετικό δεν έχει το σεξ στην πράξη σε σχέση με πριν. Ίσως επειδή και εσύ δεν το επιδιώκεις αφήνεται και εκείνος και επειδή του είναι κάτι εντελώς καινούργιο όλο αυτό δεν ξέρει πως να φερθεί..Όπως και να χει δεν είναι μόνο το σεξ, υπάρχουν πολλά πράγματα που μπορούν να γίνουν και κρατάνε την επαφή.. Να τα ρομάντζα της Εμιλυ για παράδειγμα για να θυμηθούμε και λίγο τα παλιά, τότε που ήμασταν αβγαλτες :P

Ααχ βρε κορίτσια μεγάλη υπόθεση οι ορμόνες μας όμως, πως το γυρνάνε σε κάποιες με τη λίμπιντο και πως σε κάποιες άλλες μυστήριο πράγμα! 

Χάχαχαχ Έκλαψα με το Χουανα η παρθένα! Καλέ θα έρθει η ώρα που θα κάνετε σεξ και θα είναι σαν την πρώτη σας φορά αυτό να σκέφτεσαι :mrgreen: 

Άσε...έχει γυαλισει το μάτι του από την αγ,,,μια...τίποτα δεν αναπληρώνει το κανονικό το μπαλαμουτι χαχαχαχα.πρωτη φορά στην ζωή μας τόσο αποχή..αφού μου λέει ποτέ;;κ του λέω μετά τον επόμενο υπέρηχο όλο..μέχρι την γέννα έτσι θα τον πάω κ μετά θα πω..ααα τώρα είμαι εγχειρισμενη χαχαχα.βασικα εγώ δεν έχω καμία όρεξη αλλά καθόλου..έχει νεκρώσει το σύστημα.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Emilly800 είπε:

Άσε...έχει γυαλισει το μάτι του από την αγ,,,μια...τίποτα δεν αναπληρώνει το κανονικό το μπαλαμουτι χαχαχαχα.πρωτη φορά στην ζωή μας τόσο αποχή..αφού μου λέει ποτέ;;κ του λέω μετά τον επόμενο υπέρηχο όλο..μέχρι την γέννα έτσι θα τον πάω κ μετά θα πω..ααα τώρα είμαι εγχειρισμενη χαχαχα.βασικα εγώ δεν έχω καμία όρεξη αλλά καθόλου..έχει νεκρώσει το σύστημα.

Χαχαχ δικια μου είσαι εσυ.. ούτε εγώ έχω όρεξη.. που γενικά είμαι δραστήρια χαχαχ.. όλο λέω ας πάω τώρα να κάνω κίνηση και όλο λέω άστο αύριο χαχαχα 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, xenia^^ είπε:

Χαχαχ δικια μου είσαι εσυ.. ούτε εγώ έχω όρεξη.. που γενικά είμαι δραστήρια χαχαχ.. όλο λέω ας πάω τώρα να κάνω κίνηση και όλο λέω άστο αύριο χαχαχα 

Κορίτσια τρώγοντας έρχεται η όρεξη!! :mrgreen:

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μιας κ εισαστε λιγες μερες πιο μπροστα απο μενα για πειτε μου...ειμαι 17 και 4 ημ.ακουσα το μωρο πριν 4,5 μερες.καταλαβαινα κατι κωλοτουμπες σαν να μου ξυνει τη μητρα κ κατι σαν τοκ τοκ ελαφρια οταν ηρεμουσα.βεβαια επρεπε να συγκεντρωθω για να τον ακουσω ή τον ακουγα το βραδυ που ηρεμουσα.τωρα εχω 2 μερες που δεν εχω νιωσει κατι ιδιαιτερο.ισως κανενα τοκ τοκ αλλα ελαχιστα.να ανησυχησω;ποτε θα ξεκινησω να τον ακουω πιο συστηματικα;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stalicha είπε:

Κοριτσια μιας κ εισαστε λιγες μερες πιο μπροστα απο μενα για πειτε μου...ειμαι 17 και 4 ημ.ακουσα το μωρο πριν 4,5 μερες.καταλαβαινα κατι κωλοτουμπες σαν να μου ξυνει τη μητρα κ κατι σαν τοκ τοκ ελαφρια οταν ηρεμουσα.βεβαια επρεπε να συγκεντρωθω για να τον ακουσω ή τον ακουγα το βραδυ που ηρεμουσα.τωρα εχω 2 μερες που δεν εχω νιωσει κατι ιδιαιτερο.ισως κανενα τοκ τοκ αλλα ελαχιστα.να ανησυχησω;ποτε θα ξεκινησω να τον ακουω πιο συστηματικα;

 Να μην ανησυχήσεις καθόλου! Άλλες μέρες είναι πιο ενεργά και άλλες όχι! Σε λίγες εβδομάδες θα το ακούς κάθε μέρα!

  • Μου αρέσει 1

gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , Stalicha είπε:

Κοριτσια μιας κ εισαστε λιγες μερες πιο μπροστα απο μενα για πειτε μου...ειμαι 17 και 4 ημ.ακουσα το μωρο πριν 4,5 μερες.καταλαβαινα κατι κωλοτουμπες σαν να μου ξυνει τη μητρα κ κατι σαν τοκ τοκ ελαφρια οταν ηρεμουσα.βεβαια επρεπε να συγκεντρωθω για να τον ακουσω ή τον ακουγα το βραδυ που ηρεμουσα.τωρα εχω 2 μερες που δεν εχω νιωσει κατι ιδιαιτερο.ισως κανενα τοκ τοκ αλλα ελαχιστα.να ανησυχησω;ποτε θα ξεκινησω να τον ακουω πιο συστηματικα;

Εγώ στη 17η βδομάδα το ένοιωσα πρώτη φορά έτσι χαλαρά όπως κι εσύ...σχεδόν σε καθημερινή βάση το ένοιωθα αλλά έπρεπε να δίνω προσοχή..υπήρχαν αρκετές μέρες που δν το ένοιωθα...τώρα είμαι 21 και 3 και από το προηγούμενο Σάββατο (δηλαδή όταν ήμουν 20 και 4) άρχισα να το νοιώθω καθημερινά και πιο δυνατά.

Εν τω μεταξύ, πριν από λίγο τραντάχτηκε ολόκληρη η κοιλιά κάτω χαμηλά...είχα το χέρι πάνω κ τινάχτηκα...άρχισα να φωνάζω τον άντρα μου αλλά δεν το πρόλαβε...σα να άλλαξε πλευρό ήταν ή κάτι τέτοιο γτ για κλωτσιά ήταν πολύ δυνατό...ελπίζω να το ξανανοιώσω σύντομα γτ τρελάθηκα...περνάει ο καιρός κορίτσια

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι κοριτσια.εν τω μεταξυ εχω κντη δευτερα μια σημαντικη εξεταση.κ γενικα οι  επομενες βδομαδες ειναι σημαντικες για την πορεια του μπομπιρα.αν θυμαστε μου ειχαν βγαλει λιγο αυξημενη αυχενικη αλλα οι πιθανοτητες ηταν πολυ λιγες για συνδρομα.εκανα κ το νιπτ τεστ κ μου εβγαλε κ αυτο πολυ μικρες πιθανοτητες για συνδρομα κ ηρεμησα καπως γτ ειχαμε πει για το ενδεχομενο της παρακεντησης.τωρα περιμενω να κανω τον υπερηχογραφικο εκεγχο τη δευτερα κ τον ελεγχο της καρδιας του εμβρυου αμεσως μετα κ σε συμδυασμο με το νιπτ θα αποφασισουμε αν εχει νοημα να προχωρησω σε αμνιο ή οχι.οποτε αναμενω....η κορη μου σε αυτον τον μηνα στην κοιλια κλωτσουσε κ χορευε οποτε τωρα ολα τα συγκρινω με την μικρη ταρζανουλα μου κ μου φαινονται περιεργα κ με πιανει ενας φοβος.ελπιζω να πανε ολα καλα κ να μην χρειαστω καν την αμνιο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Stalicha είπε:

Μακαρι κοριτσια.εν τω μεταξυ εχω κντη δευτερα μια σημαντικη εξεταση.κ γενικα οι  επομενες βδομαδες ειναι σημαντικες για την πορεια του μπομπιρα.αν θυμαστε μου ειχαν βγαλει λιγο αυξημενη αυχενικη αλλα οι πιθανοτητες ηταν πολυ λιγες για συνδρομα.εκανα κ το νιπτ τεστ κ μου εβγαλε κ αυτο πολυ μικρες πιθανοτητες για συνδρομα κ ηρεμησα καπως γτ ειχαμε πει για το ενδεχομενο της παρακεντησης.τωρα περιμενω να κανω τον υπερηχογραφικο εκεγχο τη δευτερα κ τον ελεγχο της καρδιας του εμβρυου αμεσως μετα κ σε συμδυασμο με το νιπτ θα αποφασισουμε αν εχει νοημα να προχωρησω σε αμνιο ή οχι.οποτε αναμενω....η κορη μου σε αυτον τον μηνα στην κοιλια κλωτσουσε κ χορευε οποτε τωρα ολα τα συγκρινω με την μικρη ταρζανουλα μου κ μου φαινονται περιεργα κ με πιανει ενας φοβος.ελπιζω να πανε ολα καλα κ να μην χρειαστω καν την αμνιο.

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Πολύ σωστά σου τα είπαν τα κορίτσια, κάνε λιγάκι υπομονή και σιγά σιγά θα τον νιώθεις πιο συχνά και πιο έντονα τον μπέμπη σου! Εγώ μπαίνω 21η εβδομάδα σήμερα και ακόμα τη μπουμπού μου τη νιώθω λίγες φορές και όχι έντονα ακόμα.. Ο γιατρός μου λέει ότι είναι πολύ φυσιολογικο γιατί έχω τον πλακουντα μπροστά, μήπως και σε σένα είναι πρόσθιος αυτή τη φορά και γι αυτό;; 

Μη συγκρίνεις τις εγκυμοσύνες σου και πίστεψε με δεν σημαίνει τίποτα το πόσο το νιώθεις για την υγεία του μωρού σου.. Εμένα η πρώτη μου μπεμπα που είχε σπάνιο σύνδρομο (πολύ σοβαρό) ήταν πολύ κινητικό μωρό, ο γιατρός είχε να το λέει.. Την ενιωθα συνέχεια από 19η εβδομάδα και πολύ έντονα (είχα και πίσω τον πλακουντα) αλλά και στους υπερηχους όλο πιρουέτες έκανε. Άλλα μωράκια που είναι υγιέστατα είναι παράλληλα πολύ ήσυχα μέσα στην κοιλιά, όλα είναι πολύ σχετικά λοιπόν οπότε μην ανησυχείς χωρίς λόγο. 

Όσο για την αμνιο δεν νομίζω να χρειαστεί να την κάνεις.. Η αυξημένη αυχενική από μόνη της τις περισσότερες φορές δεν σημαίνει τίποτα.. Πάντα λένε προληπτικά να κάνεις υπέρηχο καρδιάς επειδή μπορεί να επηρεάσει ή να συνδέεται για κάτι άλλο αλλά όχι επειδή οι πιθανότητες είναι πολλές να υπάρχει κάτι.. Τώρα ακόμα και αν χρειαστεί, πραγματικά στο λέω δεν είναι απολύτως τίποτα η εξέταση, 2 λεπτά διαδικασία και ξενοιάζεις μια και καλή και με 100% σιγουριά!! 

Εύχομαι από καρδιάς οι υπέρηχοι σου να είναι άψογοι τη Δευτέρα κοπέλα μου πάνω από όλα για να ηρεμήσεις μια ώρα αρχιτερα και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου από τώρα και μέχρι τέλους!!! ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Stalicha είπε:

Μακαρι κοριτσια.εν τω μεταξυ εχω κντη δευτερα μια σημαντικη εξεταση.κ γενικα οι  επομενες βδομαδες ειναι σημαντικες για την πορεια του μπομπιρα.αν θυμαστε μου ειχαν βγαλει λιγο αυξημενη αυχενικη αλλα οι πιθανοτητες ηταν πολυ λιγες για συνδρομα.εκανα κ το νιπτ τεστ κ μου εβγαλε κ αυτο πολυ μικρες πιθανοτητες για συνδρομα κ ηρεμησα καπως γτ ειχαμε πει για το ενδεχομενο της παρακεντησης.τωρα περιμενω να κανω τον υπερηχογραφικο εκεγχο τη δευτερα κ τον ελεγχο της καρδιας του εμβρυου αμεσως μετα κ σε συμδυασμο με το νιπτ θα αποφασισουμε αν εχει νοημα να προχωρησω σε αμνιο ή οχι.οποτε αναμενω....η κορη μου σε αυτον τον μηνα στην κοιλια κλωτσουσε κ χορευε οποτε τωρα ολα τα συγκρινω με την μικρη ταρζανουλα μου κ μου φαινονται περιεργα κ με πιανει ενας φοβος.ελπιζω να πανε ολα καλα κ να μην χρειαστω καν την αμνιο.

Καλή επιτυχία να έχεις κορίτσι μου σε όλες τις εξετάσεις !!!! Όλα θα είναι μια χαρά !!! Όπως και σε όλες μας !!! Σιγά σιγά παίρνουμε σειρά όλες  για β επιπέδου !!! Εγώ 22/4!!!!!!!! Κρίμα που πάλι θα είμαι μόνη μου μέσα !!!! 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Stalicha said:

Μακαρι κοριτσια.εν τω μεταξυ εχω κντη δευτερα μια σημαντικη εξεταση.κ γενικα οι  επομενες βδομαδες ειναι σημαντικες για την πορεια του μπομπιρα.αν θυμαστε μου ειχαν βγαλει λιγο αυξημενη αυχενικη αλλα οι πιθανοτητες ηταν πολυ λιγες για συνδρομα.εκανα κ το νιπτ τεστ κ μου εβγαλε κ αυτο πολυ μικρες πιθανοτητες για συνδρομα κ ηρεμησα καπως γτ ειχαμε πει για το ενδεχομενο της παρακεντησης.τωρα περιμενω να κανω τον υπερηχογραφικο εκεγχο τη δευτερα κ τον ελεγχο της καρδιας του εμβρυου αμεσως μετα κ σε συμδυασμο με το νιπτ θα αποφασισουμε αν εχει νοημα να προχωρησω σε αμνιο ή οχι.οποτε αναμενω....η κορη μου σε αυτον τον μηνα στην κοιλια κλωτσουσε κ χορευε οποτε τωρα ολα τα συγκρινω με την μικρη ταρζανουλα μου κ μου φαινονται περιεργα κ με πιανει ενας φοβος.ελπιζω να πανε ολα καλα κ να μην χρειαστω καν την αμνιο.

Όλα καλά θα είναι κορίτσι μου γλυκό :wub:

Just now, xenia^^ said:

Καλή επιτυχία να έχεις κορίτσι μου σε όλες τις εξετάσεις !!!! Όλα θα είναι μια χαρά !!! Όπως και σε όλες μας !!! Σιγά σιγά παίρνουμε σειρά όλες  για β επιπέδου !!! Εγώ 22/4!!!!!!!! Κρίμα που πάλι θα είμαι μόνη μου μέσα !!!! 

Εγώ β επιπέδου στις 26/4...:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αυτο το οτι ειμαστε μονες μας στις εξετασεις πολυ μου την εχει χαλασει.οχι τοσο για μενα αλλα για τον φουκαριαρη τον αντρα μου:razz:

Μετα την β επιπεδου,μολις παμε στον γιατρο μας θα του ζητησω να με δει κ αυτος για να δει τον μικρο κ ο αντρας μου.την προηγ φορα στην αυχενικη δεν μπηκε κ μετα που πηγαμε στον γιατρο ενιωθα περιεργα με το στομαχι κ του ειπα πως αν δεν μου κανει ο γιατρος υπερηχο,δεν θα του το ζητησω εγω γτ με ενοχλει καπως ο ενδοκολπικος κ τον αφησα τον καημενο με τη λαχταρα...Τωρα ομως θα τον αποζημιωσω τον καημενο

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Stalicha είπε:

Μακαρι κοριτσια.εν τω μεταξυ εχω κντη δευτερα μια σημαντικη εξεταση.κ γενικα οι  επομενες βδομαδες ειναι σημαντικες για την πορεια του μπομπιρα.αν θυμαστε μου ειχαν βγαλει λιγο αυξημενη αυχενικη αλλα οι πιθανοτητες ηταν πολυ λιγες για συνδρομα.εκανα κ το νιπτ τεστ κ μου εβγαλε κ αυτο πολυ μικρες πιθανοτητες για συνδρομα κ ηρεμησα καπως γτ ειχαμε πει για το ενδεχομενο της παρακεντησης.τωρα περιμενω να κανω τον υπερηχογραφικο εκεγχο τη δευτερα κ τον ελεγχο της καρδιας του εμβρυου αμεσως μετα κ σε συμδυασμο με το νιπτ θα αποφασισουμε αν εχει νοημα να προχωρησω σε αμνιο ή οχι.οποτε αναμενω....η κορη μου σε αυτον τον μηνα στην κοιλια κλωτσουσε κ χορευε οποτε τωρα ολα τα συγκρινω με την μικρη ταρζανουλα μου κ μου φαινονται περιεργα κ με πιανει ενας φοβος.ελπιζω να πανε ολα καλα κ να μην χρειαστω καν την αμνιο.

Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!!!!! Εγώ υπάρχουν ημέρες που την νιώθω αρκετά και ημέρες που δεν την καταλαβαίνω καθόλου και ανησυχώ.. Αλλά σκέφτομαι πως όσο περνάει ο καιρός τόσο πιο ωραία θα είναι γιατί θα τα νιώθουμε συνέχεια!!! :x

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!! Εγώ έκανα την β επιπέδου!!! Όλα καλά τα είδε ο γιατρός και μας επιβεβαίωσε ότι είναι κοριτσάκι!!! Η χαρά μου είναι απερίγραπτη!!! :x Με το καλό και οι επόμενες!!!! 

  • Μου αρέσει 5

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anneliz είπε:

Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!!!!! Εγώ υπάρχουν ημέρες που την νιώθω αρκετά και ημέρες που δεν την καταλαβαίνω καθόλου και ανησυχώ.. Αλλά σκέφτομαι πως όσο περνάει ο καιρός τόσο πιο ωραία θα είναι γιατί θα τα νιώθουμε συνέχεια!!! :x

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!! Εγώ έκανα την β επιπέδου!!! Όλα καλά τα είδε ο γιατρός και μας επιβεβαίωσε ότι είναι κοριτσάκι!!! Η χαρά μου είναι απερίγραπτη!!! :x Με το καλό και οι επόμενες!!!! 

Τι όμορφα νέα κορίτσι μου μπράβο!!! Άντε βουρ για ετοιμασίες τώρα λοιπόν.. Με το καλό να ερθει η μπεμπούλα σας!!!! :wub: 

Εγώ 23/04 και ανυπομονώ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anneliz είπε:

Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!!!!! Εγώ υπάρχουν ημέρες που την νιώθω αρκετά και ημέρες που δεν την καταλαβαίνω καθόλου και ανησυχώ.. Αλλά σκέφτομαι πως όσο περνάει ο καιρός τόσο πιο ωραία θα είναι γιατί θα τα νιώθουμε συνέχεια!!! :x

 Καλησπέρα κορίτσια μου!!!! Εγώ έκανα την β επιπέδου!!! Όλα καλά τα είδε ο γιατρός και μας επιβεβαίωσε ότι είναι κοριτσάκι!!! Η χαρά μου είναι απερίγραπτη!!! :x Με το καλό και οι επόμενες!!!! 

Μπράβο κορίτσι μου! Όλα καλά! Ξεκίνα αγορές τώρα!

  • Μου αρέσει 1

gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anneliz είπε:

Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!!!!! Εγώ υπάρχουν ημέρες που την νιώθω αρκετά και ημέρες που δεν την καταλαβαίνω καθόλου και ανησυχώ.. Αλλά σκέφτομαι πως όσο περνάει ο καιρός τόσο πιο ωραία θα είναι γιατί θα τα νιώθουμε συνέχεια!!! :x

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!! Εγώ έκανα την β επιπέδου!!! Όλα καλά τα είδε ο γιατρός και μας επιβεβαίωσε ότι είναι κοριτσάκι!!! Η χαρά μου είναι απερίγραπτη!!! :x Με το καλό και οι επόμενες!!!! 

Αχχχ τι τελειαααα.. Εγω εχω την Πέμπτη.. Σου εκανε και 3 D υπερηχο? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...