Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

Μανούλες Αυγούστου 2021


Maria92

Recommended Posts

Just now, Emilly800 είπε:

Και δύο τρομαρες..να σου πω είναι όλα από την Κλεισούρα μέχρι τα σωματικά τα δύσκολα με τους εμετούς μέχρι τις σκ,,,τοσυσπασεις κ τον φόβο ,,,τα παλιά που θυμάμαι..κ ακόμα δεν έχω ξεθατεψει..έχουν ξεχυθεί βέβαια τα όνειρα θέλω δεν θέλω όλο τον φαντάζομαι τον μικρούλι μου κ τον βλέπω κ στον ύπνο μου..τον αγαπάμε ήδη όλοι ο μικρός κάνει σαν να είναι γεννημένο του μιλάει φιλάει την κοιλιά..αχ μακάρι να πάνε όλα καλά το περιμένει τρελό οικογένεια εδώ ..θα καλοπερασει

  

Βρε κοριτσάκι μου όλα θα πάνε καλά! Παίζει πολύ σημαντικό ρόλο η ψυχολογία! Καταλαβαίνω ότι, με όσα πέρασες, είναι δύσκολο να ηρεμήσεις! το έχω περάσει με σοβαρά οικογενειακά προβλήματα και δεν ηρεμείς ποτέ! Αλλά να σκέφτεσαι θετικά, η ψυχουλίτσα αυτή θα έλθει σε οικογένεια που το περιμένουν με λαχτάρα!

Just now, Φραουλίνο είπε:

Έτσι και εγώ στο μουστάκι είχα βγάλει παναδα μετά από αποτρίχωση με κερί και έφυγε με λευκαντικη κρέμα και λέιζερ αποτρίχωσης αντί για κερί.. Οπότε παλεύω να μην ξαναβγεί αλλά με τη μάσκα δεν κινδυνεύω χαχαχα 

Εγώ είχα βγάλει πολλές στο μέτωπο και έκανα χημικά peelings σε δερματολογο να φύγουν...Οποτε δεν με σώζει η μάσκα, εκτός αν βάλω μπουργκα..

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1

gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Emilly800 είπε:

Και δύο τρομαρες..να σου πω είναι όλα από την Κλεισούρα μέχρι τα σωματικά τα δύσκολα με τους εμετούς μέχρι τις σκ,,,τοσυσπασεις κ τον φόβο ,,,τα παλιά που θυμάμαι..κ ακόμα δεν έχω ξεθατεψει..έχουν ξεχυθεί βέβαια τα όνειρα θέλω δεν θέλω όλο τον φαντάζομαι τον μικρούλι μου κ τον βλέπω κ στον ύπνο μου..τον αγαπάμε ήδη όλοι ο μικρός κάνει σαν να είναι γεννημένο του μιλάει φιλάει την κοιλιά..αχ μακάρι να πάνε όλα καλά το περιμένει τρελό οικογένεια εδώ ..θα καλοπερασει

 

Όλα μια χαρά θα πάνε Εμιλακι μας, θα έρθει το αγοράκι σας και θα ολοκληρωθεί η οικογένεια σας!!! ❤️ Κοίτα και εμένα που δεν έχω περάσει και εύκολα αλλά στον ύπνο μου ούτε μωρά ούτε τίποτα, μόνο σεξουαλιζομαι :rolleyes:

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Liakada είπε:

Βρε κοριτσάκι μου όλα θα πάνε καλά! Παίζει πολύ σημαντικό ρόλο η ψυχολογία! Καταλαβαίνω ότι, με όσα πέρασες, είναι δύσκολο να ηρεμήσεις! το έχω περάσει με σοβαρά οικογενειακά προβλήματα και δεν ηρεμείς ποτέ! Αλλά να σκέφτεσαι θετικά, η ψυχουλίτσα αυτή θα έλθει σε οικογένεια που το περιμένουν με λαχτάρα!

Εγώ είχα βγάλει πολλές στο μέτωπο και έκανα χημικά peelings σε δερματολογο να φύγουν...Οποτε δεν με σώζει η μάσκα, εκτός αν βάλω μπουργκα..

Καπέλινα συμμαθήτριά σαν την Βουγιουκλάκη όμως όχι κανένα μικρό..Μανταλένα και βάλε σε θέλω.χαχαχαχα.

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly800 είπε:

Καπέλινα συμμαθήτριά σαν την Βουγιουκλάκη όμως όχι κανένα μικρό..Μανταλένα και βάλε σε θέλω.χαχαχαχα.

Αχχαχαχχα εισαι θεα... ❤️❤️❤️❤️ Αχχ και μαρεσουν αυτα τα καπελα ομως.. Μην με πειτε τρελη... Αλλα εχω κατι μεγαλα ασπρα καπελα..τα φοραω στην θαλασσα γιατι δνε μαρεσει καθολου ο ηλιος αλλα εδω και δυο χρονια θαλασσα πηγαινουμε μετα τις 6 το απογευμα και ειναι η πιο ωραια ωρα.. ( ειμαστε τυχεροι την εχουμε απεναντι απο το σπιτι την θαλασσα) μας λεπω καλοκαιρι κλεισμενες στα δωματια με κλιματιστικο... Δενξερω για εκει αλλα εδω Κύπρο με 40ρια που βαραει δεν θα μπορω να κυκλοφορω νομιζω.. Χαχχαχχα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Αχχαχαχχα εισαι θεα... ❤️❤️❤️❤️ Αχχ και μαρεσουν αυτα τα καπελα ομως.. Μην με πειτε τρελη... Αλλα εχω κατι μεγαλα ασπρα καπελα..τα φοραω στην θαλασσα γιατι δνε μαρεσει καθολου ο ηλιος αλλα εδω και δυο χρονια θαλασσα πηγαινουμε μετα τις 6 το απογευμα και ειναι η πιο ωραια ωρα.. ( ειμαστε τυχεροι την εχουμε απεναντι απο το σπιτι την θαλασσα) μας λεπω καλοκαιρι κλεισμενες στα δωματια με κλιματιστικο... Δενξερω για εκει αλλα εδω Κύπρο με 40ρια που βαραει δεν θα μπορω να κυκλοφορω νομιζω.. Χαχχαχχα

Κ εγώ σε παραθαλάσσιο μένω..σίγουρα θα πηγαίνω θάλασσα να πλατσουριζω στην ακρογιαλιά σαν την φάλαινα που την ξέβρασε το κυμα.οχι κανονικό μπάνιο αλλά λίγο να δροσίζομαι..αν πάρω το οκ μπορεί να μπαίνω κιόλας γιατί εμείς έχουμε μια παραλία που πηγαίνουμε που έχει ένα χιλιόμετρο ρηχό νερό και εχει κ λίγο κόσμο..όποτε κάπως έτσι θα βγάλω το καλοκαίρι..κ κάτω από την ομπρέλα να χαλαρώνω..έχω κ τον μικρό που κάνει κάθε μέρα μπάνιο τέσσερις μήνες οπότε επειδή μετά τον δεκαπενταύγουστο θα πηγαίνει μόνο με τον μπαμπά του κ θα τον έχει σαν γυφτάκι τον καημένο( δεν ξέρει να φροντίσει παιδί ο άντρας μου) ας πάω εγώ το μισό καλοκαίρι να το φροντίσω το παιδάκι μου..θα δεις θελει φροντίδα το παιδί στην παραλία ( αλλαγή ρουχαλακια μην κρυώσει να φάει να πιει κλπ.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Emilly800 είπε:

Κ εγώ σε παραθαλάσσιο μένω..σίγουρα θα πηγαίνω θάλασσα να πλατσουριζω στην ακρογιαλιά σαν την φάλαινα που την ξέβρασε το κυμα.οχι κανονικό μπάνιο αλλά λίγο να δροσίζομαι..αν πάρω το οκ μπορεί να μπαίνω κιόλας γιατί εμείς έχουμε μια παραλία που πηγαίνουμε που έχει ένα χιλιόμετρο ρηχό νερό και εχει κ λίγο κόσμο..όποτε κάπως έτσι θα βγάλω το καλοκαίρι..κ κάτω από την ομπρέλα να χαλαρώνω..έχω κ τον μικρό που κάνει κάθε μέρα μπάνιο τέσσερις μήνες οπότε επειδή μετά τον δεκαπενταύγουστο θα πηγαίνει μόνο με τον μπαμπά του κ θα τον έχει σαν γυφτάκι τον καημένο( δεν ξέρει να φροντίσει παιδί ο άντρας μου) ας πάω εγώ το μισό καλοκαίρι να το φροντίσω το παιδάκι μου..θα δεις θελει φροντίδα το παιδί στην παραλία ( αλλαγή ρουχαλακια μην κρυώσει να φάει να πιει κλπ.

Θα στο δώσει το οκ μωρέ θα έχει ανέβει και κ πλακούντας και μια χαρά θα τα κάνεις τα μπανακια σου.. Εμένα ο δικός μου λέει ότι δεν υπάρχει καλύτερη γυμναστική στην εγκυμοσύνη από το κολύμπι στη θάλασσα. Μια χαρά τα έκανα τα μπάνια μου περισυ και θα τα κάνω και φέτος.. Μόνο να είναι καθαρή η θάλασσα όσο γίνεται για αποφυγή μηκυτιασεων αυτό μου είχε πει και δεν έκανα σε Αθηναϊκές παραλίες μόλις μπήκε για τα καλά το καλοκαίρι. Φέτος όμως θα αρχίσουμε τις εξορμήσεις από Ιούνιο και στα νησιά οι θάλασσες είναι πολύ πιο καθαρές!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Φραουλίνο είπε:

Θα στο δώσει το οκ μωρέ θα έχει ανέβει και κ πλακούντας και μια χαρά θα τα κάνεις τα μπανακια σου.. Εμένα ο δικός μου λέει ότι δεν υπάρχει καλύτερη γυμναστική στην εγκυμοσύνη από το κολύμπι στη θάλασσα. Μια χαρά τα έκανα τα μπάνια μου περισυ και θα τα κάνω και φέτος.. Μόνο να είναι καθαρή η θάλασσα όσο γίνεται για αποφυγή μηκυτιασεων αυτό μου είχε πει και δεν έκανα σε Αθηναϊκές παραλίες μόλις μπήκε για τα καλά το καλοκαίρι. Φέτος όμως θα αρχίσουμε τις εξορμήσεις από Ιούνιο και στα νησιά οι θάλασσες είναι πολύ πιο καθαρές!! 

Ναι ναι κι εμενα για την θάλασσα αυτά μου είχε πει!!! Επίσης κορίτσια ξέχασα να σας πω, ότι εμένα και στην αυχενική και στην β επιπέδου μπήκε μέσα ο άντρας μου. Για ρωτήστε κι εσείς μήπως έχει αλλάξει κάτι.. 

  • Μου αρέσει 3

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα κορίτσια μου!! @Anneliz τι ωραία που είχες μαζί τον άντρα σου στους υπερηχους, έτσι θα έπρεπε να είναι πάντα, το θεωρώ απαράδεκτο να τους αφήνουν απ έξω λες και μόνες μας το κάναμε το παιδί!! Για να μπήκε όμως ο δικός σου και εκείνο το διάστημα που κάναμε αυχενικές μάλλον ο εμβρυολόγος σου είναι πιο χαλαρός με αυτό το θέμα.. Εμένα δυστυχώς είναι πολύ αυστηρός και πάει κατά γράμμα με τις εντολές του ιατρικού συλλόγου οπότε δεν νομίζω να έχει αλλάξει κάτι αφού η κατάσταση πάει ακόμα κατά διαόλου! Όπως και να χει θα έπαιρνα να ρωτήσω κάνα δυο μέρες πριν για σιγουριά με την ελπίδα να έχει αλλάξει ο κανονισμός.. Πάλι καλά τον αφήνει ο γυναικολόγος μου  να μπαίνει κανονικά και βλέπει τη μπέμπα γιατί είναι να σκάσει ο καημένος με τους μεγάλους υπερηχους που κάθεται από κάτω και δεν ξέρει τι γίνεται κάθε φορά..

@Stalicha όλα να πάνε τέλεια σήμερα κορίτσι μου και να πάρεις τα καλύτερα νέα!!! Θα περιμένουμε να μας τα πεις.. ❤️

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα κορίτσια μου!! @Anneliz τι ωραία που είχες μαζί τον άντρα σου στους υπερηχους, έτσι θα έπρεπε να είναι πάντα, το θεωρώ απαράδεκτο να τους αφήνουν απ έξω λες και μόνες μας το κάναμε το παιδί!! Για να μπήκε όμως ο δικός σου και εκείνο το διάστημα που κάναμε αυχενικές μάλλον ο εμβρυολόγος σου είναι πιο χαλαρός με αυτό το θέμα.. Εμένα δυστυχώς είναι πολύ αυστηρός και πάει κατά γράμμα με τις εντολές του ιατρικού συλλόγου οπότε δεν νομίζω να έχει αλλάξει κάτι αφού η κατάσταση πάει ακόμα κατά διαόλου! Όπως και να χει θα έπαιρνα να ρωτήσω κάνα δυο μέρες πριν για σιγουριά με την ελπίδα να έχει αλλάξει ο κανονισμός.. Πάλι καλά τον αφήνει ο γυναικολόγος μου  να μπαίνει κανονικά και βλέπει τη μπέμπα γιατί είναι να σκάσει ο καημένος με τους μεγάλους υπερηχους που κάθεται από κάτω και δεν ξέρει τι γίνεται κάθε φορά..

 @Stalicha όλα να πάνε τέλεια σήμερα κορίτσι μου και να πάρεις τα καλύτερα νέα!!! Θα περιμένουμε να μας τα πεις.. ❤️

Καλημέρα κορίτσια! Κι εμένα μπαίνει ο άνδρας μου και στον εμβρυολόγο και στον γυναικολόγο...Και δεν μας έχουν πει ποτέ κάτι.

  • Μου αρέσει 1

gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!! Δεν υπαρχει σαφης οδηγια για τους συνοδους απο τον ιατρικο συλλογο, οτι θελει ο καθε γιατρος κανει αναλογα με το ποσο κοσμο εχει και τι θελει. Εμενα πχ ο γυναικολογος δεν επιτρεπει συνοδο ενω αυτος που κανω β επιπεφου επιτρεπει. Οποια ομως θελει μπορει να ρωτησει το γιατρο, τουλαχιστον για τη β επιπεδου, να κανει ο συζηγος την προηγουμενη μερα ενα μοριακο τεστ και να του ρπιτρεψουν μα μπει!

@Φραουλίνο μαζι εχουμε αυχενικη 23/4!

  • Μου αρέσει 2

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, CMES είπε:

Καλημερα!! Δεν υπαρχει σαφης οδηγια για τους συνοδους απο τον ιατρικο συλλογο, οτι θελει ο καθε γιατρος κανει αναλογα με το ποσο κοσμο εχει και τι θελει. Εμενα πχ ο γυναικολογος δεν επιτρεπει συνοδο ενω αυτος που κανω β επιπεφου επιτρεπει. Οποια ομως θελει μπορει να ρωτησει το γιατρο, τουλαχιστον για τη β επιπεδου, να κανει ο συζηγος την προηγουμενη μερα ενα μοριακο τεστ και να του ρπιτρεψουν μα μπει!

@Φραουλίνο μαζι εχουμε αυχενικη 23/4!

Κ εμείς 23/4 αυχενική....εγώ πήρα τηλέφωνο κ ρώτησα κ Μ είπαν ότι απαγορεύεται να μπει ο μπαμπάς ακόμα κ αν έχει κάνει μοριακό τεστ κ ειναι αρνητικό!!! Πφφφφ τι να πω....

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, kons27 said:

Κ εμείς 23/4 αυχενική....εγώ πήρα τηλέφωνο κ ρώτησα κ Μ είπαν ότι απαγορεύεται να μπει ο μπαμπάς ακόμα κ αν έχει κάνει μοριακό τεστ κ ειναι αρνητικό!!! Πφφφφ τι να πω....

Εμένα αφήνουν και τον άντρα μου μέχρι τώρα :-D

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, kons27 είπε:

Κ εμείς 23/4 αυχενική....εγώ πήρα τηλέφωνο κ ρώτησα κ Μ είπαν ότι απαγορεύεται να μπει ο μπαμπάς ακόμα κ αν έχει κάνει μοριακό τεστ κ ειναι αρνητικό!!! Πφφφφ τι να πω....

Αυτο ειναι πολυ χαζο. Ακομα και στο νοσοκομειο επιτρεπεται ενας συνοδος με αρνητικο τεστ!!

  • Μου αρέσει 1

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γυρισα απο υπερηχο.ειμαι 18 εβδ και 1 ημ.

Λοιπον ο μικρος βσριεται παρα πολυ.παλι μας παιδεψε.δεν μπορουσε παλι να τον μετρησει κ με εστειλε για βολτα κ σοκολατα.τελικα τα καταφεραμε.μου ειπε πως τα βλεπει καλα.μ βλεπει καλα κ την καρδια ευτυχως που στην αρχη ηταν πιο συγκρατημενος.φαινεται κουνηθηκε ο μπομπιρας κ πηρε κ ο γιατρος τις μετρησεις που ηθελε.μου ειπε πως μενει ο ελεγχος της καρδιας ο οποιος ειναι τυπικος κ πιστευει πως θα ειναι ολα καλα.το μονο αρνητικο ειναι ο τραχηλος μου παλι.27 χιλ.

Μου ειπε ειναι οριακο.οχι βαρη κ περιορισμος καπως της κινησης.οχι γυμανστικη αλλα περπατημα κ σαφως κ θα σταματησω κ απτη δουλεια γτ δουλευω σε  βιομηχανια κ ειναι ζορικα.κ ετσι την επαθα κ στην κορη μου τον 7ο μηνα.εχω λιγο φοβηθει αλλα ξερω πως πρεπει να πιεστω λιγο κ να προσεξω παραπανω

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

@CMES και @kons27 κοριτσια μου αρχικά έχουμε β επιπέδου και όχι αυχενική, δεν έχετε συνειδητοποιήσει πως περασε ο καιρός μου φαίνεται χαχαχαχα!! :P Τι ωραία που ήμαστε και οι τρεις την ίδια μέρα!!! 

Λοιπόν αυτό με το μοριακό θα το ρωτήσω, πράγματι είναι χαζό αλλά και εγώ αμφιβάλω ότι θα το επιτρέψουν και μάλλον πιο πολύ για να μη μπλέξουν με το ποιος μπαίνει και ποιος όχι με τόση δουλειά που έχουν.. Αυτό που λες @CMES για το νοσοκομείο ισχύει, όταν έκανα εισαγωγή στο μαιευτήριο το Σεπτέμβριο μπήκαμε κανονικά εννοείται με τον άντρα μου με αρνητικό τεστ και ήταν δίπλα μου συνεχώς, αλλά στο ίδιο μαιευτήριο πχ στους μεγάλους υπερηχους δεν τους αφήνουν.. Γενικά όλα αυτά δεν έχουν καμία λογική αλλά τι να κάνουμε που κάποιοι είναι λίγο στραβόξυλα! Δεν θυμάμαι αν από το ιατρείο του εμβρυολόγου μου είχαν πει για ιατρικό σύλλογο ή κάτι άλλο για διεθνείς οδηγίες πάντως αυτοί κάτι ακολουθούν και το πάνε μαζί με τα μαιευτήρια γιατί ο δικός μου κάνει και σε δύο μαιευτήρια αυτούς τους υπερηχους.. Τι να πω, ας είναι όλα καλά πάνω από όλα και ας τον βλέπω τον άντρα μου στα διαλειμματα που θα κατεβαίνω κάτω για να περπατάω και να τρώω σοκολάτες :mrgreen:

Just now, Stalicha είπε:

Κοριτσια γυρισα απο υπερηχο.ειμαι 18 εβδ και 1 ημ.

Λοιπον ο μικρος βσριεται παρα πολυ.παλι μας παιδεψε.δεν μπορουσε παλι να τον μετρησει κ με εστειλε για βολτα κ σοκολατα.τελικα τα καταφεραμε.μου ειπε πως τα βλεπει καλα.μ βλεπει καλα κ την καρδια ευτυχως που στην αρχη ηταν πιο συγκρατημενος.φαινεται κουνηθηκε ο μπομπιρας κ πηρε κ ο γιατρος τις μετρησεις που ηθελε.μου ειπε πως μενει ο ελεγχος της καρδιας ο οποιος ειναι τυπικος κ πιστευει πως θα ειναι ολα καλα.το μονο αρνητικο ειναι ο τραχηλος μου παλι.27 χιλ.

Μου ειπε ειναι οριακο.οχι βαρη κ περιορισμος καπως της κινησης.οχι γυμανστικη αλλα περπατημα κ σαφως κ θα σταματησω κ απτη δουλεια γτ δουλευω σε  βιομηχανια κ ειναι ζορικα.κ ετσι την επαθα κ στην κορη μου τον 7ο μηνα.εχω λιγο φοβηθει αλλα ξερω πως πρεπει να πιεστω λιγο κ να προσεξω παραπανω

Μπράβο κορίτσι μου, πολύ καλά τα νέα σας για το μπεμπουλη!!! ❤️ Άντε να γίνει και ο υπέρηχος καρδιάς να τελειώνετε με όλη αυτή την περιπέτεια μια και καλή! Αυτό για πότε είναι προγραμματισμένο;

Με τον τράχηλο να κάνεις αυτά που σου είπε και όλα καλά θα πάνε, λίγο προσοχή μόνο θέλει μην ανησυχείς είναι πολύ συχνό.. Αφού το έχεις ξανά πάθει κιόλας ξέρεις και ακριβώς τι πρέπει να κάνεις! Μήπως από τη δουλειά σου να πάρεις αναρρωτική και να μην ξαναπάς;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...