Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Αυγούστου 2021


Maria92

Recommended Posts

1 hour ago, xenia^^ είπε:

Πωπωπω άλλη μια μανούλα έτοιμη !!!!! Όλα θα πάνε τέλεια !!! Μήνες περίμενες αυτή την στιγμή από την ταλαιπωρία χεχε καλε με κόβω εγώ να μένω τελευταία !!!! Μάλλον είμαι που ακόμα είμαι χωρίς ραντεβού !!!!! 

Ωχ τωρα βρήκε να ξεβολευτεί ;;;;!!!!!! Τι να σου κάνει και αυτό το καημένο δεν κρατιέται βαρέθηκε εκεί μέσα !!! Να δεις από τη βαρεμάρα του θα ξανά κανει τούμπα :P 

Θα σε δρομολογισουν κ εσένα στον επόμενο έλεγχο..σου είπε ο γιατρός σου για νωρίτερα λογω σακχάρου;;ηη θα σε περιμένει;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

11 ώρες πρίν, Emilly800 είπε:

Θα σε δρομολογισουν κ εσένα στον επόμενο έλεγχο..σου είπε ο γιατρός σου για νωρίτερα λογω σακχάρου;;ηη θα σε περιμένει;;

Μπαα δεν μου είπε κτι μάλλον δεν θεωρείται επικίνδυνο.. κ στις μετρησεις την βρίσκει φυσιολογική την μπεμπα.. δεν μου ανέφερε κτι.. το μόνο που μου είπε είναι ότι μόλις εμπεδωθεί θα με βάλει να γεννήσω για να μην ταλαιπωρούμαι δεν υπάρχει λόγος.. τώρα το ποτε θα εμπεδωθεί όμως είναι άγνωστο.. για να δούμε την Δευτέρα τι άλλο θα έχει να μου πει.. αποτι κατάλαβα θα με βλέπει μια φορά τη βδομάδα.. 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ακούμπησα την καυτή κατσαρόλα στην κοιλιά δίπλα στον αφαλό.. κοκκίνισε με καίει και έχει ανοίξει μικρή πληγουλα.. με οδοντοπαστα είμαι και θα πάει ο άντρας μου φαρμακείο να του δώσουν κάτι.. λέτε να έπαθε τπτ η μπεμπα ; Έχω αγχωθεί….

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , xenia^^ είπε:

Κορίτσια ακούμπησα την καυτή κατσαρόλα στην κοιλιά δίπλα στον αφαλό.. κοκκίνισε με καίει και έχει ανοίξει μικρή πληγουλα.. με οδοντοπαστα είμαι και θα πάει ο άντρας μου φαρμακείο να του δώσουν κάτι.. λέτε να έπαθε τπτ η μπεμπα ; Έχω αγχωθεί….

Οχι βρε κοριτσι μην ανησυχεις...κι εγω δεν μπορω να υπολογισω το χωρο και την εκαψα με ζεστο νερο κατσαρολας κανα δυο φορες...βεβαια δεν εκανα πληγη αλλα δεν θα εχεις θεμα...αλλωστε αυτα ειναι μεσα στο σακο τους❤

Εμεις σημερα πηγαμε στην κλινικη και καναμε τεστ να ειμαστε ετοιμοι για αυριο....μετα πηγα για αποτριχωση γτ δεν μπορω να με ξυρισουν εκει κατω και εκανα και κατι τελευταια ψωνια...Απιστευτο κοριτσια, αυριο 7.30  το πρωι μπαινουμε!!! 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , xenia^^ είπε:

Κορίτσια ακούμπησα την καυτή κατσαρόλα στην κοιλιά δίπλα στον αφαλό.. κοκκίνισε με καίει και έχει ανοίξει μικρή πληγουλα.. με οδοντοπαστα είμαι και θα πάει ο άντρας μου φαρμακείο να του δώσουν κάτι.. λέτε να έπαθε τπτ η μπεμπα ; Έχω αγχωθεί….

Οχι Ξένια μου δεν θα έπαθε κατι η μικρή.. Κι εγω το είχα πάθει στην προηγούμενη εγκυμοσύνη.. Εσυ πονάς;; 

πρίν από 30 λεπτά , fotini* είπε:

Οχι βρε κοριτσι μην ανησυχεις...κι εγω δεν μπορω να υπολογισω το χωρο και την εκαψα με ζεστο νερο κατσαρολας κανα δυο φορες...βεβαια δεν εκανα πληγη αλλα δεν θα εχεις θεμα...αλλωστε αυτα ειναι μεσα στο σακο τους❤

Εμεις σημερα πηγαμε στην κλινικη και καναμε τεστ να ειμαστε ετοιμοι για αυριο....μετα πηγα για αποτριχωση γτ δεν μπορω να με ξυρισουν εκει κατω και εκανα και κατι τελευταια ψωνια...Απιστευτο κοριτσια, αυριο 7.30  το πρωι μπαινουμε!!! 

Αχχ Φωτεινή τι ωραία!!! :x με το καλό να έρθει το μπεμπακι!!!! Τώρα σε σκεφτόμουν εν τω μεταξύ.. 

  • Ευχαριστώ 1

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , Anneliz είπε:

Οχι Ξένια μου δεν θα έπαθε κατι η μικρή.. Κι εγω το είχα πάθει στην προηγούμενη εγκυμοσύνη.. Εσυ πονάς;; 

Αχχ Φωτεινή τι ωραία!!! :x με το καλό να έρθει το μπεμπακι!!!! Τώρα σε σκεφτόμουν εν τω μεταξύ.. 

Με τσούζει και εχει κάνα δυο μικρές φουσκαλιτσες.. θεωρητικά δε πρέπει να είναι κάτι σοβαρό.. εχει μεγαλώσει η κοιλιά και δεν μπορώ να την υπολογίσω.. όλο βρίσκω :(

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, fotini* είπε:

Οχι βρε κοριτσι μην ανησυχεις...κι εγω δεν μπορω να υπολογισω το χωρο και την εκαψα με ζεστο νερο κατσαρολας κανα δυο φορες...βεβαια δεν εκανα πληγη αλλα δεν θα εχεις θεμα...αλλωστε αυτα ειναι μεσα στο σακο τους❤

Εμεις σημερα πηγαμε στην κλινικη και καναμε τεστ να ειμαστε ετοιμοι για αυριο....μετα πηγα για αποτριχωση γτ δεν μπορω να με ξυρισουν εκει κατω και εκανα και κατι τελευταια ψωνια...Απιστευτο κοριτσια, αυριο 7.30  το πρωι μπαινουμε!!! 

Άντε φωτεινουλα σου στέλνουμε όλες τη θετική μας ενέργεια !!!!! Με το καλό και χωρίς ταλαιπωρία !!!! Σε ποια βδομάδα είσαι ;; Αποτρίχωση εννοείς laser ?? Και εγώ θέλω να κάνω αλλά το σκέφτομαι ειδικά στο μπικίνι γιατί ενώ αντέχω τον πόνο τώρα με την μπεμπα τσιτώνομαι πιο πολύ.. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , xenia^^ είπε:

Αποτρίχωση εννοείς laser ??

Με κερι εκανα...ε ποναει λιγο ειναι η αληθεια και ειδικα τωρα δεν εχω και πολυ υπομονη αλλα το προτιμω απ το ξυρισμα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , fotini* είπε:

Με κερι εκανα...ε ποναει λιγο ειναι η αληθεια και ειδικα τωρα δεν εχω και πολυ υπομονη αλλα το προτιμω απ το ξυρισμα

Ναι και εγώ δε τον θέλω το ξύρισμα και ειδικά από ξένο χέρι.. θα δω και εγώ μήπως κανονίσω για την άλλη βδομάδα.. τώρα με τον καύσωνα δεν κουνιέμαι από τον καναπέ !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, fotini* είπε:

Οχι βρε κοριτσι μην ανησυχεις...κι εγω δεν μπορω να υπολογισω το χωρο και την εκαψα με ζεστο νερο κατσαρολας κανα δυο φορες...βεβαια δεν εκανα πληγη αλλα δεν θα εχεις θεμα...αλλωστε αυτα ειναι μεσα στο σακο τους❤

Εμεις σημερα πηγαμε στην κλινικη και καναμε τεστ να ειμαστε ετοιμοι για αυριο....μετα πηγα για αποτριχωση γτ δεν μπορω να με ξυρισουν εκει κατω και εκανα και κατι τελευταια ψωνια...Απιστευτο κοριτσια, αυριο 7.30  το πρωι μπαινουμε!!! 

Με το καλό Φωτεινη! Με έναν πόνο να το κρατήσεις το μπεμπακι σου αγκαλια με το καλό! 
 

@xenia^^ τπτ δεν θα έχει πάθει το μωρό. Είναι πολύ καλά προφυλαγμένο. Μόνο εσυ να μην πονάς.


gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, fotini* είπε:

Αυριο θα ειμαι 38 και 1...

Με το καλοοοο.. Και σημερα σε σκεφτόμουν.. Νομιζα σήμερα γεννας.. Να μας ενημερώσεις μόλις μπορέσεις αύριο.. Με πρόκληση θα μπεις για φυσιολογικό τοκετο? 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Sofiamar93 είπε:

Με το καλοοοο.. Και σημερα σε σκεφτόμουν.. Νομιζα σήμερα γεννας.. Να μας ενημερώσεις μόλις μπορέσεις αύριο.. Με πρόκληση θα μπεις για φυσιολογικό τοκετο? 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι!! Εχω αγχωθεί λιγάκι.. με πρόκληση για φυσιολογικό και εύχομαι να μην καταλάβω και πολλά γτ ειμαι κ λίγο φοβιτσιάρα!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , fotini* είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι!! Εχω αγχωθεί λιγάκι.. με πρόκληση για φυσιολογικό και εύχομαι να μην καταλάβω και πολλά γτ ειμαι κ λίγο φοβιτσιάρα!

Με το καλό κορίτσι μ!!!  Θα πανε όλα καλά θ κρατήσεις τ μωράκι σ στην Αγκαλια σ!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fotini* είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι!! Εχω αγχωθεί λιγάκι.. με πρόκληση για φυσιολογικό και εύχομαι να μην καταλάβω και πολλά γτ ειμαι κ λίγο φοβιτσιάρα!

Αχχχχ.. Με το καλο κοριτσι μου.. Θα μπορέσεις άραγε να κοιμηθεις σήμερα? Εγώ έχει δύο μέρες που από την αγωνία μου δεν κοιμάμαι.. Ανυπομονω πως και πως για την Τρίτη.. Και εγω με πρόκληση θα μπω για φυσιολογικό.. Να μας πεις τις εντυπώσεις σου.. Να έχω μια ιδέα τι να περιμένω.. Αχχχ αύριο θα κρατάς το μωρακι σουυυυυ... Ποσο ωραιοοο.. Ολη μερα λέω του αντρα μου.. Πω πωωωω είναι η τελευταία μας εβδομάδα ως δύο άτομα.. Απο την αλλη εβδομαδα θα είμαστε 3... Ποσο ανυπομονω ρε κοριτσια.. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...