Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Μανούλες Αυγούστου 2021


Maria92

Recommended Posts

22 ώρες πρίν, xenia^^ είπε:

Μπαα δεν μου είπε κτι μάλλον δεν θεωρείται επικίνδυνο.. κ στις μετρησεις την βρίσκει φυσιολογική την μπεμπα.. δεν μου ανέφερε κτι.. το μόνο που μου είπε είναι ότι μόλις εμπεδωθεί θα με βάλει να γεννήσω για να μην ταλαιπωρούμαι δεν υπάρχει λόγος.. τώρα το ποτε θα εμπεδωθεί όμως είναι άγνωστο.. για να δούμε την Δευτέρα τι άλλο θα έχει να μου πει.. αποτι κατάλαβα θα με βλέπει μια φορά τη βδομάδα.. 

Ε ναι πλέον μια φορά την εβδομάδα.μια χαρά έφτασε ο καιρός για όλες .με το καλό Παναγία μου με έναν πόνο όσες πάνε φυσιολογικά κ όσες με καισαρική καλή επιτυχία.

17 ώρες πρίν, xenia^^ είπε:

Κορίτσια ακούμπησα την καυτή κατσαρόλα στην κοιλιά δίπλα στον αφαλό.. κοκκίνισε με καίει και έχει ανοίξει μικρή πληγουλα.. με οδοντοπαστα είμαι και θα πάει ο άντρας μου φαρμακείο να του δώσουν κάτι.. λέτε να έπαθε τπτ η μπεμπα ; Έχω αγχωθεί….

Τίποτα δεν έπαθε η μπέμπα είναι δύο στρώματα μόνωσης μεταξύ σας χαχαχαχα.

17 ώρες πρίν, fotini* είπε:

Οχι βρε κοριτσι μην ανησυχεις...κι εγω δεν μπορω να υπολογισω το χωρο και την εκαψα με ζεστο νερο κατσαρολας κανα δυο φορες...βεβαια δεν εκανα πληγη αλλα δεν θα εχεις θεμα...αλλωστε αυτα ειναι μεσα στο σακο τους❤

Εμεις σημερα πηγαμε στην κλινικη και καναμε τεστ να ειμαστε ετοιμοι για αυριο....μετα πηγα για αποτριχωση γτ δεν μπορω να με ξυρισουν εκει κατω και εκανα και κατι τελευταια ψωνια...Απιστευτο κοριτσια, αυριο 7.30  το πρωι μπαινουμε!!! 

Με το καλό φωτεινή μου με έναν πόνο εύχομαι..όλα καλά θα πάνε άντε δεύτερο μωρουλι να βγει γερο κ τυχερό.

8 ώρες πρίν, Sofiamar93 είπε:

Αχχχχ.. Με το καλο κοριτσι μου.. Θα μπορέσεις άραγε να κοιμηθεις σήμερα? Εγώ έχει δύο μέρες που από την αγωνία μου δεν κοιμάμαι.. Ανυπομονω πως και πως για την Τρίτη.. Και εγω με πρόκληση θα μπω για φυσιολογικό.. Να μας πεις τις εντυπώσεις σου.. Να έχω μια ιδέα τι να περιμένω.. Αχχχ αύριο θα κρατάς το μωρακι σουυυυυ... Ποσο ωραιοοο.. Ολη μερα λέω του αντρα μου.. Πω πωωωω είναι η τελευταία μας εβδομάδα ως δύο άτομα.. Απο την αλλη εβδομαδα θα είμαστε 3... Ποσο ανυπομονω ρε κοριτσια.. 

Σοφάκι την τρίτη μπαίνεις πρόκληση;;;;;;πως μου διέφυγε;;με το καλό κορίτσι μου...εγώ Τετάρτη εισαγωγη κ πέμπτη καισαρική..πωπω θα γίνει χαμός με τα μωρουλια..μετά να δεις συζητήσεις χαχαχα.

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@fotini* με το καλό κορίτσι μου ! Περιμένουμε τα νέα σας !!

@Sofiamar93 @Emilly800 Αχ κορίτσια ποσο συγκινητικό είναι όλο αυτό πραγματικά !!! Όλο αυτό το ταξίδι το κάναμε παρέα όλες τις αγωνίες, τα άγχη και ας μην γνωριζόμαστε… και τώρα μια μια εκπληρώνει το όνειρο της !!!! Η άλλη βδομάδα θα έχει μωράκια μπολικα !!!! Όλα να πάνε κατευχην σε όλες μας ❤️❤️

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου σας εχω χασει.καποιες πρεπει να γεννησατε.δεν εχω καθολου χρονο να διαβασω τα μνμ.καθε 2 με 3 ωρες βγαζω γαλα,το αποθηκευω,πλενω εξαρτηματα κ βαζω αποστειρωτη.οπως καταλαβαινετε ο υπνος ελαχιστος.καθε βραδυ παω τα γαλατα.βαλτε κ στην εξισωση την κορη μου κ καταλαβαινετε την αυπνια κ τον χαμο!!!

Ο μικρος μου ειναι καλα κ αν συνεχισει ετσι,την τριτη θα βγουμε.τη δευτερα(μια μερα πριν την εξοδο)θα με φωναξουν να τον παρω αγκαλια κ να τον θηλασω.εχω τρελαθει.ζω για αυτη τη στιγμη.τοσο καιρο στην εγκυμοσυνη κ στον τοκετο κ μετα απο αυτον κρατιεμαι.κρατιεμαι κ νιωθω πως δεν εχω δεθει συναισθηματικα.κ ο φοβος του τοκετου κ ο πονος δυστυχως καλυψε την αναγκη μου να δεθω μαζι του.τωρα ζω για τη δευτερα που θα τον παρω αγκαλια.τον λαχταραω τοσο πολυ.φοβαμαι πως απο τα κλαματα κντην ενταση θα με ακουσει ολο το μαιευτηριο.θελω τοσο πολυ να τον αγκαλιασω..λιωνω κ περιμενω πως κ πως.

Πειτε μου ποιες γεννησαν κ ποιες περιμενουν αυτη τη βδομαδα με προγραμματιαμενο τοκετο.

Με το καλο σας ευχομαι κ απο την επομενη εβδομαδα να χαιρομαστε ολες μαζι τα πιτσιρικια!!!

 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Stalicha είπε:

Κοριτσια μου σας εχω χασει.καποιες πρεπει να γεννησατε.δεν εχω καθολου χρονο να διαβασω τα μνμ.καθε 2 με 3 ωρες βγαζω γαλα,το αποθηκευω,πλενω εξαρτηματα κ βαζω αποστειρωτη.οπως καταλαβαινετε ο υπνος ελαχιστος.καθε βραδυ παω τα γαλατα.βαλτε κ στην εξισωση την κορη μου κ καταλαβαινετε την αυπνια κ τον χαμο!!!

Ο μικρος μου ειναι καλα κ αν συνεχισει ετσι,την τριτη θα βγουμε.τη δευτερα(μια μερα πριν την εξοδο)θα με φωναξουν να τον παρω αγκαλια κ να τον θηλασω.εχω τρελαθει.ζω για αυτη τη στιγμη.τοσο καιρο στην εγκυμοσυνη κ στον τοκετο κ μετα απο αυτον κρατιεμαι.κρατιεμαι κ νιωθω πως δεν εχω δεθει συναισθηματικα.κ ο φοβος του τοκετου κ ο πονος δυστυχως καλυψε την αναγκη μου να δεθω μαζι του.τωρα ζω για τη δευτερα που θα τον παρω αγκαλια.τον λαχταραω τοσο πολυ.φοβαμαι πως απο τα κλαματα κντην ενταση θα με ακουσει ολο το μαιευτηριο.θελω τοσο πολυ να τον αγκαλιασω..λιωνω κ περιμενω πως κ πως.

Πειτε μου ποιες γεννησαν κ ποιες περιμενουν αυτη τη βδομαδα με προγραμματιαμενο τοκετο.

Με το καλο σας ευχομαι κ απο την επομενη εβδομαδα να χαιρομαστε ολες μαζι τα πιτσιρικια!!!

 

Κορίτσι μου πόσο με αγγίζουν τα λόγια σου !!! Με το καλό να έρθει η Τρίτη και να τον έχεις στην αγκαλιά σου !! Το δέσιμο θα είναι ακαριαίο !!!!!!!!!!!!!! ❤️
 

η @fotini* μπήκε στις 7.30 το πρωί.. περιμένουμε τα ευχάριστα !!!! Η @Sofiamar93 την Τρίτη εχει ραντεβού με πρόκληση και η @Emilly800 την Πέμπτη καισαρική !! Εγώ την Δευτέρα έχω ραντεβού.. μέχρι στιγμής η μπεμπουλα δεν εχει εμπεδωθεί και δεν έχουμε μιλήσει για ραντεβού.. 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Stalicha είπε:

Κοριτσια μου σας εχω χασει.καποιες πρεπει να γεννησατε.δεν εχω καθολου χρονο να διαβασω τα μνμ.καθε 2 με 3 ωρες βγαζω γαλα,το αποθηκευω,πλενω εξαρτηματα κ βαζω αποστειρωτη.οπως καταλαβαινετε ο υπνος ελαχιστος.καθε βραδυ παω τα γαλατα.βαλτε κ στην εξισωση την κορη μου κ καταλαβαινετε την αυπνια κ τον χαμο!!!

Ο μικρος μου ειναι καλα κ αν συνεχισει ετσι,την τριτη θα βγουμε.τη δευτερα(μια μερα πριν την εξοδο)θα με φωναξουν να τον παρω αγκαλια κ να τον θηλασω.εχω τρελαθει.ζω για αυτη τη στιγμη.τοσο καιρο στην εγκυμοσυνη κ στον τοκετο κ μετα απο αυτον κρατιεμαι.κρατιεμαι κ νιωθω πως δεν εχω δεθει συναισθηματικα.κ ο φοβος του τοκετου κ ο πονος δυστυχως καλυψε την αναγκη μου να δεθω μαζι του.τωρα ζω για τη δευτερα που θα τον παρω αγκαλια.τον λαχταραω τοσο πολυ.φοβαμαι πως απο τα κλαματα κντην ενταση θα με ακουσει ολο το μαιευτηριο.θελω τοσο πολυ να τον αγκαλιασω..λιωνω κ περιμενω πως κ πως.

Πειτε μου ποιες γεννησαν κ ποιες περιμενουν αυτη τη βδομαδα με προγραμματιαμενο τοκετο.

Με το καλο σας ευχομαι κ απο την επομενη εβδομαδα να χαιρομαστε ολες μαζι τα πιτσιρικια!!!

 

Γλυκουλα κάνε υπομονή, πέρασες δύσκολα.. είναι πολύ λογικά όσα αισθάνεσαι… να προσεχείς τον εαυτό σου, να είσαι πανέτοιμη να υποδεχτείς στην αγκαλια το παιδάκι σου..!! Όλα καλά θα πάνε!

  • Μου αρέσει 2

gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Emilly800 είπε:

Ε ναι πλέον μια φορά την εβδομάδα.μια χαρά έφτασε ο καιρός για όλες .με το καλό Παναγία μου με έναν πόνο όσες πάνε φυσιολογικά κ όσες με καισαρική καλή επιτυχία.

Τίποτα δεν έπαθε η μπέμπα είναι δύο στρώματα μόνωσης μεταξύ σας χαχαχαχα.

Με το καλό φωτεινή μου με έναν πόνο εύχομαι..όλα καλά θα πάνε άντε δεύτερο μωρουλι να βγει γερο κ τυχερό.

Σοφάκι την τρίτη μπαίνεις πρόκληση;;;;;;πως μου διέφυγε;;με το καλό κορίτσι μου...εγώ Τετάρτη εισαγωγη κ πέμπτη καισαρική..πωπω θα γίνει χαμός με τα μωρουλια..μετά να δεις συζητήσεις χαχαχα.

Ααααα κοντά κοντά τα μωρακια μας... Ειδες? Περνάει πολύ γρήγορα ο καιρος.. Δεν κοιμάμαι εον απο την αγωνία και το κατουρημα.. Χαχχαχαχα.. Πολλα μωρουλια. Να δω τελικά αν θα γεννήσει καμία την ημερομηνία από το πινακάκι μας.. 

πρίν από 47 λεπτά , Stalicha είπε:

Κοριτσια μου σας εχω χασει.καποιες πρεπει να γεννησατε.δεν εχω καθολου χρονο να διαβασω τα μνμ.καθε 2 με 3 ωρες βγαζω γαλα,το αποθηκευω,πλενω εξαρτηματα κ βαζω αποστειρωτη.οπως καταλαβαινετε ο υπνος ελαχιστος.καθε βραδυ παω τα γαλατα.βαλτε κ στην εξισωση την κορη μου κ καταλαβαινετε την αυπνια κ τον χαμο!!!

Ο μικρος μου ειναι καλα κ αν συνεχισει ετσι,την τριτη θα βγουμε.τη δευτερα(μια μερα πριν την εξοδο)θα με φωναξουν να τον παρω αγκαλια κ να τον θηλασω.εχω τρελαθει.ζω για αυτη τη στιγμη.τοσο καιρο στην εγκυμοσυνη κ στον τοκετο κ μετα απο αυτον κρατιεμαι.κρατιεμαι κ νιωθω πως δεν εχω δεθει συναισθηματικα.κ ο φοβος του τοκετου κ ο πονος δυστυχως καλυψε την αναγκη μου να δεθω μαζι του.τωρα ζω για τη δευτερα που θα τον παρω αγκαλια.τον λαχταραω τοσο πολυ.φοβαμαι πως απο τα κλαματα κντην ενταση θα με ακουσει ολο το μαιευτηριο.θελω τοσο πολυ να τον αγκαλιασω..λιωνω κ περιμενω πως κ πως.

Πειτε μου ποιες γεννησαν κ ποιες περιμενουν αυτη τη βδομαδα με προγραμματιαμενο τοκετο.

Με το καλο σας ευχομαι κ απο την επομενη εβδομαδα να χαιρομαστε ολες μαζι τα πιτσιρικια!!!

 

Διάβαζα το μήνυμα σου και εκλαιγα.. Ποσο συγκίνηση σε ένα μηνυμα..να κλάψεις να το βγάλεις από μέσα σου.. Εισαι και λεχωνα.. Αχ κοριτσι μου.. Θα έχεις και εσύ επιτέλους το μωρακι σου αγκαλιά... Ολα να πανε τελεια.. 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stalicha είπε:

Κοριτσια μου σας εχω χασει.καποιες πρεπει να γεννησατε.δεν εχω καθολου χρονο να διαβασω τα μνμ.καθε 2 με 3 ωρες βγαζω γαλα,το αποθηκευω,πλενω εξαρτηματα κ βαζω αποστειρωτη.οπως καταλαβαινετε ο υπνος ελαχιστος.καθε βραδυ παω τα γαλατα.βαλτε κ στην εξισωση την κορη μου κ καταλαβαινετε την αυπνια κ τον χαμο!!!

Ο μικρος μου ειναι καλα κ αν συνεχισει ετσι,την τριτη θα βγουμε.τη δευτερα(μια μερα πριν την εξοδο)θα με φωναξουν να τον παρω αγκαλια κ να τον θηλασω.εχω τρελαθει.ζω για αυτη τη στιγμη.τοσο καιρο στην εγκυμοσυνη κ στον τοκετο κ μετα απο αυτον κρατιεμαι.κρατιεμαι κ νιωθω πως δεν εχω δεθει συναισθηματικα.κ ο φοβος του τοκετου κ ο πονος δυστυχως καλυψε την αναγκη μου να δεθω μαζι του.τωρα ζω για τη δευτερα που θα τον παρω αγκαλια.τον λαχταραω τοσο πολυ.φοβαμαι πως απο τα κλαματα κντην ενταση θα με ακουσει ολο το μαιευτηριο.θελω τοσο πολυ να τον αγκαλιασω..λιωνω κ περιμενω πως κ πως.

Πειτε μου ποιες γεννησαν κ ποιες περιμενουν αυτη τη βδομαδα με προγραμματιαμενο τοκετο.

Με το καλο σας ευχομαι κ απο την επομενη εβδομαδα να χαιρομαστε ολες μαζι τα πιτσιρικια!!!

 

Αχ κορίτσι μου πόσο σε καταλαβαίνω! Βέβαια εσυ περνάς ακομα πιο δύσκολα γιατί είναι παραπάνω οι ημέρες. Αλλα θα περάσουν και η στιγμη που θα τον αγκαλιάσεις θα είναι τόσο τέλεια και τότε θα ηρεμήσεις!!! Μου θύμισες τα δικά μου, πόσο ανυπομονούσα να έρθει η στιγμή που θα τον κρατήσω αγκαλίτσα! Και απο τότε δεν τον έχω αφήσει. Μόνο τώρα θα γίνει για να πάω να του φέρω την αδερφούλα του. Θα τον πάρεις και στην αδερφούλα του, που θα τον περιμένει!! πωπω τι ωραίο συναίσθημα!! Λίγο έμεινε, αυτό να σκέφτεσαι!! 

  • Μου αρέσει 2

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε κοριτσια πραγματικα φταινε οι ορμονες!!ποσο συγκιμουμαι που αν κ δεν σας ξερω,βλεπω οτι μεσα στην επομενη βδομαδα οι πιο πολλες θα εχετε τα μωρα σας αγκαλια!!!τι καλα!με το καλο να ερθουν!πωπω...ποσες ημασταν καλε σε αυτο το φορουμ;θα χαθω με τις γεννες της επομενης εβδομαδας!!!

Σας ευχαριστω για τις ευχες.ανυπομονω να παρω το βλασταρι μου αγκαλια....

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!! Εμάς τα νέα μας είναι ότι πήγα το πρωί για καρδιοτοκογραφο και όλα καλά η μπεμπα! Με είδανε και κολπικά και ο τράχηλος είναι μαλακός με διαστολή 1 εκατοστό, οπότε κοντεύουμε! Αύριο θα μιλήσουμε με το γιατρό να ορίσουμε ημερομηνία.. Του είπα για τέλος της άλλης εβδομάδας αν γίνεται και όχι τη μεθεπόμενη αλλά θα δούμε. Όπως και να χει μου είπε ότι πάμε με πολύ καλές προϋποθέσεις για πρόκληση και αν ο τράχηλος δεν ήταν έτσι θα μου έλεγε να τον ξαναδούμε την άλλη εβδομάδα και να το πάμε βλέποντας και κάνοντας.. Ευτυχώς λοιπόν που ήταν ώριμος γιατί δεν θα άντεχα άλλο! 

@fotini* μου όλα να πάνε τέλεια κορίτσι μου και αν δεν τον έχεις ήδη πάρει αγκαλίτσα το γιο σου να τον πάρεις πολύ πολύ γρήγορα!!! Θα περιμένουμε τα όμορφα νέα σας :-D

@Stalicha κορίτσι μου τι υπέροχα νέα!!! Μετράς αντίστροφα γλυκιά μου, τη Δευτέρα θα τον έχεις στην αγκαλιά σου και όλα θα έρθουν από μόνα τους! Μαμά και γιος θα κάνετε πολυυυ καιρό να χωριστειτε ξανά ❤️❤️❤️ Τα έχεις πάει περίφημα και θέλει πολύ δύναμη αυτό που περνάς τόσες μέρες! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου γεννησα!!!Ο μπεμπαρος 3700 και 52 εκατοστα, δεν τα καταφερα να γεννησω φυσιολογικα..αν και πηγα με 1 διαστολη σε 7 ωρες εφτασε μονο 2...επισης επαθα κριση πανικου απο φοβο μην παθει κατι το μωρο και ζητησα καισαρικη...δεν το μετανιωσα και μαλιστα λεω γτ δεν το επελεξα απ την αρχη....θα σας τα γραψω αυριο αναλυτικα κοριτσια μου γτ ποναω αρκετα...φιλια αγαπες❤

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , fotini* είπε:

Κοριτσια μου γεννησα!!!Ο μπεμπαρος 3700 και 52 εκατοστα, δεν τα καταφερα να γεννησω φυσιολογικα..αν και πηγα με 1 διαστολη σε 7 ωρες εφτασε μονο 2...επισης επαθα κριση πανικου απο φοβο μην παθει κατι το μωρο και ζητησα καισαρικη...δεν το μετανιωσα και μαλιστα λεω γτ δεν το επελεξα απ την αρχη....θα σας τα γραψω αυριο αναλυτικα κοριτσια μου γτ ποναω αρκετα...φιλια αγαπες❤

Να σας ζήσει κορίτσι μου!!! Τι χαρά!!! Να είναι γερό και τυχερο μωράκι!!! Ξεκουρασου κι εσυ! Καλά έκανες και ζήτησες καισαρική! Πολλή χαρά στην ομαδούλα μας!

  • Ευχαριστώ 1

gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , fotini* είπε:

Κοριτσια μου γεννησα!!!Ο μπεμπαρος 3700 και 52 εκατοστα, δεν τα καταφερα να γεννησω φυσιολογικα..αν και πηγα με 1 διαστολη σε 7 ωρες εφτασε μονο 2...επισης επαθα κριση πανικου απο φοβο μην παθει κατι το μωρο και ζητησα καισαρικη...δεν το μετανιωσα και μαλιστα λεω γτ δεν το επελεξα απ την αρχη....θα σας τα γραψω αυριο αναλυτικα κοριτσια μου γτ ποναω αρκετα...φιλια αγαπες❤

Να σας ζήσειιι Φωτεινη μου!!!!! Τι ωραία νέα!!!! Κάτσε ξεκουρασου κι απόλαυσε αγκαλίτσες με το μωρακι σου κι εμείς εδω είμαστε.. 

  • Ευχαριστώ 1

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , fotini* είπε:

Κοριτσια μου γεννησα!!!Ο μπεμπαρος 3700 και 52 εκατοστα, δεν τα καταφερα να γεννησω φυσιολογικα..αν και πηγα με 1 διαστολη σε 7 ωρες εφτασε μονο 2...επισης επαθα κριση πανικου απο φοβο μην παθει κατι το μωρο και ζητησα καισαρικη...δεν το μετανιωσα και μαλιστα λεω γτ δεν το επελεξα απ την αρχη....θα σας τα γραψω αυριο αναλυτικα κοριτσια μου γτ ποναω αρκετα...φιλια αγαπες❤

Να σας ζήσει φωτεινουλα !!!! Χαίρομαι πολύ που πηγαν όλα καλα !!! Να είναι γερος δυνατός !!!! ❤️

3 ώρες πρίν, Φραουλίνο είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!! Εμάς τα νέα μας είναι ότι πήγα το πρωί για καρδιοτοκογραφο και όλα καλά η μπεμπα! Με είδανε και κολπικά και ο τράχηλος είναι μαλακός με διαστολή 1 εκατοστό, οπότε κοντεύουμε! Αύριο θα μιλήσουμε με το γιατρό να ορίσουμε ημερομηνία.. Του είπα για τέλος της άλλης εβδομάδας αν γίνεται και όχι τη μεθεπόμενη αλλά θα δούμε. Όπως και να χει μου είπε ότι πάμε με πολύ καλές προϋποθέσεις για πρόκληση και αν ο τράχηλος δεν ήταν έτσι θα μου έλεγε να τον ξαναδούμε την άλλη εβδομάδα και να το πάμε βλέποντας και κάνοντας.. Ευτυχώς λοιπόν που ήταν ώριμος γιατί δεν θα άντεχα άλλο! 

@fotini* μου όλα να πάνε τέλεια κορίτσι μου και αν δεν τον έχεις ήδη πάρει αγκαλίτσα το γιο σου να τον πάρεις πολύ πολύ γρήγορα!!! Θα περιμένουμε τα όμορφα νέα σας :-D

@Stalicha κορίτσι μου τι υπέροχα νέα!!! Μετράς αντίστροφα γλυκιά μου, τη Δευτέρα θα τον έχεις στην αγκαλιά σου και όλα θα έρθουν από μόνα τους! Μαμά και γιος θα κάνετε πολυυυ καιρό να χωριστειτε ξανά ❤️❤️❤️ Τα έχεις πάει περίφημα και θέλει πολύ δύναμη αυτό που περνάς τόσες μέρες! 

Χαχαχ έχει πλάκα δεν κρατιέται πια καμία μας !!! Χθες να μας λέγανε ελάτε να γεννήσετε θα πηγαίναμε τρέχοντας όλες !!! Περιμένουμε και τη δικη σου ημερομηνία !!! ❤️

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fotini* είπε:

Κοριτσια μου γεννησα!!!Ο μπεμπαρος 3700 και 52 εκατοστα, δεν τα καταφερα να γεννησω φυσιολογικα..αν και πηγα με 1 διαστολη σε 7 ωρες εφτασε μονο 2...επισης επαθα κριση πανικου απο φοβο μην παθει κατι το μωρο και ζητησα καισαρικη...δεν το μετανιωσα και μαλιστα λεω γτ δεν το επελεξα απ την αρχη....θα σας τα γραψω αυριο αναλυτικα κοριτσια μου γτ ποναω αρκετα...φιλια αγαπες❤

Φωτεινουλα να σας ζήσει το αγοράκι σας!!! Όλα πήγαν τέλεια και αύριο θα είσαι ήδη πολύ καλύτερα κορίτσι μου υπομονή! Να έχεις ένα όσο το δυνατόν πιο ήσυχο βράδυ και να μας τα πεις αναλυτικά μόλις ηρεμήσεις και βρεις τις δυνάμεις σου, πολλά φιλιά!!! ❤️

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, fotini* είπε:

Κοριτσια μου γεννησα!!!Ο μπεμπαρος 3700 και 52 εκατοστα, δεν τα καταφερα να γεννησω φυσιολογικα..αν και πηγα με 1 διαστολη σε 7 ωρες εφτασε μονο 2...επισης επαθα κριση πανικου απο φοβο μην παθει κατι το μωρο και ζητησα καισαρικη...δεν το μετανιωσα και μαλιστα λεω γτ δεν το επελεξα απ την αρχη....θα σας τα γραψω αυριο αναλυτικα κοριτσια μου γτ ποναω αρκετα...φιλια αγαπες❤

Αχχχχχ θα φιλάς μπράτσακια και ποδαράκια.. Να σου ζήσει φωτεινή μου.. Γερός και δυνατός... Ελπιζω να εισαι καλυτερα σήμερα... Ταλαιπωρία κοριτσι μου.. Πέρασες τόσους πονους και στο τέλος και καισαρική... Να αυτά φοβάμαι και εγω.. Ενημέρωσε μας για το πας τα πας εσύ και το μωρακι σου μολις νιώσεις καλά.. Αχχχχχ να μας πεις και πως νιωθεις τωρα μανουλα.. ❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...