Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Αυγούστου 2021


Maria92

Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Stalicha είπε:

Σας ευχαριστω τοσονγια τις ευχες.σε λιγο παιρνω εξιτηριο κ νιωθω οτι τον αφηνω γτ απο δω κ περα θα επιτρεπουν το επισκεπτηριο μονο 2 φορες τη βδομαδα κ αυτο με pcr.θα προσπαθησω να κανω θετικες σκεψεις ομως.εν τω μεταξυ τωρα μου ειπαν πως εκανε εμετο ο μικρουλης μου το μεσημερι κ τωρα τον εχουν στον νου τους να δουν αν θα το επαναλαβει.του μειωσαν την ποσοτητα φαγητου κ θα δουμε πως θα ανταποκριθει.με εχουν πιασει τωρα σκεψεις μηπως τον ενοχλει τπτ απο αυτα που τρωω γτ ουσιαστικα τα καλα τα γευματα με το δικο μου  γαλα σημερα τα εχει κανει που κατεβασα γαλα κ καλυψα πληρως τις αναγκες του.τις 2 προηγουμενες μερες ετρωγε λιγο απο μενα κ περισσοτερο ετοιμο.

@Anneliz πρωτη φορα το ακουω αυτο.οτι πρεπει να μαζεψεις αιμα για παν ενδεχομενο.εν τω μεταξυ ναι ειναι χαμηλο το 31 αλλα οκ...Βεβαια αφου το ειπε ο γιατρος δεν το συζητω απλα λεω πως μου κανει εντυπωση

Αχ γλυκουλι μου.. Μην αγχωνεσαι.. Ολα πανε καλα με το μωρακι σου.. Πολυ δυσκολο να τον αφήσεις εκεί είμαι σίγουρη.. Ουτε να το σκέφτομαι δεν θελω.. Αλλα να σκεφτεσαι θετικα.. Ειναι για το καλό του... 

Κοριτσια μια ερώτηση νιώθετε και εσεις ότι κάποιες φορές είναι λες και θα σας έρθει η περιοδος? Τις τελευταίες μέρες και ειδικότερα το βραδυ νιωθω πίεση και αίσθημα πόνου περιόδου αλλά φεύγει μετά από λιγο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Stalicha είπε:

Σας ευχαριστω τοσονγια τις ευχες.σε λιγο παιρνω εξιτηριο κ νιωθω οτι τον αφηνω γτ απο δω κ περα θα επιτρεπουν το επισκεπτηριο μονο 2 φορες τη βδομαδα κ αυτο με pcr.θα προσπαθησω να κανω θετικες σκεψεις ομως.εν τω μεταξυ τωρα μου ειπαν πως εκανε εμετο ο μικρουλης μου το μεσημερι κ τωρα τον εχουν στον νου τους να δουν αν θα το επαναλαβει.του μειωσαν την ποσοτητα φαγητου κ θα δουμε πως θα ανταποκριθει.με εχουν πιασει τωρα σκεψεις μηπως τον ενοχλει τπτ απο αυτα που τρωω γτ ουσιαστικα τα καλα τα γευματα με το δικο μου  γαλα σημερα τα εχει κανει που κατεβασα γαλα κ καλυψα πληρως τις αναγκες του.τις 2 προηγουμενες μερες ετρωγε λιγο απο μενα κ περισσοτερο ετοιμο.

@Anneliz πρωτη φορα το ακουω αυτο.οτι πρεπει να μαζεψεις αιμα για παν ενδεχομενο.εν τω μεταξυ ναι ειναι χαμηλο το 31 αλλα οκ...Βεβαια αφου το ειπε ο γιατρος δεν το συζητω απλα λεω πως μου κανει εντυπωση

Ίσως επειδή παω για vbac κι έχω σπάνιο αιμα.. Ευχομαι να περάσουν γρήγορα οι ημέρες και να έρθει σπίτι ο γλυκούλης σου!!! Αυτο με το 2 ημέρες την εβδομάδα είναι λίγο τραγικό αλλά το κάνουν για την προστασία τους.. Αθήνα είσαι; 

πρίν από 22 λεπτά , Sofiamar93 είπε:

Αχ γλυκουλι μου.. Μην αγχωνεσαι.. Ολα πανε καλα με το μωρακι σου.. Πολυ δυσκολο να τον αφήσεις εκεί είμαι σίγουρη.. Ουτε να το σκέφτομαι δεν θελω.. Αλλα να σκεφτεσαι θετικα.. Ειναι για το καλό του... 

Κοριτσια μια ερώτηση νιώθετε και εσεις ότι κάποιες φορές είναι λες και θα σας έρθει η περιοδος? Τις τελευταίες μέρες και ειδικότερα το βραδυ νιωθω πίεση και αίσθημα πόνου περιόδου αλλά φεύγει μετά από λιγο

Οχι δεν έχω νιώσει κατι τέτοιο.. Πίεση ίσως ναι αλλά πόνο πόνο όχι. Μόνο απο τις κλωτσιές της.. 

  • Μου αρέσει 1

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , Sofiamar93 είπε:

Αχ γλυκουλι μου.. Μην αγχωνεσαι.. Ολα πανε καλα με το μωρακι σου.. Πολυ δυσκολο να τον αφήσεις εκεί είμαι σίγουρη.. Ουτε να το σκέφτομαι δεν θελω.. Αλλα να σκεφτεσαι θετικα.. Ειναι για το καλό του... 

Κοριτσια μια ερώτηση νιώθετε και εσεις ότι κάποιες φορές είναι λες και θα σας έρθει η περιοδος? Τις τελευταίες μέρες και ειδικότερα το βραδυ νιωθω πίεση και αίσθημα πόνου περιόδου αλλά φεύγει μετά από λιγο

Και μένα μου έχουν αρχίσει πονακια.. και αυτή η πίεση κυρίως βράδυ.. και όταν κινείται με πιάνουν πονακια χαμηλά.. σήμερα ήταν και πολύ δραστήρια και ένιωθα ότι έδινε μπουνιές στον κόλπο ένιωθα κάτι να πάει να σπάσει πραγματικά.. τρόμαξα για λίγο λέω τι έχει πάθει και χτυπιέται..  τώρα από το απόγευμα και μετά είναι πιο ήσυχη.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sofiamar93 είπε:

Κοριτσια μια ερώτηση νιώθετε και εσεις ότι κάποιες φορές είναι λες και θα σας έρθει η περιοδος? Τις τελευταίες μέρες και ειδικότερα

Εχω κι εγω πολυ τακτικα τετοια πονακια...φυσιολογικο ειναι κοριτσι❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, xenia^^ είπε:

Και μένα μου έχουν αρχίσει πονακια.. και αυτή η πίεση κυρίως βράδυ.. και όταν κινείται με πιάνουν πονακια χαμηλά.. σήμερα ήταν και πολύ δραστήρια και ένιωθα ότι έδινε μπουνιές στον κόλπο ένιωθα κάτι να πάει να σπάσει πραγματικά.. τρόμαξα για λίγο λέω τι έχει πάθει και χτυπιέται..  τώρα από το απόγευμα και μετά είναι πιο ήσυχη.. 

Ακριβώς το ίδιο και εγω.. Σημερα ηταν το κάτι άλλο... Πολυ δραστήριος.. Αλλα εχει ωρες που νομίζω το παίζει σούπερ μαν και ότι δίνει γροθιά εκεί χαμηλα και λεω να το τωρα θα σπάσουν νερά και ειμαι και μόνη σπίτι.. Χαχχαχ.. Αλλα ενταξει ξαπλώνω και ολα καλα.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, Sofiamar93 είπε:

Αχ γλυκουλι μου.. Μην αγχωνεσαι.. Ολα πανε καλα με το μωρακι σου.. Πολυ δυσκολο να τον αφήσεις εκεί είμαι σίγουρη.. Ουτε να το σκέφτομαι δεν θελω.. Αλλα να σκεφτεσαι θετικα.. Ειναι για το καλό του... 

Κοριτσια μια ερώτηση νιώθετε και εσεις ότι κάποιες φορές είναι λες και θα σας έρθει η περιοδος? Τις τελευταίες μέρες και ειδικότερα το βραδυ νιωθω πίεση και αίσθημα πόνου περιόδου αλλά φεύγει μετά από λιγο

Κι εγώ κάποιες φορές αισθάνομαι για πολύ λίγους τέτοιους πόνους αλλά φευγουν. Και μια μέρα πόνεσε και η μέση μου λίγο..εκεί φοβήθηκα κάπως αλλά δεν επαναλήφθηκε.

Κι εγώ @xenia^^ και Σοφία όλη μέρα στο air condition είμαι, νυχθημερόν για την ακρίβεια… θα το θυμόμαστε αυτό το καλοκαίρι κορίτσια..τόσο παρατεταμένη περίοδο ζέστης δεν θυμάμαι άλλη φορά.

@Stalicha θα περάσουν νεράκι οι μέρες κορίτσι μου και δεν θα το καταλάβεις και θα πας να το παραλάβεις το παλικαράκι σου..δύσκολο διάστημα αυτό αλλά να σκέφτεσαι ότι είναι για το καλό του!

  • Μου αρέσει 1

gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Liakada είπε:

Πολύ καλά τα κιλά της μικρής! Ελπίζω να βρεις φιάλες αίμα γιατί είναι αρκετά τα άτομα που ζητανε…

Κοριτσια γενικά πως την παλεύετε με τη ζέστη; Μου φαίνεται τόσο, μα τόσο δύσκολο αυτό το καλοκαίρι..! Είναι σαν να μας έχουν βάλει σε σάουνα και να μας έκλεισαν την πόρτα! Ελπίζω να μην τραβήξει όσο λένε γιατί έχω απελπιστεί! 

Κ εγώ απελπίζομσι συμμαθήτριά...δεν θέλω να σκέφτομαι πόσο θα κρατήσει υποφέρω..με πιάνει πονοκέφαλος από την τόση άπνοια στο περιβάλλον..εμείς μένουμε σε λόφο απέναντι βουνό κ κάτω θάλασσα..πάντα το σπίτι ήταν δροσερό κ φυσούσε..αυτό το καλοκαίρι έπαθα την πλάκα μου..δεν μπορώ να βγω έξω..Δευτέρα πάω Λάρισσα νοδοκομειο κ θα έχει 40.. 

11 ώρες πρίν, Sofiamar93 είπε:

Αχ γλυκουλι μου.. Μην αγχωνεσαι.. Ολα πανε καλα με το μωρακι σου.. Πολυ δυσκολο να τον αφήσεις εκεί είμαι σίγουρη.. Ουτε να το σκέφτομαι δεν θελω.. Αλλα να σκεφτεσαι θετικα.. Ειναι για το καλό του... 

Κοριτσια μια ερώτηση νιώθετε και εσεις ότι κάποιες φορές είναι λες και θα σας έρθει η περιοδος? Τις τελευταίες μέρες και ειδικότερα το βραδυ νιωθω πίεση και αίσθημα πόνου περιόδου αλλά φεύγει μετά από λιγο

Πόνους περιόδου όχι Σοφάκι,,,αλλά πόνους όσους θες..πονάει η κοιλιά κάτω κάτω από το βάρος σίγουρα,,,κ χθες άρχισε να με πονάει ο ένας μαστός σε ένα σημείο..τρόμαξα λίγο αλλά δεν πιάνω κάτι.. μαλλον αρχίζει να προετοιμάζεται η παραγωγή γάλακτος..μην ανησυχείς όμως..ότι κ να έχεις από δω κ πέρα το πολύ πολύ να γεννήσεις..ας έχουμε και πονακια κ συσπάσεις...σε λίγο τα γενναμε..σε αυτή την φάση είναι φυσιολογικά όλα..μην σε τρομάζουν.

13 ώρες πρίν, Stalicha είπε:

Σας ευχαριστω τοσονγια τις ευχες.σε λιγο παιρνω εξιτηριο κ νιωθω οτι τον αφηνω γτ απο δω κ περα θα επιτρεπουν το επισκεπτηριο μονο 2 φορες τη βδομαδα κ αυτο με pcr.θα προσπαθησω να κανω θετικες σκεψεις ομως.εν τω μεταξυ τωρα μου ειπαν πως εκανε εμετο ο μικρουλης μου το μεσημερι κ τωρα τον εχουν στον νου τους να δουν αν θα το επαναλαβει.του μειωσαν την ποσοτητα φαγητου κ θα δουμε πως θα ανταποκριθει.με εχουν πιασει τωρα σκεψεις μηπως τον ενοχλει τπτ απο αυτα που τρωω γτ ουσιαστικα τα καλα τα γευματα με το δικο μου  γαλα σημερα τα εχει κανει που κατεβασα γαλα κ καλυψα πληρως τις αναγκες του.τις 2 προηγουμενες μερες ετρωγε λιγο απο μενα κ περισσοτερο ετοιμο.

@Anneliz πρωτη φορα το ακουω αυτο.οτι πρεπει να μαζεψεις αιμα για παν ενδεχομενο.εν τω μεταξυ ναι ειναι χαμηλο το 31 αλλα οκ...Βεβαια αφου το ειπε ο γιατρος δεν το συζητω απλα λεω πως μου κανει εντυπωση

Μην στενοχωριεσαι κορίτσι μου..θα το πάρεις σε λίγες μέρες κ μετά θα ξαναφύγει από το σπίτι φαντάρος χαχαχαχα..υπομονή λίγο ξέρω πρέπει να είναι πολύ δύσκολο να αποχωρίζεσαι το ζουζούνακι σου αλλά είναι μόνο για καλό..

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Τελευταια μερα στη δουλεια σημερα επιτελους. Τις τελευταιες μερες ειμαι χαλια. Πονανε και τα 2 ισχια μου τοσο πολυ που δυσκολευομαι να περπατησω ακομα και μεχρι την τουαλετα. Περπαταω και πιανομαι απο τους τοιχους. Με τη ζεστη νιωθω οτι ζω σε παραλληλο συμπαν. Ο αντρας μου δεν αντεχει το αιρκοντισιον οποτε το βαζω μονο οταν δεν ειναι σπιτι, ασε που εχω και τις διαδρομες με το αυτοκινητο που με βαραει ο ηλιος! Χθες γυριζα απο τη δουλεια και το αυτοκινητο εγραφε 44!!!!

  • Μου αρέσει 2

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά κορίτσια δε παλεύεται η ζέστη και η τόση κλεισούρα.. σήμερα πάλι πήγα για rapid γιατί αύριο έχω ραντεβού με τον γιατρό στο ΡΕΑ.. προσπαθώ να τα κάνω όλα πρωί πρωί πριν πιάσουν τα 40ρια.. και μετά πάλι κλείσιμο στο σπιτι.. 

@Emilly800 αυτό που λες με τον μαστό κάπως το ένιωσα πριν λίγες μέρες και εγώ και φοβήθηκα και ψηλαφιζόμουν.. 

@Sofiamar93 Εμένα το πρόβλημα είναι ότι ξαπλώνω αριστερό πλευρό και σκληραίνει η κοιλιά και ψιλο πονάει σαν να πιάνεται και γυρίζω ανάσκελα για να χαλαρώσει και μετά αριστερά και πάλι τα ίδια.. γενικά όταν σηκώνομαι από το κρεβάτι είναι τσίτα η κοιλιά.. 

@CMES έχω την αίσθηση ότι όλα αυτά τα μυϊκά και στα ισχία είναι επειδή κάθεσαι αρκετές ώρες μέσα στη μέρα και οδηγείς.. πες το και στον γιατρό σου.. εγώ αυτό που παθαίνω κάποιες στιγμές μέσα στη μέρα και κυρίως όταν κινείται η μπεμπα είναι να με πιάνει σουβλιά στο δεξί ισχύο.. αυτό το ρεύμα που νιώθω να με χτυπάει με τις κλοτσιτσες στον κόλπο κλπ το νιώθω καμία φορά κι εκεί.. εμένα γενικά η καθιστή θέση δε με βολεύει καθόλου πιάνομαι πολύ και ζορίζεται και η κοιλιά.. μόνο θέση σε καναπέ με βολεύει.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! 36 εβδομάδων σήμερα εγώ οπότε πιάσαμε τον τελικό στόχο και ας έρθει η μπουμπού οπότε θέλει! Σήμερα έχω γιατρό και σταματάω και τα χάπια, λογικά και το μαγνήσιο φαντάζομαι θα δούμε τι θα μου πει.. 

Εγω νιώθω πόνο στα κόκαλα της λεκάνης μου και από κάτω, δηλαδή ειδικά όταν κάνω την κίνηση να φορέσω βρακι πχ να σηκώσω το πόδι το κάνω με μεγάλη δυσκολία ποναω από κάτω δεν ξέρω γιατί.. Μάλλον μαλακωνουν και ανοίγουν όλα σιγά σιγά προετοιμαζονται.

Καλά για τη ζέστη τι να σχολιάσω.. Μαρτύριο!! Ααα πήγαμε και στην παιδίατρο που είχαμε κλείσει ραντεβού και λύσαμε πολλές από τις απορίες που είχαμε.. Μια από αυτές ήταν για τη ζέστη το air condition και τη θερμοκρασία γενικά στο σπίτι. Μας είπε εννοείται αναμμένο κλιματιστικό μέσα στο σπίτι και βόλτα έξω νωρίς το πρωί και βραδακι. 

@Sofiamar93 εγώ έχω πολύ συχνά τέτοια πονακια, πόνους περιόδου χαμηλά και κατά τη διάρκεια μιας συσπασης αλλά και στο άσχετο με πιάνουν.. Μην ανησυχείς προετοιμάζεται το σώμα για τον τοκετό φυσιολογικά είναι όλα αυτά.

@Stalicha κορίτσι μου λίγες μέρες υπομονή, φαντάζομαι πόσο δύσκολο είναι να φεύγεις και να αφήνεις εκεί το μωρακι σου αλλά είναι καθαρά για προληπτικούς λόγους και όχι επειδή κάτι έχει, οπότε είναι απλά η αναμονή τώρα μέχρι να τον πάρετε.. Όλα πήγαν καλά αυτό να σκέφτεσαι, άντεξες παραπάνω από τις προσδοκίες που είχες και τους στόχους που έβαζες και γι αυτό είναι μια χαρά ο γιος σου και πρέπει απλά λίγο να δυναμώσει. ❤️ Όλα γίνονται για καλό σκοπό! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 57 λεπτά , xenia^^ είπε:

Πραγματικά κορίτσια δε παλεύεται η ζέστη και η τόση κλεισούρα.. σήμερα πάλι πήγα για rapid γιατί αύριο έχω ραντεβού με τον γιατρό στο ΡΕΑ.. προσπαθώ να τα κάνω όλα πρωί πρωί πριν πιάσουν τα 40ρια.. και μετά πάλι κλείσιμο στο σπιτι.. 

@Emilly800 αυτό που λες με τον μαστό κάπως το ένιωσα πριν λίγες μέρες και εγώ και φοβήθηκα και ψηλαφιζόμουν.. 

@Sofiamar93 Εμένα το πρόβλημα είναι ότι ξαπλώνω αριστερό πλευρό και σκληραίνει η κοιλιά και ψιλο πονάει σαν να πιάνεται και γυρίζω ανάσκελα για να χαλαρώσει και μετά αριστερά και πάλι τα ίδια.. γενικά όταν σηκώνομαι από το κρεβάτι είναι τσίτα η κοιλιά.. 

@CMES έχω την αίσθηση ότι όλα αυτά τα μυϊκά και στα ισχία είναι επειδή κάθεσαι αρκετές ώρες μέσα στη μέρα και οδηγείς.. πες το και στον γιατρό σου.. εγώ αυτό που παθαίνω κάποιες στιγμές μέσα στη μέρα και κυρίως όταν κινείται η μπεμπα είναι να με πιάνει σουβλιά στο δεξί ισχύο.. αυτό το ρεύμα που νιώθω να με χτυπάει με τις κλοτσιτσες στον κόλπο κλπ το νιώθω καμία φορά κι εκεί.. εμένα γενικά η καθιστή θέση δε με βολεύει καθόλου πιάνομαι πολύ και ζορίζεται και η κοιλιά.. μόνο θέση σε καναπέ με βολεύει.. 

Το αντιθετο συμβαινει! Αν εξαιρεσεις τις ωρες που ειμαι στο αυτοκινητο, απο τις 6.30 το πρωι που ξυπναω μεχρι τις 10 το βραδυ που καθομαι ειμαι ορθια και κανω δουλειες! Ενω δεν περπαταω καθολου (εννοω να πηγαινω βολτα για περπατημα) ολη τη μερα τριγυριζω με δουλειες. Επισης εχω πολλες σκαλες και στο σπιτι και στη δουλεια, νομιζω αυτο παιζει πολυ ρολο! Ανεβοκατεβαινω τουλαχιστον 30 φορες τη μερα!!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια για την στάση σώματος στον ύπνο ...απλά δεν κοιμάμαι πια..ο άντρας μου απορρει που ξενυχτάω ηηη που σηκώνεται κ με βρίσκει στο σαλόνι χαράματα...μα υποφέρω τόσο στον ύπνο που δεν θέλω να κοιμάμαι...κοιμάμαι στο πλάι αριστερά τόσους μήνες γιατί υποτίθεται αυτή η στάση είναι η καλύτερη για οξυγόνωση του μωρού...κ πλέον δεν αντέχω...δύο εβδομάδες περίπου μου μεινανε και μετά να μπορέσω να τεντωθω σαν άνθρωπος..είναι πλέον επίπονος ο ύπνος κ τις τέσσερις φορές που θα σηκωθώ για τουαλέτα κ άλλες τρεις τέσσερις που θα έχω σύσπαση...

πρίν από 7 λεπτά , CMES είπε:

Το αντιθετο συμβαινει! Αν εξαιρεσεις τις ωρες που ειμαι στο αυτοκινητο, απο τις 6.30 το πρωι που ξυπναω μεχρι τις 10 το βραδυ που καθομαι ειμαι ορθια και κανω δουλειες! Ενω δεν περπαταω καθολου (εννοω να πηγαινω βολτα για περπατημα) ολη τη μερα τριγυριζω με δουλειες. Επισης εχω πολλες σκαλες και στο σπιτι και στη δουλεια, νομιζω αυτο παιζει πολυ ρολο! Ανεβοκατεβαινω τουλαχιστον 30 φορες τη μερα!!

Εγώ δεν μπορώ να ανεβοκατεβω σκάλες δεν ξέρω τι θα έκανα αν είχα μεζονέτα πραγματικά...και ενώ σιγά τα κιλά που πήρα προχθές ερχόμενοι από Λάρισσα περάσαμε από Τέμπη κ πήγαμε Αγία Παρασκευή κ ανεβοκατεβηκα κάμποσα σκαλοπάτια..εεε δύο τρεις μέρες οι γαμπες μου με πέθαναν.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Emilly800 είπε:

Κορίτσια για την στάση σώματος στον ύπνο ...απλά δεν κοιμάμαι πια..ο άντρας μου απορρει που ξενυχτάω ηηη που σηκώνεται κ με βρίσκει στο σαλόνι χαράματα...μα υποφέρω τόσο στον ύπνο που δεν θέλω να κοιμάμαι...κοιμάμαι στο πλάι αριστερά τόσους μήνες γιατί υποτίθεται αυτή η στάση είναι η καλύτερη για οξυγόνωση του μωρού...κ πλέον δεν αντέχω...δύο εβδομάδες περίπου μου μεινανε και μετά να μπορέσω να τεντωθω σαν άνθρωπος..είναι πλέον επίπονος ο ύπνος κ τις τέσσερις φορές που θα σηκωθώ για τουαλέτα κ άλλες τρεις τέσσερις που θα έχω σύσπαση...

Εγώ δεν μπορώ να ανεβοκατεβω σκάλες δεν ξέρω τι θα έκανα αν είχα μεζονέτα πραγματικά...και ενώ σιγά τα κιλά που πήρα προχθές ερχόμενοι από Λάρισσα περάσαμε από Τέμπη κ πήγαμε Αγία Παρασκευή κ ανεβοκατεβηκα κάμποσα σκαλοπάτια..εεε δύο τρεις μέρες οι γαμπες μου με πέθαναν.

Αχ και να με εβλεπες! Παει η κορη μου απο πισω και με σπρωχνει απο τον ποπο να ανεβω!!!:-P

  • Χαχα 4

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , CMES είπε:

Αχ και να με εβλεπες! Παει η κορη μου απο πισω και με σπρωχνει απο τον ποπο να ανεβω!!!:-P

Χααχαχαχαχαχα αυτό μου το κάνει ο άντρας μου και για να βγω από το αυτοκίνητο και για να ανέβω σκάλες, ρεζίλι.. 

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Φραουλίνο είπε:

Χααχαχαχαχαχα αυτό μου το κάνει ο άντρας μου και για να βγω από το αυτοκίνητο και για να ανέβω σκάλες, ρεζίλι.. 

Και μενα το ιδιο...χαχαχχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...