Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Μανούλες Αυγούστου 2021


Maria92

Recommended Posts

Κορίτσια τι κάνετε; Σήμερα πρέπει να έχουμε τα μωράκια της @Φραουλίνο και της @Emilly800!!! Λίγες μένουμε στην αναμονή! @Sofiamar93 όλα καλά με τον μπέμπη;   @Stalicha προσαρμοστηκατε; 
Εγω πια ανυπομονώ οφείλω να σας πω! Περιμένω με αγωνία την ώρα!

  • Μου αρέσει 2

gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Liakada είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; Σήμερα πρέπει να έχουμε τα μωράκια της @Φραουλίνο και της @Emilly800!!! Λίγες μένουμε στην αναμονή! @Sofiamar93 όλα καλά με τον μπέμπη;   @Stalicha προσαρμοστηκατε; 
Εγω πια ανυπομονώ οφείλω να σας πω! Περιμένω με αγωνία την ώρα!

Λιακάδα μου ποτε είσαι ; 17/8 αν δεν κάνω λάθος ;; Πως πάνε τα συμπτώματα σου ;; Εγώ δεν έχω διάφορες από τις προηγούμενες μέρες.. νομίζω ότι είναι πιο έντονη η πίεση της χαμηλά όταν κινείται.. και λίγο παραπάνω πόνος στη μέση.. εδώ σπιτι νιώθω πολλά πετρώματα.. αλλά στο nst την Τετάρτη είχα μια μόνο.. μου φαίνεται έχω μέλλον ακόμα….

αντε περιμένουμε και τα κορίτσια να μας πουν για τα μπεμπακια τους !!!!! 
 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , xenia^^ είπε:

Λιακάδα μου ποτε είσαι ; 17/8 αν δεν κάνω λάθος ;; Πως πάνε τα συμπτώματα σου ;; Εγώ δεν έχω διάφορες από τις προηγούμενες μέρες.. νομίζω ότι είναι πιο έντονη η πίεση της χαμηλά όταν κινείται.. και λίγο παραπάνω πόνος στη μέση.. εδώ σπιτι νιώθω πολλά πετρώματα.. αλλά στο nst την Τετάρτη είχα μια μόνο.. μου φαίνεται έχω μέλλον ακόμα….

αντε περιμένουμε και τα κορίτσια να μας πουν για τα μπεμπακια τους !!!!! 
 

21/8 είμαι. Μου φαίνεται αιωνιότητα! Δεν έχω και κανένα φοβερό σύμπτωμα. Αραιά και που κάτι σαν πόνο περιοδου αλλά γλυκός πόνος όχι έντονος. Αυτό που παρατηρώ είναι ότι έχω κάποια υγρά στο εσώρουχο αλλά όχι κάτι φοβερό όπως λένε ότι πέφτουν ακατάσχετα… και όταν τα έχω σκέφτομαι.. λες να σπάνε τα νερά έτσι λίγο λίγο κ να μην πάρω πρέφα τπτ; Αλλά πάλι δεν θα ποναγα; 
Το μωρό το αισθάνομαι το καημένο δεν βολεύεται κι αυτό. Έχει μειωθεί ο χώρος του! Υπομονή θα κάνουμε παρέα…μπορεί να τύχουμε και μαζί! Είμαστε και στο ίδιο μαιευτήριο πλάκα θα έχει!


gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Liakada είπε:

21/8 είμαι. Μου φαίνεται αιωνιότητα! Δεν έχω και κανένα φοβερό σύμπτωμα. Αραιά και που κάτι σαν πόνο περιοδου αλλά γλυκός πόνος όχι έντονος. Αυτό που παρατηρώ είναι ότι έχω κάποια υγρά στο εσώρουχο αλλά όχι κάτι φοβερό όπως λένε ότι πέφτουν ακατάσχετα… και όταν τα έχω σκέφτομαι.. λες να σπάνε τα νερά έτσι λίγο λίγο κ να μην πάρω πρέφα τπτ; Αλλά πάλι δεν θα ποναγα; 
Το μωρό το αισθάνομαι το καημένο δεν βολεύεται κι αυτό. Έχει μειωθεί ο χώρος του! Υπομονή θα κάνουμε παρέα…μπορεί να τύχουμε και μαζί! Είμαστε και στο ίδιο μαιευτήριο πλάκα θα έχει!

Επειδη το ειχα παθει αυτο στην 1η εγκυμοσυνη, δηλαδη να σπασουν τα νερα λιγο λιγο, δεν ποναγα καθολου αλλα η ροη ηταν σαφης. Δηλαδη οπως την 1η μερα περιοδου, που τα νιωθεις να τρεχουν ειδικα οταν σηκωνεσαι απο ξαπλωτη θεση. Επισης μπορεις να το ελεγξεις ως εξης: αφου εχεις ουρησει δοκιμασε να βηξεις. Αν με την πιεση που δημιουργειταιμε το βηχα τρεξει λιγο, τοτε οντως μπορει να ειναι αμνιακο.


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , CMES είπε:

Επειδη το ειχα παθει αυτο στην 1η εγκυμοσυνη, δηλαδη να σπασουν τα νερα λιγο λιγο, δεν ποναγα καθολου αλλα η ροη ηταν σαφης. Δηλαδη οπως την 1η μερα περιοδου, που τα νιωθεις να τρεχουν ειδικα οταν σηκωνεσαι απο ξαπλωτη θεση. Επισης μπορεις να το ελεγξεις ως εξης: αφου εχεις ουρησει δοκιμασε να βηξεις. Αν με την πιεση που δημιουργειταιμε το βηχα τρεξει λιγο, τοτε οντως μπορει να ειναι αμνιακο.

Λοιπόν…μόλις μου το είπες το δοκίμασα αλλά τπτ.. άρα μάλλον είναι κάποια υγρά που απλά σιγά σιγά φευγουν. Και τι είχες κάνει τελικά τότε; 


gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Liakada είπε:

21/8 είμαι. Μου φαίνεται αιωνιότητα! Δεν έχω και κανένα φοβερό σύμπτωμα. Αραιά και που κάτι σαν πόνο περιοδου αλλά γλυκός πόνος όχι έντονος. Αυτό που παρατηρώ είναι ότι έχω κάποια υγρά στο εσώρουχο αλλά όχι κάτι φοβερό όπως λένε ότι πέφτουν ακατάσχετα… και όταν τα έχω σκέφτομαι.. λες να σπάνε τα νερά έτσι λίγο λίγο κ να μην πάρω πρέφα τπτ; Αλλά πάλι δεν θα ποναγα; 
Το μωρό το αισθάνομαι το καημένο δεν βολεύεται κι αυτό. Έχει μειωθεί ο χώρος του! Υπομονή θα κάνουμε παρέα…μπορεί να τύχουμε και μαζί! Είμαστε και στο ίδιο μαιευτήριο πλάκα θα έχει!

Αχ κι εγώ ανυπομονώ!! Όσο για τα υγρά, έχω κι εγώ αλλά αυτην την φορά δεν με αγχώνουν γιατί στην 1η εγκυμοσύνη, είχα δει αρκετά, και μ είπε ο γιατρός να πάω στο μαιευτηριο για να με δουν, και όντως δεν ηταν τίποτα. Οπότε εαν δεν γεμίζεις σερβιέτες με τα υγρά, λογικά δεν εινια κατι ανησυχητικό. Εαν εσύ τώρα δεις κάτι περίεργο ρώτα και τον γιατρό σου. 

πρίν από 27 λεπτά , CMES είπε:

Επειδη το ειχα παθει αυτο στην 1η εγκυμοσυνη, δηλαδη να σπασουν τα νερα λιγο λιγο, δεν ποναγα καθολου αλλα η ροη ηταν σαφης. Δηλαδη οπως την 1η μερα περιοδου, που τα νιωθεις να τρεχουν ειδικα οταν σηκωνεσαι απο ξαπλωτη θεση. Επισης μπορεις να το ελεγξεις ως εξης: αφου εχεις ουρησει δοκιμασε να βηξεις. Αν με την πιεση που δημιουργειταιμε το βηχα τρεξει λιγο, τοτε οντως μπορει να ειναι αμνιακο.

Εσύ έβαζες και σερβιέτα πχ;;; ή άλλαζες εσωρουχο καθε λίγο και λιγάκι; θέλω να πω ηταν τοσο λίγο που όντως δεν το καταλαβαινες; 

  • Μου αρέσει 1

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Liakada είπε:

Λοιπόν…μόλις μου το είπες το δοκίμασα αλλά τπτ.. άρα μάλλον είναι κάποια υγρά που απλά σιγά σιγά φευγουν. Και τι είχες κάνει τελικά τότε; 

Ολο αυτο κρατησε 24 ωρες που δεν το ειπα σε κανεναν γιατι πιστευα οτι ηταν ουρα και εβαζα σερβιετακι. Οταν ξυπνησα την επομενη μερα το πρωι σηκωθηκα και μου ετρεξε αρκετα, οπως την 1η μερα περιοδου οταν σηκωνεσαι απο το βραδινο υπνο. Και τοτε ειχα και αιμα μαζι και πηρα το γιατρο. Πονους δεν ειχα καθολου. Μου ειπε να παω για λιγο περπατημα και να παω στο μαιευτηριο στις 4 το απογευμα να με δουν. Εκει μου εβαλαν προκληση γιατι ακομα δεν ειχα πονους και στις 6 μου εσπασαν τα υπολοιπα νερα τεχνητα, οπου εκει ετρεξαν ποταμια!

  • Μου αρέσει 1

TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Liakada είπε:

21/8 είμαι. Μου φαίνεται αιωνιότητα! Δεν έχω και κανένα φοβερό σύμπτωμα. Αραιά και που κάτι σαν πόνο περιοδου αλλά γλυκός πόνος όχι έντονος. Αυτό που παρατηρώ είναι ότι έχω κάποια υγρά στο εσώρουχο αλλά όχι κάτι φοβερό όπως λένε ότι πέφτουν ακατάσχετα… και όταν τα έχω σκέφτομαι.. λες να σπάνε τα νερά έτσι λίγο λίγο κ να μην πάρω πρέφα τπτ; Αλλά πάλι δεν θα ποναγα; 
Το μωρό το αισθάνομαι το καημένο δεν βολεύεται κι αυτό. Έχει μειωθεί ο χώρος του! Υπομονή θα κάνουμε παρέα…μπορεί να τύχουμε και μαζί! Είμαστε και στο ίδιο μαιευτήριο πλάκα θα έχει!

Ναι κει εγώ το σκέφτομαι αυτό με τα υγρά.. μήπως υπάρχει διαρροή και δεν το παίρνω χαμπάρι.. 

και τα συμπτώματα έτσι και εγώ δεν νιώθω και κάτι τρομερό έξτρα.. απλά την πίεση χαμηλά πιο έντονη.. κ έχω γενικά ανακατωσούρες πονοκοιλους κλπ κλπ 

μωρέ λες να συγχρονιστουμε ;;;; Την Τετάρτη έχω γιατρό να δούμε τι θα δούμε.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!!

Εγώ σήμερα είχα γιατρό 38+4 ... 3700 ο μπέμπης κ εγώ έχω διαστολή 1 αλλά δεν έχει εμπεδωθεί ακόμα...! ελπίζω να έχει εμπεδωθεί μέχρι την Τετάρτη που θα Μ ξανά δει!

 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημέρα!!! Γέννησα χθες το βράδυ μια κούκλα 3560 γραμμάρια και 52 εκατοστά! Μου έβαλαν τους τεχνητούς στις 8 το πρωί και γέννησα μετά από 14 ώρες.. Εκανα την επισκληριδιο όταν ήμουν με διαστολή 4, αντεχα ακόμα τους πόνους αλλά ήθελε ο γιατρός να την κάνουμε και να μου σπάσουν τα νερά για να προχωρήσει και είχε δίκιο γιατί μετά για πότε έκανα διαστολή 8 και γέννησα ούτε που το κατάλαβα!! Όλα πήγαν τέλεια, δεν υπάρχουν οι στιγμές που ζήσαμε και ζούμε.. Την κοιτάζουμε και δεν το πιστεύουμε ότι ζούμε αυτό το θαύμα!! ❤️

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 16 λεπτά , Φραουλίνο είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!! Γέννησα χθες το βράδυ μια κούκλα 3560 γραμμάρια και 52 εκατοστά! Μου έβαλαν τους τεχνητούς στις 8 το πρωί και γέννησα μετά από 14 ώρες.. Εκανα την επισκληριδιο όταν ήμουν με διαστολή 4, αντεχα ακόμα τους πόνους αλλά ήθελε ο γιατρός να την κάνουμε και να μου σπάσουν τα νερά για να προχωρήσει και είχε δίκιο γιατί μετά για πότε έκανα διαστολή 8 και γέννησα ούτε που το κατάλαβα!! Όλα πήγαν τέλεια, δεν υπάρχουν οι στιγμές που ζήσαμε και ζούμε.. Την κοιτάζουμε και δεν το πιστεύουμε ότι ζούμε αυτό το θαύμα!! ❤️

Να σας ζήσει κοριτσάκι μου !!! Πολύ όμορφα νέα !!! Γερή να είναι η μπεμπα και καλότυχη !!!! 
 

οπότε όλα πηγαν φυσιολογικά εεε ;;;; Ήταν και ο σύζυγος μέσα στην γεννα ;;;; Με το καλό να βγείτε να πάτε σπιτάκι σας ❤️
 

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Φραουλίνο είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!! Γέννησα χθες το βράδυ μια κούκλα 3560 γραμμάρια και 52 εκατοστά! Μου έβαλαν τους τεχνητούς στις 8 το πρωί και γέννησα μετά από 14 ώρες.. Εκανα την επισκληριδιο όταν ήμουν με διαστολή 4, αντεχα ακόμα τους πόνους αλλά ήθελε ο γιατρός να την κάνουμε και να μου σπάσουν τα νερά για να προχωρήσει και είχε δίκιο γιατί μετά για πότε έκανα διαστολή 8 και γέννησα ούτε που το κατάλαβα!! Όλα πήγαν τέλεια, δεν υπάρχουν οι στιγμές που ζήσαμε και ζούμε.. Την κοιτάζουμε και δεν το πιστεύουμε ότι ζούμε αυτό το θαύμα!! ❤️

Αχχχ να σας ζήσει κορίτσι μου!!!!!!! :x το αξίζετε αυτό το θαύμα!!! Να ειναι γερή και δυνατή!!!! Ανυπομονούμε κι εμείς να κρατήσουμε τα ζουζουνακια μας!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Φραουλίνο είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!! Γέννησα χθες το βράδυ μια κούκλα 3560 γραμμάρια και 52 εκατοστά! Μου έβαλαν τους τεχνητούς στις 8 το πρωί και γέννησα μετά από 14 ώρες.. Εκανα την επισκληριδιο όταν ήμουν με διαστολή 4, αντεχα ακόμα τους πόνους αλλά ήθελε ο γιατρός να την κάνουμε και να μου σπάσουν τα νερά για να προχωρήσει και είχε δίκιο γιατί μετά για πότε έκανα διαστολή 8 και γέννησα ούτε που το κατάλαβα!! Όλα πήγαν τέλεια, δεν υπάρχουν οι στιγμές που ζήσαμε και ζούμε.. Την κοιτάζουμε και δεν το πιστεύουμε ότι ζούμε αυτό το θαύμα!! ❤️

Μπράβο κορίτσι μου!! Να σας ζήσει η κουκλίτσα!! Να έχει υγεία και τύχη!! Κ εσείς να είστε καλά να την απολαύσετε!! Τι ωραια που όλα  πήγαν καλά!

  • Ευχαριστώ 1

gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γέννησα την Πέμπτη 3750 ο μπέμπης..είμαι λίγο άσχετη με την τεχνολογία κ βρήκα τρόπο τώρα να μπω ίντερνετ χαχαχαχα.αυριο βγαίνω..με το καλό κ οι υπόλοιπες να πάρετε στα χέρια τα μωρουλια σας..λοιπόν να πω ένα μεγάλο εύγε στο πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Λάρισας για να λέγονται κ αυτά..κορίτσια είδα υπευθυνότητα ένιωσα ασφάλεια από όλο το προσωπικό..σαν να ήμουν σε αμερικανικό σίριαλ με γιατρούς ήταν χαχαχα..ήταν πολλοί τριγύρω σου γιατροί ομαδες ομάδες δουλεύουν εκεί με υπεύθυνο τον ένα βέβαια..κ πολλές μαίες οι οποίες ήταν συνέχεια από πάνω σου..όταν με ετοιμάσαν για χειρουργείο ήρθε μια να με κρατήσει να περπατήσω μην γλιστρισω με τα ποδοναρια..αφού σκέφτηκα..μήπως πληρώνω κ δεν το ξέρω;όποτε θα το θυμάμαι πολύ όμορφα όλο αυτό.αυριο γυρίζω σπίτι κ θα σας διαβάσω..με το καλό όλες κοριτσάκια.

On 13/8/2021 at 6:10 ΜΜ, xenia^^ είπε:

Ναι κει εγώ το σκέφτομαι αυτό με τα υγρά.. μήπως υπάρχει διαρροή και δεν το παίρνω χαμπάρι.. 

και τα συμπτώματα έτσι και εγώ δεν νιώθω και κάτι τρομερό έξτρα.. απλά την πίεση χαμηλά πιο έντονη.. κ έχω γενικά ανακατωσούρες πονοκοιλους κλπ κλπ 

μωρέ λες να συγχρονιστουμε ;;;; Την Τετάρτη έχω γιατρό να δούμε τι θα δούμε.. 

Αφήστε τα υγρά στην ησυχία τους..ότι πρόλαβα να διαβάσω τώρα..ήμουν έξω μια μέρα βόλταε τον γιο μου την μόνη τις τελευταίες μέρες κ ξαφνικα έτρεξαν από το εσώρουχο.τοσο πολύ..κ έτρεξα τουαλέτα νόμιζα έσπασαν τα νερά..είχα πάρα πολλά τελευταία..

7 ώρες πρίν, Φραουλίνο είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!! Γέννησα χθες το βράδυ μια κούκλα 3560 γραμμάρια και 52 εκατοστά! Μου έβαλαν τους τεχνητούς στις 8 το πρωί και γέννησα μετά από 14 ώρες.. Εκανα την επισκληριδιο όταν ήμουν με διαστολή 4, αντεχα ακόμα τους πόνους αλλά ήθελε ο γιατρός να την κάνουμε και να μου σπάσουν τα νερά για να προχωρήσει και είχε δίκιο γιατί μετά για πότε έκανα διαστολή 8 και γέννησα ούτε που το κατάλαβα!! Όλα πήγαν τέλεια, δεν υπάρχουν οι στιγμές που ζήσαμε και ζούμε.. Την κοιτάζουμε και δεν το πιστεύουμε ότι ζούμε αυτό το θαύμα!! ❤️

Να σας ζήσει το λουλουδάκι σας να το δείτε να ανθιζει να είστε γεροι κ να συνεχίσετε να μεγαλώνετε την όμορφη οικογένεια σας.

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Emilly800 είπε:

Κοριτσάκια μου γέννησα την Πέμπτη 3750 ο μπέμπης..είμαι λίγο άσχετη με την τεχνολογία κ βρήκα τρόπο τώρα να μπω ίντερνετ χαχαχαχα.αυριο βγαίνω..με το καλό κ οι υπόλοιπες να πάρετε στα χέρια τα μωρουλια σας..λοιπόν να πω ένα μεγάλο εύγε στο πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Λάρισας για να λέγονται κ αυτά..κορίτσια είδα υπευθυνότητα ένιωσα ασφάλεια από όλο το προσωπικό..σαν να ήμουν σε αμερικανικό σίριαλ με γιατρούς ήταν χαχαχα..ήταν πολλοί τριγύρω σου γιατροί ομαδες ομάδες δουλεύουν εκεί με υπεύθυνο τον ένα βέβαια..κ πολλές μαίες οι οποίες ήταν συνέχεια από πάνω σου..όταν με ετοιμάσαν για χειρουργείο ήρθε μια να με κρατήσει να περπατήσω μην γλιστρισω με τα ποδοναρια..αφού σκέφτηκα..μήπως πληρώνω κ δεν το ξέρω;όποτε θα το θυμάμαι πολύ όμορφα όλο αυτό.αυριο γυρίζω σπίτι κ θα σας διαβάσω..με το καλό όλες κοριτσάκια.

Αφήστε τα υγρά στην ησυχία τους..ότι πρόλαβα να διαβάσω τώρα..ήμουν έξω μια μέρα βόλταε τον γιο μου την μόνη τις τελευταίες μέρες κ ξαφνικα έτρεξαν από το εσώρουχο.τοσο πολύ..κ έτρεξα τουαλέτα νόμιζα έσπασαν τα νερά..είχα πάρα πολλά τελευταία..

Να σας ζήσει το λουλουδάκι σας να το δείτε να ανθιζει να είστε γεροι κ να συνεχίσετε να μεγαλώνετε την όμορφη οικογένεια σας.

Συμμαθήτρια να σας ζήσει!!! Εύγε για την πρόσβαση στην τεχνολογία!! Γερό και τυχερο μωρό! Καλή ανατροφή! Τελείωσε αυτό το δύσκολο κομμάτι επιτέλους ε; Απόλαυσε το στο εξής και δώσε πολλά φιλάκια στο μπεμπακο!!! Καλή ανάρρωση!

 

Επαναφερω και ανανεωμένο το πινακακι μας!!

 

1. @fotini* 17/8/2021- Αγοράκι - Γένεσις Θεσσαλονίκη--- γεννήσαμε 4/8/2021!

2. @Mariak21 20/8- Αγοράκι- ΙΑΣΩ

3. @Sofiamar93 22/8/2021- Αγοράκι- Κύπρος----γεννήσαμε 11/8/2021!

4. @kons27 23/8/2021- Αγοράκι-ΙΑΣΩ

5. @Anneliz 24/8/2021- Κοριτσάκι- ΙΑΣΩ.

6. @Nanouka40 25/8/2021- Κοριτσάκι- ΙΑΣΩ.

7. @Emilly800 25/8/2021- Αγοράκι- Πανεπιστημιακό Νοσοκομειο Λάρισας---γεννήσαμε 12/8/2021!

8. @Φραουλίνο 27/8/2021- Κοριτσάκι- ΛΗΤΩ---γεννήσαμε 13/8/2021!

9. @xenia^^ 27/8/2021- Κοριτσάκι- ΡΕΑ.

10. @Liakada 29/8/2021- Αγοράκι- ΡΕΑ.

11. @CMES 31/8/2021- Αγοράκι- ΙΑΣΩ

12. @Io_anna 3/9/2021- Φυλο δεν γνωριζουμε ακόμα- ΙΑΣΩ 

13. @Riaki876/9/2021- Ιασω Θεσσαλίας

14. @Stalicha 12/9/2021- Αγοράκι- Μητέρα- ——γεννήσαμε 27/7/2021!


 
  • Μου αρέσει 3

gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...