Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Μανούλες Αυγούστου 2021


Maria92

Recommended Posts

Just now, Sofiamar93 είπε:

Εμιλυ μουυυ.. Και ελεγα που χαθηκες..και εγω ετσι με τις αναγουλες και τους εμετους.. Μου εγραψε σημερα ο γιατρος αλλα χαπια για τους εμετους.. Ελπιζω να βοηθησουν.. Και μου εδωσε και ενα υγρο ντουφαλακ νομιζω για την δυσκοιλιοτητα.. 

Κοριτσια ειδαμε μωρο σημερα.. Εκλαιγα απο χαρα.. Σημερα καταλαβα τι εχω στην κοιλιτσα μου.. Χοροπηδουσε, χορευε δεν καθοταν σε ησυχια.. Αφου ελεγε ο γιατρος κάτσε φρονιμα βρε να σου μετρησω καρδουλα.. Χαχχαχα.. 163 παλμοι σημερα.. Ολα τελεια.. Βγηκαν και τα αποτελεσμα της pappA και μιας αλλης και ολα τελεια δειχνουν.. Δοξα τον θεο και την Παναγία.. Και οι μετρησεις του μωρου ολα τελεια.. Τωρα εχω αυχενικη στις 11 του μηνα... 

Τέλεια κορίτσι! Κι εγω είχα τρελαθεί στον υπέρηχο των 10 εβδομάδων...εσύ σε ποια βδομάδα είσαι τώρα;

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Sofiamar93 είπε:

Εμιλυ μουυυ.. Και ελεγα που χαθηκες..και εγω ετσι με τις αναγουλες και τους εμετους.. Μου εγραψε σημερα ο γιατρος αλλα χαπια για τους εμετους.. Ελπιζω να βοηθησουν.. Και μου εδωσε και ενα υγρο ντουφαλακ νομιζω για την δυσκοιλιοτητα.. 

Κοριτσια ειδαμε μωρο σημερα.. Εκλαιγα απο χαρα.. Σημερα καταλαβα τι εχω στην κοιλιτσα μου.. Χοροπηδουσε, χορευε δεν καθοταν σε ησυχια.. Αφου ελεγε ο γιατρος κάτσε φρονιμα βρε να σου μετρησω καρδουλα.. Χαχχαχα.. 163 παλμοι σημερα.. Ολα τελεια.. Βγηκαν και τα αποτελεσμα της pappA και μιας αλλης και ολα τελεια δειχνουν.. Δοξα τον θεο και την Παναγία.. Και οι μετρησεις του μωρου ολα τελεια.. Τωρα εχω αυχενικη στις 11 του μηνα... 

Μπράβο γλυκειά μου όλα καλά έρχεται το ζωηρό παιδάκι σας..να είστε πάντα γέροι κ εσείς κ αυτό κ να το χαιρεστε

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Sofiamar93 είπε:

Εμιλυ μουυυ.. Και ελεγα που χαθηκες..και εγω ετσι με τις αναγουλες και τους εμετους.. Μου εγραψε σημερα ο γιατρος αλλα χαπια για τους εμετους.. Ελπιζω να βοηθησουν.. Και μου εδωσε και ενα υγρο ντουφαλακ νομιζω για την δυσκοιλιοτητα.. 

Κοριτσια ειδαμε μωρο σημερα.. Εκλαιγα απο χαρα.. Σημερα καταλαβα τι εχω στην κοιλιτσα μου.. Χοροπηδουσε, χορευε δεν καθοταν σε ησυχια.. Αφου ελεγε ο γιατρος κάτσε φρονιμα βρε να σου μετρησω καρδουλα.. Χαχχαχα.. 163 παλμοι σημερα.. Ολα τελεια.. Βγηκαν και τα αποτελεσμα της pappA και μιας αλλης και ολα τελεια δειχνουν.. Δοξα τον θεο και την Παναγία.. Και οι μετρησεις του μωρου ολα τελεια.. Τωρα εχω αυχενικη στις 11 του μηνα... 

@Sofiamar93 μπραβοοοο συγχαρητήρια!!!! Αχ κι εμένα έδειξε παλμούς τη πρώτη φορά που πήγα στα 161. Αυχενική μετά απο σενα έχω στις 18. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, fotini* είπε:

Τέλεια κορίτσι! Κι εγω είχα τρελαθεί στον υπέρηχο των 10 εβδομάδων...εσύ σε ποια βδομάδα είσαι τώρα;

Σημερα ημουν 10 εβδ και 3 ημερων... Τι ομορφος υπερηχος.. Ο πιο ομορφος ως τωρα.. Τρελαθηκα.. Το εστειλα το βιντεακι στην μαμα μου στην αδρρφη μου στην πεθερά.. Κλαιγανε ολοι απο χαρα.. Και ο μπαμπακας μου ρωτουσε χερακια ειδατε ποδαρακια ειδατε κανα πουλακι ειδατε? Χαχαχαχαχαχα

Just now, Emilly800 είπε:

Μπράβο γλυκειά μου όλα καλά έρχεται το ζωηρό παιδάκι σας..να είστε πάντα γέροι κ εσείς κ αυτό κ να το χαιρεστε

Αχχχ εμιλυ μου.. Σε ευχαριστω παρα πολυ.. Εσυ ποτε εχεις ραντεβου?? 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Emilly800 είπε:

Καλησπέρα φραουλίνο κ σε όλα τα κορίτσια..ειχα χάσει τους κωδικούς κ παλευα να ξαναμπώ τελικά με βοήθησε μια φίλη από δω μέσα κ ξαναμπήκα.πως είστε;;;εγώ συνεχίζω με αναγουλα που το βράδυ γίνεται ανυποφορη.παρασκευη έχω υπέρηχο...πάω αγκαζε με το άγχος που έχει κορυφωθεί τελευταία..βλέπω κ την κοιλιά μου που είναι πλάκα κ λίγο ανησυχώ..θυμάμαι κ στον γιο μου είχε μέρες που ξυπνούσα κ έλεγα...μα το κατάπια;;;

Καλωσηρθες Εμιλλυ κορίτσι μου και πάλι στην παρεουλα!! Θα σκάσει η κοιλίτσα από κει που δεν το περιμένεις θα δεις.. :)

1 hour ago, Sofiamar93 είπε:

Εμιλυ μουυυ.. Και ελεγα που χαθηκες..και εγω ετσι με τις αναγουλες και τους εμετους.. Μου εγραψε σημερα ο γιατρος αλλα χαπια για τους εμετους.. Ελπιζω να βοηθησουν.. Και μου εδωσε και ενα υγρο ντουφαλακ νομιζω για την δυσκοιλιοτητα.. 

Κοριτσια ειδαμε μωρο σημερα.. Εκλαιγα απο χαρα.. Σημερα καταλαβα τι εχω στην κοιλιτσα μου.. Χοροπηδουσε, χορευε δεν καθοταν σε ησυχια.. Αφου ελεγε ο γιατρος κάτσε φρονιμα βρε να σου μετρησω καρδουλα.. Χαχχαχα.. 163 παλμοι σημερα.. Ολα τελεια.. Βγηκαν και τα αποτελεσμα της pappA και μιας αλλης και ολα τελεια δειχνουν.. Δοξα τον θεο και την Παναγία.. Και οι μετρησεις του μωρου ολα τελεια.. Τωρα εχω αυχενικη στις 11 του μηνα... 

Μπράβο Σοφακι μου φανταστικά νέα!! Τι καλά που κουνιόταν κιόλας το μπεμπακι σου ❤️ Με το καλό και η αυχενική να φύγει και αυτό!

Just now, Sofiamar93 είπε:

Σημερα ημουν 10 εβδ και 3 ημερων... Τι ομορφος υπερηχος.. Ο πιο ομορφος ως τωρα.. Τρελαθηκα.. Το εστειλα το βιντεακι στην μαμα μου στην αδρρφη μου στην πεθερά.. Κλαιγανε ολοι απο χαρα.. Και ο μπαμπακας μου ρωτουσε χερακια ειδατε ποδαρακια ειδατε κανα πουλακι ειδατε? Χαχαχαχαχαχα

Αχχχ εμιλυ μου.. Σε ευχαριστω παρα πολυ.. Εσυ ποτε εχεις ραντεβου?? 

Αχ τι όμορφα κορίτσι μου!! Εγγονό θέλει ο παππούς ε;; Εμένα πάλι ο μπαμπάς μου αλλά ακόμα πιο πολύ ο άντρας μου θα τρελαθουν από χαρά αν είναι πάλι κοριτσάκι!! Ο άντρας μου δεν μπορεί να φανταστεί να έχει γιο λέει αλλά μια χαρά θα τα καταφέρει, είναι μέχρι να το μάθει και να αρχίσει να προετοιμάζεται.. ❤️ (αν φυσικά έχουμε αγοράκι)

Πάντως αν ισχύει αυτό που λέγανε παλιά για τους παλμούς για αγοράκι σε βλέπω και εσένα και την @athina_rain με αυτά τα νούμερα που είπατε!!! :grin:

Στην αυχενικη να δεις τι πλάκα θα πάθεις με το ποσο καθαρά θα φαίνεται και θα είναι ένα κανονικό μωρό :wub: Τρέλα!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Φραουλίνο είπε:

Καλωσηρθες Εμιλλυ κορίτσι μου και πάλι στην παρεουλα!! Θα σκάσει η κοιλίτσα από κει που δεν το περιμένεις θα δεις.. :)

Μπράβο Σοφακι μου φανταστικά νέα!! Τι καλά που κουνιόταν κιόλας το μπεμπακι σου ❤️ Με το καλό και η αυχενική να φύγει και αυτό!

Αχ τι όμορφα κορίτσι μου!! Εγγονό θέλει ο παππούς ε;; Εμένα πάλι ο μπαμπάς μου αλλά ακόμα πιο πολύ ο άντρας μου θα τρελαθουν από χαρά αν είναι πάλι κοριτσάκι!! Ο άντρας μου δεν μπορεί να φανταστεί να έχει γιο λέει αλλά μια χαρά θα τα καταφέρει, είναι μέχρι να το μάθει και να αρχίσει να προετοιμάζεται.. ❤️ (αν φυσικά έχουμε αγοράκι)

Πάντως αν ισχύει αυτό που λέγανε παλιά για τους παλμούς για αγοράκι σε βλέπω και εσένα και την @athina_rain με αυτά τα νούμερα που είπατε!!! :grin:

Στην αυχενικη να δεις τι πλάκα θα πάθεις με το ποσο καθαρά θα φαίνεται και θα είναι ένα κανονικό μωρό :wub: Τρέλα!!! 

@Φραουλίνο αυτο με τους παλμους που ειπες νομιζω ειναι το αντιθετο αν ισχυει βεβαια.. στο αγορακι ειναι χαμηλοι κ στο κοριτσακι υψηλοι. Αν το γκουγκλαρεις κιολας θα δεις. Στα αγορια μου δε θυμαμαι αλλα στη μικρη δεν επεφταν κατω απο 155 ποτε σε κανεναν υπερηχο. Κ ο πρωτος της υπερηχος ειχε δειξει κοντα 157 παλμους ακομα πιο λιγο δηλ συνηθως κυμαινοταν 160-165 αλλα ενταξει μωρε αυτο δε το πολυπιστευω...ξερω γω...

Link to comment
Share on other sites

Just now, athina_rain είπε:

@Φραουλίνο αυτο με τους παλμους που ειπες νομιζω ειναι το αντιθετο αν ισχυει βεβαια.. στο αγορακι ειναι χαμηλοι κ στο κοριτσακι υψηλοι. Αν το γκουγκλαρεις κιολας θα δεις. Στα αγορια μου δε θυμαμαι αλλα στη μικρη δεν επεφταν κατω απο 155 ποτε σε κανεναν υπερηχο. Κ ο πρωτος της υπερηχος ειχε δειξει κοντα 157 παλμους ακομα πιο λιγο δηλ συνηθως κυμαινοταν 160-165 αλλα ενταξει μωρε αυτο δε το πολυπιστευω...ξερω γω...

Ναι μα και εγώ για λίγους τους είπα!! Αν σκεφτείς ότι στο πρώτο τρίμηνο μπορεί να φτάσουν 170-180 οι 160+ είναι λίγοι, δεν μπορεί να είναι χαμηλότεροι έτσι και αλλιώς στην αρχή.. Αργότερα πέφτουν σιγά σιγά σε όλα τα μωράκια! Ναι και εγώ δεν νομίζω ότι ισχύει σαν μέθοδος πάντως, έχει πέσει πολλές φορές έξω!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο είπε:

Ναι μα και εγώ για λίγους τους είπα!! Αν σκεφτείς ότι στο πρώτο τρίμηνο μπορεί να φτάσουν 170-180 οι 160+ είναι λίγοι, δεν μπορεί να είναι χαμηλότεροι έτσι και αλλιώς στην αρχή.. Αργότερα πέφτουν σιγά σιγά σε όλα τα μωράκια! Ναι και εγώ δεν νομίζω ότι ισχύει σαν μέθοδος πάντως, έχει πέσει πολλές φορές έξω!! 

Εμένα με 178 έχω ελπίδες για μπουμπου ε;...μωρέ γερά να ναι κι ούτε με νοιάζει..απλά αγχώθηκα σε κάποια φάση γτ και στους δύο τελευταιους είχε 178 παλμούς και νόμιζα είναι πολύ αλλά ο γιατρός όλα καλά είπε...άντε να φεύγει κ το άγχος της αυχενικής να χαρούμε λίγο

Link to comment
Share on other sites

Just now, fotini* είπε:

Εμένα με 178 έχω ελπίδες για μπουμπου ε;...μωρέ γερά να ναι κι ούτε με νοιάζει..απλά αγχώθηκα σε κάποια φάση γτ και στους δύο τελευταιους είχε 178 παλμούς και νόμιζα είναι πολύ αλλά ο γιατρός όλα καλά είπε...άντε να φεύγει κ το άγχος της αυχενικής να χαρούμε λίγο

Τι να σου πω Φωτεινή μου, παλιά έτσι έβγαζαν συμπέρασμα για το φύλο αλλά κάποια στιγμή σταμάτησε γιατί γίνονταν και πολλά λάθη! Στο εύχομαι όμως αν το θέλεις να έχεις μια μπουμπού στην κοιλίτσα σου!! Μια χαρά είναι πάντως 178, πολλά μωράκια έχουν τόσους στην αρχή.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 26/1/2021 at 12:56 ΜΜ, electra2021 είπε:

Καλημέρα κορίτσια...εγώ δυστυχώς δεν θα σας συνοδεύσω άλλο σε αυτό το ταξίδι, διότι χθες πήγαμε γιατρό και είδαμε οτι είχε σταματήσει η καρδιά και η ανάπτυξη του εμβρύου. Την Πέμπτη πάω για απόξεση. Δεν ήταν γραφτό του, δεν πειράζει!

Εύχομαι σε όλες σας καλές, τελειόμηνες εγκυμοσύνες και υγιή μωράκια! Θα σας παρακολουθώ ;)

Λυπάμαι κορίτσι μου. Εύχομαι με το καλό να έρθει το επόμενο!!! :wub:

On 26/1/2021 at 7:05 ΜΜ, Sofiamar93 είπε:

Εντομεταξυ ακομη χαλια εγω.. Σημερα εφυγα και νωριτερα απο την δουλειά 

. Σχολασα μια ωρα νωριτερα ηθελα να κανω εμετο.. Ημουν χαλια... Ηρεμισα λιγο τωρα αλλα ξερω οτι μολις σηκωθω απο το κρεβατι θα αρχισουν τα οργανα... 

Κοριτσια θελω να κανωμια ερωτηση.. Πλεον δεν κοιμαμαι τις νυχτες βλεοω πολε εντονα ζωντανα ονειρα παρα πολυ περιεργα με ατομα που ουτε ξερω πως τα σκεφτομαι και καμια φορα ειναι τρομαχτικα καμια φορα με κανουν να κλαιω.. Σας συμβαινει ειναι του άγχους? Ειναι συμπτωμα εγκυμοσυνης?  Σαν εχθες ενω καταφερα με τα χιλια ζορια να κοιμηθω γιατι εκανα εμετους και το στομαχι χαλια ειδα στον υπνο μου οτι ετρωγα με τον αντρα μου σε φαστ φουντ και εμφανιστηκε ενα κοριτσακι γυμνο χωρις ρουχα αλουτο, πεινασμενο ταλαιπωρημενο και αμεσως  το έπιασα και του εδωσα φαγητο ρουχα και σακακι παπουτσια και το πηαγ αστυνομια και ξύπνησα γιατί φρικαρα και εκλαιγα στον υπνο μου.. 

Ναι Σοφία μου κι εγώ βλέπω πολύ περίεργα όνειρα.. Εγώ φαντάσου είδα 2 φορές ότι είχαμε πάει κούνιες με το παιδί και το έχασα.  :sad: ότι να 'ναι βλέπω..

On 26/1/2021 at 10:14 ΜΜ, Φραουλίνο είπε:

Όσο μπορείς να ξεκουράζεσαι και να μη σηκώνεσαι αν δεν είναι απαραίτητο, μένε ξαπλωμένη όσο πιο πολύ μπορείς.. Φαντάζομαι πόσο δύσκολο σου είναι να πηγαινεις στη δουλειά κάθε μερα νιώθοντας έτσι Σοφία μου, λίγο ακόμα υπομονή μόνο αυτό μπορώ να σου πω και ας ελπίσουμε ότι δεν θα σε τραβήξει πάνω από το τρίμηνο αυτή η κατάσταση.. 

Ναιιιι με τα όνειρα είναι πολύ φυσιολογικό αυτό και εγώ κάτι τέρατα βλέπω κάθε βράδυ ότι να ναι! Εγώ κορίτσια βλέπω συνεχεια και σεξουαλικα όνειρα και έχω και ονειρωξεις πολύ συχνά.. Το πάθαινα και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη στο πρώτο τρίμηνο κυρίως και μου είχε πει ο γιατρός ότι και αυτό φυσιολογικό είναι από τις ορμόνες.. Κάνουν και ένα καλό και αυτές :grin:

Αχχ ναι έχω δει και τέτοιο όνειρο πολύ ζωντανο. Δεν ξέρω εάν βλέπατε gntm, αλλά είδα ότι ήμουν με τον Emiliano :shock: χαχαχαχχχαχα

8 ώρες πρίν, Sofiamar93 είπε:

Εμιλυ μουυυ.. Και ελεγα που χαθηκες..και εγω ετσι με τις αναγουλες και τους εμετους.. Μου εγραψε σημερα ο γιατρος αλλα χαπια για τους εμετους.. Ελπιζω να βοηθησουν.. Και μου εδωσε και ενα υγρο ντουφαλακ νομιζω για την δυσκοιλιοτητα.. 

Κοριτσια ειδαμε μωρο σημερα.. Εκλαιγα απο χαρα.. Σημερα καταλαβα τι εχω στην κοιλιτσα μου.. Χοροπηδουσε, χορευε δεν καθοταν σε ησυχια.. Αφου ελεγε ο γιατρος κάτσε φρονιμα βρε να σου μετρησω καρδουλα.. Χαχχαχα.. 163 παλμοι σημερα.. Ολα τελεια.. Βγηκαν και τα αποτελεσμα της pappA και μιας αλλης και ολα τελεια δειχνουν.. Δοξα τον θεο και την Παναγία.. Και οι μετρησεις του μωρου ολα τελεια.. Τωρα εχω αυχενικη στις 11 του μηνα... 

Τι ωραία!!! Κι εμείς είχαμε ραντεβού χθες. Όντως έχουν μεγαλώσει μωρέ. Είδαμε κι εμείς χεράκια ποδαράκια, και είχαμε 168 παλμούς.. Εμείς ακόμη δεν κλείσαμε αυχενική. Την επόμενη φορά μ είπε. 

5 ώρες πρίν, Φραουλίνο είπε:

Καλωσηρθες Εμιλλυ κορίτσι μου και πάλι στην παρεουλα!! Θα σκάσει η κοιλίτσα από κει που δεν το περιμένεις θα δεις.. :)

Μπράβο Σοφακι μου φανταστικά νέα!! Τι καλά που κουνιόταν κιόλας το μπεμπακι σου ❤️ Με το καλό και η αυχενική να φύγει και αυτό!

Αχ τι όμορφα κορίτσι μου!! Εγγονό θέλει ο παππούς ε;; Εμένα πάλι ο μπαμπάς μου αλλά ακόμα πιο πολύ ο άντρας μου θα τρελαθουν από χαρά αν είναι πάλι κοριτσάκι!! Ο άντρας μου δεν μπορεί να φανταστεί να έχει γιο λέει αλλά μια χαρά θα τα καταφέρει, είναι μέχρι να το μάθει και να αρχίσει να προετοιμάζεται.. ❤️ (αν φυσικά έχουμε αγοράκι)

Πάντως αν ισχύει αυτό που λέγανε παλιά για τους παλμούς για αγοράκι σε βλέπω και εσένα και την @athina_rain με αυτά τα νούμερα που είπατε!!! :grin:

Στην αυχενικη να δεις τι πλάκα θα πάθεις με το ποσο καθαρά θα φαίνεται και θα είναι ένα κανονικό μωρό :wub: Τρέλα!!! 

Πάντως κι εγώ με τους 168, μου είπε ότι ο μικρός μ είναι πιθανό να αποκτήσει αδερφό. Και όντως το ίδιο μ είχε πει για τον 1ο από τους παλμούς. Αλλά θα δειξει..

  • Μου αρέσει 1

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, Φραουλίνο είπε:

Ναι μα και εγώ για λίγους τους είπα!! Αν σκεφτείς ότι στο πρώτο τρίμηνο μπορεί να φτάσουν 170-180 οι 160+ είναι λίγοι, δεν μπορεί να είναι χαμηλότεροι έτσι και αλλιώς στην αρχή.. Αργότερα πέφτουν σιγά σιγά σε όλα τα μωράκια! Ναι και εγώ δεν νομίζω ότι ισχύει σαν μέθοδος πάντως, έχει πέσει πολλές φορές έξω!! 

αα για λιγους τους ειπες! εγω νομιζα για υψηλους! χιχιχι!! ε τότε ναι δε το ήξερα ότι έχει κ περισσότερους παλμούς στην αρχή. Πάντως αν κρίνω απο τη κορη μου ναι οντως δεν ισχουν αυτά. Ξέρω και απο γνωστές μου δηλ. 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Sofiamar93 είπε:

Σημερα ημουν 10 εβδ και 3 ημερων... Τι ομορφος υπερηχος.. Ο πιο ομορφος ως τωρα.. Τρελαθηκα.. Το εστειλα το βιντεακι στην μαμα μου στην αδρρφη μου στην πεθερά.. Κλαιγανε ολοι απο χαρα.. Και ο μπαμπακας μου ρωτουσε χερακια ειδατε ποδαρακια ειδατε κανα πουλακι ειδατε? Χαχαχαχαχαχα

Αχχχ εμιλυ μου.. Σε ευχαριστω παρα πολυ.. Εσυ ποτε εχεις ραντεβου?? 

Σε λίγο ξεκινάω για Κατερίνη...απόγευμα θα σας γράψω τα νέα μου...έντρομη πάω...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Emilly800 είπε:

Σε λίγο ξεκινάω για Κατερίνη...απόγευμα θα σας γράψω τα νέα μου...έντρομη πάω...

@Emilly800 καλά αποτελέσματα να έχεις!!!

2 ώρες πρίν, Anneliz είπε:

Λυπάμαι κορίτσι μου. Εύχομαι με το καλό να έρθει το επόμενο!!! :wub:

Ναι Σοφία μου κι εγώ βλέπω πολύ περίεργα όνειρα.. Εγώ φαντάσου είδα 2 φορές ότι είχαμε πάει κούνιες με το παιδί και το έχασα.  :sad: ότι να 'ναι βλέπω..

Αχχ ναι έχω δει και τέτοιο όνειρο πολύ ζωντανο. Δεν ξέρω εάν βλέπατε gntm, αλλά είδα ότι ήμουν με τον Emiliano :shock: χαχαχαχχχαχα

Τι ωραία!!! Κι εμείς είχαμε ραντεβού χθες. Όντως έχουν μεγαλώσει μωρέ. Είδαμε κι εμείς χεράκια ποδαράκια, και είχαμε 168 παλμούς.. Εμείς ακόμη δεν κλείσαμε αυχενική. Την επόμενη φορά μ είπε. 

Πάντως κι εγώ με τους 168, μου είπε ότι ο μικρός μ είναι πιθανό να αποκτήσει αδερφό. Και όντως το ίδιο μ είχε πει για τον 1ο από τους παλμούς. Αλλά θα δειξει..

@Anneliz εμένα στην κόρη μου από ότι είδα και στα χαρτιά των εξετάσεων οι παλμοί της στο δεύτερο μήνα που πήγαμε κ την ειδαμε στον υπερηχο ηταν 154, στους υπόλοιπους κυμαινόταν 157-161. Μόνο μια φορά είχε ξεφύγει στα 191 και άλλη μια στα 177. Εντάξει μωρέ είναι και αναλόγως πως θα το πιάσει ο γιατρός πιστεύω. Εάν κουνιέται εκείνη τη στιγμή το μωρό ανεβάζει τους παλμούς του ενώ αν είναι ήρεμο οι παλμοί του είναι κανονικοί. Λογικό δεν είναι; Μου το είχε πει και ο γιατρός οτι εκείνες τις φορές που το έπιασε με ταχυκαρδία ήταν επειδή κουνιόταν! τσάμπα με είχε στείλει για καρδιοτοκογράφημα μια φορά στο νοσοκομείο (επειδή εκεί θα γεννήσω) και με είπαν εκει γιατι ηρθες μια χαρα ειναι το μωρακι σου λέω ο γιατρός μου με έστειλε είδε ταχυπαλμία κτλ. ε ενταξει λεει αν το πετυχε εκεινη την ωρα να κουνιεται λογικο ειναι να ανεβασε. Χαχαχα! οτι να ναι.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Emilly800 είπε:

Σε λίγο ξεκινάω για Κατερίνη...απόγευμα θα σας γράψω τα νέα μου...έντρομη πάω...

Καλά αποτελέσματα εύχομαι!!!! 

Just now, athina_rain είπε:

@Emilly800 καλά αποτελέσματα να έχεις!!!

@Anneliz εμένα στην κόρη μου από ότι είδα και στα χαρτιά των εξετάσεων οι παλμοί της στο δεύτερο μήνα που πήγαμε κ την ειδαμε στον υπερηχο ηταν 154, στους υπόλοιπους κυμαινόταν 157-161. Μόνο μια φορά είχε ξεφύγει στα 191 και άλλη μια στα 177. Εντάξει μωρέ είναι και αναλόγως πως θα το πιάσει ο γιατρός πιστεύω. Εάν κουνιέται εκείνη τη στιγμή το μωρό ανεβάζει τους παλμούς του ενώ αν είναι ήρεμο οι παλμοί του είναι κανονικοί. Λογικό δεν είναι; Μου το είχε πει και ο γιατρός οτι εκείνες τις φορές που το έπιασε με ταχυκαρδία ήταν επειδή κουνιόταν! τσάμπα με είχε στείλει για καρδιοτοκογράφημα μια φορά στο νοσοκομείο (επειδή εκεί θα γεννήσω) και με είπαν εκει γιατι ηρθες μια χαρα ειναι το μωρακι σου λέω ο γιατρός μου με έστειλε είδε ταχυπαλμία κτλ. ε ενταξει λεει αν το πετυχε εκεινη την ωρα να κουνιεται λογικο ειναι να ανεβασε. Χαχαχα! οτι να ναι.

Ναι σωστά δεν έχεις άδικο. Κι εγώ δεν τα πολύ πιστεύω αυτά.. 

  • Ευχαριστώ 1

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...