Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Αυγούστου 2021


Maria92

Recommended Posts

πρίν από 36 λεπτά , Liakada είπε:

Ο ενδοκρινολόγος μου είπε φαίνεσαι 10 χρόνια νεότερη. Λέω όταν πάω για αυχενική και με ρωτήσουν ηλικία να τους πω  : την κανονική ή όσο φαίνομαι? Να σου πω συναδέλφισσα ξέρω ότι η ηλικία καθόλου δεν μ ενδιαφέρει, μακάρι να πάνε όλα καλά, πάντως σίγουρα λόγω ηλικίας οι δείκτες της αυχενικής είναι λιγότερο ευνοικοί για μας..Αλλά οκ, θα το περιμένουμε αυτό.

Μη σε αγχώνει καθόλου η ηλικία...αν το μωρακι έχει καλές μετρήσεις μη δωσεις σημασια στα ποσοστα...εγω 35 ειμαι και ηξερα εκ των προτερων οτι δεν θα δω νουμερα όπως 1 στις 10000...ωστόσο ο εμβρυολόγος είπε οτι το μωρακι ειναι πολύ καλά ανεξαρτήτως πιθανοτήτων ( οι οποιες καλές βγηκαν για την ηλικια μου αλλα οκ)... κι ο γιατρος μου μου ειπε οτι δεν τον νοιαζει ποσο χρονων ειναι μια γυναικα εφοσον ολα φαινονται καλα...γι αυτο σου ευχομαι να ναι καλα το μωρακι σου και μη δινεις βαση στα άλλα...❤

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, fotini* είπε:

Μη σε αγχώνει καθόλου η ηλικία...αν το μωρακι έχει καλές μετρήσεις μη δωσεις σημασια στα ποσοστα...εγω 35 ειμαι και ηξερα εκ των προτερων οτι δεν θα δω νουμερα όπως 1 στις 10000...ωστόσο ο εμβρυολόγος είπε οτι το μωρακι ειναι πολύ καλά ανεξαρτήτως πιθανοτήτων ( οι οποιες καλές βγηκαν για την ηλικια μου αλλα οκ)... κι ο γιατρος μου μου ειπε οτι δεν τον νοιαζει ποσο χρονων ειναι μια γυναικα εφοσον ολα φαινονται καλα...γι αυτο σου ευχομαι να ναι καλα το μωρακι σου και μη δινεις βαση στα άλλα...❤

Μακάρι να πάνε όλα καλά κορίτσι μου! Σ' ευχαριστώ πολύ! Έρχεται μετά από πολλή ταλαιπωρία ετών και πολλή προσπάθεια...Την καταλαβαίνεις την αγωνία!

  • Μου αρέσει 1

gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Liakada είπε:

Μακάρι να πάνε όλα καλά κορίτσι μου! Σ' ευχαριστώ πολύ! Έρχεται μετά από πολλή ταλαιπωρία ετών και πολλή προσπάθεια...Την καταλαβαίνεις την αγωνία!

Να πανε ολα τελεια σου ευχομαι.. Θα το δεις.. Ολες θα κρατούμε αυγουστιάτικα μωρα.. Δεν ειναι τυχαιο που γενναμε τον μηνα της Παναγίας.. Λοιπον πηγα φαρμακειο να αγορασω σαπουνακι για το προσωπο γκαι κρεμα προσωπου γιατι πολλα σπυρακια εβγαλα απο αφυδατωση και απο εμετους.. Και ρωτησα για το λαδακι.. Και μου ειπαν οτι το συγκεκριμένο λαδι ειναι ειδικα για εγκυμοσυνη.. Και οτι η βιταμινη Α δεν πρεπει να την πινεις αλλα και παλι τα καροτα εχουν βιταμινη Α.. Μου λεει θα σταματησεις να τρως καροτα? Οχι.. Γιατι ειναι ωφέλιμα.. Μικρη ποσοτητα βιταμινης Α δεν βλαπτει.. Μεγαλη ποσοτητα βλαπτει και απο στοματος.. Και κατι αλλο που μου ειπε να μην βαζουμε λαδακια που εχουν αιθέρια ελαια στην κοιλια.. Μου ειπε απαγορευτικό 

Εγω κοριτσια μου να μην το ματιαζω εχω να κανω εμετο απο Παρασκευή.. Ξεκινσηα και τρωω φαγητα.. Εχθες εφαγα μουσακα.. Δυο κομματια.. Ηταν να πεθανω μεχρι να τα φαω. Τρεχαν τα σαλια μου.. Και σημερα μακαρονια με κιμα.. Παλι νομιζα θα πεθανω αν δεν τα ετρωγα εκςινη την ωρα.. Και κατι που ειδα ειναι οτι οταν μου αρεσει κατι παααααρα πολυ εχω παρα πολλα σαλια.. Πραγματικα απο εκει βγαινει η φραση τρεχουν τα σαλια μου.. Κοριτσια το παθαίνω.. Χαχαχχαχαχ

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Να πανε ολα τελεια σου ευχομαι.. Θα το δεις.. Ολες θα κρατούμε αυγουστιάτικα μωρα.. Δεν ειναι τυχαιο που γενναμε τον μηνα της Παναγίας.. Λοιπον πηγα φαρμακειο να αγορασω σαπουνακι για το προσωπο γκαι κρεμα προσωπου γιατι πολλα σπυρακια εβγαλα απο αφυδατωση και απο εμετους.. Και ρωτησα για το λαδακι.. Και μου ειπαν οτι το συγκεκριμένο λαδι ειναι ειδικα για εγκυμοσυνη.. Και οτι η βιταμινη Α δεν πρεπει να την πινεις αλλα και παλι τα καροτα εχουν βιταμινη Α.. Μου λεει θα σταματησεις να τρως καροτα? Οχι.. Γιατι ειναι ωφέλιμα.. Μικρη ποσοτητα βιταμινης Α δεν βλαπτει.. Μεγαλη ποσοτητα βλαπτει και απο στοματος.. Και κατι αλλο που μου ειπε να μην βαζουμε λαδακια που εχουν αιθέρια ελαια στην κοιλια.. Μου ειπε απαγορευτικό 

Εγω κοριτσια μου να μην το ματιαζω εχω να κανω εμετο απο Παρασκευή.. Ξεκινσηα και τρωω φαγητα.. Εχθες εφαγα μουσακα.. Δυο κομματια.. Ηταν να πεθανω μεχρι να τα φαω. Τρεχαν τα σαλια μου.. Και σημερα μακαρονια με κιμα.. Παλι νομιζα θα πεθανω αν δεν τα ετρωγα εκςινη την ωρα.. Και κατι που ειδα ειναι οτι οταν μου αρεσει κατι παααααρα πολυ εχω παρα πολλα σαλια.. Πραγματικα απο εκει βγαινει η φραση τρεχουν τα σαλια μου.. Κοριτσια το παθαίνω.. Χαχαχχαχαχ

Αφού είσαι καλύτερα φάε και για όλο τον καιρό που δεν έφαγες! Κάνε δώρο στον εαυτό σου! Κορίτσια μακάρι η Παναγία. να είναι μαζί μας, σε όλες!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου και με το καλό όλες μας όσο πιο ανώδυνα γίνετε.Εμενα ο γιατρός μου έδωσε ημερομηνία τοκετού  16/8,κάναμε καιτην Αυχενική και όλα καλα.

Εννοείται με ταλαιπωρεί πολύ το στομάχι μου και νιώθω πολύ φουσκωμενη ότι και εάν φάω.

Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση,εαν γνωρίζει κάποια κοπέλα.Σκεφτομαι εάν πάνε όλα καλα να γεννήσω σε δημόσιο νοσοκομειο,μεε παρακολουθεί όμως εξωτερικός γιατρος.Η απορία μου είναι εάν πρέπει να πάω σε κάποιο από τα νοσοκομεία (Παπαγεωργίου η Ιπποκράτειο) να ανοίξω καρτέλα ή απλά την ημέρα του τοκετού πάω σε όποιο εφημερεύει;Θα με δεχτούμε δηλαδή χωρίς να έχω ανοίξει κάποια καρτέλα  ή που δεν με παρακολουθούν εκει;! Φυσικά και θα έχω εγώ έτοιμο δικό μου φάκελο με ολες τις απαραίτητες εξετάσεις που έχω κάνει.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

21 ώρες πρίν, kallaki είπε:

Καλησπέρα κοπελιές.... Είμαι καινούργια σε αυτό το φόρουμ....

Μετά ωαπο 5 χρόνια προσπαθειών... Επεμβασεων... Κ.λ.π.

Καταφέραμε να είμαι έγκυο ... Είμαι 12 εβδομάδων... 

Θα ήθελα να ρωτήσω για να προλάβατε τις ραγάδες τι κάνετε????

 

Καλώς ήρθες στην ομάδα μας!!! Με το καλο το μωρακι σου!!!! Εγω δεν τις πρόλαβα :P έχω απο την πρώτη εγκυμοσύνη αν κι έβαζα συνέχεια λαδάκια και κρεμες. Είχα βέβαια και μεγάλη κοιλιά. Και η πλακα ειναι οτι εμφανίστηκαν με το που γέννησα. Δεν ειχα καμία κατα την διάρκεια της εγκυμοσύνης.. 

7 ώρες πρίν, Sofiamar93 είπε:

Αχ μην με τρομαζεις και η φαρμακοποιος μου πρότεινε αυτην την μαρκσ το bio oil κια εχει εδω και δυο εβδομαδες που την βαζω.. 

Βρε συ μην τρομάζεις. Εγώ όσες ξέρω αυτο το λαδάκι βάζουν.. Αφού είναι γι'αυτον ακριβώς τον λόγο και για εγκυμονουσες. Εγω πιστεύω οτι δεν κάνει να τρώμε πολλές τροφές που έχουν βιταμίνη Α, αλλα και πάλι οχι υπερβολές, όχι να μην τρώμε καθόλου. Τώρα εαν σε προβληματίζει 1000 φορές πάρε κάτι άλλο να μην αγχώνεσαι..


aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anakar είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου και με το καλό όλες μας όσο πιο ανώδυνα γίνετε.Εμενα ο γιατρός μου έδωσε ημερομηνία τοκετού  16/8,κάναμε καιτην Αυχενική και όλα καλα.

Εννοείται με ταλαιπωρεί πολύ το στομάχι μου και νιώθω πολύ φουσκωμενη ότι και εάν φάω.

Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση,εαν γνωρίζει κάποια κοπέλα.Σκεφτομαι εάν πάνε όλα καλα να γεννήσω σε δημόσιο νοσοκομειο,μεε παρακολουθεί όμως εξωτερικός γιατρος.Η απορία μου είναι εάν πρέπει να πάω σε κάποιο από τα νοσοκομεία (Παπαγεωργίου η Ιπποκράτειο) να ανοίξω καρτέλα ή απλά την ημέρα του τοκετού πάω σε όποιο εφημερεύει;Θα με δεχτούμε δηλαδή χωρίς να έχω ανοίξει κάποια καρτέλα  ή που δεν με παρακολουθούν εκει;! Φυσικά και θα έχω εγώ έτοιμο δικό μου φάκελο με ολες τις απαραίτητες εξετάσεις που έχω κάνει.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

Γεια σου @Anakar με το καλό το μωράκι σου!! Εγώ το πρώτο μωρό μου το γέννησα σε κλινική, το δεύτερο στο Παπαγεωργίου και το τρίτο στο Ιπποκράτειο. Όπως καταλαβαίνεις πέρασα από παντού! χαχα. Κι εμένα με παρακολουθούσε πάντα εξωτερικός γιατρός. Όταν λοιπόν με το καλό σε πιάσουν οι πόνοι πηγαίνεις σε όποιο νοσοκομείο εφημερεύει, δε χρειάζεται να έχεις ανοίξει καρτέλα απλά θα έχεις μαζί σου το φάκελο με όλες τις εξετάσεις που έχεις κάνει για να δουν το ιστορικό σου. Αυτό. Δε χρειάζεται κάτι άλλο να κάνεις. Μην αγχώνεσαι, εγώ και στα δύο νοσοκομεία που πήγα ήταν πολύ καλά, όποιος γιατρός εφημέρευε με ξεγέννησε, εγώ δε κατάλαβα τίποτα από τους πόνους, όλοι οι γιατροί είναι πάνω από το κεφάλι σου και στα δύο νοσοκομεία η περίθαλψη ήταν πολύ καλή, δεν είχα κανένα παράπονο ήταν άψογη. Καλύτερα στο Παπαγεωργίου βέβαια σαν νοσοκομείο πιο καινούριο είναι σα να είσαι σε κλινική αλλά και να μην εφημερεύει πας στο Ιπποκράτειο έχει πολύ καλούς γιατρούς κ εκεί νιώθεις μεγάλη ασφάλεια. Το ίδιο θα κάνω και αυτή τη φορά. Όποιο τύχει να εφημερεύει.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@athina_rain σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου! Έχω λίγο το άγχος του δημοσίου άλλα και εγώ σε γενικές γραμμές έχω ακούσει καλά λόγια.

Με το καλό και το δικό μωράκι!!!!!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Anakar είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου και με το καλό όλες μας όσο πιο ανώδυνα γίνετε.Εμενα ο γιατρός μου έδωσε ημερομηνία τοκετού  16/8,κάναμε καιτην Αυχενική και όλα καλα.

Εννοείται με ταλαιπωρεί πολύ το στομάχι μου και νιώθω πολύ φουσκωμενη ότι και εάν φάω.

Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση,εαν γνωρίζει κάποια κοπέλα.Σκεφτομαι εάν πάνε όλα καλα να γεννήσω σε δημόσιο νοσοκομειο,μεε παρακολουθεί όμως εξωτερικός γιατρος.Η απορία μου είναι εάν πρέπει να πάω σε κάποιο από τα νοσοκομεία (Παπαγεωργίου η Ιπποκράτειο) να ανοίξω καρτέλα ή απλά την ημέρα του τοκετού πάω σε όποιο εφημερεύει;Θα με δεχτούμε δηλαδή χωρίς να έχω ανοίξει κάποια καρτέλα  ή που δεν με παρακολουθούν εκει;! Φυσικά και θα έχω εγώ έτοιμο δικό μου φάκελο με ολες τις απαραίτητες εξετάσεις που έχω κάνει.

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

Καλησπέρα κορίτσι και με το καλό το μωράκι σου...κι εγώ ενώ το πρωί σηκώνομαι με μια σχετικά φυσιολογική κοιλιά κατά τη διάρκεια της μέρας πρήζομαι πολύ...είδατε και φύλο στην αυχενική; έκλεισες για β επιπέδου;.. εγώ 18.08 έχω ΠΗΤ

Κορίτσια, να πούμε και κάτι ανάλαφρο, πότε λέτε να αρχίσετε τα ψώνια για το μωρό;...εγώ όλο μωρουδιακά και έπιπλα κοιτάω αλλά δεν πήρα τπτ ακόμα..σκέφτομαι μετά τον β επιπέδου να αρχίσω να ετοιμάζω το δωμάτιο, θα χει ανοίξει κι ο καιρός...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Anakar είπε:

@athina_rain σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου! Έχω λίγο το άγχος του δημοσίου άλλα και εγώ σε γενικές γραμμές έχω ακούσει καλά λόγια.

Με το καλό και το δικό μωράκι!!!!!

Να σαι καλα!! Τιποτα σιγα... τη δικη μου εμπειρια ειπα. Θα λεγα να μην εχεις αγχος ισα ισα πιο ασφαλης πρεπει να αισθανεσαι εκει τουλαχιστον ετσι αισθανομουν εγω. Καλα ηταν παντως εγω δεν ειχα το αγχος ποιος θα με ξεγενησει σιγα ολοι γιατροι ειναι εκει κ μαλιστα απο τους καλυτερους. Αυτο οταν πας εκει πιστεψε με δε θα σε ενδιαφερει καθολου.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, fotini* είπε:

Καλησπέρα κορίτσι και με το καλό το μωράκι σου...κι εγώ ενώ το πρωί σηκώνομαι με μια σχετικά φυσιολογική κοιλιά κατά τη διάρκεια της μέρας πρήζομαι πολύ...είδατε και φύλο στην αυχενική; έκλεισες για β επιπέδου;.. εγώ 18.08 έχω ΠΗΤ

Κορίτσια, να πούμε και κάτι ανάλαφρο, πότε λέτε να αρχίσετε τα ψώνια για το μωρό;...εγώ όλο μωρουδιακά και έπιπλα κοιτάω αλλά δεν πήρα τπτ ακόμα..σκέφτομαι μετά τον β επιπέδου να αρχίσω να ετοιμάζω το δωμάτιο, θα χει ανοίξει κι ο καιρός...

Στον γιο μου ξεκίνησα πεντε μηνών κ έπαιρνα μωρουδιακα κ έκτο με έβδομο προίκα κ έπιπλα ριλαξ καροτσάκια χαμός..τώρα δεν θα κουνήσω το δάχτυλο τα έχω όλα κ αν είναι κορίτσι θα πάρω της ανηψιας μου..τα εντελώς μωρουδιακα είναι πολλά unisex ..και μετά τον έβδομο οργανώνουμε αυτά που και εγώ θα πάρω πλέον πιπίλες μπι.περο να υπάρχει κανένα ασχέτως θυλασμου αφρολουτρακια παμπερακια πολλά γιατί τον πρώτο καιρό θες τσουβαλι παμπερς κάνουν κακα κάθε μία ώρα.

13 ώρες πρίν, Liakada είπε:

Μακάρι να πάνε όλα καλά κορίτσι μου! Σ' ευχαριστώ πολύ! Έρχεται μετά από πολλή ταλαιπωρία ετών και πολλή προσπάθεια...Την καταλαβαίνεις την αγωνία!

Χθες που μιλούσα με τον άντρα μου κ αυτός μου λέγε τον Αύγουστο γενναμε του έλεγα δεν μπορώ να το φανταστώ δεν το χω κάνει εικόνα..δεν ξέρω τι σκ..τα ψυχολογία είναι αυτή αλλά δεν μπορώ να το πιστέψω ότι θα πάει μέχρι τέλους ...κ ενώ όπως το είδα κιόλας λέω μέσα μου ένα γερό ζωηρό μωρουλι είναι..τι να πω νομίζω μέχρι να το γεννήσω κ να το ακούσω να τσιριζει( γιατί τσιριζουν πολύ όταν βγαίνουν χαχαχαχα) δεν θα το πάρω απόφαση..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε όλες σας κορίτσια!! ...Έχει καποια εμπειρια vbac η γενικα φυσιολογικο τοκετο στην Αθήνα με τους   Σταύρος Φωτόπουλος..Ιωάννης Βαρδαξόγλου.. ή Σταμάτη Στουρνάρα?  Να μου πει γνωμη για καποιον απο αυτους? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly800 είπε:

Στον γιο μου ξεκίνησα πεντε μηνών κ έπαιρνα μωρουδιακα κ έκτο με έβδομο προίκα κ έπιπλα ριλαξ καροτσάκια χαμός..τώρα δεν θα κουνήσω το δάχτυλο τα έχω όλα κ αν είναι κορίτσι θα πάρω της ανηψιας μου..τα εντελώς μωρουδιακα είναι πολλά unisex ..και μετά τον έβδομο οργανώνουμε αυτά που και εγώ θα πάρω πλέον πιπίλες μπι.περο να υπάρχει κανένα ασχέτως θυλασμου αφρολουτρακια παμπερακια πολλά γιατί τον πρώτο καιρό θες τσουβαλι παμπερς κάνουν κακα κάθε μία ώρα.

Χθες που μιλούσα με τον άντρα μου κ αυτός μου λέγε τον Αύγουστο γενναμε του έλεγα δεν μπορώ να το φανταστώ δεν το χω κάνει εικόνα..δεν ξέρω τι σκ..τα ψυχολογία είναι αυτή αλλά δεν μπορώ να το πιστέψω ότι θα πάει μέχρι τέλους ...κ ενώ όπως το είδα κιόλας λέω μέσα μου ένα γερό ζωηρό μωρουλι είναι..τι να πω νομίζω μέχρι να το γεννήσω κ να το ακούσω να τσιριζει( γιατί τσιριζουν πολύ όταν βγαίνουν χαχαχαχα) δεν θα το πάρω απόφαση..

Κι εγώ τα σκέφτομαι όλα αυτά αλλά όταν τα σκέφτομαι κ έχω αρνητικά στο μυαλό μου μετά λεω και γιατί να μην πάνε καλά? Θα πάνε! Δες το αλλιώς! Δεν βλέπω μακροπρόθεσμα, να περνάει η κάθε εβδομάδα καλά. Να περάσει και η αυχενική με το καλό και κάπως θα ηρεμήσουμε...

  • Μου αρέσει 1

gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, fotini* είπε:

Καλησπέρα κορίτσι και με το καλό το μωράκι σου...κι εγώ ενώ το πρωί σηκώνομαι με μια σχετικά φυσιολογική κοιλιά κατά τη διάρκεια της μέρας πρήζομαι πολύ...είδατε και φύλο στην αυχενική; έκλεισες για β επιπέδου;.. εγώ 18.08 έχω ΠΗΤ

Κορίτσια, να πούμε και κάτι ανάλαφρο, πότε λέτε να αρχίσετε τα ψώνια για το μωρό;...εγώ όλο μωρουδιακά και έπιπλα κοιτάω αλλά δεν πήρα τπτ ακόμα..σκέφτομαι μετά τον β επιπέδου να αρχίσω να ετοιμάζω το δωμάτιο, θα χει ανοίξει κι ο καιρός...

@fotini* Καλημέρα κορίτσι!!! Ο γιατρός μας είπε το φύλο στην αυχενικη ναι αλλά  με επιφύλαξη όποτε και εμείς είπαμε να περιμένουμε λίγο ακόμα.Κλεισαμε και την β επιπέδου σε 2μηνες περίπου (Απρίλιο).

Καλύτερα ναι να περιμένουμε λίγο ακόμα και εγώ έτσι το σκέφτομαι μιας και δν είμαστε σίγουροι για το φύλο.Μετα θα γίνει το μεγάλο ντου στα ψώνια,να και ελπίζω να μν ταλεπωρηθουμε πολύ με το lock down!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Liakada είπε:

Κι εγώ τα σκέφτομαι όλα αυτά αλλά όταν τα σκέφτομαι κ έχω αρνητικά στο μυαλό μου μετά λεω και γιατί να μην πάνε καλά? Θα πάνε! Δες το αλλιώς! Δεν βλέπω μακροπρόθεσμα, να περνάει η κάθε εβδομάδα καλά. Να περάσει και η αυχενική με το καλό και κάπως θα ηρεμήσουμε...

Ναι..Δευτέρα εύχομαι να πάνε όλα τέλεια..εγώ όλο χαζά σκέφτομαι...πρέπει όντως να το πάρω αλλιώς...με προσευχή;;;με διαλογισμό;;;να με διαβάσει κανενας παπάς;;;κάπως πρέπει να μου φύγουν οι σκέψεις..κ τώρα που το φιλοσοφησα είναι το ότι πέρασα πολλές αναποδιες κ συνήθισε ο εγκέφαλος στην κακή εκδοχή...δεν πάει ο νους δεξιά..ως ενδεχόμενο βρε αδερφέ;;μια φορά μόνο να το πάρω εγωιστικά κ να πω όχι ρε π,,,,,στη μου.γιατι να μην είναι όλα τέλεια..αααα.καλα για σένα ,,,,ξέρω ότι στην Ετ βάζουν οι γιατροί τα πιο αφράτα εμβρυακια..πάντα έλεγα από γνωστές μου που έκαναν ετ τα μωρά Κούκλια ..τα βλέπουν στο μικροσκόπιο δεν βάζουν κακή ποιότητα..να είσαι ήσυχη..Αλί σε εμένα που πήγα στα τυφλά χαχαχαχα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...