Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια τελικά με κράτησαν και για 4ο όρο! μου το χαμήλωσαν δοκιμαστικά στις 40 μονάδες δλδ να πέφτει πιο αργά με την προϋπόθεση να δουν πως παω και να κάνω nst ώστε να φύγω αύριο , αλλά μου το ανέβασε πάλι στο 60 όπως ήταν αρχικά! 😔 

      • Ευχή 1
      • Δύναμη! 1

Μανούλες Αυγούστου 2021


Maria92

Recommended Posts

Just now, athina_rain είπε:

@xenia^^ οι μπαμπάδες τρελαίνονται για κοριτσάκια κ ας μη το λένε καμιά φορά!! Χαχα!! Καλα ειμαι εγω οι ναυτιες με αποχαιρετησαν κ αυχενικη εχω τη Πεμπτη!!! Σημερα εχω γενεθλια κ τα αγορια μου πηγαν να με παρουν τουρτα!!!!!! Παιξαμε και λιγο χιονοπολεμο εγω παγωσα δεν αντεξα αλλο ανεβηκα με τη μικρη σπιτι τωρα την εβαλα για υπνο κουραστηκε η καημενουλα!! 

Πολύχρονη να είσαι !!! Ότι επιθυμείς !! Να σε χαίρετε η οικογένεια σου !! Και με το καλό το αυγουστιάτικο μωράκι !!!!!! ❤️❤️
αχχ έχεις χιόνια ;;; εγώ μένω νότια προάστια αττικής οπότε δεν ξέρω αν θα δω χιόνια αν και θέλω τόσο πολύ !!!!  
 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, xenia^^ είπε:

Πολύχρονη να είσαι !!! Ότι επιθυμείς !! Να σε χαίρετε η οικογένεια σου !! Και με το καλό το αυγουστιάτικο μωράκι !!!!!! ❤️❤️
αχχ έχεις χιόνια ;;; εγώ μένω νότια προάστια αττικής οπότε δεν ξέρω αν θα δω χιόνια αν και θέλω τόσο πολύ !!!!  
 

 

Αντε μακάρι να έρθουν και σε σας τα χιόνια, ωραία ήταν ναι!! ακομα χιονίζει δε σταμάτησε τα παιδιά παίξαν πολύ! Σ ευχαριστώ παααααρα πολυ για τις ευχές σου!! Κι εσύ να είσαι γερή, η οικογένεια σου και με το καλό το νινιιιιιιι!!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!! Συγχαρητηρια για τις ωραιες αυχενικες!! Αντε να παιρνουμε κι εμεις σειρα!!

@Sofiamar93 μην αγχωνεσαι για τετοια τιμη κι εφοσον το pappa ηταν καλο. Οταν ειχα κανει αυχενικη στο γιο μου μου ειχαν βγαλει υψηλες πιθανοτητες για τρισωμια 18 επειδη ειχε πολυ υψηλες σφυξεις. Τελικα φυσικα δεν ειχε τιποτα, ειχε υψηλες σφυξεις γιατι κι εγω ημουν με αμυγδαλιτιδα και ειχα κι εγω υψηλες σφυξεις!!

Κοριτσια μου αρρωστησα... πολυ συναχι, μυαλγιες και δεκατα... ασε και δεν μπορω να παρω και φαρμακα και νιωθω αθλια... ελπιζω μεχρι την Τριτη που εχω την αυχενικη να ειμαι καλα!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια σας έχει πιάσει τίποτα φαγούρα στη κοιλιά; Το είχα πάθει και στη προηγούμενη εγκυμοσύνη μου αλλά πολύ αργότερα στον 6ο μήνα. Βέβαια βλέπω ότι η κοιλιά λίγο άρχισε να φουσκώνει και λέω μη με έπιασε πάλι η κλασική φαγούρα. Τότε είχα πάει δερματολόγο και με έδωσε αλοιφή. τι να πω... θα με ταλαιπωρήσει πάλι.. για να δούμε..

Link to comment
Share on other sites

Just now, athina_rain είπε:

Βρε κορίτσια σας έχει πιάσει τίποτα φαγούρα στη κοιλιά; Το είχα πάθει και στη προηγούμενη εγκυμοσύνη μου αλλά πολύ αργότερα στον 6ο μήνα. Βέβαια βλέπω ότι η κοιλιά λίγο άρχισε να φουσκώνει και λέω μη με έπιασε πάλι η κλασική φαγούρα. Τότε είχα πάει δερματολόγο και με έδωσε αλοιφή. τι να πω... θα με ταλαιπωρήσει πάλι.. για να δούμε..

Ναι εγώ πριν κάνα δυο εβδομάδες είχα φαγούρα στην κοιλιά και ξηροδερμία μαζί. Πήρα μια κρέμα σώματος cerave από το φαρμακείο (έχω ελέγξει ότι επιτρέπεται στην εγκυμοσύνη) και είδα μεγάλη διαφορά...


gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 48 λεπτά , athina_rain είπε:

Βρε κορίτσια σας έχει πιάσει τίποτα φαγούρα στη κοιλιά; Το είχα πάθει και στη προηγούμενη εγκυμοσύνη μου αλλά πολύ αργότερα στον 6ο μήνα. Βέβαια βλέπω ότι η κοιλιά λίγο άρχισε να φουσκώνει και λέω μη με έπιασε πάλι η κλασική φαγούρα. Τότε είχα πάει δερματολόγο και με έδωσε αλοιφή. τι να πω... θα με ταλαιπωρήσει πάλι.. για να δούμε..

Εγω έχω λίγο φαγουρα αλλά πιο πολύ στο στήθος...αχ αντε να περνάει ο καιρός, ανυπομονώ❤

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, fotini* είπε:

Εγω έχω λίγο φαγουρα αλλά πιο πολύ στο στήθος...αχ αντε να περνάει ο καιρός, ανυπομονώ❤

Εμενα με επιασε χθες στη κοιλια σημερα δεν εχω καθολου... ποιος ξέρει.. ναι στήθος πιάνει καμιά φορά φαγούρα ξέρω.. 

14 ώρες πρίν, CMES είπε:

Καλησπερα κοριτσια!! Συγχαρητηρια για τις ωραιες αυχενικες!! Αντε να παιρνουμε κι εμεις σειρα!!

@Sofiamar93 μην αγχωνεσαι για τετοια τιμη κι εφοσον το pappa ηταν καλο. Οταν ειχα κανει αυχενικη στο γιο μου μου ειχαν βγαλει υψηλες πιθανοτητες για τρισωμια 18 επειδη ειχε πολυ υψηλες σφυξεις. Τελικα φυσικα δεν ειχε τιποτα, ειχε υψηλες σφυξεις γιατι κι εγω ημουν με αμυγδαλιτιδα και ειχα κι εγω υψηλες σφυξεις!!

Κοριτσια μου αρρωστησα... πολυ συναχι, μυαλγιες και δεκατα... ασε και δεν μπορω να παρω και φαρμακα και νιωθω αθλια... ελπιζω μεχρι την Τριτη που εχω την αυχενικη να ειμαι καλα!

Περαστικά σου @CMES να γίνεις γρήγορα καλά. Είναι πολύ δύσκολα μωρέ και έγκυος και άρρωστη!!! Άσε σε καταλαβαίνω απόλυτα! Αύριο έχεις αυχενική ε; Εγώ Πέμπτη!!!!  Όλα καλά θα πάνε!! Μην αγχώνεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα! Μόλις γύρισα από την αυχενική! Τα νέα από σήμερα ήταν πολύ καλά! Μήκος αυχένα 1,4, ορατό ρινικό οστό, μήκος εμβρύου 6 mm όλα καλά τα άλλα νούμερα και μάλλον κατα 80% είναι κοριτσάκι! 

Αισθάνομαι ανακουφισμένη, πέρασα μεγάλο άγχος, ήθελα να δω πρώτα από όλα ότι όλα πηγαίνουν καλά! Τώρα θα προσπαθήσω να ηρεμήσω περιμένοντας και τις αιματολογικές! Εύχομαι σε όλες σας να έχετε καλά νέα!

Πάντως είναι μαγικό το μηχάνημα αυτό! Το μωρό κοιμόταν με τα χεράκια σαν να προσεύχεται και χτύπησε ο γιατρός την κοιλιά μου με το μηχάνημα και ξύπνησε και άπλωνε χεράκια, ποδαράκια! Μαγικό είναι! Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα!

  • Μου αρέσει 4

gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Liakada είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Μόλις γύρισα από την αυχενική! Τα νέα από σήμερα ήταν πολύ καλά! Μήκος αυχένα 1,4, ορατό ρινικό οστό, μήκος εμβρύου 6 mm όλα καλά τα άλλα νούμερα και μάλλον κατα 80% είναι κοριτσάκι! 

Αισθάνομαι ανακουφισμένη, πέρασα μεγάλο άγχος, ήθελα να δω πρώτα από όλα ότι όλα πηγαίνουν καλά! Τώρα θα προσπαθήσω να ηρεμήσω περιμένοντας και τις αιματολογικές! Εύχομαι σε όλες σας να έχετε καλά νέα!

Πάντως είναι μαγικό το μηχάνημα αυτό! Το μωρό κοιμόταν με τα χεράκια σαν να προσεύχεται και χτύπησε ο γιατρός την κοιλιά μου με το μηχάνημα και ξύπνησε και άπλωνε χεράκια, ποδαράκια! Μαγικό είναι! Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα!

Συμμαθήτριά τελειαααα.τωρα κάτσε να χαρείς την εγκυμοσύνη σου κ με το καλό σε κάνα δυο μήνες ξεκινάς να αγοράζεις ροζ ρουχαλακια..εγώ αύριο αυχενική...λόγω χιονιού μου το άλλαξαν...υπομονή..

On 13/2/2021 at 9:05 ΜΜ, xenia^^ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ! 12+1 σήμερα και πριν λίγο γύρισα από την αυχενική !!! Όλα τα βρήκε φυσιολογικά !!! Μεγάλο βάρος μου έφυγε !! Φύλο δε κατάφερε να δει με σιγουριά !! Αλλά η εκτίμηση του βάσει αυτών που είδε είναι κοριτσάκι !!!!! Πολύ θέλω κοριτσάκι !!!!! Όμως σημασία έχει να είναι γερό !!!! Δυστυχώς πήγα μόνη μου, όμως μου έστειλε ο γιατρός κατευθείαν στο μειλ μου φωτογραφίες και βίντεο οπότε όπως καταλαβαίνετε δε χορταίνω να βλέπω τα βιντεάκια !!! 
Με το καλό σε όλα τα κορίτσια να είναι άψογες οι εξετάσεις !!!!!! ❤️
 

Συγχαρητήρια κ σε σένα Ξένια πωπω..γεμίζει ο τόπος κοριτσινια...τι ωραία..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emilly800 είπε:

Συμμαθήτριά τελειαααα.τωρα κάτσε να χαρείς την εγκυμοσύνη σου κ με το καλό σε κάνα δυο μήνες ξεκινάς να αγοράζεις ροζ ρουχαλακια..εγώ αύριο αυχενική...λόγω χιονιού μου το άλλαξαν...υπομονή..

Σου το άλλαξαν? Ωχ παρατείνεται η αγωνία σου! Και περίμενα τα νέα σου! Με το καλό αύριο ! όλα καλά να πάνε! Νομίζω είναι άλλη μια κοπέλα αύριο!


gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Liakada είπε:

Σου το άλλαξαν? Ωχ παρατείνεται η αγωνία σου! Και περίμενα τα νέα σου! Με το καλό αύριο ! όλα καλά να πάνε! Νομίζω είναι άλλη μια κοπέλα αύριο!

Μου το άλλαξαν κ είχα κάτι νεύρα.....είμαι πολύ οργανωτικη..βλέποντας ότι θα χιονίσει παίρνω τηλέφωνο την Τετάρτη νομίζω κ λέω στην γραμματεία ...θα χιονίσει...να έρθω την Παρασκευή που θα είμαι και 12,1 ας πούμε;;;όχι μου λέει καλέ...δεν θα αποκλειστούμε....δεν έχει συμβεί ποτέ λέει....κ με παίρνει κ μου λέει αποκλείστηκαμε....φούντωσε το κεφάλι μου από τα νεύρα....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly800 είπε:

Μου το άλλαξαν κ είχα κάτι νεύρα.....είμαι πολύ οργανωτικη..βλέποντας ότι θα χιονίσει παίρνω τηλέφωνο την Τετάρτη νομίζω κ λέω στην γραμματεία ...θα χιονίσει...να έρθω την Παρασκευή που θα είμαι και 12,1 ας πούμε;;;όχι μου λέει καλέ...δεν θα αποκλειστούμε....δεν έχει συμβεί ποτέ λέει....κ με παίρνει κ μου λέει αποκλείστηκαμε....φούντωσε το κεφάλι μου από τα νεύρα....

Καλά αυτοί ειδήσεις δεν βλέπανε? Ήθελε πολύ μυαλό? Τέλος πάντων, υπομονή! Όλα καλά να πάνε!

 

  • Ευχαριστώ 1

gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Liakada είπε:

Καλά αυτοί ειδήσεις δεν βλέπανε? Ήθελε πολύ μυαλό? Τέλος πάντων, υπομονή! Όλα καλά να πάνε!

 

Μπραβο.. Πολυ χαιρομαι κοριτσι μου που ολα ηταν τελεια.. Ειχες παρα πολυ αγχος... Ολα καλα τωρα.. Ηρεμησε και μπορεις να το ανακοινωσεις αν θες.. 

Just now, Emilly800 είπε:

Μου το άλλαξαν κ είχα κάτι νεύρα.....είμαι πολύ οργανωτικη..βλέποντας ότι θα χιονίσει παίρνω τηλέφωνο την Τετάρτη νομίζω κ λέω στην γραμματεία ...θα χιονίσει...να έρθω την Παρασκευή που θα είμαι και 12,1 ας πούμε;;;όχι μου λέει καλέ...δεν θα αποκλειστούμε....δεν έχει συμβεί ποτέ λέει....κ με παίρνει κ μου λέει αποκλείστηκαμε....φούντωσε το κεφάλι μου από τα νεύρα....

Αντε βρε αγαπη.. Και ειχα την αγωνια σου σημερα... Αυριο με το καλο. 

Ρε κοριτσια κατουριεμαι συνεχεια.. Και οχι αυτο το παω τουαλετα και βγαζω λιγο.. Παω τουαλετα και μετα απο 10 λεπτα θελω ξανααααα.. Γιατι συμβαινει? Ειναι απο το κρυο? Πιεζεται η κυστη μας? Εκανα κοιλιτσα η αλήθεια.. Αρχιζαν και με ρωτουν μερικοι.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Liakada είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Μόλις γύρισα από την αυχενική! Τα νέα από σήμερα ήταν πολύ καλά! Μήκος αυχένα 1,4, ορατό ρινικό οστό, μήκος εμβρύου 6 mm όλα καλά τα άλλα νούμερα και μάλλον κατα 80% είναι κοριτσάκι! 

Αισθάνομαι ανακουφισμένη, πέρασα μεγάλο άγχος, ήθελα να δω πρώτα από όλα ότι όλα πηγαίνουν καλά! Τώρα θα προσπαθήσω να ηρεμήσω περιμένοντας και τις αιματολογικές! Εύχομαι σε όλες σας να έχετε καλά νέα!

Πάντως είναι μαγικό το μηχάνημα αυτό! Το μωρό κοιμόταν με τα χεράκια σαν να προσεύχεται και χτύπησε ο γιατρός την κοιλιά μου με το μηχάνημα και ξύπνησε και άπλωνε χεράκια, ποδαράκια! Μαγικό είναι! Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα!

Συγχαρητήρια, με το καλό το κοριτσάκι σου!!!Σου εκλεισαν κ β επιπέδου από τώρα ή μονο σε μένα εκλεισαν;

Just now, CMES είπε:

Πολλα κοριτσια βλεπω παντως!!! Υπερτερουν αριθμητικα!!

Νυφούλες για τα αγορακια μας..αχαχαχαχ...εσυ ποτε εχεις αυχενικη;... περαστικα σου, ευχομαι να περασει γρηγορα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...