Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Faith22 είπε:

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?

      17η-18η εβδομάδα το ένιωθα κανονικά  , βέβαια είναι ένα πολύ πολύ πολύ δραστήριο μωράκι , εχω οπίσθιο πλακούντα και  δεν εχω πάρει ιδιαίτερα κιλά (5) στην 27η  δλδ ξεκινησα 57 και ειμαι 62 με ρούχα, το λέω γιατί μ είπαν ότι παίζει ρόλο! ταυτόχρονα  ξεκίνησαν και οι συσπάσεις βέβαια! 

Μανούλες Αυγούστου 2021


Maria92

Recommended Posts

Just now, Φραουλίνο είπε:

Μπράβο κορίτσι μου, πολύ χαίρομαι!!!! Με το καλό ο μπέμπης σας!! ❤️ 

@Sofiamar93 αυτό με το χαρτί που είπες στη γιατρό να στο γράψει μ΄ άρεσε! Επειδή θα είμαι μόνη μου και εγώ ίσως να της πω να μη μου το πει αλλα να μου το γράψει σε ένα χαρτί  και να μου το δώσει στο τέλος ώστε κάπως όταν το μάθω να είμαι με την οικογένεια μου!! Αυτό θα της πω!! Πάντως κι εμένα τη πρώτη φορά έδειξε παλμούς 161 αλλά τη δεύτερη φορά που πήγα οι παλμοί ήταν 204!! δε ξέρω κάτα ποσο ισχυει αυτο με τους παλμούς πάντως στα αγόρια μου τόσο πολύ δεν είχε πάει. Στην μικρή ναι είχε φτάσει και 200. Θα δούμε στην αυχενική τώρα τη Πέμπτη.  Με το καλό το αγοράκι σας λοιπόν!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια! Μπράβο σου @Φραουλίνο, εύχομαι να πάνε όλα καλά και με την τροφοβλάστη! Κορίτσια εγώ έχω κανονικά αγχωθεί για την αυχενική της Δευτέρας, έχω και δυο εβδομάδες να κάνω υπέρηχο, δεν έχω και συμπτώματα και όλα περνάνε από το μυαλό μου...Όλο το βράδυ αυτό σκέφτομαι, πληκτρολογώντας στο google ενα σωρό βλακείες...Πφφφφ....Πότε θα ηρεμήσουμε αλήθεια?

  • Ευχαριστώ 1

gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Liakada είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Μπράβο σου @Φραουλίνο, εύχομαι να πάνε όλα καλά και με την τροφοβλάστη! Κορίτσια εγώ έχω κανονικά αγχωθεί για την αυχενική της Δευτέρας, έχω και δυο εβδομάδες να κάνω υπέρηχο, δεν έχω και συμπτώματα και όλα περνάνε από το μυαλό μου...Όλο το βράδυ αυτό σκέφτομαι, πληκτρολογώντας στο google ενα σωρό βλακείες...Πφφφφ....Πότε θα ηρεμήσουμε αλήθεια?

Υπομονή κοπέλα μου, μια μερουλα έμεινε!! Για τα συμπτώματα γιατί ανησυχείς βρε, περνάνε κάποια στιγμή και αυτά δεν είναι περίεργο! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο είπε:

Υπομονή κοπέλα μου, μια μερουλα έμεινε!! Για τα συμπτώματα γιατί ανησυχείς βρε, περνάνε κάποια στιγμή και αυτά δεν είναι περίεργο! 

Το ξέρω ότι περνάνε και η λογική μου αυτό μου λέει. Αλλά βρε κορίτσια, τι να το κάνω το μυαλό? Τρέχει...


gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Liakada είπε:

Το ξέρω ότι περνάνε και η λογική μου αυτό μου λέει. Αλλά βρε κορίτσια, τι να το κάνω το μυαλό? Τρέχει...

Ε άστο και αυτό να τρέχει, μια μέρα είναι θα περάσει δεν έγινε και τίποτα! :) Μεθαύριο θα είναι όλα καλά!! Να τελειωναν και τα άγχη της εγκυμοσύνης ποτέ;; Μέχρι να το πάρεις αγκαλιά και να κάνει ουα ουα δεν ηρεμείς..

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Φραουλίνο είπε:

Ε άστο και αυτό να τρέχει, μια μέρα είναι θα περάσει δεν έγινε και τίποτα! :) Μεθαύριο θα είναι όλα καλά!! Να τελειωναν και τα άγχη της εγκυμοσύνης ποτέ;; Μέχρι να το πάρεις αγκαλιά και να κάνει ουα ουα δεν ηρεμείς..

χαχα και μετά θα έχουμε άλλα... πόσο τρώει.. πόσο βάρος βάζει.. άσε δε σταματάνε ποτέ

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Μπραβο που πηγαν ολα τελεια.. Ετσι να εχουμε ολεε γερα μωρα.. Εγω δεν εχω παρατηρήσει πολλα υγρα.. Ελαχιστα καποιες μερες.. Αυτο που εχω παρατηρησει και συγνωμη προκαταβολικα ειναι οτι λες και εχει αλλαξει η μυρωδια μου.. Το εχετε και εσεις? 

Ναι δυστυχώς χαχαχα.απλα κατάλαβα ότι είναι από αυτό που είπα ότι λίγο μετά την ούρηση φεύγουν στο εσώρουχο..θέλει αλλαγή συνέχεια εσώρουχο κ πλύσιμο με lactacyd. Μια φορά την μέρα όμως το πλύσιμο όχι παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια ! 12+1 σήμερα και πριν λίγο γύρισα από την αυχενική !!! Όλα τα βρήκε φυσιολογικά !!! Μεγάλο βάρος μου έφυγε !! Φύλο δε κατάφερε να δει με σιγουριά !! Αλλά η εκτίμηση του βάσει αυτών που είδε είναι κοριτσάκι !!!!! Πολύ θέλω κοριτσάκι !!!!! Όμως σημασία έχει να είναι γερό !!!! Δυστυχώς πήγα μόνη μου, όμως μου έστειλε ο γιατρός κατευθείαν στο μειλ μου φωτογραφίες και βίντεο οπότε όπως καταλαβαίνετε δε χορταίνω να βλέπω τα βιντεάκια !!! 
Με το καλό σε όλα τα κορίτσια να είναι άψογες οι εξετάσεις !!!!!! ❤️
 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

@xenia^^ μας περιμένουμε και τα δικά σου νεακια!! :)Την κάνατε τελικά σήμερα την αυχενική;; 

Just now, xenia^^ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ! 12+1 σήμερα και πριν λίγο γύρισα από την αυχενική !!! Όλα τα βρήκε φυσιολογικά !!! Μεγάλο βάρος μου έφυγε !! Φύλο δε κατάφερε να δει με σιγουριά !! Αλλά η εκτίμηση του βάσει αυτών που είδε είναι κοριτσάκι !!!!! Πολύ θέλω κοριτσάκι !!!!! Όμως σημασία έχει να είναι γερό !!!! Δυστυχώς πήγα μόνη μου, όμως μου έστειλε ο γιατρός κατευθείαν στο μειλ μου φωτογραφίες και βίντεο οπότε όπως καταλαβαίνετε δε χορταίνω να βλέπω τα βιντεάκια !!! 
Με το καλό σε όλα τα κορίτσια να είναι άψογες οι εξετάσεις !!!!!! ❤️
 

Ααα τώρα το είδα! Μπράβο κοπέλα μου, υπέροχα νέα με το καλό η μάλλον μπεμπούλα σας!!! ❤️❤️❤️ Όπως το είπες, πάνω από όλα να είναι γερό τίποτα άλλο.. και είναι κοριτσι μου! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, xenia^^ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ! 12+1 σήμερα και πριν λίγο γύρισα από την αυχενική !!! Όλα τα βρήκε φυσιολογικά !!! Μεγάλο βάρος μου έφυγε !! Φύλο δε κατάφερε να δει με σιγουριά !! Αλλά η εκτίμηση του βάσει αυτών που είδε είναι κοριτσάκι !!!!! Πολύ θέλω κοριτσάκι !!!!! Όμως σημασία έχει να είναι γερό !!!! Δυστυχώς πήγα μόνη μου, όμως μου έστειλε ο γιατρός κατευθείαν στο μειλ μου φωτογραφίες και βίντεο οπότε όπως καταλαβαίνετε δε χορταίνω να βλέπω τα βιντεάκια !!! 
Με το καλό σε όλα τα κορίτσια να είναι άψογες οι εξετάσεις !!!!!! ❤️
 

Συγχαρητηρια!!!ολα να πανε καλα!ενα μεγαλο αγχος εφυγε!

Εμεις εχουμε σε 2 βδομαδες.προς το παρον αδειαζω ο,τι με κοπο καταφερνω να φαω μες στη μερα στη λεκανη...εχω χασει 4+ κιλα κ αυριο μπαινω στην 11η εβδομαδα.νομιζω εχω χρονο ακομα μεχρι να περασουμ τα συμπτωματα.εχω κλεισει ενα μηνα κ δεν αντεχω αλλο πραγματικα.γι αυτο δεν γραφω τοσο καιρο.δεν εχω ορεξη για τπτ.καθε μερα τη νιωθω κενη.σκεφτομαι συμεχεια το στομαχι μου.δεν ξερω τι να κανω πια.ειναι μαρτυριο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 19 λεπτά , Φραουλίνο είπε:

@xenia^^ μας περιμένουμε και τα δικά σου νεακια!! :)Την κάνατε τελικά σήμερα την αυχενική;; 

Ααα τώρα το είδα! Μπράβο κοπέλα μου, υπέροχα νέα με το καλό η μάλλον μπεμπούλα σας!!! ❤️❤️❤️ Όπως το είπες, πάνω από όλα να είναι γερό τίποτα άλλο.. και είναι κοριτσι μου! 

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου !! Και σε σένα συγχαρητήρια και με το καλό η σίγουρα μπεμπουλα σας ❤️❤️❤️ !! Και έτσι μια μια εξέταση να φεύγει με επιτυχία και χαμόγελα !!! Τώρα ηρεμία μέχρι τη β επιπέδου που θα ξανά αγχωθουμε :P 

Just now, Stalicha είπε:

Συγχαρητηρια!!!ολα να πανε καλα!ενα μεγαλο αγχος εφυγε!

Εμεις εχουμε σε 2 βδομαδες.προς το παρον αδειαζω ο,τι με κοπο καταφερνω να φαω μες στη μερα στη λεκανη...εχω χασει 4+ κιλα κ αυριο μπαινω στην 11η εβδομαδα.νομιζω εχω χρονο ακομα μεχρι να περασουμ τα συμπτωματα.εχω κλεισει ενα μηνα κ δεν αντεχω αλλο πραγματικα.γι αυτο δεν γραφω τοσο καιρο.δεν εχω ορεξη για τπτ.καθε μερα τη νιωθω κενη.σκεφτομαι συμεχεια το στομαχι μου.δεν ξερω τι να κανω πια.ειναι μαρτυριο!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ !!! Αχ εύχομαι να συνέλθεις σύντομα !! Και εγώ να σου πω την αλήθεια εκεί που λέω πάνε όλα καλύτερα υπάρχουν μέρες που πέφτω.. χθες είχα όλη μέρα πονοκέφαλο και ζαλάδα.. ανακατωσούρα και πείνα παράλληλα.. και το πρωί που ξύπνησα ένιωθα τόσο άδειο το στομάχι μου που μου ήρθε εμετός πήγα στο μπάνιο και απλά έβγαζα σάλια και υγρά.. γενικά το στομάχι μου είναι περίεργα.. ενώ έχω σχεδόν όλη μέρα το αίσθημα της πείνας κυρίως από το απόγευμα και μετά ότι και να φάω με τουμπανιάζει.. τυμπανισμός και πεινα  μαζί.. Πφφ πολύ ενοχλητικό.. όμως πιστεύω πια είμαστε στην τελική ευθεία από τα ενοχλητικά συμπτώματα !!!! Να ενημερώνεις τον γιατρό σου για τον τόσο εμετό για να προλάβετε τυχόν αφυδάτωση !!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , xenia^^ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ! 12+1 σήμερα και πριν λίγο γύρισα από την αυχενική !!! Όλα τα βρήκε φυσιολογικά !!! Μεγάλο βάρος μου έφυγε !! Φύλο δε κατάφερε να δει με σιγουριά !! Αλλά η εκτίμηση του βάσει αυτών που είδε είναι κοριτσάκι !!!!! Πολύ θέλω κοριτσάκι !!!!! Όμως σημασία έχει να είναι γερό !!!! Δυστυχώς πήγα μόνη μου, όμως μου έστειλε ο γιατρός κατευθείαν στο μειλ μου φωτογραφίες και βίντεο οπότε όπως καταλαβαίνετε δε χορταίνω να βλέπω τα βιντεάκια !!! 
Με το καλό σε όλα τα κορίτσια να είναι άψογες οι εξετάσεις !!!!!! ❤️
 

@xenia^^με το καλό!!! Τι ωραια που τελειωσε κ αυτη η τοσο σημαντικη εξεταση! Πως νιώθεις τώρα;; εύχομαι ενα υγιές μωρό και όλα να πάνε καλά! Κ αφου το θες τοσο πολυ (σαν εμενα)  σου ευχομαι κ κοριτσακι να ναι χιχι!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, xenia^^ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ! 12+1 σήμερα και πριν λίγο γύρισα από την αυχενική !!! Όλα τα βρήκε φυσιολογικά !!! Μεγάλο βάρος μου έφυγε !! Φύλο δε κατάφερε να δει με σιγουριά !! Αλλά η εκτίμηση του βάσει αυτών που είδε είναι κοριτσάκι !!!!! Πολύ θέλω κοριτσάκι !!!!! Όμως σημασία έχει να είναι γερό !!!! Δυστυχώς πήγα μόνη μου, όμως μου έστειλε ο γιατρός κατευθείαν στο μειλ μου φωτογραφίες και βίντεο οπότε όπως καταλαβαίνετε δε χορταίνω να βλέπω τα βιντεάκια !!! 
Με το καλό σε όλα τα κορίτσια να είναι άψογες οι εξετάσεις !!!!!! ❤️
 

Μπραβο κορίτσι μου! Κι εγω κοριτσακι ηθελα μεχρι που μου ειπαν αγορακι και καταλαβα οτι τελικα θελω αγορακι...αμα μου πουν στη β οτι ειναι κοριτσακι να δεις που κοριτσακι θα θελω....αχχαχαχαχα...χαζομαμα εν ολιγοις....γερα να ναι και αυτα καθολου δεν με νοιαζουν...έκλεισες για β επιπέδου;

2 ώρες πρίν, Sofiamar93 είπε:

Σε ευχαριστω παρα πολυ.. Εχω ηρεμησει καπως.. Με επιασε εχθες ο γιατρος μου τηλέφωνο για να δει πως ειμαι και να μου πει λεπτομερειες και για το τεστ και με καθησυχασε.. Εκεινος μου ειπε οτι και στο εξωτερικο αλλα και εδω οι γιατροι κατω απο 3 το θεωρουν φυσιολογικο και να μην αγχωνομαι.. Οτι ολα θα ειναι καλα.. Αφου και το pappA ειχε βγει πολυ καλο.. Το φυλο ναι το μαθαμε το βραδυ.. Ξεχασα να σας το πω.. Σκασαμε μπαλονι επαθα τεραστιο σοκ.. Εχουμε  ΑΓΟΡΑΚΙΙΙΙ... Χαχχα ημουν σιγουρβ οτι θα ηταν κορη γιατι ειχα πολλους εμετους, πολλα σπυρια στο προσωπο ταλαιπωρια, ψηλους παλμους 160, και λεω ενταξει κορη ειναι.. Και οταν ειδα τα μπλε κομφετι φωναζα.. Χαχαχαχ.. Βεβαια θα το επιβεβαιωσουμε και με το τεστ NIPT αλλα η γιατρος ηταν πολυ σιγουρη για το φύλο δεν μου ειπε νομιζω και τετοια.. Μου ειπε ξερω το φυλο.. Θες να το μαθεις? Και της ειπα γραψτο μου σε φακελο δεν θελω να το μαθω.. 

Συγχαρητηρια κοριτσι και με το καλο το αγορακι σου...μεχρι στιγμης οπως βλεπω εμεις οι δυο εχουμε αγορακια...για το αλλο θεμα της αυχενικης δε νομιζω βρε κοριτσι να υπαρχει προβλημα ειναι μια χαρα η μετρηση...αλλωστε γι αυτο λενε μεχρι 3 ειναι καλα...αν ηταν θα ελεγαν μεχρι 2,5 ή λιγοτερο...αφου βγηκαν κ τα ποσοστα καλα δε νομιζω πως εχεις λογο να αγχωνεσαι...

Κοριτσια...βλεπω σε αλλες ομαδες που εχουν πινακακι με ΠΗΤ και φυλο...μηπως ήρθε και η δικη μας ώρα;.. ξερει καμια πως να το κάνουμε;

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, athina_rain είπε:

@xenia^^με το καλό!!! Τι ωραια που τελειωσε κ αυτη η τοσο σημαντικη εξεταση! Πως νιώθεις τώρα;; εύχομαι ενα υγιές μωρό και όλα να πάνε καλά! Κ αφου το θες τοσο πολυ (σαν εμενα)  σου ευχομαι κ κοριτσακι να ναι χιχι!!!

Πραγματικά νιώθω τόσο ήρεμη !! Είναι πολύ όμορφη η εμπειρία αυτού του υπερήχου !!! Το βλέπεις τουλάχιστον μισή ώρα !! Δεν το χορταίνεις!!! 
Η αλήθεια είναι ότι και τα προγνωστικά στην οικογένεια για κορίτσι λένε !! Η θεία μου με το που της είπα είμαι έγκυος μου λέει κορίτσι έχεις !! Η μαμά μου και η κουνιάδα μου είδαν στο όνειρο τους ότι έκανα κορίτσι !! Μάλλον υπάρχει γενικώς επιθυμία για κορίτσι !!! Ο αδερφός μου κορίτσι θέλει, γιατί νομίζει ότι θα γεννήσω ένα κοριτσάκι σαν και εμένα τη μικρή του αδερφή χαχα.. ο σύζυγος δεν έχει καμία προτίμηση !!!! Αν και χθες που του είπα μάλλον κοριτσάκι έχουμε γέλαγαν και τα μουστάκια του !!! Για να δούμε λοιπόν !!!!!

εσυ πως είσαι ;;;; Ποτε έχεις την αυχενική !!;;;;

12 ώρες πρίν, fotini* είπε:

Μπραβο κορίτσι μου! Κι εγω κοριτσακι ηθελα μεχρι που μου ειπαν αγορακι και καταλαβα οτι τελικα θελω αγορακι...αμα μου πουν στη β οτι ειναι κοριτσακι να δεις που κοριτσακι θα θελω....αχχαχαχαχα...χαζομαμα εν ολιγοις....γερα να ναι και αυτα καθολου δεν με νοιαζουν...έκλεισες για β επιπέδου;

Χαχαχ είμαι σίγουρη ότι και σε εμένα αν τελικά είναι αγοράκι δεν θα μου κάνει διαφορά !!! Αν και πιστεύω ότι θα πέσει μέσα στην εκτίμηση του !!!!!

β επιπέδου δεν έκλεισα. 1/3 έχω ραντεβού με τον γιατρό μου, γιατί την αυχενική την έκανα σε συνεργάτη του, οπότε πιστεύω τότε θα την κλείσουμε.. πωπω περνάει ο καιρός !! Αισίως όλες μπαίνουμε σιγά σιγά στον 4ο... και χαίρομαι που όλες έχουμε αρχίσει να νιώθουμε πολύ καλύτερα !!!!! 

Καλημέρααα!!! Χρόνια πολλά ερωτευμένες μανούλες Αυγούστου !!!! ❤️❤️❤️❤️
Πως είστε ;;;;

εγώ έχω αρχίσει να προβληματίζομαι με το εξής.... έχει ανοίξει η όρεξη μου.. όταν με πιάνει πεινα με πιάνει κατευθείαν ανακατωσούρα τρώω και ηρεμώ.. το πρόβλημα είναι ότι μεχρι το μεσημέρι όλα είναι διαχειρίσιμα, όμως από το απόγευμα και μετά ότι και να φάω είναι σαν να μην το έχω φάει.. και προσπαθώ να τρώω υγιεινά.. τρώω το γιαούρτι μου και είναι σαν να μην το έχω φάει.. μετά τρώω την τούμπανο σαλάτα που βάζω πρασινάδα, καλαμπόκι, cottage, φέτα γαλοπούλα και ότι άλλο σκεφτώ πρήζομαι νιώθω σκασμενη και μετά από καμία ώρα πάλι πεινάω.. και αρχίζω τις φρυγανιές πριν κοιμηθώ να με κρατήσουν και κατά την νύχτα πάλι πεινάω.. 

χθες το βράδυ έφαγα ρύζι και μπιφτέκι που είχα από το μεσημέρι μετά από δυο ώρες πάλι πεινουσα και πριν κοιμηθώ έφαγα ένα τοστ και κοιμήθηκα καλα.. πρησμένη βέβαια αλλά δεν ξύπνησα με την τόσο ανακατωσούρα της πείνας..

σας συμβαίνει και εσάς ;;; Προσπαθώ να προσέχω αλλά πεινάω !!!!! Γλυκά και πολύ λιπαρά  αποφεύγω.. πως να ξεγελαω την πεινα χωρίς να κινδυνεύω σε παραπάνω κιλά;; γιατί μέσα σε μια βδομάδα από εκεί που δεν είχα πάρει κανένα κιλό έχω βάλει ένα και προβληματίζομαι... 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, xenia^^ είπε:

Πραγματικά νιώθω τόσο ήρεμη !! Είναι πολύ όμορφη η εμπειρία αυτού του υπερήχου !!! Το βλέπεις τουλάχιστον μισή ώρα !! Δεν το χορταίνεις!!! 
Η αλήθεια είναι ότι και τα προγνωστικά στην οικογένεια για κορίτσι λένε !! Η θεία μου με το που της είπα είμαι έγκυος μου λέει κορίτσι έχεις !! Η μαμά μου και η κουνιάδα μου είδαν στο όνειρο τους ότι έκανα κορίτσι !! Μάλλον υπάρχει γενικώς επιθυμία για κορίτσι !!! Ο αδερφός μου κορίτσι θέλει, γιατί νομίζει ότι θα γεννήσω ένα κοριτσάκι σαν και εμένα τη μικρή του αδερφή χαχα.. ο σύζυγος δεν έχει καμία προτίμηση !!!! Αν και χθες που του είπα μάλλον κοριτσάκι έχουμε γέλαγαν και τα μουστάκια του !!! Για να δούμε λοιπόν !!!!!

εσυ πως είσαι ;;;; Ποτε έχεις την αυχενική !!;;;;

Χαχαχ είμαι σίγουρη ότι και σε εμένα αν τελικά είναι αγοράκι δεν θα μου κάνει διαφορά !!! Αν και πιστεύω ότι θα πέσει μέσα στην εκτίμηση του !!!!!

β επιπέδου δεν έκλεισα. 1/3 έχω ραντεβού με τον γιατρό μου, γιατί την αυχενική την έκανα σε συνεργάτη του, οπότε πιστεύω τότε θα την κλείσουμε.. πωπω περνάει ο καιρός !! Αισίως όλες μπαίνουμε σιγά σιγά στον 4ο... και χαίρομαι που όλες έχουμε αρχίσει να νιώθουμε πολύ καλύτερα !!!!! 

@xenia^^ οι μπαμπάδες τρελαίνονται για κοριτσάκια κ ας μη το λένε καμιά φορά!! Χαχα!! Καλα ειμαι εγω οι ναυτιες με αποχαιρετησαν κ αυχενικη εχω τη Πεμπτη!!! Σημερα εχω γενεθλια κ τα αγορια μου πηγαν να με παρουν τουρτα!!!!!! Παιξαμε και λιγο χιονοπολεμο εγω παγωσα δεν αντεξα αλλο ανεβηκα με τη μικρη σπιτι τωρα την εβαλα για υπνο κουραστηκε η καημενουλα!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...