Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2021!!


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Brigitt είπε:

Κορίτσιααα μόλις μου ήρθανε τα ρούχα από πατ πατ και έχω πάθει την πλάκα μου μακάρι να μπορούσα να σας τα στείλω εδώ να τα δείτε δεν ξέρω αν κάποια θέλει να αγοράσει και να τα δει ευχαρίστως να τις στείλω φωτογραφία πχ .στο ινσταγκραμ. 

Πήρες χειμωνιάτικα?Εγώ μια πήρα 4 φορμακια Χειμωνιατικα από τα prenatal και μπορώ να πω πως μόνο το ένα μου αρέσει σαν ποιότητα .Αυτό που είδα ότι συμφέρει κ έχει κ καλη ποιότητα είναι τα orchestra αν έχεις κάρτα club και από κει μου φαίνεται θα ψωνίσω 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 18 λεπτά , βιολετα3 είπε:

Πήρες χειμωνιάτικα?Εγώ μια πήρα 4 φορμακια Χειμωνιατικα από τα prenatal και μπορώ να πω πως μόνο το ένα μου αρέσει σαν ποιότητα .Αυτό που είδα ότι συμφέρει κ έχει κ καλη ποιότητα είναι τα orchestra αν έχεις κάρτα club και από κει μου φαίνεται θα ψωνίσω 

Πήρα για το άλλο καλοκαίρι χειμωνιάτικα θα πάρω 2 3 αλλά έχω παααρα πολλά unisex από τον γιο μου μου έχει πάρει και η πεθερά μου απο τώρα ένα σωρό!!! Έχει πάρει μεγάλη φορά στα ψώνια 

Εγώ έχω κάρτα για orchestra έχω πάρει ρούχα από εκεί η ποιότητα είναι μια χαρά τα νούμερα είναι οοοοτι να ναι !!!!! Ειλικρινά οποίος έβαλε τα νούμερα ήταν μεθυσμένος καμία σχέση με την πραγματικότητα πολύ πιο μικρά απ' όσο λέει 3ων μηνών το μωρό μου πέρυσι βέβαια πολύ πάνω στις καμπύλες σαν μωρό από την γέννησε έως τωρα αλλά δεν δικαιολογείται το ότι φορούσε άνετα ρούχα 9-12 τότε 

Γενικά έχω πάρει ρούχα από πολλά καταστήματα για τον γιο μου τρελενομαι για zara kids !!! Και το next έχει ωραία ρούχα επίσης στο h&m έχει ωραία ρουχαλακια και στα νούμερα μια χαρά 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Brigitt said:

Πήρα για το άλλο καλοκαίρι χειμωνιάτικα θα πάρω 2 3 αλλά έχω παααρα πολλά unisex από τον γιο μου μου έχει πάρει και η πεθερά μου απο τώρα ένα σωρό!!! Έχει πάρει μεγάλη φορά στα ψώνια 

Εγώ έχω κάρτα για orchestra έχω πάρει ρούχα από εκεί η ποιότητα είναι μια χαρά τα νούμερα είναι οοοοτι να ναι !!!!! Ειλικρινά οποίος έβαλε τα νούμερα ήταν μεθυσμένος καμία σχέση με την πραγματικότητα πολύ πιο μικρά απ' όσο λέει 3ων μηνών το μωρό μου πέρυσι βέβαια πολύ πάνω στις καμπύλες σαν μωρό από την γέννησε έως τωρα αλλά δεν δικαιολογείται το ότι φορούσε άνετα ρούχα 9-12 τότε 

Γενικά έχω πάρει ρούχα από πολλά καταστήματα για τον γιο μου τρελενομαι για zara kids !!! Και το next έχει ωραία ρούχα επίσης στο h&m έχει ωραία ρουχαλακια και στα νούμερα μια χαρά 

Next online παραγγελνεις;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Blondie 2020 είπε:

Next online παραγγελνεις;

Γενικά μου αρέσει να πηγαίνω στα μαγαζιά και να ψωνίζω από κοντά ρούχα όταν υπάρχει η δυνατότητα εδώ τα εχουμε σχεδόν όλα τα μαγαζιά (έχω ρούχα από εκεί στο πρώτο μου παιδί) 

Αλλά μπορείς να ψωνίσεις και από το ίντερνετ από το συγκεκριμένο, βέβαια για εμένα καλύτερα από κοντά να δεις τι γραμμές έχουνε τα ρούχα .

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Brigitt said:

Γενικά μου αρέσει να πηγαίνω στα μαγαζιά και να ψωνίζω από κοντά ρούχα όταν υπάρχει η δυνατότητα εδώ τα εχουμε σχεδόν όλα τα μαγαζιά (έχω ρούχα από εκεί στο πρώτο μου παιδί) 

Αλλά μπορείς να ψωνίσεις και από το ίντερνετ από το συγκεκριμένο, βέβαια για εμένα καλύτερα από κοντά να δεις τι γραμμές έχουνε τα ρούχα .

Εννοειται! Απλα δεν ηξερα οτι υπαρχει στην Ελλαδα! Θα το ψαξω ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια καταρχην σας ευχαριστω πολυ ολες για τις ευχες! Να στε καλα και με το καλο ολες τελειομηνες εγκυμοσυνες και με υγιη και ζουμπουρλουδικα μωρακια! 

Οσον αφορα τα συμπληρωματα, εγω παιρνω σιδηρο (φυτικο της solgar) λογω οτι ο αιματοκριτης εχει αρχισει να πεφτει (35), βιταμινη D που δεν θυμαμαι παντα να τη παιρνω γιατι στην αρχη της εγκυμοσυνης ειχα ανεπαρκεια (19), προγεστερονη κολπικα πρωι βραδυ λογω οτι εχω συσπασεις (ασχετως που δεν τις καταλαβαινω) και μαγνησιο για τον ιδιο λογο. Στην αρχη μαγνησιο επαιρνα το trofocart (καπως ετσι) χαπι το οποιο ομως μου προκαλουσε αναγουλες, αλλα τωρα παιρνω ενα αναβραζων με λεμονι το οποιο ειναι μια χαρα, και το περιεργο ειναι οτι αναβραζων δεν μπορω να πιω γιατι με αηδιαζουν! Αλλα αυτο το παλευω. Για το ασβεστιο ξερω κι εγω οτι προκαλει συσπασεις αρα αν εχεις θεμα ηδη δεν σου δινουν και οντως δεν ειναι για το μωρο, ειναι για να μην εχουμε εμεις προβλημα μελλοντικα. 

Απο το pat pat πηρα κι εγω πριν κανα μηνα 3-4 ρουχαλακια για εγκυες! Ηθελα μια σαλοπετα, ενα κολλαν, ενα φαρδυ πατελονακι και ενα σορτσακι και αφου ηταν παμφθηνα τα πηρα. Αλλα οοοοοοολα ειναι τεραστια!!! Ειδικα στη σαλοπετα χωρανε δυο Δεσποινες μεσα! Παρολο που τα πηρα στο νουμερο μου (medium) πολιοειναι φαρδια, αλλα ισως στον 8ο να μου χρειαστουν! Αλλα περισυ που ειχα παρει σε μια φιλη για το νεογεννητο της ρουχαλακια ηταν πανεμορφα! Εχει τοσο σχεδια φοβερα που δεν ξερεις τι να πρωτοπαρεις! Εγω το χαζευα αυτο το site και χρονια πριν μεινω εγκυος, τοσο πολυ μου αρεσαν τα σχεδια τους! 

5 hours ago, Penny28 said:

Τέλειααααα θα παραγγείλω και εγώ ήρθαν σχετικά γρήγορα νομίζω αν θυμάμαι καλά πριν 2 εβδομάδες το συζητάγαμε πάλι για τα ρούχα...

Να ρωτήσω κάτι άσχετο από κρέμες σωματος κλπ βάζετε ότι και πριν?? Εγώ πήρα του korres μια αλλά τελικά έχει 2 συστατικά που πρέπει να αποφεύγεις στην εγκυμοσύνη...

Σε ποια συστατικα αναφερεσαι;;; Γιατι νομιζα οτι τα προιοντα του κορρε επειδη ειναι φυτικα, οτι κανουν για εγκυμοσυνη και πηρα κι εγω προσφατα μια κρεμα σωματος! Μια με πρασινο τσαι νομιζω! Αλλα στη κοιλια βαζω που και που  προληπτικα μια της frezyderm για ραγαδες και τετοια μηπως και τις αποφυγω. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! Πήγαμε κι εμείς χθες για την β' επιπέδου... Όλα πολύ καλά δόξα το Θεό! 

525 γραμμάρια η μπέμπα μας! Νιώθω μια ανακούφιση επιτέλους μετά από όλα όσα έχω περάσει! Τράχηλος 3,8 κλειστός, πολύ καλά μου είπε! 

Είμαι πολύ χαρούμενη! Κ ξεκινάω σιγά σιγά να χαζεύω πραγματακια για την μπέμπα! 

Καλό μήνα κοριτσαρες!! 

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, depifish είπε:

Κοριτσια καταρχην σας ευχαριστω πολυ ολες για τις ευχες! Να στε καλα και με το καλο ολες τελειομηνες εγκυμοσυνες και με υγιη και ζουμπουρλουδικα μωρακια! 

Οσον αφορα τα συμπληρωματα, εγω παιρνω σιδηρο (φυτικο της solgar) λογω οτι ο αιματοκριτης εχει αρχισει να πεφτει (35), βιταμινη D που δεν θυμαμαι παντα να τη παιρνω γιατι στην αρχη της εγκυμοσυνης ειχα ανεπαρκεια (19), προγεστερονη κολπικα πρωι βραδυ λογω οτι εχω συσπασεις (ασχετως που δεν τις καταλαβαινω) και μαγνησιο για τον ιδιο λογο. Στην αρχη μαγνησιο επαιρνα το trofocart (καπως ετσι) χαπι το οποιο ομως μου προκαλουσε αναγουλες, αλλα τωρα παιρνω ενα αναβραζων με λεμονι το οποιο ειναι μια χαρα, και το περιεργο ειναι οτι αναβραζων δεν μπορω να πιω γιατι με αηδιαζουν! Αλλα αυτο το παλευω. Για το ασβεστιο ξερω κι εγω οτι προκαλει συσπασεις αρα αν εχεις θεμα ηδη δεν σου δινουν και οντως δεν ειναι για το μωρο, ειναι για να μην εχουμε εμεις προβλημα μελλοντικα. 

Απο το pat pat πηρα κι εγω πριν κανα μηνα 3-4 ρουχαλακια για εγκυες! Ηθελα μια σαλοπετα, ενα κολλαν, ενα φαρδυ πατελονακι και ενα σορτσακι και αφου ηταν παμφθηνα τα πηρα. Αλλα οοοοοοολα ειναι τεραστια!!! Ειδικα στη σαλοπετα χωρανε δυο Δεσποινες μεσα! Παρολο που τα πηρα στο νουμερο μου (medium) πολιοειναι φαρδια, αλλα ισως στον 8ο να μου χρειαστουν! Αλλα περισυ που ειχα παρει σε μια φιλη για το νεογεννητο της ρουχαλακια ηταν πανεμορφα! Εχει τοσο σχεδια φοβερα που δεν ξερεις τι να πρωτοπαρεις! Εγω το χαζευα αυτο το site και χρονια πριν μεινω εγκυος, τοσο πολυ μου αρεσαν τα σχεδια τους! 

Σε ποια συστατικα αναφερεσαι;;; Γιατι νομιζα οτι τα προιοντα του κορρε επειδη ειναι φυτικα, οτι κανουν για εγκυμοσυνη και πηρα κι εγω προσφατα μια κρεμα σωματος! Μια με πρασινο τσαι νομιζω! Αλλα στη κοιλια βαζω που και που  προληπτικα μια της frezyderm για ραγαδες και τετοια μηπως και τις αποφυγω. 

Καλημέρα!! Ήθελα να σε ρωτήσω σχετικά με τα ρούχα που πήρες από pat pat αν ήταν καλά ποιότηκα και πόσο πιο μικρό νούμερο από αυτό που ήδη φοράς έπρεπε λες να πάρεις αν παραγγείλω να ξέρω γιατί τώρα σε ρούχα εγκυμοσύνης που έχω πάρει από h&m ένα σορτσάκι το πήρα small και μου κάνει άνετα έχει κι άλλο περιθώριο δηλαδή για την υπόλοιπη εγκυμοσύνη 

Ένα άλλο σάιτ που βρήκα με σαλοπετες γιατί κι εγώ ήθελα μια σαλοπετα σορτσάκι είχανε 80+ ευρώ ε τα λυπήθηκα εννοείται 

πρίν από 5 λεπτά , xrys1988 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Πήγαμε κι εμείς χθες για την β' επιπέδου... Όλα πολύ καλά δόξα το Θεό! 

525 γραμμάρια η μπέμπα μας! Νιώθω μια ανακούφιση επιτέλους μετά από όλα όσα έχω περάσει! Τράχηλος 3,8 κλειστός, πολύ καλά μου είπε! 

Είμαι πολύ χαρούμενη! Κ ξεκινάω σιγά σιγά να χαζεύω πραγματακια για την μπέμπα! 

Καλό μήνα κοριτσαρες!! 

Τέλεια !!! Να απολαύσεις την υπόλοιπη εγκυμοσύνη εύχομαι τώρα !!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , xrys1988 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Πήγαμε κι εμείς χθες για την β' επιπέδου... Όλα πολύ καλά δόξα το Θεό! 

525 γραμμάρια η μπέμπα μας! Νιώθω μια ανακούφιση επιτέλους μετά από όλα όσα έχω περάσει! Τράχηλος 3,8 κλειστός, πολύ καλά μου είπε! 

Είμαι πολύ χαρούμενη! Κ ξεκινάω σιγά σιγά να χαζεύω πραγματακια για την μπέμπα! 

Καλό μήνα κοριτσαρες!! 

Καλημέρα τέλεια!!!Άντε βουρ για ψώνια τώρα .Αναμένουμε κ εμείς την Δευτέρα να κάνουμε ,κανονικά ήταν σήμερα να πάω άλλα μου το ακύρωσαν.

Κορίτσια εγώ ψάχνω άνετα φορεματακια απλά μακό για μες στο σπίτι κ δεν μπορώ να βρω πουθενά ή αν βρω είναι πανάκριβα του τύπου 30 ευρώ δεν δίνω για μέσα στο σπίτι.Εχετε τίποτα υπόψιν.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια ακούω για το shein από παντού !!! Ότι τα ρούχα είναι τέλεια όπως ακριβώς λένε εκεί έχει πολλά ρούχα εγκυμοσύνης και πολύ φθηνά φορέματα γενικά στην εγκυμοσύνη παίρνω ρούχα που να μπορώ να βάλω και μετά πχ. φορέματα με ελαστικότητα η αέρινα τώρα για το καλοκαίρι ... Ρίξτε και εκεί μια ματιά έχω ακούσει κάνουν δύο εβδομάδες λέω να παραγγείλω

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , βιολετα3 είπε:

Καλημέρα τέλεια!!!Άντε βουρ για ψώνια τώρα .Αναμένουμε κ εμείς την Δευτέρα να κάνουμε ,κανονικά ήταν σήμερα να πάω άλλα μου το ακύρωσαν.

Κορίτσια εγώ ψάχνω άνετα φορεματακια απλά μακό για μες στο σπίτι κ δεν μπορώ να βρω πουθενά ή αν βρω είναι πανάκριβα του τύπου 30 ευρώ δεν δίνω για μέσα στο σπίτι.Εχετε τίποτα υπόψιν.

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ! Με το καλό κι εσύ κι εύχομαι να είναι όλα τέλεια!!

Για φορεμετακια από το  shein (κάνουν 15 μέρες περίπου να έρθουν) και από celestino που έρχονται την επόμενη μέρα!!! 

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, depifish είπε:

Κοριτσια καταρχην σας ευχαριστω πολυ ολες για τις ευχες! Να στε καλα και με το καλο ολες τελειομηνες εγκυμοσυνες και με υγιη και ζουμπουρλουδικα μωρακια! 

Οσον αφορα τα συμπληρωματα, εγω παιρνω σιδηρο (φυτικο της solgar) λογω οτι ο αιματοκριτης εχει αρχισει να πεφτει (35), βιταμινη D που δεν θυμαμαι παντα να τη παιρνω γιατι στην αρχη της εγκυμοσυνης ειχα ανεπαρκεια (19), προγεστερονη κολπικα πρωι βραδυ λογω οτι εχω συσπασεις (ασχετως που δεν τις καταλαβαινω) και μαγνησιο για τον ιδιο λογο. Στην αρχη μαγνησιο επαιρνα το trofocart (καπως ετσι) χαπι το οποιο ομως μου προκαλουσε αναγουλες, αλλα τωρα παιρνω ενα αναβραζων με λεμονι το οποιο ειναι μια χαρα, και το περιεργο ειναι οτι αναβραζων δεν μπορω να πιω γιατι με αηδιαζουν! Αλλα αυτο το παλευω. Για το ασβεστιο ξερω κι εγω οτι προκαλει συσπασεις αρα αν εχεις θεμα ηδη δεν σου δινουν και οντως δεν ειναι για το μωρο, ειναι για να μην εχουμε εμεις προβλημα μελλοντικα. 

Απο το pat pat πηρα κι εγω πριν κανα μηνα 3-4 ρουχαλακια για εγκυες! Ηθελα μια σαλοπετα, ενα κολλαν, ενα φαρδυ πατελονακι και ενα σορτσακι και αφου ηταν παμφθηνα τα πηρα. Αλλα οοοοοοολα ειναι τεραστια!!! Ειδικα στη σαλοπετα χωρανε δυο Δεσποινες μεσα! Παρολο που τα πηρα στο νουμερο μου (medium) πολιοειναι φαρδια, αλλα ισως στον 8ο να μου χρειαστουν! Αλλα περισυ που ειχα παρει σε μια φιλη για το νεογεννητο της ρουχαλακια ηταν πανεμορφα! Εχει τοσο σχεδια φοβερα που δεν ξερεις τι να πρωτοπαρεις! Εγω το χαζευα αυτο το site και χρονια πριν μεινω εγκυος, τοσο πολυ μου αρεσαν τα σχεδια τους! 

Σε ποια συστατικα αναφερεσαι;;; Γιατι νομιζα οτι τα προιοντα του κορρε επειδη ειναι φυτικα, οτι κανουν για εγκυμοσυνη και πηρα κι εγω προσφατα μια κρεμα σωματος! Μια με πρασινο τσαι νομιζω! Αλλα στη κοιλια βαζω που και που  προληπτικα μια της frezyderm για ραγαδες και τετοια μηπως και τις αποφυγω. 

Έχω πάρει με βανίλια, φρεζια και λίτσι γράφει ότι είναι 92,4% φυσικό και έχει μέσα fragrance και άλλη μια ουσία που δεν έχω καταλάβει ακόμα τι ειναι για το πρώτο διάβασα πως πρέπει να αποφεύγετε...Δεν έχει όμως κάτι άλλο γενικά

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Penny28 said:

Έχω πάρει με βανίλια, φρεζια και λίτσι γράφει ότι είναι 92,4% φυσικό και έχει μέσα fragrance και άλλη μια ουσία που δεν έχω καταλάβει ακόμα τι ειναι για το πρώτο διάβασα πως πρέπει να αποφεύγετε...Δεν έχει όμως κάτι άλλο γενικά

Εγω βαζω symolcium g3 στην κοιλια και sebamed και aveeno που μου τα ειχε δωσει δερματολογος γιατι στο πρωτο τριμηνο ειχα βγαλει κοκκινιλες κ ειχα λιγη φαγουρα. Τα aveeno ειναι τοσο δροσερα! Θα τα κρατησω σιγουρα κ μετα!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, xrys1988 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Πήγαμε κι εμείς χθες για την β' επιπέδου... Όλα πολύ καλά δόξα το Θεό! 

525 γραμμάρια η μπέμπα μας! Νιώθω μια ανακούφιση επιτέλους μετά από όλα όσα έχω περάσει! Τράχηλος 3,8 κλειστός, πολύ καλά μου είπε! 

Είμαι πολύ χαρούμενη! Κ ξεκινάω σιγά σιγά να χαζεύω πραγματακια για την μπέμπα! 

Καλό μήνα κοριτσαρες!! 

Είδες που όλα είναι τέλεια??άντε ....βουρ τώρα για ψώνιαααα...να το ευχαριστηθεις επιτέλους ...αν και πάντα θα βρίσκουμε εμείς κάτι για να μας απασχολεί ...

3 ώρες πρίν, βιολετα3 είπε:

Καλημέρα τέλεια!!!Άντε βουρ για ψώνια τώρα .Αναμένουμε κ εμείς την Δευτέρα να κάνουμε ,κανονικά ήταν σήμερα να πάω άλλα μου το ακύρωσαν.

Κορίτσια εγώ ψάχνω άνετα φορεματακια απλά μακό για μες στο σπίτι κ δεν μπορώ να βρω πουθενά ή αν βρω είναι πανάκριβα του τύπου 30 ευρώ δεν δίνω για μέσα στο σπίτι.Εχετε τίποτα υπόψιν.

Και εγώ προτιμώ τα φορέματα...δεν μπορώ να βάλω με τπτ σορτσάκι τώρα η κάτι τέτοιο....αλλιώς ολόσωμες αέρινες φόρμες....φαρδιές φαρδιές....

2 ώρες πρίν, Brigitt είπε:

Κορίτσια ακούω για το shein από παντού !!! Ότι τα ρούχα είναι τέλεια όπως ακριβώς λένε εκεί έχει πολλά ρούχα εγκυμοσύνης και πολύ φθηνά φορέματα γενικά στην εγκυμοσύνη παίρνω ρούχα που να μπορώ να βάλω και μετά πχ. φορέματα με ελαστικότητα η αέρινα τώρα για το καλοκαίρι ... Ρίξτε και εκεί μια ματιά έχω ακούσει κάνουν δύο εβδομάδες λέω να παραγγείλω

Έχει πάρει μια φίλη μου από εκεί αρκετά πράγματα ....λέει ότι είναι σαν το πατ πατ δλδ πρέπει να δεις τι ποιότητες γράφει...όσα έχει επιλέξει είναι πολύ ευχαριστημένη....εδώ Κρήτη εκαναν λεει πάνω από 20 μερες να έρθουν ...αλλά δεν ξέρω αν ήταν επειδή ήταν περίοδος καραντίνας ...

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...