Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Ψάχνω cyclacur η divina


Recommended Posts


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, Vaou είπε:

Γεια σας!!Μένω στα Χανιά και ψάχνω επειγόντως cyclacur η divina .αν μπορεί να με βοηθήσει κάποια που έχει και δεν τ χρειάζεται!!!!

Καλημέρα! Μένω Χανιά . Σοβαρά υπάρχει έλλειψη και στα Χανιά; Έψαχνες παντού;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Καλημέρα! Μένω Χανιά . Σοβαρά υπάρχει έλλειψη και στα Χανιά; Έψαχνες παντού;

Ναι έχω πάρει σε πολλά φαρμακεία .δεν τ βγάζει η εταιρεία .κ υπάρχει έλλειψη και στα δύο!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaou είπε:

Ναι έχω πάρει σε πολλά φαρμακεία .δεν τ βγάζει η εταιρεία .κ υπάρχει έλλειψη και στα δύο!

Ναι υπάρχει έλλειψη το είχε πει μια κοπέλα που δουλεύει σε φαρμακαποθήκη. Εγω δυστυχώς έχω κάποια αλλά θα τα χρειαστώ. 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, silvy22 είπε:

ρώτησε το γιατρό σου για τα trisequens τα μπλε, ο δικός μου μου είπε ότι είναι αντίστοιχα

Εγώ παίρνω τα λευκά μόνο !λες να είναι το ίδιο ;θα ρωτήσω το γιατρό μου

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια επειδή είναι και τα δυο σε έλλειψη βρήκα εναλλακτική σε ένα φαρμακείο στο Φάληρο που εισάγει από το εξωτερικό. Πουλάει ένα κουτί με 100 χάπια estradiol 2mg δηλ σαν τα λευκά cyclacur στα 40€. Το τηλ τους είναι 2104177513. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, VASSSO80 είπε:

Κορίτσια επειδή είναι και τα δυο σε έλλειψη βρήκα εναλλακτική σε ένα φαρμακείο στο Φάληρο που εισάγει από το εξωτερικό. Πουλάει ένα κουτί με 100 χάπια estradiol 2mg δηλ σαν τα λευκά cyclacur στα 40€. Το τηλ τους είναι 2104177513. 

Αρκετά ακριβά μου φαίνονται .Τα cyclacur ,έχουν λιανικη τιμή 1,70 . Προχθές βρήκα ,divina και κόστιζαν 3,30  και λέω κοίτα να δεις διπλή τιμή από τα , cyclacur..τώρα που έχουν έλλειψη . Αλλά πέφτουμε στην ανάγκη τους. Δε μπορούμε να κάνουμε κάτι άλλο..

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, CATHRINE said:

Αρκετά ακριβά μου φαίνονται .Τα cyclacur ,έχουν λιανικη τιμή 1,70 . Προχθές βρήκα ,divina και κόστιζαν 3,30  και λέω κοίτα να δεις διπλή τιμή από τα , cyclacur..τώρα που έχουν έλλειψη . Αλλά πέφτουμε στην ανάγκη τους. Δε μπορούμε να κάνουμε κάτι άλλο..

Είναι όντως ακριβά αλλά δεν υπάρχει και άλλη εναλλακτική προς το παρόν. Έχουν εξαφανιστεί και τα divina από παντού. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας αναζητω και εγω οιστραδιολη τωρα περνω divina αλλα τελειωνουν και μου ειπαν να δοκιμασω και καποιες αλλες επιλογες αλλα δεν βρισκω τιποτα πουθενα! Μηπως εχετε καποιο νεοτερο? 

On 30/3/2021 at 8:23 ΜΜ, CATHRINE είπε:

Αρκετά ακριβά μου φαίνονται .Τα cyclacur ,έχουν λιανικη τιμή 1,70 . Προχθές βρήκα ,divina και κόστιζαν 3,30  και λέω κοίτα να δεις διπλή τιμή από τα , cyclacur..τώρα που έχουν έλλειψη . Αλλά πέφτουμε στην ανάγκη τους. Δε μπορούμε να κάνουμε κάτι άλλο..

Αν επιτρέπεται που βρηκατε divina? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ranoula είπε:

Δεν μου εχει δωσει τετοια επιλογη ο γιατρος! Divina, trisequens, femaston, estradiol 2mg αυτα ψαχνω! 

Εμένα μου είπε και dermestil είναι λίγο ακριβά όμως γράφονται, η φαρμακοποιός μου έψαξε και μου βρήκε κάποια κουτία στην κομοτηνη από διάφορες αποθηκες και σήμερα στην θεσσαλονικη ενα φαρμακείο μου παράγγειλε ένα τελευταίο που χρειαζομουν μόνο ένα μου είπε της δινουν.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...